Poilsis Pietų Graikijoje

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Poilsis Pietų Graikijoje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte!
  • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą!
  • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose ir šalies sostinę Atėnus
  • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra
  • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
  • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
  • 80% kelionių vyksta naujais novaturo autobusais

Programa

 • 1 diena

  Lenkija, Slovakija

  Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

  Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

 • 2 diena

  Belgradas

  Pusryčiai. Apie 7 val. pradedate kelionę per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

  Šiandien nuvažiuojate ~540 km

 • 3 diena

  Salonikai

  Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Apie 18 val. atvykstate į Salonikus, užsiregistruojate viešbutyje ir leidžiatės į apžvalginę ekskursiją po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje Salonikuose.

  Šiandien nuvažiuojate ~640 km

 • 4 diena

  Termopiliai ir kurortas Lutrakio apylinkėse

  Pusryčiai. Apie 10 val. išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare, apie 19:30  atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje, Lutrakio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~570 km

 • 5 diena

  Poilsis

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  Poilsis arba ekskursija: Atėnai

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 07:30,  siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~160 km

 • 7 diena

  Poilsis arba ekskursija: Mikėnai, Nafplijus, Epidauras ir Korinto kanalas

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas *Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo Agamemnono kapą, Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; muziejų. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų, pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vakare, apie 17:30 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~145 km

 • 8 diena

  Poilsis arba ekskursija: Olimpas ir degustacija (vyno, aliejaus)

  PusryčiaiLaisvas laikas poilsiui prie jūros  arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Pakeliui į kurortą, sustojate *degustuoti vietinio vyno ir alyvuogių aliejaus. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~465 km

 • 9 diena

  Delfai

  Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynei į viešbutį Kalambakoje atvykstate apie 19 val..

  Šiandien nuvažiuojate ~430 km

 • 10 diena

  Kalambaka ir Meteorų vienuolynai

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare, apie 20:30 val. atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje Paračino apylinkėse.

  Šiandien nuvažiuojate ~670 km

 • 11 diena

  Segedas

  Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

  Šiandien nuvažiuojate ~700 km

 • 12 diena

  Kelionė namo

  Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.

  Šiandien nuvažiuojate ~1090 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 gegužė
Treč, Geg 13Sek, Geg 24 10+
2020 birželis
Treč, Birž 17Sek, Birž 28 10+
2020 liepa
Sek, Liep 12Ketv, Liep 23 10+
2020 rugsėjis
Antr, Rugs 22Šeš, Spal 3 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
619 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Apgyvendinimas

Loutraki – tai populiarus pietų Graikijos kurortas, garsėjantis terminėmis versmėmis, įsikūręs Peloponeso pusiasalyje apie 1 val. kelio nuo Atėnų. Kalnų apsuptyje esančiame kurorte galima mėgautis maudynėmis jūroje ir poilsiu švariuose paplūdymiuose, pasivaikščioti pajūrio promenada. Pramogos – spa, kazino, gausybė kavinių ir parduotuvėlių. 

Poilsiui prie Jonijos jūros (4-9 kelionės diena) 5 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI: 
CENTRAL HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis, neseniai renovuotas viešbutis kurorto centre. Iki paplūdymio – 50 m. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
KOSMOPOLIT HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis viešbutis šalia pagrindinės kurorto aikštės. Iki paplūdymio  - 70 m. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
MANTAS HOTEL
Loutraki

   

Viešbutis įsikūręs 70 m nuo paplūdymio, 30 m nuo pagrindinės gatvės. Viešbutyje yra baseinas, kavinė – restoranas. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
MANTAS SEASIDE HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis viešbutis, įsikūręs pakrantėje, iki pagrindinės gatvės – 60 m. Iš unikalaus pusryčių kambario viršutiniame aukšte atsiveria puiki panorma. Viešbutyje veikia kavinė – baras, kur galima įsigyti gėrimų už papildomą mokestį. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu
  • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
  • Maitinimas: 11 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 95 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
  • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  • ekskursija į Atėnus – 50 EUR
  • ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR
  • ekskursija į Olimpiją – 35 EUR

  Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR  120 EUR

  Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą

  • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
  • (¹) – yra papildomų sąlygų
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
  • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
UP
Išskleisti kelionių paiešką