Kelionė į Pietų Kroatiją. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

Poilsinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kelionė į Pietų Kroatiją. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Jau 18 -tąjį sezoną – populiariausias ir turbūt gražiausias pietų Kroatijos kurortas – Makarska.
  • Kultūros vertybės ir gamtos grožybės tarp kalnų ir jūros.
  • Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis išvykomis.
  • Saulėti kampeliai prie Adrijos jūros: Splitas, Trogiras.
  • Galimybė aplankyti Bosniją – Hercegoviną.
  • “Ant bangų sapnuojanti plaštakė“ – saulėta Hvaro sala.
  • „Auksinis ragas“ pietinėje Brač salos pakrantėje – itin mėgstamas paplūdimys.
  • Dubrovnikas – “Adrijos perlas”, tikras šalies lobynas.
  • Plitvicos ežerų nacionalis parkas – UNESCO pasaulio paveldas.
  • Geriausia žaidimų aikštelė – jūra! Daug saulės ir švaraus bei šilto vandens – puikios sąlygos atostogoms su šeima!

Programa

 • 1 diena

  LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  VENGRIJA (BUDAPEŠTAS) - KROATIJA

  Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Vieno nuostabiausių gamtos stebuklą – *Postoinos urvų lankymas. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatysite Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Išvykimas iš urvų. Kelionė per Solvėniją, Kroatiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KROATIJA (PLITVICA, ZADARAS, MAKARSKA RIVJERA)

  Pusryčiai. Išvykimas link Makarskos Rivjeros, pakeliui aplankant Trogirą ir Splitą. Atvykimas į Trogirą - tipišką viduramžių miestelį, įsikūrusį salelėje, o su sausuma sujungtą nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysite Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Išvykimas į Splitą – svarbiausią ir bene judriausią Dalmatijos miestą, vieną aktyviausių Dalmatijos uostų, didelį prekybinį bei kultūrinį centrą. Pažintinė ekskursija: antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Promenada, imperatoriaus mauzoliejus - dabartinė katedra, baptisterija – buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XVa. rotuše. Išvykimas iš Splito, kelionė nepakartojamo grožio Adrijos jūros pakrant į vieną gražiausių ir populiariausių pietų Kroatijos kurortų - Makarską. Apgyvendinimas ir nakvynė privačiame sektoriuje Makarskos kurorte.

 • 4-9 dienos

  POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

  6 poilsio dienos prie Adrijos jūros. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra ir skaisčios saulės spinduliais, klausysitės tik naktį nurimstančių cikadų ir kvėpuosite pušų ir levandų aromatu dvelkiančiu tyru kalnų oru.

  Pažintis su Makarskos kurortu: uosto promenada su vešlių palmių alėja; miesto centras – Kačičiaus aikštė, nuo kurios prasideda vaizdingų gatvelių labirintas. XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, šalia kurios šurmuliuoja turgus; Pranciškonų vienuolynas su turtingiausiu pasaulyje kriauklių rinkiniu. Vepric šventavietė - kroatiškasis Lurdas – Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vieta. Sutemus čia sužimba šimtai žvakučių, sustiprinančių ramų šios vietos didingumą.

  Jūsų pažinčiai su šalimi siūlome šias mokamas išvykas (susirinkus ne mažesnei nei 20 asmenų grupei):

  Vakaro išvyka - **Saulėlydis Biokovo kalnuose. Vadovo paslaugos ir vakarienė įskaičiuoti. Biokovo kalnų gamtos parkas aukščiausias ir didžiausias visoje Dalmatijoje. Aukščiausia viršūnė – Šv.Jurgio kalnas 1762 m. 23 km automobiliui kylant vingiuotu kalnų keliu žavėsitės kalnų didybe, stačiais skardžiais, akmeninėmis piemenų trobelėmis, vėliau pamažu pėsčiomis kopsite (apie pusvalandį) akmenuotu taku į Šv.Jurgio kalną, gėrėdamiesi tobulu kraštovaizdžiu. Vaizdas nuo kalno viršūnės leidžia pažvelgti į kerinčio grožio salas, kurias švelniai glosto Adrijos bangos. Abejojantiems savo fizinėmis galimybėmis ar sveikata, rekomenduojame į viršūnę nekopti. Vakarėjant kilsite į dar vieną viršūnę pasidžiaugti dieviško grožio saulėlydžiu, kai kalnai nusidažo purpurine spalva, o jūroje mirguliuoja saulės rausvi spinduliai. Po šio neįtikėtino gamtos spektaklio bus pateikta gardi naminė vakarienė – ant grotelių kepta mėsa, naminė duona, vynas ir rakija. P.S. nepamirškite apsiauti patogia avalyne neslystančiu padu ir šiltai apsirengti – nusileidus saulei kalnuose vėsu (tiks sportiniai bateliai, storas megztinis ar striukė).

  Dienos išvyka į legendinį miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu iškilnus viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas.

  Plaukimas (**kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas. Visos dienos išvyka. Pietūs ir vynas įskaičiuoti. Hvaras – lyg kokteilis iš dangaus žydrumo įlankų, alyvmedžių giraičių, vynuogių sodų, žalių pinijų miškelių bei svaiginančio rozmarino ir levandos aromato. „Lieknoji gražuolė“ yra maždaug 70km ilgio ir 4-11km pločio. Virš Hvaro salos saulė šviečia daugiausiai dienų per metus. Brač – sniego baltumo kalkakmenis, „Bračo marmuras“, jau nuo Antikos laikų yra nemirtingas salos istorijos liudininkas. Suklotas į rūmus, jis apjuosia turtų ir galios centrus: Diokleciano rūmus Splite, Reichstago pastatą Berlyne, amerikiečių pasididžiavimą – Baltuosius rūmus, Parlamentą Vienoje bei prabangius rūmus Venecijoje. Tai trečia pagal dydį ir aukščiausiai iškylanti sala Kroatijoje. Bračo plotas yra 395 km², ilgis apie 40 km, o plotis – 13 km. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto, gėrėdamiesi vaizdingais Biokovo kalnais, atplauksite į Hvaro salą, kuri išsidėsčiusi vidurio Dalmatijos archipelage. Lankysite vieną iš salos žvejų gyvenviečių, pasivaikščiosite jaukiomis, siauromis gatvelėmis. Kroatiškų melodijų lydimi plauksite į Bračo salą. Laivo įgula, pavaišins ką tik iškepta šviežia žuvimi bei vynu. Brač saloje aplankysite pietinės pakrantės seniausią Bol gyvenvietę. Jos pasididižiavimas Auksinis iškyšulys, kurio smaigalys veikiamas bangų ir vėjo nuolat keičia padėtį. Pageidaujantys galės pasivaikščioti marmuru grįsta promenada ar tiesiog pasimėgauti maudynėmis „Auksinio iškyšulio“ smėlio paplūdimyje. P.S. Nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio ir lengvų drabužių nuo vėjo!

  Dienos išvyka į ** Bosniją – Hercegoviną: Mostaras – Medžugorje. Vykstant į Mostarą pakeliui trumpas sustojimas vaizdingame rytietiškame Počitelj miestelyje. Iš vienos pusės miestas apjuostas gynybine siena, iš kitos – Neretvos upe. Pasivaikščiojimas po miestelį apžiūrint mečetę, ant kalno stūksančią XVa. vidurio miesto tvirtovę. Kelionė į Mostarą. Mostaras – tai penktas pagal dydį Bosnijos ir Hercegovinos miestas, svarbiausias kultūrinis Hercegovinos srities centras, turtingos ir skaudžios istorijos liudininkas. Miestas įsikūręs prie Neretvos upės, per kurią XVIa. osmanų nutiestas tiltas sujungė ne tik abu krantus, bet ir skirtingas kultūras bei religijas. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, vienuolynas ir vyskupų rūmai krikščioniškame vakariniame krante, pagrindinė miesto gatvė, buvusi fronto linija Jugoslavijos karuose, osmaniškojo laikotarpio senamiestis: turkiški namai, Mehmed Paša mečetė, vingrios prekybinės gatvelės, Neretvos upės ir senojo tilto panorama. Išvykimas į Medžiugorje, kurioje 1981m. šešiems vaikams apsireiškė šv.Mergelė Marija, ir ši vieta tapo gausiai lankoma piligrimų ir turistų.

  Dienos išvyka į **Krka ežerų parką, kur nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37m aukščio. Šie kriokliai vadinami gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taip pat gyvena apie 200 rūšių paukščių, miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Poilsis gamtoje.

 • 10 diena

  KROATIJA (MAKARSKOS RIVJERA - KRKA) - SLOVĖNIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA (SLOVAKIJA)

  Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas iš Makarskos Rivjeros. Kelionė į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Kelionė pėsčiomis, traukinuku ir laiveliu po krioklių, ežerų, miškų ir paukščių pasaulį. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia vienas šalia kito įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 krištolo skaidrumo ežerų. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Išvykimas iš Plitvicos ežerų nacionalinio parko. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 rugsėjis
Treč, Rugs 4Šeš, Rugs 14 10+
Treč, Rugs 11Šeš, Rugs 21 10+
Treč, Rugs 18Šeš, Rugs 28 10+
Treč, Rugs 25Šeš, Spal 5 10+
2019 spalis
Treč, Spal 2Šeš, Spal 12 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
469 EUR 436 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova440.10EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis440.10EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui440.10EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)413.10EUR
Vienvietis kambarys565.20EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-04
Vieta apartamente, kai 2 asm.467.10EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente449.10EUR
Vieta vaikui iki 13m.422.10EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova449.88EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis449.88EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui449.88EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)422.28EUR
Vienvietis kambarys577.76EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-11
Vieta apartamente, kai 2 asm.477.48EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente459.08EUR
Vieta vaikui iki 13m.431.48EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova436.17EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis436.17EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui436.17EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)408.27EUR
Vienvietis kambarys556.14EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-18
Vieta apartamente, kai 2 asm.464.07EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente445.47EUR
Vieta vaikui iki 13m.417.57EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova436.17EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis436.17EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui436.17EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)408.27EUR
Vienvietis kambarys556.14EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-09-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.464.07EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente445.47EUR
Vieta vaikui iki 13m.417.57EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-10-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova436.17EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis436.17EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui436.17EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)408.27EUR
Vienvietis kambarys556.14EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2019-10-02
Vieta apartamente, kai 2 asm.464.07EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente445.47EUR
Vieta vaikui iki 13m.417.57EUR

Apartamentuose su patogumais (1-2 miegamųjų kambarių butas su virtuve, vonios kambariu, tinka gyventi 3-4 asm.)

Nėra galimybės išsipirkti vienviečio apartamento.

Maitinimas Makarskos kurorte (pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė: salotos, sriuba, karštas patiekalas – pasirinktinai iš dviejų)

 

PIETŲ KROATIJA. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

7 pusryčiai+vakarienės 99EUR; vaikui iki 13m. 79EUR
7 pusryčiai 59EUR; vaikui iki 13m. 49EUR
7 vakarienės 69EUR; vaikui iki 13m. 59EUR

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę) suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 6EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai

 

Pažintinė poilsinė pietų Kroatija 10d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

7 pusryčiai+vakarienės 99EUR; vaikui iki 13m. 79EUR
7 pusryčiai 59EUR; vaikui iki 13m. 49EUR
7 vakarienės 69EUR; vaikui iki 13m. 59EUR

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę) suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 6EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai

 

Pažintinė poilsinė pietų Kroatija 9d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

5 pusryčiai+vakarienės 69Eur; vaikui iki 13m. 55Eur

5 pusryčiai 36Eur; vaikui iki 13m. 31Eur

5 vakarienės 45Eur; vaikui iki 13m. 37Eur.

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę): suaugusiems - 4 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 4 EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai.

 


Pastaba: standartiniame dviviečiame (arba dviviečiame su pristatoma lova) kambaryje gali būti viena dvigulė arba atskiros viengulės lovos.

Klientų pageidavimai dėl lovų tipo vykdomi tik esant galimybei.

Turistas, vykstantis vienas ir neperkantis vienviečio kambario, apgyvendinamas (be išankstinio papildomo pranešimo) su kitais pavieniais turistais/-ėmis dviviečiame, dviviečiame su pristatoma lova arba triviečiame kambaryje (jei programoje nenurodyta kitaip). Jei tokios galimybės nėra, turistas/-ė privalo prisimokėti už vienvietį kambarį.

Svarbu: Makarskos kurorte privačiame sektoriuje daugelis gyventojų maistą ruošia naudodami dujų balionus, todėl studijų arba apartamentų virtuvėlėse gali stovėti nedideli dujų balionai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
  • 7 nakvynės privačiame sektoriuje: kambariuose su patogumais, apartamentuose su pasirinktu maitinimu,
  • kelių, ekologiniai mokesčiai,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  1. Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus, papildomos mokamos ekskursijos, kurorto mokestis (suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 6 EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai).
  2. Papildoma vieta autobuse nuo 150 Eur.
  3. * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50-60 EUR.
  4. **Mokamos išvykos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
  5. Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).
  6. 7 pusryčiai+vakarienės 99 EUR; vaikui iki 13m. 79 EUR; 7 pusryčiai 59 EUR; vaikui iki 13m. 49 EUR; 7 vakarienės 69 EUR; vaikui iki 13m. 59 EUR.
  7. Oro kondicionierius kambaryje – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
  • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
  • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.
UP
Išskleisti kelionių paiešką