Imperatoriškieji Maroko miestai

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Kasablankoje aplankysime didžiausią veikiančią Afrikos mečetę
 • Maroko mozaikomis grožėsimės Fese, dvasinėje Maroko sostinėje
 • Pasivaikščiosime siauromis, amžius menančiomis Marakešo medinos gatvelėmis
 • Aplankysime įspūdingus romėnų miesto Volubilio griuvėsius
Nuo859
2021 04 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 250
su skrydžiu: 1109
Dėmesio! Keliaujant į Maroką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Marokas – turbūt didžiausių kontrastų, gražiausio kultūrinio palikimo ir mieliausių žmonių šalis Afrikoje. Aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija ir vingiuojančių skersgatvių pilni senoviniai miestai palieka neišdildomą įspūdį. Ieškote vidinės harmonijos, norite pabėgti nuo kasdienybės, mėgstate pažinti naujas kultūras, o nepaprasto grožio saulėlydžius trokštate stebėti kiekvieną vakarą? Laikas krautis daiktus ir leistis į kontrastų bei naujų pažinčių kupiną kelionę po įspūdingąjį Afrikos perlą!
1
diena
VILNIUS - MARAKEŠAS (pusryčiai, vakarienė)
Pirmąją dieną atskrisite į Marakešo Menaros oro uostą, kur jus pasitiks partneriai. Jums bus išdalinti vaučeriai ir kiti kelionės dokumentai. Kelionės į viešbutį metu būsite supažindinti su kelionės programa. Viešbutyje jūsų lauks registracija, vakarienė bei apgyvendinimas.
2
diena
MARAKEŠAS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien apsilankysite istoriniame Marakeše. Pamatysite Bahia rūmus (Bahia Palace), Koutoubia minaretą (Koutoubia Mosque). Tuomet grįšite į viešbutį, kur jūsų lauks pietūs. Vakare apsilankysite įžymiojoje  Džema el Fna (Jemaa el-Fna) aikštėje, kurią supa įvairios turgavietės ir amatininkų kvartalai. Pasirinktinai galite užsisakyti vakarienę kartu su fantazijos šou. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
MARAKEŠAS (pusryčiai, vakarienė)
Poilsio diena. Pasirinktinai už papildomą mokestį galite užsisakyti pietus vietiniame restorane. Taip pat, jūsų lauks vakarienė bei nakvynė viešbutyje.
4
diena
MARAKEŠAS - KASABLANKA (pusryčiai, vakarienė)
Išvykimas į Kasablanką – Maroko ekonomikos sostinę. Didžiausias Maroko miestas ir pagrindinis uostas yra vienas moderniausių šalies miestų. Vis dėlto, kaip ir kituose Afrikos dalyse, čia tarp didžiulių šiuolaikiškų pastatų galima rasti įsiterpusių mažučių mečečių bei spalvingų turgelių. Vieną tokį pirmiausia ir apžiūrėsime – užsuksime į centrinį turgų (Central Market). Tai viena judriausių miesto vietų, kurioje zuja daugybė vietinių ir turistų. Spalvingas turgus nustebins milžinišku vaisių, daržovių bei įvairiausių kitokių prekių pasirinkimu ir, net jei neplanuojame nieko pirkti, pasivaikščioti čia tikrai verta.

Taip pat aplankysime Habous rajoną (Quartier Habous) – idealizuotą, beveik žaislinę tradicinės Medinos versiją. Dailiai išsirikiavusios gatvelės ir tvarkingai sustatyti maisto prekystaliai gali pasirodyti gana netikroviškai, tačiau tai vienas gražiausių marokietiškos architektūros pavyzdžių. Apžiūrėsime islamiškosios architektūros perlą ­– karališkuosius rūmus (Royal Palace), skirtus karališkajai Maroko šeimai. Stabtelėsime ir Mohamedo V-ojo aikštėje (Place Mohammad V), esančioje pačioje Kasablankos širdyje. Apsupta mielų kavinukių, ši aikštė viena puikiausių vietų stebėti kasdienį, ramia vaga tekantį marokiečių gyvenimą. Pažintį su Kasablanka baigsime apžiūrėdami įspūdingą Hasano II-ojo mečetę (Hassan II Mosque)*. Šios mečetės viduje ir kieme gali sutilpti daugiau nei 100 tūkst. maldininkų, o 210 m aukščio minaretas laikomas aukščiausiu pasaulyje. Nuostabių stiklinių grindų pastatas atsuktas į Atlanto vandenyną – ošiančios bangos pritaria skambančioms piligrimų maldoms.  Pasirinktinai galite užsisakyti žuvies pietus restorane. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5
diena
RABATAS - MEKNESAS - FESAS (pusryčiai, vakarienė)
Apsilankysite administracinėje Maroko sostinėje Rabate, kuriame vyksite į turą po miestą: karališkieji Mechouar rūmai, Oudaya Kasbah, Mohamedo V-ojo mauzoliejus, Hassano bokštas. Pasirinktinai pietūs Marokietiškame restorane.

Tiesiai prieš mauzoliejų išvysime ir nebaigtą statyti Hasano bokštą (Hassan Tower). 1195 m. sultono Jakubo Mansuro (Yakub al-Mansour) paliepimu pradėtas statyti minaretas tuo metu turėjo būti aukščiausias pasaulyje, tačiau sultonui mirus sustojo ir statybos. Visa, kas jau buvo sukurta, taip ir liko – nebaigtas minaretas, kelios mečetės sienos ir 200 kolonų. 

Išvykimas į Meknesą (Meknes), islamo sostinę, žymią savo ilgai išsidriekusiomis sienomis. Apsuptas derlingų lygumų, Meknesas ypač turtingas žemės ūkio produktais: čia auga grūdai, alyvuogės, vynuogės, citrusiniai vaisiai. Čia aplankysime Bab Mansoro vartus (Bab el-Mansour Gate), pavadintus jų architekto vardu. Nuostabiomis zellij mozaikomis puošti vartai statyti daugybę metu. Istorija pasakoja, kad juos baigus sultonas Ismailas paklausė architekto, ar tai geriausias jo darbas. Architektui Mansorui atsakius, kad tikrai galėtų geriau, jo teiginys kainavo architektui gyvybę – sultonas pasijautė įžeistas, nes jo pavaldinys neatidavė visko, ką galėjo. Apžiūrėsime ir karališkąsias arklides (Royal Stables) – įspūdingą statinį, kuris kadaise buvo skirtas laikyti daugiau nei 12 tūkst. karališkųjų žirgų. Galiausiai užsuksime į Mekneso žydų kvartalą (Mellah), analogišką europietiškajam getui. Šis kvartalas buvo įrengtas netoli politinės valdžios miesto dalies, nes jo gyventojus nuolat reikėjo saugoti nuo pasikartojančių riaušių ir išpuolių. Tuomet tęsite kelionę į Fesą, kuriame jūsų lauks vakarienė bei nakvynė viešbutyje.

6
diena
FESAS (pusryčiai, vakarienė)
Visa diena bus paskirta Feso miesto apžvalgai – dvasinėje Maroko sostinėje: viduramžių Medina kartu su Attarine ir Bou Anania Medersas, Nejjarine fontanas, Moulay Idriss mauzoliejus ir Karaouine mečetė. Papildomai galite pasirinkti tradicinius Maroko pietus restorane Medinoje. Vakare apsilankysite Fez Jdid ir vyksite į viešbutį, kuriame jūsų lauks vakarienė ir nakvynė.

7
diena
FESAS - BENI MELALIS - MARAKEŠAS (pusryčiai, vakarienė)
Išvykimas į Marakešą per Meknesą, pravažiuojant karvių fermas, Mrirerts, Khenifra. Pasirinktinai: pietūs ir poilsio pertraukėlė Beni Melalyje – viename iš Maroko žemės ūkio centrų. Vėlai vakre atvyksite į Marakešą, įsiregistruosite viebutyje ir pavalgysite vakarienę. Naktis viešbutyje
8
diena
MARAKEŠAS - VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į Menaros oro uostą. Registracija skrydžiui, skrydis į Vilnių su persėdimu.
Nuo859
2021 04 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 250
su skrydžiu: 1109

Apie Maroką

Marokas – valstybė šiaurės vakarų Afrikoje. Ribojasi su Alžyru rytuose, Vakarų Sachara pietuose, Atlanto vandenynu vakaruose bei Gibraltaro sąsiauriu ir Viduržemio jūra šiaurėje. Nuo 1975 m. Marokas valdo didžiąją Vakarų Sacharos dalį, tačiau ši aneksija nėra visuotinai pripažįstama. Marokas yra konstitucinė monarchija ir iki 2017 metų sausio 30 dienos buvo vienintelė Afrikos šalis, nepriklausiusi Afrikos Sąjungai. Šiuo metu jis yra Ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Imperatoriškieji Maroko miestai

Roma
2017 08 14
10.0
"Aza Tours" puikiai atliko savo darbą organizuojant kelionę į Moroką, puikus pasitikimas, punktualumas. Neturėjome jokių problemų. Viešbutis pilnai atitinka kainos ir kokybės santykį, labai patiko sutvarkyta ir prižiūrima aplinka, visur žydinčios gėlės. Vykome į Marakešą, ekskursija užsisakėme "Corale", viską pamatėme,kas buvo žadėta, malonus, paslaugūs gidai. Nuoširdus ačiū Jums Kristiną, už puikų aptarnavimą ir žmogišką rūpestį ir pagalbą.
Natalija
2015 10 26
9.2
Be abejo kelione patiko, tik pasigailėjome, kad nepaėmėm didelio turo su apsilankymu Sacharoje. Vieną iš didžiausių įspūdžių paliko Volubilis, apsilankymas Marakešo miesto aikštėje naktį, Essaouira paplūdimys bei maudymasis su žirgais vandenyne (ėmėm papildomai). Maršrutas geras, tik patariu nakvynę Kasablakoje pakeisti į nakvynę Rabate. Kasablanką apžiūrėjome dar iki pietų, o likusį laiką praleidome paplūdimyje. Kitą dieną turėjom labai ilgą kelionę, po kurios atvykusios į Fesą jautėmės išsekusios – pats gidas pasakė, kad nakvynė Kasablankoje buvo beprasmė laiko ir atstumo atžvilgiu. Mūsų gidas buvo Samir Abirou – jis savo darbą atliko 110%. Tikrai rekomenduotumėm rinktis būtent jį: puikiai supranta ko reikia turistams, lengvai prisiderina, padeda išpildyti visus pageidavimus, daug pasakoja, pats yra įdomus pašnekovas. Hotel Asounfou Marakeše buvo geras variantas (ypač kad buvo galima pasiplaukioti baseine), tačiau pusryčius ten buvo sunku pavadinti pusryčiais – trys bandelės ir arbata / kava. Marocan House Kasablankoje buvo 10 balų iš 10. Tiek vietos atžvilgiu, tiek interjero ir, svarbiausia, gausūs pusryčiai ir nereali vakarienė – viskas buvo labai skanu. Nouzha Fes – taipogi viskas gerai, tik WIFI neveikė numeriuose, buvo įmanoma pasijungti tik pirmame aukšte. Hotel Mont Gueliz Marrakech – viskas gerai. Kitiems patariu nusitekti gerai :). Ir tik jei leidžia galimybės – važiuoti nedidele grupe (2-5 žmonės) ir taip gauti individualų turą. Individualus turas geras tuo, kad gidas prisitaiko prie grupės (lankom tai, kas įdomu ir tiek, kiek įdomu), o laikas praleidžiamas savoj kompanijoj. Visada turėkite smulkių monetų viešųjų tualetų lankymui. Jie kaip ir mokami, bet praktiškai visur stovi moteris ir reikalauja palikti kažkiek dirchamų. Beje, tualetinio popieriaus ten irgi dažnai stokojama.
Lina
2015 09 28
9.6
Kelionė puikiai pavyko. Kiek stresavome dėl nesujungtų reisų, bet visur suspėjome ir dar liko laiko pavalgyti (ypač Diuseldorfe). Buvom nepasiruošę tik labai ilgam laukimui atskridus į Marakešą (eilėje prie pasų kontrolės praleidome 1,5 val.), bet tai neišvengiama. Truputį išgąsdino prieš kelionę pasirodžiusi informacija, kad Jungtinė Karalystė nerekomenduoja savo piliečiams vykti į Maroką dėl teroristinių išpuolių grėsmės, bet viskas puikiai pavyko ir mes jautėmės tikrai labai saugūs. Įspūdžiai kuo puikiausi, tikrai nesitikėjome. Jokių problemų su kelionių organizatoriais neturėjome, gal tik jiems patiems buvo iškilusi problema su vietine kelių policija, nes užrašas ant automobilio durelių neatitiko dokumentuose esančio:). 2 kartus buvome dėl to sustabdyti, išrašytas baudos kvitas, tuo pačiu, policija pakalbino ir mus:). Vairuotojas tikrai paslaugus ir ištvermingas, nes kelionėje praleido daug laiko, vairavo atsargiai. 2Kelionės maršrutas buvo tikrai nerealus - pradėjome nuo žymiosios Marakešo aikštės vakare, kai tik atskridome, tai buvo vienas didžiausių įspūdžių, toliau maršrutą gidas truputį koregavo, pastumdamas vieną ar kitą lankomą objektą, bet nieko nepraleisdamas. Viskas buvo labai subalansuota - gan intensyvi kelionė ir puikus poilsis maždaug nuo 16 ar 18 valandos. Tikrai viskam užteko laiko. Apie gidą galima būtų kalbėti ilgai ir nuoširdžiai. Tikrai juo didžiavomės, nes matėme ir kitų gidų, dirbančių Maroke, darbą. Inteligentiškas, pagarbus, labai lankstus, lengvai suprantama anglų kalba, daug informacijos visomis temomis. Gidas tikrai mus labai saugojo nuo visokių ,,siūlytojų", ,,prašytojų", mašinų ir visokių kitokių negandų:). Su viešbučiais viskas tvarkoje, gal truputėlį nepasisekė pirma diena, nes teko keisti kambarius dėl neveikiančios santechnikos, pusryčiams trūko indų, bet paskutinę dieną apsistojus tame pačiame viešbutyje viskas buvo gerai. Matyt taip jau sutapo...Riadas buvo visiškai nerealus ir tobulas su dėmesingais šeimininkais ir visais kitais gerais dalykais:). Nepamenu vietovės, kurioje apsistojome priešpaskutinei nakvynei, bet ten mums taip pat laaaaaaabai patiko. Ir apskritai, žmonės labai draugiški, šalis tiesiog puiki. 5. Nežinau dėl patarimų, nes keliautojai labai skirtingi. Mes rinkomės labai saugų ir patogų variantą - dėl nieko nereikėjo rūpintis, todėl ir patarti labai sunku. Ekstremaliai keliauti irgi puiku, bet tam reikia daugiau laiko, nes reikėtų pačiam viską susirasti...

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Maroką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINOS:

KELIONĖS KAINA ASMENIUI Keliaujant 2 asm Keliaujant 3 asm. Keliaujant 4 asm
3* viešbučiai 1195 EUR/asm + skrydis 1059 EUR/asm+ skrydis 859 EUR/asm + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas ir pagalba oro uoste;
 • Maitinimas turo metu: pusryčiai ir vakarienės;
 • Apgyvendinimas 3* turistinės klasės viešbučiuose;
 • Pervežimai turo metu pagal programą;
 • Anglakalbis arba rusakalbis (pasirinktinai) gidas kelionės metu;
 • Įėjimo kainos į turistines vietas, išvardintas kelionės aprašyme (išskyrus * pažymėtus objektus).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Marakešas – Vilnius (su persėdimu) (~250 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Fantazijos šou su vakariene ~35 EUR;
 • Įėjimas į Hasano II-ojo mečetę Kasablankoje ~12 EUR;
 • Lagaminų gabenimas ir arbatpinigiai viešbučiuose bei restoranuose;
 • Galima pasirinkti apgyvendinimą 4* ar 5* viešbučiuose turo metu su priemoka (kainų teirautis agentūroje).

Pastabos

 • Anglų, italų, ispanų, prancūzų kalbomis kalbantys gidai;
 • Vykstant į Maroką būtinas pasas, galiojantis dar 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Vizos nereikalingos;
 • Kainų šventiniu Naujųjų metų laikotarpiu teiraukitės agentūroje.
 • Jeigu skrendate su Wizzair oro linijomis atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenys 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm., į orlaivio saloną.

Kelionės užsakymas

Nuo
859

+ skrydis nuo: 250 visiems su skrydžiu: 1109
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Maroko specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.