Poilsis Pietų Graikijoje

Kelionės akcentai

 • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte!
 • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą!
 • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose ir šalies sostinę Atėnus
 • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais novaturo autobusais
Nuo543
639€
2021 05 12 ir daugiau datų

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Slovakija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Belgradas
Pusryčiai. Apie 7 val. pradedate kelionę per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

3
diena
Salonikai
Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Apie 18 val. atvykstate į Salonikus, užsiregistruojate viešbutyje ir leidžiatės į apžvalginę ekskursiją po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje Salonikuose.

Šiandien nuvažiuojate ~640 km

4
diena
Termopiliai ir kurortas Lutrakio apylinkėse
Pusryčiai. Apie 10 val. išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare, apie 19:30  atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje, Lutrakio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~570 km

5
diena
Poilsis
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6
diena
Poilsis arba ekskursija: Atėnai
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 07:30,  siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~160 km

7
diena
Poilsis arba ekskursija: Mikėnai, Nafplijus, Epidauras ir Korinto kanalas
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas *Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo Agamemnono kapą, Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; muziejų. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų, pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vakare, apie 17:30 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~145 km

8
diena
Poilsis arba ekskursija: Olimpas ir degustacija (vyno, aliejaus)
PusryčiaiLaisvas laikas poilsiui prie jūros  arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Pakeliui į kurortą, sustojate *degustuoti vietinio vyno ir alyvuogių aliejaus. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~465 km

9
diena
Delfai
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynei į viešbutį Kalambakoje atvykstate apie 19 val..

Šiandien nuvažiuojate ~430 km

10
diena
Kalambaka ir Meteorų vienuolynai
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare, apie 20:30 val. atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje Paračino apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~670 km

11
diena
Segedas
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~700 km

12
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.

Nuo543
639€
2021 05 12 ir daugiau datų

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 11 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 95 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Atėnus – 50 EUR
 • ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR
 • ekskursija į Olimpiją – 35 EUR

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR  120 EUR

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą

 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt

Kelionės užsakymas

Nuo
543
639€

visiems: 543
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Brigita
Susisiek su Graikijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Graikija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Graikija 12 d. (pažintinė - poilsinė)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Graikija 9 d. (pažintinė - poilsinė)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.