Poilsinės kelionės į Italiją, Siciliją

Kelionės į Italiją, Siciliją su Novaturu. Geriausi kelionių pasiūlymai. Poilsis Taorminoje, Čefalu ir kituose kurortuose. Atostogos ir poilsis Sicilijoje nuo rugsėjo iki spalio.

Italija, Sicilija, 2023-10-04, 7 naktys, 2 suaugę
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Orientacinis kainų grafikas: Italija, Sicilija, 2 suaugsiems
Rūšiavimas
Kassiopea
Mesina, Italija
Mažiausia kaina
7.9 Geras
„Kassiopea“ yra modernus viešbutis, įsikūręs komerciniame rajone, kuriame yra daugybė barų, ledainių, konditerijos parduotuvių, restoranų ir parduotuvių. Patogus ir elegantiškas viešbutis yra geriausias pasirinkimas praleisti atpalaiduojančią viešnagė. Kiekvienas kambarys suprojektuotas taip, kad suteiktų komfortą, atsipalaidavimą ir tokius patogumus kaip: „LED“ televizorius, oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas visame kambaryje, vonios kambarys. Ekskursijas galima rezervuoti tiesiogiai viešbutyje: Darbuotojų mandagumas ir prieinamumas yra užtikrintas.
daugiau
2023-10-04
7 n.
Pusryčiai
Nuo 515 €
Atvaizduojama kaina pritaikius nuolaidas
Acacia Resort
Katanija, Italija
Rekomenduojame
8.3 Puikus
Šis modernus, elegantiškas ir patogus 4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs ant tyro paplūdimio tarp Palermo ir Cefalù. Ši nuostabi vieta dar vadinama Madonijos parko vartais. Viešbutis įsikūręs daugiau nei 40 000 m² ploto soduose, jame yra itin didelis baseinas, privatus paplūdimys ir sporto įrenginiai, apsupti vešlios žalumos ir tropinių augalų. Viešbutis rekomenduojamas šeimų ir porų poilsiui.
daugiau
2023-10-04
7 n.
Pusryčiai
Nuo 795 €
Atvaizduojama kaina pritaikius nuolaidas
Villaggio Artemide
Mesina, Italija
8.4 Puikus
Viešbutis „Villaggio Artemide“ yra soduose ir turi lauko baseiną. Siūlomas nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Įstaiga yra vos 500 metrų nuo Giardini Naxos paplūdimio rytinėje Sicilijos pakrantėje. Erdviuose apartamentuose yra oro kondicionieriai, visiškai įrengtos virtuvėlės ir palydovinė televizija, br to yra balkonai su vaizdu į sodus.
daugiau
2023-10-04
7 n.
Tik apgyvendinimas
Nuo 539 €
Atvaizduojama kaina pritaikius nuolaidas
Calipso
Taormina, Italija
8.1 Puikus
Nedidelis, švarus ir komfortiškas viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje: šalia ramaus paplūdimio, 5 min pėsčiomis iki autobusų stotelės. Kambariai švarūs, gerai įrengti, juose yra oro kondicionieriai, šaldytuvai bei seifai. Viešbutis turi gerai prižiūrimą baseiną, prie kurio tiekiami švieži vaisiai ir sultys, yra daugybė gultų.
daugiau
2023-10-04
7 n.
Pusryčiai
Nuo 549 €
Atvaizduojama kaina pritaikius nuolaidas