Kelionė į Suomiją. Trolių mumių slėnis ir Sarkaniemi parkas 5d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Heureka – viską išbandyk ir padaryk pats! Važiuok dviračiu 6 metrų aukštyje ištemptu lynu, viena ranka pakelk automobilį, prigulk vinių lovoje!
 • Tuvės Janson pasaulis – pasakiška kelionė į Trolių Mumių slėnį.
 • Piktųjų paukščių („Angry Birds“) šalis ir linksmieji kalneliai atrakcionų parke Sarkaniemi.
 • Skirkite popietę kelionei į fantazijų pasaulį Tervetėje. Įkvėpkite šviežio pušynų oro.
Dėmesio! Keliaujant į Suomiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
LIETUVA - LATVIJA - ESTIJA (TALINAS)
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykimas į Taliną. Apžvalginė ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas arba grupės pageidavimu „Hidrolėktuvų uosto“* muziejaus lankymas. Tai interaktyvus unikalios koncepsijos jūrų muziejus, supažindinantis lankytojus su senąja vandens ir oro technika. Daugelis muziejaus eksponatų – interaktyvūs, papildyti kompiuterine grafika, vaizdo ir audio medžiaga. Čia pamatysite seniausią pasaulyje povandeninį laivą „Lembit“, pavaikščiosite laivo deniu, pasižvalgysite po jo patalpas... Įtaigiai ir įdomiai pažinti jūrą „keliaujant“ aplink pasaulį leis kino sale virtęs geltonasis submarinas.  Nakvynė viešbutyje.
2
diena
SUOMIJA (HELSINKIS)
Pusryčiai. Kelionė keltu į Helsinkį. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu: Uspenskio soboras, jachtų prieplauka. Senato aikštė: senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai; Esplanada. Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. Interaktyvaus mokslo ir žinių centro *“Heureka” lankymas. Čia sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai įdomūs ir mažam, ir suaugusiam lankytojui; svarbiausia, didžiąją dalį eksponatų galima paliesti, pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Pusdienis, praleistas centre, palieka neišdildomus įspūdžius. Čia galima išbandyti važiavimą dviračiu 6m aukštyje nutiestu lynu, šaudymą oro banga į palubėje kabančias medžiagos skiautes, viena ranka kelti automobilį, tarsi dykumoje pustyti smėlį... Pageidaujantys, vietoje „Heurekos“ centro gali lankyti *Linnamaki atrakcionų parką, kuriame šeimos pramogauja jau nuo 1950 m. Parke gausu atrakcionų tiek adrenalino ištroškusiems, tiek ir nuosaikesniems pramogautojams.. Išvykimas iš Helsinkio. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
NAANTALI (TROLIŲ MUMIŲ ŠALIS)
Pusryčiai. Kelionė į Naantali – Trolių Mumių šalį. Tai vieta, kur iš viso pasaulio skuba mėgstantys Tuvės Janson knygas apie paslaptingas būtybes – trolius mumius. Šiame nedideliame Suomijos miestelyje, mažoje saloje yra *Trolių Mumių slėnis, kuriame atgyja pasaka! Čia viskas kaip knygoje – namai, po salą bėgiojantis kaukas, kurį vejasi policininkai, mumių mama ir tėtis, besikalbantys su vaikais, po salą vaikštinėjantis susimastęs Snusmumrikas. Galima užeiti ir į keturių aukštų namą, kuriame gyvena visa šeima, pasižiūrėti, kaip muminukai miega, gamina valgyti ir t.t. Prie durų sėdi Filipjonka, mezga ir draugiškai su visais bendrauja. Čia pamatysite ir baisiąją Morą, užeisite į Hemulio namelį, pažiūrėsite į hatifnatus, vaikščiosite po laivą, išeisite iš labirinto ir išvysite, kaip raganos verda savo viralą, o per žiūroną, pastatytą ant paukštininko, pamatysite Suomijos prezidento rezidenciją. Trolių mumių name ir jų slėnyje nuostabi atmosfera. Jūs čia labai laukiami!!!

Pageidaujantiems aktyvesnių pramogų šią dieną siūlome praleisti visai netoli esančioje *Vaski nuotykių saloje, kuri priverčia pajudinti ir raumenis, ir smegenis. Saloje – penki nuotykių pasauliai: galite dalyvauti piratų laivo užgrobime, šliuožti virve, Atsiskyrėlio trobelėje plauti auksą, Medžiotojų stovykloje šaudyti iš lanko arba ieškoti kitų jaudinančių nuotykių! Vakare kupini įspūdžių išvyksite į Tamperę. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
TAMPERĖS (SARKANIEMI ATRAKCIONŲ PARKAS)
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Tamperės miestu, įsikūrusiu ežerų apsuptyje: romaninio stiliaus katedra, kurios vidų puošia simbolisto Hugo Simbergo freskos, Tamerkoski kanalas su kriokliu, Finlayson pastatų kompleksas. *Sarkaniemi atrakcionų parko lankymas. Parke yra daugiau nei 30 atrakcionų, nuo visai paprastų iki ekstremaliausių Tornado kalnelių. Čia ne tik pasivažinėsite linksmaisiais kalneliais, bet ir užkilsite į apžvalgos bokštą, pabuvosite delfinariume, planetariume, apžiūrėsite akvariumą, aplankysite pačią tikriausią „piktųjų paukščių“ (Angry Birds) šalį. Akvariume išvysite daugiau nei 200 žuvų bei kitų vandens gyventojų, kurie atkeliavo iš įvairių pasaulio vandenų. Delfinariume galėsite susipažinti su delfinais – Veera, Nasi, Delfi, Leevi ir Eevertti, kurie jums parodys savo šou programą. Planetariume turėsite progą iš arčiau susipažinti su dangaus kūnais. Apžvalgos bokšte, pakilę į 168 metrų aukštį, apžiūrėsite visą Tamperės panoramą bei galėsite užkąsti bokšto viršūnėje esančioje kavinėje. Išvykimas iš Tamperės, kelionė per Suomiją. Atvykimas į Helsinkį, plaukimas keltu į Taliną. Nakvynė kelto kajutėse.
5
diena
ESTIJA (TALINAS) - LATVIJA (TERVETĖS GAMTOS PARKAS) - LIETUVA
Atplauksite į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Atvykimas į Rygą. *automobilių muziejaus lankymas. Čia rasite didžiausią ir įvairiausią senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją, išgirsite daug įdomių pasakojimų ir istorijų. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines priemones, garsias asmenybes ir automobilių pasaulio įvykius. Muziejuje yra gausybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti.  Trumpa ekskursija po Rygos senamiestį.  Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Apie Suomiją

Valstybė Šiaurės Europoje, turinti sienas su Švedija, Norvegija ir Rusija. Suomija yra pati švariausia valstybė pasaulyje, miškų, ežerų, baltųjų naktų (vasarą) bei šiaurės pašvaisčių (žiemą) kraštas. Pietinius krantu skalauja Suomijos, o vakarinius – Botnijos įlankos vandenys. Ežerai užima 9% teritorijos (daugiausia Europoje). Suomiai sudaro daugiau kaip 93% šalies gyventojų, o švedai – tik 6%. Šiaurinėje dalyj
Dėmesio! Keliaujant į Suomiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2021-07-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova 419.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 419.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 419.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 293.00EUR
Vienvietis kambarys 508.00EUR
Viešbučiai
2021-07-06
Apgyvendinimas
2021-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova 419.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 419.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 419.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 293.00EUR
Vienvietis kambarys 508.00EUR
Viešbučiai
2021-08-11

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse,
 • kelto Talinas-Helsinkis–Talinas bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo  89 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 90-120 EUR.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.
Pasitark su specialistu!
Milda
Susisiek su Suomijos specialiste Milda ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Laplandija
Suomija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Laplandiją pas Kalėdų senelį (N.Metai) 6d.
Suomija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.