×
Šiuo metu sistema neveikia

Kelionės į Italiją, Sicilija

Poilsinės kelionės į Italiją, Siciliją . Pasirinkite viešbutį pasinaudodami filtravimu ir turistų atsiliepimais.
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode
Paieškos rezultatai:
Italija, Sicilija, 2020-10-11
,
7
naktys, 2 suaugę

Jūsų pasirinktam keliautojų skaičiui ir datai (bei 3 datoms į priekį) kainų neradome. Rekomenduojame pasirinkti kitą keliautojų skaičių arba tolimesnę datą.

Atsiųskite užklausą Peržiūrėsime pasiūlymus visų partnerių sistemose ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.

Filtras

Regionai:
Išvykimo vieta:
Išvykimo data
Keliautojai: 2 suaugę
Trukmė: 7 naktys
ATRINKTI

Kelionės į Siciliją

Sicilijos sala, kurią nuo likusios Italijos dalies skiria Mesinos sąsiauris, pasižymi ne tik unikaliu kultūrų mišiniu, bet ir tuo, jog šios salos krantus skalauja net trys jūros: Viduržemio, Jonijos ir Tirėnų. Kelionės į Siciliją metu nustebins paplūdimių įvairovė: išvysite tiek akmeningų, tiek smėlėtų, bei pačių įvairiausių spalvų paplūdimių. Atostogos Sicilijoje – puiki galimybė ne tik pailsėti nuostabios gamtos apsuptyje, bet ir apsilankyti gražiausiuose Italijos kaimeliuose.

Aukščiausiu Europoje Etnos ugnikalniu (3329 m) garsėjanti Sicilijos sala – ideali vieta nardyti, buriuoti, išmėginti vandens aitvarus, jodinėti žirgais, leistis į žygius dviračiais ar pėsčiomis, stovyklauti, o atvėsus orams Etnos ugnikalnio šlaitai virsta įspūdinga slidinėjimo trasa. Sicilijoje gausu archeologinių vietovių: šventyklų slėnis, Taorminos graikų teatras, nekropolis, viduramžių laikų miesteliai. Sicilijos virtuvė – tarsi atskira meno šaka: marcipaniniai skanėstai, nuo neatmenamų laikų kepama vietinė duona, karščiausiomis metų savaitėmis prinokę pomidorai, raudonieji apelsinai bei garsusis sicilietiškas vynas.

Poilsis Sicilijoje rekomenduojamas gegužės–spalio mėnesių laikotarpiu. Karščiausiais metų mėnesiais, liepą ir rugpjūtį, vidutinė temperatūra siekia 26–30℃. Gegužės mėnesį vanduo įšyla iki 20℃, rugpjūčio mėnesį gali siekti iki 28℃, o spalį apie 24℃. Žiemos Sicilijos saloje trumpos ir švelnios, oro temperatūra tuomet nenukrenta žemiau 10–14℃, todėl kelionės į Siciliją gali būti planuojamos ištisus metus.

Kelionės į Siciliją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Eričė – viduramžių miestelis esantis 750 m aukštyje. Užkilus funikulieriumi galima pasigrožėti jūros ir slėnio panorama.
  • Motja – ši sala sudomins istorijos mėgėjus. Buvusioje finikiečių kolonijoje pamatysite finikiečių kapinyną, šventovę, bei galėsite apsilankyti salos muziejuje.
  • Nubijos druskos muziejus, įsikūręs druskos kasyklos vietoje, kurios istorija siekia daugiau nei 300 metų. Dar ir šiandien šis muziejus priklauso tai pačiai druskos kasyklų savininkų šeimai. „Baltuoju auksu“ vadinama druska čia tradiciškai išgaunama džiovinant saulėje.
  • Šv. Augustino bažnyčia – datuojama 1101 m., vėliau, 14 a. tamplierių perleista augustinų ordinui.
  • Uostas ir La Kolombajos sala. Šalia uosto įsikūrę vaizdingos Garibaldžio ir Reginos Elenos alėjos, o La Kolombajos saloje stūkso aštuoniakampis bokštas – „Jūros pilis“.

Poilsinės kelionės į Siciliją metu kviečiame apsilankyti La Kolombajos saloje, pasigrožėti kraštovaizdžiu Eričė miestelyje, apsilankyti Nubijos druskos kasyklose bei pasinerti į praeitį Motjos saloje.

Atsiųskite užklausą Kelionių akademijai ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Siciliją (Italiją) pasiūlymus.

UP