×

Pažintinės kelionės į Šveicariją

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Šveicariją

Daugiau kelionių

Kelionės į Šveicariją

Kalnuotoji Šveicarija sužavės ne tik Alpes dievinančius slidininkus, bet ir nepriekaištinguose senamiesčiuose, romantiškose ant ežero krantų stūksančiose pilyse, gausiomis kolekcijomis turtinguose meno muziejuose ir galerijose mėgstančius lankytis keliautojus. Kelionės į Šveicariją metu įsimins ne tik šios šalies gamta ir istorinis paveldas, bet ir pažintis su etiketo normų kruopščiai besilaikančių vietinių gyventojų būdu. Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Lichtenšteino ir Vokietijos apsupta valstybė pasižymi kalbų ir religine įvairove.

Kelionės į Šveicariją metu verta pasigrožėti beribiais kalnų slėniais, žaliuojančiais vynuogynais, viduramžių laikus menančiomis tvirtovėmis, vienuolynais, spindinčiais ežerais, įsigyti puikių laikrodžių, paragauti visame pasaulyje pripažinto šokolado ir pačių įvairiausių sūrio rūšių. Poilsis Šveicarijoje – tai aukščiausios kokybės atostogų garantija.

Atostogos Šveicarijoje rekomenduojamos gegužės–rugsėjo mėnesių laikotarpiu. Ketinantiems slidinėti patariama vykti vasario–kovo mėnesiais.

Kelionės į Šveicariją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Reino krioklys – vandeningiausias Europos krioklys stūksantis Šafhauzeno miestelio prieigose. Čia įrengtos apžvalgos platformos, o norintys pasigrožėti kriokliu iš arčiau gali priplaukti laivu. Reino krioklio aukštis siekia 23 m, o ilgis – 150 m.
  • Liucerna – be galo jaukus istorinis miestas, vartai į vidurio Šveicariją. Šios vietovės grožį yra aprašęs Markas Tvenas. Liucerną ypač patogu tyrinėti pėsčiomis, nes žymiausi lankomi miesto objektai išsidėstę netoli vienas kito. Svečiuodamiesi Liucernoje išvysite seniausią Europoje medinį Koplyčios tiltą (14 a.), galėsite pasigrožėti senamiesčiu, įsigyti autentiškų vietos suvenyrų.
  • Keturių Kantonų ežeras – 113,6 km² ploto ežeras, ketvirtas pagal dydį Šveicarijoje. Jį supa kalnai ir seniausios šalies gyvenvietės. Ežere kursuoja garlaiviai, o vaizdingose pakrantėse įsikūrę nemažai viešbučių.

Poilsinės kelionės į Šveicariją metu kviečiame pasigrožėti Reino kriokliu, apsilankyti istoriniame Liucernos miestelyje, apsistoti Keturių Kantonų ežero pakrantėse, bei pažinti kitas išskirtines šios šalies vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Šveicariją pasiūlymus.

UP