Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 12d.

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 12d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Puikiai keliautojų įvertinta kelionė
  • Patikrintas kelionės grafikas
  • Pakeliui aplankomi šie miestai: Belgradas (Serbija), Skopjė (Makedonija), Segedas (Vengrija)
  • Net savaitė prie Egėjo jūros
  • Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis ekskursijomis
  • Įskaičiuotos išvykos į Meteorų vienuolynus, Tesalonikus
  • Papildomų ekskursijų pasirinkimas
  • Apgyvendinimas 3* viešbutyje ant jūros kranto
  • Maitinimo tipo pasirinkimas: su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis

Programa

 • 1 diena

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivakščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių.Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Šiaurės Makedoniją. Atvykimas į Skopjė – didžiausią ir svarbiausią Šiaurės Makedonijos miestą, įkurtą dar III a.pr.Kr., svarbų religinį ir prekybos kelių centrą, todėl buvusį įvairių kultūrų įtakoje. Tą liudija romėniškos archeologinės radimvietės, Bizantijos laikų šventyklos ir ryškiausią ženklą palikusi turkų osmanų valdymo era. XIVa. Skopjės, tuometinės Serbijos sostinės, palikimas – Kale tvirtovė, menanti Bizantijos imperatoriaus Justiniano laikus, garsusis Akmeninis tiltas virš Vardaro upės, pastatytas bei išpuoštas sultono Mehmedo ir sujungęs rytinį musulmonišką osmanišką krantą su vakariniu slaviškuoju. Pagal galimybę – Osmanų imperijos laikų Mustafa Pasha arba Sultono Murato mečetės lankymas. Šiandienos Skopjė – namai daugeliui skirtingiausių tautybių, kur sugyvena makedonai, albanai, turkai, romai, serbai, bosniakai ir daugelis kitų. Naujasis sostinės centras su baigiama tvarkyti būsima reprezentacine aikšte. Kelionė per Šiaurės Makedoniją, Graikiją. Vykstame Graikijos Olimpine Rivjera - pakrantės ruožu garsiausio ir švenčiausio Europos kalno Olimpo papėdėje. Šis kalnas yra senojoje Tesalijos srityje, kurioje apsistojo 1950 m.pr.Kr. atkeliavę indoeuropiečiai – būsimieji graikų protėviai. Tai vietos, kurios mena Senosios Europos ir indoeuropiečių civilizacijų susidūrimą. Čia įsikūrė Olimpo dievai, valdę antikinės Graikijos pasaulį, nuo čia jie, praskleidę debesis, su meile ir gailesčiu žvelgė į žmogišką lemtį. Iš čia jūs galite pradėti savo pažintį su Europos civilizacijos pradžia. Atvykimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje (apartamentuose).

 • 4-9 dienos

  Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros Graikijoje.

  • Dienos išvyka į Meteorų vienuolynų kompleksą (210 km). Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Važiuojant keliu nuo Trikalos Kalambakos link, lygumoje tarsi iš niekur išnyra grupė masyvių smiltainio uolų. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – *Meteorų vienuolynus. Didžiojo Meteorono, Šv.Varlamo ir Šv.Stepono vienuolynų lankymas. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Lankymasis bizantiškų ikonų dirbtuvėje: galimybė susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Galimybė papietauti Tesalijos srities restorane, kuris garsėja daržovių ir mėsos patiekalais. Grįžimas į kurortą.

  Poilsis prie Egėjo jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį:

  • Dienos ekskursija į Atėnus (145 km) . Ryte išvykimas iš kurorto. Bundančių Atėnų panorama. *Akropolis – antikos didybės liudytojas – V a.pr.Kr. šventyklų kompleksas. Senųjų vartų Propilėjų link vedantys laiptai, kuriais kopia skirtingiausių tautybių ir tikėjimų žmonės, trokštantys priartėti prie Akropolio aukštumų. Nikės Apteros šventykla, Partenonas, Erechteonas, nebylios jų paslaptys, kurias mena kariatidės ir Atėnės alyvmedis. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasaulyje akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas. Pasivaikščiojimas Atėnų senamiestyje: Hermio gatvė, senasis turkiško laikotarpio turgus, suvenyrais viliojanti Plaka. Laisvas laikas arba apsilankymas (pagal pasirinkimą) Dioniso teatre, Kerameiko kapinėse arba naujajame Akropolio muziejuje. Senųjų Atėnų agora – pagrindinė antikinio pasaulio viešoji erdvė, sukūrusi demokratiją ir įamžinusi jos atmintį Atalo stojos muziejuje. Atokvėpis graikiškai kavai, po to aplankoma Atėnų Metropolija ir Sintagmos aikštė bei euzonų sargyba, pagal galimybę – įspūdinga jos pasikeitimo ceremonija. Vakare grįžimas į kurortą.
  • Dienos išvyka į Delfus, aplankant Termopilus (120 km). Ryte išvykimas iš kurorto. Kelionė vaizdingo Parnaso kalno link, kurio vakariniame šlaite įsikūrusi pagrindinė antikinio pasaulio orakulo šventavietė. Delfuose pranašaudavo pats Saulės, šviesos ir tiesos dievas Apolonas, kuris savo ištarmes perduodavo per šventikę pitiją. *Senoji Delfų šventavietė, dievo Apolono šventyklos liekanos, graikų miestų ir salų lobynai - dovanų dievui sergėtojai, pitijos apmąstymus menanti uola, Dioniso teatras, Pitinių žaidynių stadionas. Turtingas ir turiningas *Delfų archeologinis muziejus. Neįtikėtino grožio peizažas: Kleisto upės suformuotas tarpeklis, Kastalijos šaltinis, Korinto įlankon besileidžianti viena didžiausių Graikijos alyvmedžių plantacijų. Sustojimas graikų-persų karų mūšio vietoje – Termopiluose: paminklas karaliui Leonidui, pilkapis ir karštieji šaltiniai. Sustojimas prie įspūdingo Švento Luko (Hosios Loukas) vienuolyno Helikono kalno šlaite. Grįžimas į kurortą.
  • Visos dienos kruizas laivu į Skiato salą. Skambant muzikai, laivu plauksite iki vieno gražiausių ir žinomiausių Graikijoje – Skiathos pajūrio ruožo. Maudynės „Auksinio smėlio“ paplūdimyje, tokį vardą gavusiame dėl nepaprasto smėlio spindėjimo vasaros saulėje. Lankysitės Skiathos mieste, pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis tarp mėlynai baltų namelių ir ryškiaspalviais žiedais svyrančių bugenvilijų. Pageidaujantiems – pietūs tavernoje (už papildomą mokestį).
  • Dienos išvykas į Eubojos salą. Euboja – antra pagal dydį Graikijos sala, užstojanti Vidurio Graikiją nuo atviros jūros vėjų. Grožėdamiesi puikiais kalnų peizažais ir spalvingomis pakrančių gyvenvietėmis patogiu keltu persikelsime į salos kurortą Edipsos. Kurortinis miestelis garsėja trykštančiais karštaisiais mineralinio vandens šaltiniais, kuriuose po savo žygių jėgas atgaudavo net mitinis Heraklis. Trumpa pažintis su kurorto centru ir laisvas laikas, kurio metu galima išmėginti maudynes karštose versmėse arba skaidriuose jūros vandenyse, pasivaikščioti vaizdingomis gatvelėmis, apžiūrėti vietos meistrų dirbinius ar paragauti šviežių jūros gėrybių. Vakarop grįžimas į viešbutį.
  • Vyno rūsių lankymas ir vyno degustacija. Popietės išvyka į vyno ūkį. Išgirsite pasakojimus apie vyno gamybą, aplankysite vyno rūsius, pasivaikščiosite tarp laukuose svyrančių vynuogių kekių. Degustuosite kelių rūšių vyno su užkandžiais, o vėliau galėsite jo įsigyti čia pat esančioje parduotuvėje.
  • Graikiškų šokių pamoka. Ar niekada nesižavėjote temperamentingais sirtakio šokėjais, ar slapčia nesvajojote pabandyti ir patys? Kur rasite geresnę progą, nei viešėdami Graikijoje? Jūsų paslaugoms – profesionalus šokių mokytojas ir puiki šokių aikštelė viešbučio terasoje, kur galėsite pasimokyti žingsnelių ir pajusti graikišką ritmą. Pradinis nejaukumas greit pasimiršta, ir dažna pamoka užsitęsia iki išnaktų. Vaišinama vynu ar sultimis.

 • 10 diena

  Pusryčiai. Ryte išvykimas iš kurorto. Dovanojame dar vieną ekskursiją Graikijoje. Tesalonikai – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Tesalonikai įkurti 315m.pr.Kr. ir pavadinti Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Po apaštalo Pauliaus atvykimo miestas tapo „aukso vartais krikščionybei“. Ekskursija po miestą: Šv.Jurgio rotonda, imperatoriaus Galerijaus arka ir rūmų liekanos, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Filipo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai. Miesto ir įlankos panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 • Atstumas

  Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6000 km.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Šeš, Bal 25Treč, Geg 6 10+
2020 gegužė
Šeš, Geg 2Treč, Geg 13 10+
Šeš, Geg 9Treč, Geg 20 10+
Šeš, Geg 16Treč, Geg 27 10+
Šeš, Geg 23Treč, Birž 3 10+
Šeš, Geg 30Treč, Birž 10 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 6Treč, Birž 17 10+
Šeš, Birž 13Treč, Birž 24 10+
Šeš, Birž 20Treč, Liep 1 10+
Šeš, Birž 27Treč, Liep 8 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Treč, Liep 15 10+
Šeš, Liep 11Treč, Liep 22 10+
Šeš, Liep 18Treč, Liep 29 10+
Šeš, Liep 25Treč, Rūgp 5 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1Treč, Rūgp 12 10+
Šeš, Rūgp 8Treč, Rūgp 19 10+
Šeš, Rūgp 15Treč, Rūgp 26 10+
Šeš, Rūgp 22Treč, Rugs 2 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Treč, Rugs 16 10+
Šeš, Rugs 12Treč, Rugs 23 10+
Šeš, Rugs 19Treč, Rugs 30 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
539 EUR 485 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-04-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova485.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis485.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui485.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)436.50EUR
Vienvietis kambarys615.60EUR
Apgyvendinimas
2020-05-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-05-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-05-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-05-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-05-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-06-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova566.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis566.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui566.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)509.40EUR
Vienvietis kambarys696.60EUR
Apgyvendinimas
2020-06-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova566.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis566.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui566.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)509.40EUR
Vienvietis kambarys696.60EUR
Apgyvendinimas
2020-06-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova566.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis566.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui566.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)509.40EUR
Vienvietis kambarys696.60EUR
Apgyvendinimas
2020-07-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-07-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-07-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-07-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-08-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-08-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-08-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova584.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis584.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui584.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)525.60EUR
Vienvietis kambarys714.60EUR
Apgyvendinimas
2020-08-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova566.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis566.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui566.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)509.40EUR
Vienvietis kambarys696.60EUR
Apgyvendinimas
2020-09-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-09-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)485.10EUR
Vienvietis kambarys669.60EUR
Apgyvendinimas
2020-09-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova485.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis485.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui485.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)436.50EUR
Vienvietis kambarys615.60EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė autobusu,
  • 11 nakvynių su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose, iš jų 7 nakvynės viešbutyje Graikijos kurorte prie Egėjo jūros (galimybė užsisakyti vakarienes už papildomą mokestį - rekomenduojame),
  • kurorto mokesčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai.
  • pietūs, vakarienės (7 vakarienės viešbutyje Graikijoje - 40 EUR/asm.).
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 145 EUR.
  • Papildoma vieta autobuse nuo 160 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS ir vietiniams gidams turėti: ~ 15 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės (7 vakarienės viešbutyje Graikijoje - 35 EUR/asm.), asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 145 Eur.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS ir vietiniams gidams turėti: ~ 15 EUR.
UP
Išskleisti kelionių paiešką