Kelionė į Laplandiją pas Kalėdų senelį (N.Metai) 6d.

Kelionės akcentai

 • Vakaras šiaurės laikų (haskių) fermoje kupinas šiaurės gamtos paslapties.
 • Poliarinio rato kirtimas. Poliariniame rate nėra nei dienos, nei nakties – vien tik prieblanda.
 • Susitikimas su tikru Kalėdų Seneliu – suomiai teigia, jog Kalėdų Senelis ir Kalėdų dvasios gyvena būtent čia - Laplandijoje. Su Kalėdų Seneliu, jo elniais ir nykštukais jūs galėsite susitikti Kalėdų Senelio kaime prie poliarinio rato, kur Kalėdų dvasia plevena ištisus metus.
 • Kelionė autobusu neprailgs. Mes Jus kviečiame aktyviai dalyvauti organizuojamuose konkursuose, viktorinose, piešti piešinius, rašyti laiškus ir klausytis nuostabiausių istorijų apie Kalėdų Senelį ir jo geruosius padėjėjus elfus.
Nuo458
539€
2021 12 29 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Suomiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Pirmos pažintys autobuse, žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai. Atvykimas į Taliną. Trumpa ekskursija po šventiškai pasipuošusį Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijos pastatai... Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasižvalgyti rotušės aikštėje šurmuliuojančioje Kalėdinėje mugėje. Čia rasite amatininkų darbų, sniego skulptūrų, daugybę pasakų herojų, tikrų gyvūnėlių (triušių, ožkų, ėriukų, ponių, žąsų)...

Pavakary Jūsų lauks kelionė keltu į Helsinkį, kuriame verda gyvenimas: veikiančios kavinės, restoranai, parduotuvėlės, vaikų žaidimo kambarys... Atvykimas į Helsinkio uostą. Išvykimas iš Helsinkio. Naktį atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. Nuvažiuojama apie 850 km + 80 km plaukiama keltu.

2
diena

Pusryčiai. Išvykstate į Laplandiją. Kelionė per tūkstančio ežerų kraštą, grožintis baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiais miškais, nebyliomis laukų platybėmis. Pakeliui trumpas sustojimas Vaskikelo varpų muziejuje, kuris garsėja unikalia varpų kolekcija, sudaryta iš 1500 varpų ir varpelių, surinktų iš įvairių Suomijos vietovių ir kitų pasaulio šalių. Tęsiate kelionę. Žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai. Atvykstate į Kalėdų senelio gimtinę ir amžinosios vaikystės šalį – Laplandiją. Išvyka į šiaurietiškų laikų – haskių – fermą, kurioje apžiūrėsite šunų narvus, susipažinsite su draugiškais keturkojais.

Fermos šeimininkai papasakos apie šiaurės šunų auginimą bei veisimą, dresavimą, pavaišins karštu šiaurės uogų gėrimu, kava ir sausainėliais. O norintieji galės smagiai pralėkti pačia pagrindine Laplandijos transporto priemone – *laikų kinkiniais. Apgyvendinimas viešbutyje, motelyje, kotedžuose. Nakvynė viešbutyje, kotedžuose. Nuvažiuojama apie 570 km.

3
diena

Pusryčiai. Pažintis su Laplandijos sostine Rovaniemiu. Apsilankymas šiaurės šalių istorijos ir etnografijos *muziejuje “Arktikum”, įsikūrusiame šalia Ounasjoki upės. Tai mokslo ir kultūros centras, kuriame tiriama Arktika. Čia Jūs susipažinsite su šiaurės tautų istorija, gyvenimo būdu, tradicijomis. Sužinosite kaip susidaro šiaurės pašvaistė „Aurora Borealis“. Išvyka prie poliarinio rato į Kalėdų Senelio – Joulupukki kaimą – Joulumaa, apsuptą stebuklingai gražios gamtos.

Šiaurės speigračio kirtimas. Kelionės kulminacija, susitikimas su tikru Kalėdų Seneliu. Suomiai teigia, jog Kalėdų Senelis ir Kalėdų dvasios gyvena būtent Laplandijoje. Su Kalėdų seneliu, jo elniais ir nykštukais Jūs susitiksite jo rezidencijoje, kur Kalėdų dvasia plevena ištisus metus. Čia iš rąstų suręstuose nameliuose, be Kalėdų Senelio rezidencijos, rasite: kalėdinį paštą, iš kurio galima išsiųsti atvirlaiškį su paties Kalėdų Senelio antspaudu, suvenyrų parduotuves, samių kotą, kavines... Norintys patirti suomių vaikų žiemos malonumus, galės užsukti į *“Ledo pilį“, kurioje smagiai leisis nuo ledo kalnelių, ropos sniego bei ledo tuneliais, grožėsis įvairiomis spalvomis žėrinčiomis ledo skulptūromis, lankysis ledo bare... Pageidaujantys susipažinti su Kalėdų šventimo tradicijomis, aplankys *Kalėdų rotondą, kurioje susipažins su kalėdinių žaisliukų kolekcija, bei kalėdų šventimo tradicijomis visame pasaulyje. Šalia Joulumaa įkurtas ir Kalėdų Senelio parkas - *Santa Parkas, kuriame smalsuoliai gali stebėti žaislus gaminančius ar imbierinius sausainius kepančius elfus, apsilankyti elfų mokykloje, pasivažinėti „Metų laikų“ traukiniu, aplankyti ledo galeriją...

Vakare grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, motelyje, kotedžuose. Nuvažiuojama apie 40 km.

4
diena

Pusryčiai. Pramogos Rovaniemyje. Pageidaujantiems – **sniegomobilių safaris. Apsirengę tarsi kitos planetos gyventojai, lydimi vietinio gido, leisitės į 3 valandų kelionę sniegomobiliu užpustytos tundros takais ir kalneliais. Grožėdamiesi magiškais Laplandijos peizažais, baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiomis eglėmis atvyksite į elnių fermą, kur susipažinsite su tradiciniu samių verslu – elnių auginimu, įgysite patirties juos vadelioti.

Nevykstantiems į sniegomobilių safarį išvyka į prie speigračio įsikūrusią *elnių fermą. Sėdę į elnių traukiamas roges, kinkuosite per mišką. Kerinti gamta, ausis užgulanti tyla, romantika. Pasivažinėję elnių kinkiniais, apžiūrėsite fermą, susipažinsite su samiais, kurie papasakos istorijas apie elnių gyvenimą, auginimą, leis patiems pamaitinti elnius. Nusifotografuosite su čia pat besiganančiais mažaisiais elniukais. Norintys galės išbandyti ir vietinį kalniuką. Elnių fermos šeiminkai visus pavaišins kava, arbata, sausainiais. Grįžimas į Rovaniemį. Trumpa pažintis su vienu šiauriausių Europos miestų. Išvykimas link Helsinkio. Nakvynė viešbutyje. Nuvažiuojama apie 570 km.

5
diena

Pusryčiai. Išvykimas į Helsinkį. Kelionė per tūkstančio ežerų kraštą. Žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai. Atvykimas į Helsinkį. Grupės pageidavimu mokslo ir žinių interaktyvaus centro “*Heureka” lankymas. Čia sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai įdomūs ir mažam, ir suaugusiam lankytojui, o, svarbiausia, didžiąją dalį eksponatų galima pačiupinėti, pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Pusdienis, praleistas centre, palieka neišdildomus įspūdžius. Čia gali išbandyti važiavimą dviračiu 6 m aukštyje nutiestu lynu, oro banga šaudymą į palubėje kabančias medžiagos skiautes, viena ranka kelti mašiną, specialia programa ieškoti į save panašių žmonių, tarsi dykumoje pustyti smėlį. Ekskursija po šventiškai pasipuošusią Suomijos sostinę: Senato aikštė su aplinkiniais administraciniais pastatais, universitetas, biblioteka, Baltoji katedra, Rotušė, Prezidento rūmai, Nacionalinis teatras, maršalo Manerheimo gatvė, Parlamentas, „Finliandija“ rūmai, unikali uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. Vakare išplaukimas iš Helsinkio. Vėlai vakare atvykimas į Taliną. Nakvynė  viešbutyje.  Nuvažiuojama apie 270 km  + 80 km plaukiama keltu.

6
diena
Pusryčiai. Išvykimas iš Talino. Kelionė per Estiją, Latviją. Žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai. Atvykimas į Kalėdinės eglutės sostinę Rygą. Trumpa pažintis su šventiškai pasipuošusios Rygos senamiesčiu. Laisvas laikas Domo aikštėje šurmuliuojančioje Kalėdinėje mugėje. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas...
Nuo458
539€
2021 12 29 ir daugiau datų

Apie Suomiją

Valstybė Šiaurės Europoje, turinti sienas su Švedija, Norvegija ir Rusija. Suomija yra pati švariausia valstybė pasaulyje, miškų, ežerų, baltųjų naktų (vasarą) bei šiaurės pašvaisčių (žiemą) kraštas. Pietinius krantu skalauja Suomijos, o vakarinius – Botnijos įlankos vandenys. Ežerai užima 9% teritorijos (daugiausia Europoje). Suomiai sudaro daugiau kaip 93% šalies gyventojų, o švedai – tik 6%. Šiaurinėje dalyj

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Suomiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai kotedžuose arba motelyje
2021-12-29
4-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC 458.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 4-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC 424.15EUR
3-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC 492.15EUR
Vaikui iki 12m. 3-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC 466.65EUR
2-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC 560.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 2-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC 534.65EUR
4-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 475.15EUR
Vaikui iki 12m. (pristatoma lova) 4-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 449.65EUR
3-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 509.15EUR
Vaikui iki 12 m (pristatoma lova): 3-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 483.65EUR
2-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 577.15EUR
Vaikui iki 12m. (pristatoma lova) 2-ietis kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA 551.65EUR
4-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 500.65EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 4-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 475.15EUR
3-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 543.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 3-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 517.65EUR
2-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 628.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 2-čiame kotedžo kamb. su dušu, WC ir SAUNA IR ŽIDINIU 594.15EUR
4-ietis motelio kambarys su dušu, WC, SAUNA 475.15EUR
Vaikui iki 12 m. 4-ietis motelio kambarys su dušu, WC, SAUNA 449.65EUR
3-ietis motelio kamb. su dušu, WC ir SAUNA 509.15EUR
Vaikui iki 12m. 3-ietis motelio kamb. su dušu, WC ir SAUNA 483.65EUR
2-ietis motelio kamb. su dušu, WC ir SAUNA 585.65EUR
3-ietis motelio kamb. su dušu, WC 500.65EUR
Vaikui iki 12m. 3-ietis motelio kamb. su dušu, WC 475.15EUR
Vaikui iki 12m. 2-ietis motelio kamb. su dušu, WC ir SAUNA 560.15EUR
4-vietis motelio kambarys su dušu, WC 466.65EUR
Vaikui iki 12 m 4-ietis motelio kambarys su dušu, WC 441.15EUR
2-ietis motelio kamb. su dušu, WC 568.65EUR
Vaikui iki 12m. 2-ietis motelio kamb. su dušu, WC 543.15EUR
5-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 509.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 5-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 483.65EUR
4-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 543.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 4-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 509.15EUR
3-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 611.15EUR
vaikui iki 12 m. (pristatoma lova/ sofa - lova): 3-čiame motelio kamb. su dušu, WC IR SAUNA IR ŽIDINIU 585.65EUR
Viešbutis Rovaniemyje
2021-12-29
Viešbutis Rovaniemyje (Kammi)
2021-12-29

Į kainą įskaičiuota: 2 nakvynės Suomijoje su pusryčiais (2-iečiai, 3 –iečiai kambariai su dušu/wc), 2 nakvynės Laplandijoje su pusryčiais (2-iečiai, 3-viečiai, 4 –iečiai kambariai viešbutyje, su dušu/wc), nemokamas lankymasis saunoje bei baseine, 1 nakvynė Taline su pusryčiais, kelto bilietai.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė  autobusu,
 • kelto bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas,
 • 3 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 2 nakvynės Rovaniemyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • dovanėlės ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI:~ 190 EUR.
 • **Sniegomobilių safaris ~179 EUR (asmeniui ant dviviečio sniegomobilio). Šią paslaugą reikia užsisakyti ir apmokėti iš anksto agentūroje Lietuvoje.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 15 dienų iki kelionės pradžios.
 • BŪTINA TURĖTI miegmaišį (arba pledą), pagalvėlę, patogius šiltus žieminius batus, šiltą striukę (slidininko kostiumą) arba kailinius, 2-3 poras pirštinių, žieminę kepurę, šaliką, vilnones kojines, apatinių rūbų ir kojinių komplektą, maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį, sportines maudymosi kelnaites (vyrams).
 • PIRKDAMI KELIALAPĮ, SAVO KELIONIŲ AGENTŪROJE REIKALAUKITE ŠIOS KELIONĖS ATMINTINĖS!

Kelionės užsakymas

Nuo
458
539€

visiems: 458
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Suomijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Kerintis Sakartvelas (Gruzija)
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vokietijos Hanzos miestai, Riugeno sala ir Gdanskas
Olandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Laplandija
Suomija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.