Pažintis su Turkija: didžiųjų civilizacijų keliais

Kelionės akcentai

 •  

 • Vyksite į Ankarą – Turkijos sostinę
 • Vyksite į unikalią pasaulyje vietą – Kapadokiją, kur aplankysite požeminius miestus
 • Pabuvosite Avanose – keramikos meistrų mieste
 • Keliausite į Pamukalę – antikinį kurortą.
 • Keliausite į legendinę Troją
 • Aplankysite Herostrato sudegintos Artemidės šventovės liekanas
Nuo1070
2023 10 08 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 350
su skrydžiu: 1420
Keliaujant į Turkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Jūrų apsuptas tiltas tarp Europos, Artimųjų Rytų ir Azijos – Turkija – tai šalis garsėjanti ne tik poilsio oazėmis, bet ir neišsenkančiais istorijos ir kultūros turtais. Islamiškosios architektūros lobynai, galingos tvirtovės, milžiniški uolose iškalti miestai – tik dalis senovės civilizacijų laikus menančių šios šalies vertybių, kurios pažadins susižavėjimą autentiška Turkijos dvasia. Ne veltui čia lankėsi didžiausi mąstytojai bei poetai, kuriuos įkvėpdavo ne tik krašto gamta, bet ir čia gyvenusių žmonių būdas. Ši kelionė – tai žygis didžiųjų civilizacijų paliktais pėdsakais, kurie galiausiai susilieja į svaiginantį dervišų šokį. Per septynias dienas aplankysite 10 senovinių ir šiuolaikinių Turkijos miestų, susipažinsite su 5 senosiomis pasaulio civilizacijomis, aplankysite Europą ir Aziją, aplankysite daugiau nei 20 unikalių architektūrinių ansamblių, pamatysite bent tūkstantį senovinių daiktų, relikvijų, freskų ir statulos, generolai, kurioms yra ne mažiau kaip 100 000 metų.

Čia pasikeitė civilizacijos. Didžiosios imperijos kyla ir žlunga. Čia išaugo krikščionybė, čia gyveno didieji filosofai, vadai ir imperatoriai. ČIA SUKURTA ISTORIJA …

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS (vakarienė)
Atvykimas į Stambulą. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Stambulas yra turtingiausias miestas pasaulyje, kuriame gausu lankytinų vietų. Iš didžiausių: milžiniška Hagia Sophia (viena iš keturių didžiausių šventyklų pasaulyje), Mėlynoji mečetė, požeminis Jeribatano rezervuaras-šventykla, Hipodromo aikštė su trimis kolonomis (egiptiečių, graikų, Konstantino kolona), didingi rūmai. Konstantino, Topkapi pilis, Šv. Irenos bažnyčia, Chora vienuolynas, 61 metro aukščio Galatos bokštas, archeologijos muziejus... Mieste yra daugiau nei 100 mečečių, kurių dauguma pastatyta XV-XVI a., daugelis Stačiatikių bažnyčios ir vienuolynai, senovės Romos ir Bizantijos laikotarpio pirtys. O Stambule yra 150 muziejų kiekvienam skoniui: nuo Islamo kaligrafijos muziejaus iki ... NSO muziejaus.

Nakvynė viešbutyje.

2
diena
STAMBULAS – ANKARA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Ankarą – Turkijos sostinę. Ankara yra antras pagal dydį Turkijos miestas po Stambulo, o nuo 1923 m. jos sostinė. Nepaisant sostinės statuso, Ankara nėra tokia populiari tarp turistų kaip Stambulas ir jūros pakrantės miestai, tačiau įdomi būtent kaip neturistinė ir autentiškesnė Turkija. Ankaroje nuo romėnų laikų išlikę daug senovinių įžymybių: romėniškos pirtys, Julijaus kolona ir romėnų šventykla, iš Bizantijos laikų ypač įdomios Hissar citadelė ir kapinės, o osmanų laikais buvo pastatyta daug senovinių pastatų. Ankaroje, kurios puikiai išsilaikė iki šių dienų. Kalbant apie modernumą, Ankara praktiškai niekuo nenusileidžia Europos sostinėms: čia yra puikūs restoranai, diskotekos, naktiniai klubai ir labai geras apsipirkimas. Vyksite į pirmojo Turkijos prezidento Atatiurko muziejų. Čia sudėta visa Turkijos Respublikos istorija (XX amžius). Taip pat lankysitės Anatolijos Civilizacijų muziejuje, kur pirmą kartą gyvenime pamatysite daiktus, pagamintus žmonių prieš keturiasdešimt tūkstančių metų. Turėsite galimybę pasivaikščioti Ankaros tvirtovės sienomis.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ankaroje.

3
diena
ANKARA – KAPADOKIJA (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę -vyksite į unikalią pasaulyje vietą – Kapadokiją, kur aplankysite požeminius miestus, kurie yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakeliui sustosite ant antro pagal dydį druskos ežero Turkijoje krantų. Kapadokijoje už papildomą mokestį bus pasiūlyta apsilankyti Dervišų spektaklyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kapadokijoje.

4
diena
KAPADOKIJA – AVANOSAS – KAPADOKIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pamatysite unikalų miestą iškaltą olose, kurį sudaro 9 aukštai. Tai unikalus pasaulyje vaizdas – ištisi kvartalai su namais, šventyklomis ir vienuolynais. Vėliau aplankysite Goremo muziejų po atviru dangumi su unikaliomis freskomis ir dešimtimis cerkvių, iškaltomis tiesiog uolose; taip pat Uchisaro tvirtovę. Pabuvosite Avanose – keramikos meistrų mieste, kur galėsite stebėti, kaip kuriami keramikos dirbiniai ir prisidėti prie jų gamybos. Vakarienė ir poilsis viešbutyje Kapadokijoje. Papildomai galėsite užsisakyti ekskursiją „Turkiškoji naktis“ (papildomai 30 EUR)*.

Aplankysite slėnius su unikaliais uolų dariniais, požeminį Kaymakli miestą, Goreme vienuolyno kompleksą su unikaliomis freskomis dešimtyse bažnyčių, iškaltų tiesiai uolose. Apsilankysite keramikos dirbtuvėse, kur prieš jūsų akis bus sukurti unikalūs gaminiai (o galėsite pabandyti pasigaminti vazą puodžiaus ratą savo rankomis!). Turėsite galimybę pamatyti, kaip audžiami garsieji turkiški kilimai, ir savo akimis pamatyti „skraidantį kilimą“. Taip pat už papildomą mokestį galima pasiskraidyti oro balionu. Vakarienė ir poilsis viešbutyje.

5
diena
KAPADOKIJA – KONIJA – PAMUKALĖ (pusryčiai, vakarienė)
Kelionė į Koniją. Šis didelis miestas išaugo iš molio siena apsupto kaimo, kuris viduramžiais tapo turkų seldžiukų sostine. Čia gyveno Jalaleddinas Rumi, pravarde Mevlana (Mūsų Meistras), įkūręs Mevlevi, besisukančių dervišų ordiną, sufijų mistikas, kurio darbai padėjo pakeisti islamo mintį ir formuoti musulmonų kultūrą, pritaikytą Turkijos sąlygoms.

Konija laikomas vienu religingiausių ir konservatyviausių miestų Vakarų Turkijoje, o kadangi sufijų mistikų, tokių kaip Mevlana ir Haji Bektas, mokymai čia vis dar vaidina svarbų vaidmenį, tai islamo fundamentalistų tvirtovė, siūlanti labiausiai užkietėjusį islamo skaitymą. Pasivaikščiosite didžiojo mąstytojo Mevlano Celaleddin Rumi akademiją, kurio vaidmuo rytų poezijoje ypač svarbus. Jis kritikavo Graikijos filosofiją ir šių savo pažiūrų pagrindu įkūrė šią akademiją, tapusią poetų, filosofų ir vienuolių traukos centru. Vėliau keliausite į Pamukalę.  Pammukale turkiškai reiškia „medvilnės pilį“ arba „medvilnės tvirtovę“ ir yra Vakarų Anatolijoje. Pamukalė, vieta, kur yra du „pasaulio stebuklai“, vienas istorinis – senovinio Hierapolio miesto griuvėsiai, o antrasis natūralus – terminiai šaltiniai. Yra keletas senovės legendų ir legendų apie Pammukalę, jos netgi leidžia manyti, kad Kleopatra atėjo maudytis šaltiniuose, kad išsaugotų savo grožį ir jaunystę. Pammukalės terminių versmių vandenyje gausu mineralinių druskų, kurios lyg krioklys iš maždaug 100 metrų aukščio teka žemyn nuo kalno šlaitų, suformuodamos rezervuarų sistemą. Pammukalės šaltinio vandens temperatūra – 36 laipsniai, skonis panašus į mineralinį vandenį, padeda gydant reumatą, nervinius sutrikimus, širdies, kraujo ligas, regėjimo sutrikimus. Vakarienė ir poilsis viešbutyje Pamukalėje.

6
diena
PAMUKALĖ – EFESAS – KUŠADASIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lankysitės antikinėse Hierapolio kapinėse. Dvidešimt šimtmečių vėsiai ir tamsoje laikytos didžiulės kriptos nustebins savo dydžiu. O po jų pateksite į Travertinus! Gražūs balti kalnai, kuriais teka karštas mineralinis vanduo, su daugybe natūralių baseinų... Už papildomą mokestį galima maudytis Kleopatros baseine. Vėliau keliausite į Efesą. 2000 m. pr. m. e. šiame mieste jau gyveno žmonės, o Romos imperijos laikais Efesas buvo vienas iš didžiausių Mažosios Azijos prekybos centrų ir vienas iš ankstyvosios krikščionybės centrų. Mieste gerai išlikę daugybė antikos epochos paminklų iš heleninės civilizacijos laikų. Aplankysite  Herostrato sudegintos Artemidės šventovės liekanas. Vėliau įsikursite jaukiame viešbutyje Kušadašio mieste ant jūros kranto. Po vakarienės galėsite pasivaikščioti po miestą ir pasigrožėti Egėjo jūra.

7
diena
KUŠADASIS – BERGAMAS – AIVALYK (pusryčiai, vakarienė)
Po poilsio viešbutyje, pabuvosite Bergamo (sen. Pergamo) mieste. Iš šio miesto pavadinimo kilo žodis „pergamentas“, palieskise senovinės bibliotekos sienas, kur pirmą kartą pasaulyje pasirodė knyga dabartiniu pavidalu. Tuomet pateksite į prabangius imperatoriaus Trajano rūmus. Pamatysite Dzeuso altoriaus papėdę, lankysite ir nuostabų teatrą kalnuose, kuriame žiūrovų eilės įrengtos kalno šlaite. Vakarienė ir nakvynė Aivalyk  miestelyje.

8
diena
AIVALYK – TROJA – STAMBULAS (pusryčiai)
Po pusryčių  keliausite į legendinę Troją. Šį miestą išgarsino Trojos karas, trukęs 10 metų ir pasibaigęs miesto užkariavimu, pasitelkus apgaulę su mediniu arkliu. Pamatysite lauką, kuriame Achilas tempė savo karieta Hektoro kūną. Persikelsite per Dardanelų sąsiaurį ir pakliūsite į Stambulą, kur Jūsų kelionė ir pasibaigs. Nakvynė viešbutyje Stambule.
9
diena
SKRYDIS Į VILNIŲ (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
Nuo1070
2023 10 08 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 350
su skrydžiu: 1420

Apie Turkiją

Turkija – tikrų tikriausias antikos lobynas: daugybė šventyklų, amfiteatrų, kapaviečių, mečečių, tiltų, tvirtovių ir pilių. Šalies gamta yra nepaprasto grožio, klimatas puikus, beveik ištisus metus šviečia saulė, o jūra vilioja poilsiautojus iš viso pasaulio. Turkijoje aukšto lygio viešbučiai ir paplūdimiai, vandens sporto centrai, golfo laukai, įdomios i&sc

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis su Turkija: didžiųjų civilizacijų keliais

Dalia
2023-09-21
10
Viskas vyko sklandžiai, viskas laiku, viskas aišku, geri viešbučiai, autobusas ir gidas puikus Vertinu puikiai, pamatėme ir sužinojome daug istorinių faktų, gražių vietų, gamtos darinių.
Juozas
2023-06-27
9
Jau anksčiau keliavau su KELIONIŲ AKADEMIJA, maloniai nustebino vadybininkė Gintarė Luotaitė, kai netikėtai paskambino man ir pasiteiravo, ar norėčiau ir šiemet kur nors nukeliauti. Kaip tik svarsčiau, kokią kelioinę pasirinkti. Kaip ir pernai, 2022, Gintarė atidžiai apsvarstė mano pageidavimus ir pasiūlė kelionių variantus, vieną iš kurių ir pasirinkau. Man patinka, kad iš KELIONIŲ AKADEMIJOS gaunu objektyvią informaciją apie kelionę be marketinginių triukų ir kad galiu pats nuspręsti, ar būtent tokios kelionės ieškau. Ko NESITIKĖTI iš pasirinktos kelionės žinojau dar prieš į ją išvykdamas, todėl nepuoselėjau nepagrįstų lūkesčių, pvz., menko turistinio "efekto", lankantis Pergame ar Trojoje. Vertinu gido Šenol ir vairuotojo Bacho paslaugos Turkijoje, kurios buvo pagrįstos aukščiausiu dėmesingumu keliautojui. Puiki kelionė, viskas vyko taip, kaip ir aprašyta. Ko nesitikėti iš pasirinktos kelionės žinojau dar prieš į ją išvykdamas, todėl nepuoselėjau nepagrįstų lūkesčių, pvz., dėl menko turistinio "efekto", lankantis Pergame ar Trojoje. Tačiau VISA KAPADOKIJA - fantastiška, netgi su keramikos muziejaus aplankymu ir molio gaminiais. Labai gerai vertinu rusiškai kalbančio turkų gido Šenol ir vairuotojo Bacho (nekalbančio jokia kita kalba, išskyrus turkų, tačiau lb paslaugaus) paslaugos Turkijoje, kurios buvo pagrįstos aukščiausiu dėmesingumu keliautojui. Puikūs viešbučiai ir maitinimas, tikslus kelionės programos vykdymas, disciplina kelionės metu. Graži šalis, mieli žmonės, jokių komercinių "priekabiavimų" visos kelionės metu. Ypatinga pastaba: kelionės metu niekada nieko neperku, bet Turkijoje apsipirkau!!! ir apsipirkau NAUDINGAI. Rusų turistų pageidavimu gidas nuvežė grupę į PAPUOŠALŲ, TEKSTILĖS ir ODOS prekybos certrus, skirtus, turistams iš Rusijos, kuriuose ir aptarnavimas vysksta rusų kalba. Netikėtai pačiam sau aš ten apsipirkau, ir apsipirkau sėkmingai. Beje, dėl rusų keliautojų grupės ir atmosferos dėl karo Ukrainoje konteksto. Aš buvau vienintelis keliautojas ne iš Rusijos nedidelėje 16 asmenų grupėje, dauguma jų - moterys. Keliauja labiau pasiturintys rusai, daugumai yra per brangūs lėktuvų bilietai ir daug kitų nepatogumų, pvz., skrydis Maskva - Stambulas trunka apie 5 val. vietoj 3 anksčau. Kelionės metu geriau neliesti aštrių ir jautrių temų, na, o rusų požiūrių spektras labai platus - nuo vieno kraštutinumo iki kito. Įtampėlė juntama, bet jeigu pats jos nekaštini ir neprovokuoji, tai vyrauja kelioninės nuotaikos ir pagarba vienas kitam.
Vytautas
2021-11-08
10
Geras aptarnavimas, organizavimas, rūpestis ir t.t. Puiku
Tadeu
2019-05-13
10
Labai įdomi, turininga, puikus kompetentingas gidas. Atitiko visus lūkesčius. graži šalis. Ramūs, svetingi žmonės. Galima būtų skirti kelias valandas poilsiui prie jūros.
Sonata
2019-05-01
10
Patys geriausi Tai buvo pirma mūsų kelionė per Jūsų agentūrą ir mes likome ja labai patenkinti. Manau, kreipsimės į Jus ir ateityje.
Inesa,
2018-11-06
9
Labai įdomi ir vertinga kelionė- tiesa nelengva ... Stambule papildomai gyvenome 3 dienas savarankiškai, spėjome susipažinti su visomis turistų lankomomis vietomis, kurios buvo neįtrauktos į programą- to tikrai reikėjo. O pati kelionės programa dėka gido Šenol Boz ir organizatorių buvo ypatingai sklandi ir organizuota: jokių papildomų mokesčių į lankytinas vietas - turėjome muziejų korteles, reikėjo tik jas pateikti. Gido iniciatyva be papildomų mokesčių aplankėme dar kelias įdomias vietas. Rekomenduojame šį turą senovės kultūromis besidomintiems- tikrai vykti verta. Laukiame naujos kelionės su gidu Šenol- ankstyvosios rytų Turkijos civilizacijos- žada būti dar įdomiau!
Rasa
2018-10-11
10
Kelionė nuostabi! Viskas puikiai organizuota, neturiu nei vieno nusiskundimo.
Žana
2018-08-09
10
Kiekviena karta puikus aptarnavimas ir malonūs vadybininkai. Jausmas, kad esu vienintele klientė - tiek dėmesio skiriama mano užklausoms ir laiškams. Drąsiai rekomenduoju draugams del aukšto aptarnavimo.
Keliautoja
2015-12-16
10
Šaunios atostogos, sklandžiai organizuota kelionė, paliekanti puikiausius įspūdžius ir prisiminimus apie Turkija. Kiek baiminausi, kad islamiška šalis su azijietiška kultūra gali šokiruoti. Nepaisant religiniu skirtumu, tai mums kur kas artimesnė ir mažiau šokiruojanti šalis nei pilna juoduku Prancūzija (pvz. Marselis, Paryžius) ar aptingusi (siesta, manjana) Ispanija... Turkai darbštūs kaip lietuviai, verslūs kaip lenkai. Vos ne kas dieną lankėmės keramikos, vyno ir saldumynų, kilimų ar odų dirbtuvėse/parduotuvėse kur kuo maloniausiai mus sutikdavo ir tik mums siūlydavo neregėtas nuolaidos... kaip vėliau paaiškėjo nuo pasakiškų kainų, kurių Stambulo didžiajame turguje net sapne neregėjo... Toks turkiškas verslumas, ne veltui mūsų gidas Šenol vis kartojo – reikia padėti turkų ekonomikai. Tiesa pasakius kai ką tai erzino, ne apsipirkti atvažiavome, tačiau tai dalis rytietiškos kultūros reikia priimti ir mėgautis. Po kelionės atlikau mini apklausą, mūsų 17 žmonių grupei didžiausia įspūdį paliko: 1 - Kapadokijos gamtos grožis, 2 - Efesas – antikos laikų megapolio griuvėsiai, 3 - Stambulas – įspūdi paliko išskirtinai tiems kurie jam skyrė papildomų dienų. Nustebino, kad Pamukalė, deja niekam nepaliko neišdildomo įspūdžio, tačiau esu tikras, kiekvienas pasivaikščiojimą merkiant lietui prisiminsime labai ilgam... Ne likimas buvo ir skrydžiui oro balionu Kapadokijoje – netinkamas oras. Turkiška naktis nuvylė, daugumos nuomonė, pigus kičas, kaimo saviveiklininku papildomas uždarbis... O štai dervišu pasirodymas pakylėjo į ekstazės aukštumas – rekomenduojama. Troja – nuvylė, iš didingos istorijos likę tik surausti griuvėsiai, net legendinis arklys ir tas dailesnis Canakkale mieste prie Dardanelų. Sostinė Ankara be muziejų ir mauzoliejaus stokoja charizmos ir gilesnio įspūdžio nepalieka. Man didelį įspūdį paliko druskų ežeras be vandens ir jo horizontų platybės. Stambului vertėtų skirti keletą papildomų dienų (pirmadieni ne visi turistiniai objektai atidaryti pvz. šv. Sofijos soboras, Dolmabahce rūmai). Kad pajausti Stambulo dvasia būtina apsilankyti Didžiajame ir Prieskonių turguose, pasivaikščioti Galatos tiltu, praeiti prekybine Istiklal Avenue iki Taksimo aikštės. Puikios panoramos atsiveria nuo Galatos bokšto (25Lr) ir nuo Suleymaniye mečetės. Visai kitokia Stambulo didybė atsiveria plaukiant laivu po Bosforo sąsiaurį, rekomenduoju Turiol (14Lr). Privaloma apsilankyti šv. Sofijos sabore, manau verti ir Dolmabahce rūmai. Ir žinoma naktinis miestas nušvinta visai kitomis spalvomis ypač rekomenduoju nepatingėti pasivaikščioti vakare. Gidas Šenol Bos charizmatiška asmenybė, žavintis meile Turkijai ir keliantis pagarbą profesionaliai atliekamu darbu, lenkiu savo žila galva. Tačiau kai kuriais klausymais turkiškas požiūris, bent jau man, deja nepriimtinas pvz. kad Armėnai nenusipelno savo valstybės, ar kad Graikai ne tiek jau daug Egėjo krantuose ir paliko... nors kai susikūrė armėnų tauta ar klestėjo helenistinė kultūra tokių kaip turkų aplamai net nebuvo... Bet kuriuo atveju didelis džiaugsmas keliauti su vietos gyventoju - turku, kuris kelionę daro turtingesne ir spalvingesne. Vienintelis nusivylimas, Up-Jet pervežimas. Papildomai pasilikau Stambule ir buvau informuotas, kad iš viešbučio paims 9 val. Nemenkas stresas, kai nesulauki, tenka ieškoti vadybininko, aiškintis, galu gale paima 10 val., nusigauni į oro uosta likus 1,5val. iki skrydžio… Tačiau viskas gerai, kas gerai baigiasi. REKOMENDUOJU: kelionę ir primigtinai rekomenduoju keleta papildomų dienų skirti Stambului!!!
Marija
2015-12-16
10
Ką nors išskirti būtų sunku - visur buvo įdomu, nebent gal išskirčiau Kapadokiją. Iš renginių - dervišų šokį. Tuo labiau, kad lydėjo šaunus gidas, savo darbo žinovas, savo šalies patriotas! Geras ir patikimas buvo kuklusis vairuotojas. Oras pasitaikė geras, tik vieną dieną pagadino lietus... Viešbučiai buvo geri, maitinimas irgi, žmonės paslaugūs ir šilti. Tik kažkodėl sekmadienį (25 d.) jau nebegavom vakarienės - sutartyje numatytos 9 d.(!), 8 n. Likę vieni pagal žemėlapį su gido rekomendacijomis apžvalgėme bent dalį senojo Stambulo. Draugams pasakojame, rodome, ką pamatėme, ir rekomenduojame - nepasigailėsite.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Turkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (8 nakvynės: 2 nakvynės Stambule, 1 nakvynė Ankaroje, 2 nakvynė Kapadokijoje, 1 nakvynė Pamukalėje, 1 nakvynė Kušadasyje, 1 nakvynė Aivalyke);
 • Programoje nurodytas maitinimas (8 pusryčiai ir 7 vakarienės);
 • Profesionalaus rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai patogiu autobusu;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Stambulas – Vilnius ( nuo 350 EUR);
 • Papildomos ekskursijos: Turkiška naktis (30 EUR), skrydis oro balionu virš Kapadokijos (140 EUR), šokančių dervišų pasirodymas (25 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Gėrimai vakarienės metu – už papildomą mokestį;
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui ir nešikams;
 • Papildoma nakvynė Stambule (60 EUR/asm – dviviečiame/triviečiame kambaryje; 80 EUR – vienviečiame).

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Prasitęsus viešnagę Stambule, ar atvykstant prieš turą, reikalinga įsigyti individualų pervežimą - kaina 75 Eur į vieną pusę, už automobilį.
 • Papildoma nakvynė Stambule (60 EUR/asm – dviviečiame/triviečiame kambaryje; 80 EUR – vienviečiame).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (120 EUR, nuolaida vaikui (tik gyvenant su dviem suaugusiais) – 100 EUR).
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Paskutinę kelionės dieną vakarienė nėra patiekiama.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~2400 km

Kelionės užsakymas

Nuo
1070

+ skrydis nuo: 350 visiems su skrydžiu: 1420
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji Metai Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji Metai Kapadokijoje aplankant Stambulą
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.