Indokinija: Vietnamas–Laosas–Kambodža (keliaujant individualiai)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas, Laosas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Indokinija: Vietnamas–Laosas–Kambodža (keliaujant individualiai)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Louang Phabange drambliais nukeliausite iki Tad Se krioklio
  • Kambodžoje aplankysite Siam Reap - tai tarsi vartai į tūkstantmečio senumo chmerų imperiją
  • Nuvyksite iki Angkor Wat šventyklų komplekso, kuris priskiriamas prie vienų iš didžiausių religinių kompleksų pasaulyje
  • Atostogausite Phan Thiet kurorte, garsėjančiu siaurais balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA - HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HANOJUS (vakarienė)

  Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste Jus pasitiks kelionės vadovas, kartu keliausite į viešbutį. Įsikūrus turėsite laisvo laiko. Hanojus – miestas, kuriame harmoningai dera viduramžiai ir modernumas, paryžietiška gracija ir Azijos tempas. Važiuodami riškomis aplankysite senamiestį su 36 specializuotomis auksto gatvėmis, Hoan Kiem ežerą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HANOJUS–HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs)

  Ankstų rytą atvyksime į Hanojų. Čia lauks trumpas poilsis ir pusryčiai vietinėje kavinukėje. Papusryčiavę vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay).

  Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios.

  Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai. Plaukiosite po įvairias natūraliai susidariusias uolas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  HANOJUS–LUANG PRABANG (pusryčiai)

  Šią dieną turėsite galimybę detaliau susipažinti su Hanojumi. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

  Lankysite One Pillar Pagodakuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Quan Thanh, kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.  Pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis į Luang Prabang. Atvykus susitiksite su gidu ir kartu nuvyksite į viešbutį.

 • 5 diena

  LUANG PRABANG (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankysite Wat Xieng Thong šventyklą, dar vadinamą „šventyklų karūnos deimantu“, stovinčią sode dviejų upių santakoje ir užburiančią savo ornamentais bei paauksuotomis mozaikomis. Vėliau plauksite upe į žymiąsias olas Pak-Ou. Tai 25 km į šiaurę nuo Louan Phabang, Mekongo ir Nam Ou upių santakoje esančios daugybė kalkakmenio olų.Svarbiausios jų – Tham Ting ir Tham Phoum. Šiose dviejose olose sukaupta tūkstančiai paauksuotų įvairiausių dydžių Budos skulptūrų. Apsilankysite Tham Ting oloje. Sustosite kaime Ban Sangkhai. Grįždami į Luang Prabang, užsuksite į Ban Phanom audėjų kaimelį, kur senovinėmis medinėmis staklėmis audžiami tradiciniai laosietiški audiniai.

 • 6 diena

  LUANG PRABANG (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną mėgausitės nuostabia Laoso gamta: keliausite į dramblių fermą, kur būsite supažindinti su Azijos drambliais bei galėsite jais pajodinėti žygio po džiungles metu. 1 valandos žygyje galėsite mėgautis natūraliu Laoso gamtovaizdžiu, keliausite vingiuojančiais keliukais link tolumoje žaliuojančių kalnų. Veliau keliausite link nepakartojamo grožio Tad Se krioklių, kur galėsite  pailsėti ir atsipalaiduoti. Grįžus į dramblių fermą, jūsų lauks pietūs, o vakare būsite nugabenti atgal į Luang Prabangą.

 • 7 diena

  LUANG PRABANG–SIEM REAP (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis į Kambodžą, Siam Reap. Siem Reap – tai tarsi vartai į Angkoro šventyklų kompleksą – Kambodžos širdį ir sielą, didžiausią šventyklų kompleksą pasaulyje. Oro uoste Jus pasitiks rusiškai kalbantis gidas, kur kartu važiuosite į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakare lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su Chmerų genties šokiais.

 • 8 diena

  SIEM REAP (pusryčiai)

  Diena skirta Angkoro senovės miestui - didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

  Ekskursiją pradėsite nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. 

  Čia pamatysite Bayon šventyklą - žinomą bei krupščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus: Baphuon šventyklą, Dramblių bei Karaliaus Leper terasas

  Po pietų apsilankysite šventykloje Angkor War – didžiausioje Angkoro šventyklų komplekse. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II-asis pastatė dar XII a. kaip karališkąją kapavietę. Tai vienintelė Angkoro šventykla, atgręžta į vakarus – gražiausias vaizdas matomas leidžiantis saulei.

 • 9 diena

  SIEM REAP–HO ŠI MINAS (pusryčiai)

  Šiandien aplankysite Pour Krom miestelį. Čia pasivaiščiosite miestelio apylinkėmis, susipažinsite su khmerų gyvenimo stiliumi. Galėsite pasivažinėti jaučio traukiamu dviračiu vežimu. Taip pat  plauksite aplankyti vietnamiečių kaimelį Chong Knies Tonle Sap ežere, kur žmonės gyvena, augina kiaules, krokodilus, mokosi, gydosi ir visa kitą daro be jokio žemės pagrindo. 

  Tonle Sap ežeras, kitaip dar vadinamas „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto.

  Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Vėliau jūsų lauks skrydis į Ho Ši Miną.

 • 10 diena

  HO ŠI MINAS–MEKONGO DELTA–CAN THO (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien vyksite į My Tho. Šis miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs.

  + 7

  Vėliau vakare pervežimas į Can Tho. Tai didžiausias Mekongo miestas – šurmulingas, turintis gyvybingą pakrantę, tai miestas, kuriame dera pilki akligatviai bei platūs bulvarai. Can Tho tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šią dieną nuvyksite į Kairang plaukiojantį turgų, ryžių apdirbimo ir ryžių lapų gamybos fabriką. Vakare pasivažinėsite rikša po Can Tho miestą. Nakvynė Can Tho.

 • 11 diena

  MEKONGO DELTA–HO ŠI MINAS (pusryčiai)

  Šią dieną tęsite plaukimą Mekongo upe. Motorine valtimi nukeliausite į judrų ir spalvingą turgų ant vandens, kur vietiniai gyventojai prekiauja vaisiais, daržovėmis, audiniais, papuošalais ir kitomis prekėmis. Gausybė valčių plaukioja pirmyn ir atgal viliodamos pirkėjus. Čia pasinersite į tikrą Mekongo Deltos šurmulį. Vėliau vyksite į ryžių apdirbimo ir ryžių popieriaus gamybos fabriką. Vakare grįšite atgal į Ho Ši Miną. Vakare artimiau susipažinsite su Ho Ši Minu, dar vadinamu "Tolimųjų Rytų perlu".  Turėsite ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį, ši katedra yra vienas pagrindinių krikščionybės centrų Vietname. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nakvynė Ho Ši Mine.

 • 12 diena

  HO ŠI MINAS - PHAN THIET (pusryčiai)

  Po pusryčių tęsite pažintį su Hošiminu. Jos metu aplankysite Susijungimo rūmus, Kinų kvartalą, Binh Tay ir Thien Hau pagodas. Po pietų - pervežimas į Phan Thiet kurortą (~5 val.).

 • 13 -14 dienos

  HO ŠI MINAS - PHAN THIET (pusryčiai)

  Phan Thiet – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jis išsiskiria siaurais balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Šis kurortas žinomas ir dėl savo kulinarinių subtilybių, ypač padažų žuviai – vieno dažniausiai naudojamų ingredientų Vietname. Miestelyje daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos.

  Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti su keturračiais motociklais. (*už papildomą mokestį). Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.

 • 15 diena

  PHAN THIET–HO ŠI MINAS–VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių - pervežimas ir skrydis į Ho Ši Miną. Skrydis į Vilnių/Rygą su vienu arba dviem tarpiniais persėdimais.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 17Šeš, Gruo 1 10+
Šeš, Lapkr 24Šeš, Gruo 8 10+
2018 gruodis
Šeš, Gruo 1Šeš, Gruo 15 10+
Šeš, Gruo 8Šeš, Gruo 22 10+
Šeš, Gruo 15Šeš, Gruo 29 10+
Šeš, Gruo 22Šeš, Saus 5 10+
Šeš, Gruo 29Šeš, Saus 12 10+
2019 sausis
Šeš, Saus 5Šeš, Saus 19 10+
Šeš, Saus 12Šeš, Saus 26 10+
Šeš, Saus 19Šeš, Vas 2 10+
Šeš, Saus 26Šeš, Vas 9 10+
2019 vasaris
Šeš, Vas 2Šeš, Vas 16 10+
Šeš, Vas 9Šeš, Vas 23 10+
Šeš, Vas 16Šeš, Kov 2 10+
Šeš, Vas 23Šeš, Kov 9 10+
2019 kovas
Šeš, Kov 2Šeš, Kov 16 10+
Šeš, Kov 9Šeš, Kov 23 10+
Šeš, Kov 16Šeš, Kov 30 10+
Šeš, Kov 23Šeš, Bal 6 10+
Šeš, Kov 30Šeš, Bal 13 10+
2019 balandis
Šeš, Bal 6Šeš, Bal 20 10+
Šeš, Bal 13Šeš, Bal 27 10+
Šeš, Bal 20Šeš, Geg 4 10+
Šeš, Bal 27Šeš, Geg 11 10+
2019 gegužė
Šeš, Geg 4Šeš, Geg 18 10+
Šeš, Geg 11Šeš, Geg 25 10+
Šeš, Geg 18Šeš, Birž 1 10+
Šeš, Geg 25Šeš, Birž 8 10+
2019 birželis
Šeš, Birž 1Šeš, Birž 15 10+
Šeš, Birž 8Šeš, Birž 22 10+
Šeš, Birž 15Šeš, Birž 29 10+
Šeš, Birž 22Šeš, Liep 6 10+
Šeš, Birž 29Šeš, Liep 13 10+
2019 liepa
Šeš, Liep 6Šeš, Liep 20 10+
Šeš, Liep 13Šeš, Liep 27 10+
Šeš, Liep 20Šeš, Rūgp 3 10+
Šeš, Liep 27Šeš, Rūgp 10 10+
2019 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 3Šeš, Rūgp 17 10+
Šeš, Rūgp 10Šeš, Rūgp 24 10+
Šeš, Rūgp 17Šeš, Rūgp 31 10+
Šeš, Rūgp 24Šeš, Rugs 7 10+
Šeš, Rūgp 31Šeš, Rugs 14 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2020 EUR
 

+ skrydis apie 650 EUR
su skrydžiu nuo 2670 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

Viešbučiai

PHU HAI RESORT 4* » 

(Deluxe)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys  - 2480 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys  - 2278 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  6 asmenys  - 2020 EUR + sktydis

Įsikūręs ramioje Mui Ne kurortinėje zonoje, 10 km iki Phan Thiet, 200 km iki Ho Ši Mino, ant jūros kranto.

Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE 4* » 

(Nova Deluxe)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys -  2535 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys -  2330 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  6 asmenys -  2074 EUR + skrydis

Įsikūręs Mui Ne kurortinėje zonoje, 7 km nuo Phan Thiet miesto, 7 km iki Mui Ne, ant jūros kranto.
Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose Viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus.
Viešnagės metu galėsite paskaityti tykioje bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

ANANTARA PT 5* » 

(Deluxe ocean)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys -  2835 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys -  2635 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  6 asmenys -  2377 EUR + skrydis

Viešbutis yra įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje,turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą. Ant jūros kranto esanis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų - nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvę, privatų paplūdimyį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kamvišbariuose yra "pagalvių meniu", itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai:
   • Skrydis Hanoi – Louang Pharabang;
   • Skrydis Louang Pharabang – Siem Reap;
   • Skrydis Siem Reap – Ho Chi Min (Saigonas); 
  • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • Ekskursijos su rusakalbiu/anglakalbiu gidu;
  • 5 nakvynės Vietname, 3 nakvynės Laose, 2 nakvynės Kambodžoje 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu; 3 nakvynės poilsio metu Vietname 4* kategorijos viešbutyje. Visi viešbučiai kruopsčiai atrinkti;
  • Maitinimas (kaip nurodyta programoje);
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 767 EUR;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (45 USD);
  • Laoso viza (30 USD);
  • Kambodžos viza (25 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Priemoka už vienvietį kambarį - nuo 289 EUR
  • Nuolaida vaikui iki 12 m. - nuo 144 EUR
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką