×

Imperatoriškieji Maroko miestai

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Marokas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Imperatoriškieji Maroko miestai

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 4Parašykite atsiliepimą »

 • Roma
 • 2017-08-14 12:13:47
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

"Aza Tours" puikiai atliko savo darbą organizuojant kelionę į Moroką, puikus pasitikimas, punktualumas. Neturėjome jokių problemų. Viešbutis pilnai atitinka kainos ir kokybės santykį, labai patiko sutvarkyta ir prižiūrima aplinka, visur žydinčios gėlės. Vykome į Marakešą, ekskursija užsisakėme "Corale", viską pamatėme,kas buvo žadėta, malonus, paslaugūs gidai. Nuoširdus ačiū Jums Kristiną, už puikų aptarnavimą ir žmogišką rūpestį ir pagalbą.

Kelionės laikas: 2017 m. liepos mėn.

 • Natalija
 • 2015-10-26 17:38:05
 • 9.2
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 8
  Maitinimas: 8
  Švara: 10

Be abejo kelione patiko, tik pasigailėjome, kad nepaėmėm didelio turo su apsilankymu Sacharoje. Vieną iš didžiausių įspūdžių paliko Volubilis, apsilankymas Marakešo miesto aikštėje naktį, Essaouira paplūdimys bei maudymasis su žirgais vandenyne (ėmėm papildomai). Maršrutas geras, tik patariu nakvynę Kasablakoje pakeisti į nakvynę Rabate. Kasablanką apžiūrėjome dar iki pietų, o likusį laiką praleidome paplūdimyje. Kitą dieną turėjom labai ilgą kelionę, po kurios atvykusios į Fesą jautėmės išsekusios – pats gidas pasakė, kad nakvynė Kasablankoje buvo beprasmė laiko ir atstumo atžvilgiu. Mūsų gidas buvo Samir Abirou – jis savo darbą atliko 110%. Tikrai rekomenduotumėm rinktis būtent jį: puikiai supranta ko reikia turistams, lengvai prisiderina, padeda išpildyti visus pageidavimus, daug pasakoja, pats yra įdomus pašnekovas. Hotel Asounfou Marakeše buvo geras variantas (ypač kad buvo galima pasiplaukioti baseine), tačiau pusryčius ten buvo sunku pavadinti pusryčiais – trys bandelės ir arbata / kava. Marocan House Kasablankoje buvo 10 balų iš 10. Tiek vietos atžvilgiu, tiek interjero ir, svarbiausia, gausūs pusryčiai ir nereali vakarienė – viskas buvo labai skanu. Nouzha Fes – taipogi viskas gerai, tik WIFI neveikė numeriuose, buvo įmanoma pasijungti tik pirmame aukšte. Hotel Mont Gueliz Marrakech – viskas gerai. Kitiems patariu nusitekti gerai :). Ir tik jei leidžia galimybės – važiuoti nedidele grupe (2-5 žmonės) ir taip gauti individualų turą. Individualus turas geras tuo, kad gidas prisitaiko prie grupės (lankom tai, kas įdomu ir tiek, kiek įdomu), o laikas praleidžiamas savoj kompanijoj. Visada turėkite smulkių monetų viešųjų tualetų lankymui. Jie kaip ir mokami, bet praktiškai visur stovi moteris ir reikalauja palikti kažkiek dirchamų. Beje, tualetinio popieriaus ten irgi dažnai stokojama.

Kelionės laikas: 2015 m. spalio mėn.

 • Lina
 • 2015-09-28 10:28:52
 • 9.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 10
  Švara: 9

Kelionė puikiai pavyko. Kiek stresavome dėl nesujungtų reisų, bet visur suspėjome ir dar liko laiko pavalgyti (ypač Diuseldorfe). Buvom nepasiruošę tik labai ilgam laukimui atskridus į Marakešą (eilėje prie pasų kontrolės praleidome 1,5 val.), bet tai neišvengiama. Truputį išgąsdino prieš kelionę pasirodžiusi informacija, kad Jungtinė Karalystė nerekomenduoja savo piliečiams vykti į Maroką dėl teroristinių išpuolių grėsmės, bet viskas puikiai pavyko ir mes jautėmės tikrai labai saugūs. Įspūdžiai kuo puikiausi, tikrai nesitikėjome. Jokių problemų su kelionių organizatoriais neturėjome, gal tik jiems patiems buvo iškilusi problema su vietine kelių policija, nes užrašas ant automobilio durelių neatitiko dokumentuose esančio:). 2 kartus buvome dėl to sustabdyti, išrašytas baudos kvitas, tuo pačiu, policija pakalbino ir mus:). Vairuotojas tikrai paslaugus ir ištvermingas, nes kelionėje praleido daug laiko, vairavo atsargiai. 2Kelionės maršrutas buvo tikrai nerealus - pradėjome nuo žymiosios Marakešo aikštės vakare, kai tik atskridome, tai buvo vienas didžiausių įspūdžių, toliau maršrutą gidas truputį koregavo, pastumdamas vieną ar kitą lankomą objektą, bet nieko nepraleisdamas. Viskas buvo labai subalansuota - gan intensyvi kelionė ir puikus poilsis maždaug nuo 16 ar 18 valandos. Tikrai viskam užteko laiko. Apie gidą galima būtų kalbėti ilgai ir nuoširdžiai. Tikrai juo didžiavomės, nes matėme ir kitų gidų, dirbančių Maroke, darbą. Inteligentiškas, pagarbus, labai lankstus, lengvai suprantama anglų kalba, daug informacijos visomis temomis. Gidas tikrai mus labai saugojo nuo visokių ,,siūlytojų", ,,prašytojų", mašinų ir visokių kitokių negandų:). Su viešbučiais viskas tvarkoje, gal truputėlį nepasisekė pirma diena, nes teko keisti kambarius dėl neveikiančios santechnikos, pusryčiams trūko indų, bet paskutinę dieną apsistojus tame pačiame viešbutyje viskas buvo gerai. Matyt taip jau sutapo...Riadas buvo visiškai nerealus ir tobulas su dėmesingais šeimininkais ir visais kitais gerais dalykais:). Nepamenu vietovės, kurioje apsistojome priešpaskutinei nakvynei, bet ten mums taip pat laaaaaaabai patiko. Ir apskritai, žmonės labai draugiški, šalis tiesiog puiki. 5. Nežinau dėl patarimų, nes keliautojai labai skirtingi. Mes rinkomės labai saugų ir patogų variantą - dėl nieko nereikėjo rūpintis, todėl ir patarti labai sunku. Ekstremaliai keliauti irgi puiku, bet tam reikia daugiau laiko, nes reikėtų pačiam viską susirasti...

Kelionės laikas: 2015 m. rugsėjo mėn.

 • Darius
 • 2015-03-09 10:18:19
 • 7.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 7
  Aptarnavimas: 8
  Kambariai: 7
  Maitinimas: 6
  Švara: 7

Marokas – tai nei Europa, nei Afrika. Kažkas tokio tarpinio. Kadangi jau nemažai šalių esu apkeliavęs, sunku ką benustebinti. Gal labiau Feso miestas nustebino, kuris tikrai turtingas savo istorija ir architektūra. Maistas Vilniaus marokietiško maisto restorane kur kas geresnis ir skanesnis, nei pačiame Maroke turo metu. Organizatoriai labai punktualūs, paslaugūs. Jokių pastabų. Gidai profesionalūs, tikrai stengėsi parodyti viską. Viešbučiai Marakeše – patiko, o Kasablankoje 4 žvaigždučių lygis kaip Europoje 2 žvaigždučių, Fese - taip pat šiaip sau.

Kelionės laikas: 2015 m. vasario mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Imperatoriškieji Maroko miestai


Taip Ne
UP
Išskleisti kelionių paiešką