Graikija su poilsiu prie Egėjo jūros 9d.

Kelionės akcentai

 • 4 nakvynės prie Egėjo jūros su pusryčiais ir vakarienėmis!
 • Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis ekskursijomis!
 • Platus papildomų ekskursijų pasirinkimas!
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje ant jūros kranto!
Nuo422
469€
2021 05 15 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Graikiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivakščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Šiaurės Makedoniją. Atvykimas į Skopjė – didžiausią ir svarbiausią Šiaurės Makedonijos miestą, įkurtą dar III a.pr.Kr., svarbų religinį ir prekybos kelių centrą, todėl buvusį įvairių kultūrų įtakoje. Tą liudija romėniškos archeologinės radimvietės, Bizantijos laikų šventyklos ir ryškiausią ženklą palikusi turkų osmanų valdymo era. XIVa. Skopjės, tuometinės Serbijos sostinės, palikimas – Kale tvirtovė, menanti Bizantijos imperatoriaus Justiniano laikus, garsusis Akmeninis tiltas virš Vardaro upės, pastatytas bei išpuoštas sultono Mehmedo ir sujungęs rytinį musulmonišką osmanišką krantą su vakariniu slaviškuoju. Pagal galimybę – Osmanų imperijos laikų Mustafa Pasha arba Sultono Murato mečetės lankymas. Šiandienos Skopjė – namai daugeliui skirtingiausių tautybių, kur sugyvena makedonai, albanai, turkai, romai, serbai, bosniakai ir daugelis kitų. Naujasis sostinės centras su baigiama tvarkyti būsima reprezentacine aikšte. Kelionė per Šiaurės Makedoniją, Graikiją. Vykstame Graikijos Olimpine Rivjera -  pakrantės ruožu garsiausio ir švenčiausio Europos kalno Olimpo papėdėje. Šis kalnas yra senojoje Tesalijos srityje, kurioje apsistojo 1950 m.pr.Kr. atkeliavę indoeuropiečiai – būsimieji graikų protėviai. Tai vietos, kurios mena Senosios Europos ir indoeuropiečių civilizacijų susidūrimą. Čia įsikūrė Olimpo dievai, valdę antikinės Graikijos pasaulį, nuo čia jie, praskleidę debesis, su meile ir gailesčiu žvelgė į žmogišką lemtį. Iš čia jūs galite pradėti savo pažintį su Europos civilizacijos pradžia. Atvykimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje (apartamentuose).

4 – 6
dienos

Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį:

 • Visos dienos ekskursija į Atėnus. Išvykimas anksti ryte. Bundančių Atėnų panorama. *Akropolis – antikos didybės liudytojas – V a.pr.Kr. šventyklų kompleksas. Senųjų vartų Propilėjų link vedantys laiptai, kuriais kopia skirtingiausių tautybių ir tikėjimų žmonės, trokštantys priartėti prie Akropolio aukštumų. Nikės Apteros šventykla, Partenonas, Erechteonas, nebylios jų paslaptys, kurias mena kariatidės ir Atėnės alyvmedis. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasauly akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas.
 • Dienos išvyka į Meteorų vienuolynų kompleksą. Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Važiuojant keliu nuo Trikalos Kalambakos link, lygumoje tarsi iš niekur išnyra grupė masyvių smiltainio uolų. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – *Meteorų vienuolynus. Didžiojo Meteorono, Šv.Varlamo ir Šv.Stepono vienuolynų lankymas. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Lankymasis bizantiškų ikonų dirbtuvėje: galimybė susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Galimybė papietauti Tesalijos srities restorane, kuris garsėja daržovių ir mėsos patiekalais. Grįžimas į kurortą.
 • Dienos išvykas į Eubojos salą. Euboja – antra pagal dydį Graikijos sala, užstojanti Vidurio Graikiją nuo atviros jūros vėjų. Grožėdamiesi puikiais kalnų peizažais ir spalvingomis pakrančių gyvenvietėmis patogiu keltu persikelsime į salos kurortą Edipsos. Kurortinis miestelis garsėja trykštančiais karštaisiais mineralinio vandens šaltiniais, kuriuose po savo žygių jėgas atgaudavo net mitinis Heraklis. Trumpa pažintis su kurorto centru ir laisvas laikas, kurio metu galima išmėginti maudynes karštose versmėse arba skaidriuose jūros vandenyse, pasivaikščioti vaizdingomis gatvelėmis, apžiūrėti vietos meistrų dirbinius ar paragauti šviežių jūros gėrybių. Vakarop grįžimas į viešbutį.

Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Ryte išvykimas iš kurorto.  Tesalonikai  – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Tesalonikai įkurti 315m.pr.Kr. ir pavadinti Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Po apaštalo Pauliaus atvykimo miestas tapo „aukso vartais krikščionybei“. Ekskursija po miestą: menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, Šv.Jurg`io rotonda, imperatoriaus Galerijaus arka ir rūmų liekanos, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Filipo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai. Miesto ir įlankos panorama nuo Termų įlankos krantinės.  Kelionė per Graikiją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

8
diena

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

9
diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6000 km.

Nuo422
469€
2021 05 15 ir daugiau datų

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Graikija su poilsiu prie Egėjo jūros 9d.

Aušra
2015 08 24
10.0
Kelionė labai patiko, įdomiausia ir aktyviausia, kada buvusi mano kelionė. - Didžiausią įspūdį paliko: tai jog keliavome po tokias egzotines šalis kaip Serbija,Makedonija (kurių paprastai neaplankytum), taip pat labai graži vieta, kurioje buvo viešbutis Graikijoje, smagi kelionė kruiziniu laivu. - Pastabos: Labai smagu buvo, kad buvo paiimtas labai geras autobusas (dviaukštis, su baru apačioje), tačiau kadangi nežinojome, kad bus tokios geros sąlygos ir pietauti ir darytis arbatą kavą ir laikyti maistą (buvo šaldytuvas), nebuvome įsidėję nieko kelionei, galvojome, kad stosime pakelės kavinėse. taigi pastaba būtų tokia kad būtų gerai, kad prieš kelionę įspėtumėte, kad galima pasiimti maisto, ir kad didžioji dalis pietų bus autobuse. - Gidė paliko taip pat labai didelį įspūdį, buvo smagu klausytis taip įdomiai ir išsamiai pateikiamos informacijos apie pravažiuojamas šalis, manau jį praplėtė mano žinias ženkliai! - Viešbučiai: na dėl viešbučių susiklostė įdomiai, kažkodėl visuose viešbučiuose, išskyrus Graikijos gavome atskiras vienvietes lovas, kurių nebuvo įmanoma sustumti. Keista nes esame susituokę ir keliavome kartu. Taip pat pirmoji nakvynė Serbijos viešbutyje buvo prasta nes gavome kambarį be spynos, o kai pasikeitėme į kitą jis ne tik buvo su atskiromis lovomis, bet ir su neveikiančiu kondicionieriumi (kambaryje buvo virš 30 laipsnių, miegojome kaip pirtyje), bei neveikiančiu tualeto nuleidimo mechanizmu, neveikiančiomis lempomis, nebuvo ir televizoriaus, stalo ir tt. bet šių daiktų nepasigedome (nes nežinojome kad jie turi būti kol grįždami negavome geresnio kambario). Antroji nakvynė Serbijos viešbutyje buvo geresnė nors vis dar su atskiromis lovomis, kaip ir visos kelionės metu. Šiaip viešbutis Serbijoje labai patiko (prabangiai atrodo kambariai, taip pat pats pastatas, holas, yra bilijardas, Wifi, sotūs pusryčiai) tik reikia, kad pasisektų gauti techniškai tvarkingą kambarį. Kiti viešbučių kambariai, nei labai nuvylė nei nustebino. Labai maloniai nustebino viešbučio Graikijoje aplinka, nepaprastai gražus kiemas bei baseino aplinka, taip pat labai aukštos kokybės baseinas, kuriam duočiau patį anksčiausią įvertinimą. - Manau tikrai reiktų žinoti kad reikia pasiimti maisto kelionei.Taip pat reiktų žinoti kad grįžimas bus pirmadienio ankstyvas rytas, o ne sekmadienis. Bei taip pat svarbu pabrėžti, kad kelionės programa labai labai intensyvi. - Rekomenduočiau šią kelionę informacijos, žinių bei intensyvaus, aktyvaus poilsio megėjams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Graikiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2021-04-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova 439.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 439.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 439.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 409.00EUR
Vienvietis kambarys 539.00EUR
Apgyvendinimas
2021-04-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova 439.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 439.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 439.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 409.00EUR
Vienvietis kambarys 539.00EUR
Apgyvendinimas
2021-05-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-06-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-07-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-08-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova 469.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 469.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 469.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 439.00EUR
Vienvietis kambarys 569.00EUR
Apgyvendinimas
2021-09-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova 439.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 439.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 439.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (1s+1v) 409.00EUR
Vienvietis kambarys 539.00EUR
Apgyvendinimas
2021-10-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova 439.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 439.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 439.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (1s+1v) 409.00EUR
Apgyvendinimas
2021-10-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova 439.00EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 439.00EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 439.00EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 409.00EUR
Vienvietis kambarys 539.00EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 8  nakvynės su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 4 nakvynės viešbutyje Graikijos kurorte prie Egėjo jūros),
 • 4 vakarienės Graikijoje,
 • kurorto mokestis,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus,
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 100 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 140 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS ir vietiniams gidams: ~ 15 EUR.

Pastabos

 • APGYVENDINIMAS Graikijoje: Livanates kurorte. Tai ideali vieta Jūsų pažinčiai su Europos civilizacijos pradžia: iki Delfų tik 120 km, iki Atėnų tik 145 km. Tai tris tūkstančius gyventojų turintis miestelis, kurio paplūdimiai už švarą, saugumą ir grožį įvertinti Mėlynąja vėliava. 
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

 

Kelionės užsakymas

Nuo
422
469€

visiems: 422
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Graikijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Graikija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Graikija 12 d. (pažintinė - poilsinė)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.