Čekų Rojus - Kutna Hora - Karlovi Varai - Praha

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pažintis su Čekija: Praha, mineralinių vandenų kurortas Karlovi Varai, Karlšteino pilis, Čekų rojus.
Dėmesio! Keliaujant į Čekiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje arba Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Vykstame į Kutna Horą – miestą, garsėjantį sidabro kasyklomis. Esant galimybei, aplankysime sidabro muziejų ir kasyklas*. Gavę žibintus ir šalmus leisimės į požeminę viduramžių kasyklą, kurios ilgis siekia 250 m. Susipažinsime su sidabro gavybos procesu – nuo rūdos kasimo iki monetų gamybos. Apsilankysime įspūdingoje gotikinėje Šv. Barboros bažnyčioje* ir unikalioje Sedleco koplyčioje*, kurios interjeras dekoruotas tūkstančių žmonių skeletais. Vykstame į Čekų Rojų, vieną įspūdingiausių saugomų kraštovaizdžio teritorijų Čekijoje. Vėjas ir lietus per daugelį milijonų metų čia suformavo natūralius gilių kanjonų labirintus ir aukštus uolų bokštus. Žygis pėsčiomis (~ 2,5 val.) nesudėtinga trasa Prachovo uolomis*: pasivaikščiosime smiltainio uolų labirintais, sustosime apžvalgos aikštelėse pasigrožėti įvairių formų uolomis. Nakvynė viešbutyje prie Prahos.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į Karlovi Varus – didžiausią ir populiariausią Čekijos mineralinių vandenų kurortą, įsikūrusį vaizdingame Teplos upės slėnyje. Miestas buvo įkurtas XIV a. ir pavadintas Karolio IV garbei. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po kurortą, apsilankysime daugybėje čia įrengtų įspūdingų kolonadų, kur galėsime paragauti įvairių kurorte trykštančių mineralinių vandenų, kurių savybės yra gana panašios, tačiau skiriasi temperatūra. Karštųjų versmių mineralinis vanduo naudojamas įvairiems susirgimams gydyti, taip pat maudynėms bei relaksacijai. Keltuvu* pakilsime į Dianos apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria puiki apylinkių panorama. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti viename iš kurorto terminių baseinų*. Nakvynė viešbutyje prie Prahos.
4
diena
Pusryčiai. Vykstame į Čekijos sostinę Prahą. Ekskursijos metu apsilankysime Prahos pilies teritorijoje, kur pamatysime įspūdingą gotikinę Šv. Vito katedrą, pasivaikščiosime pilies kiemuose ir pilį supančiuose parkuose, iš kurių atsiveria nuostabi miesto panorama. Po Prahos pilimi esančiuose šlaituose įsikūrusiame „Mažajame mieste“ pamatysime barokinę Šv. Mikalojaus bažnyčią. Perėję Karolio IV pėsčiųjų tiltą, puoštą barokinėmis skulptūromis, pasieksime senamiestį, kur apsilankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštėse, pamatysime rotušę ir unikalų astronominį laikrodį. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Išvykstame iš Prahos. Nakvynė viešbutyje Čekijoje arba Lenkijoje.
5
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Apie Čekiją

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ: Plotas – 78 866 km². Sostinė – Praha (1 308 632 gyventojų). Gyventojų skaičius – 10 693 939 gyventojų. Religija &am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Čekų Rojus - Kutna Hora - Karlovi Varai - Praha

Saulius
2022-11-09
9
Patiko ekskursinė programa ,lydinčio žmogaus darbas, vairuotojų dėmesingumas, kultūra. Dėl viešbučio prie Prahos.Ten nakvojome 2 naktis.Trūkumas - nebuvo kur pavalgyti vakarienės po intensyvios ekskursinės dienos.
Greta
2022-08-16
10
Labai nuostabi kelionė! Daug pamatyta: ne tik gražūs miestai, bet ir kerinti Čekijos gamta. Pasitaikė keliauti su labai paslaugiais, maloniais ir itin komunikabiliais vairuotojais Sauliumi ir Karoliu, o gidas Rolandas vienas geriausių gidų su kuriuo tik teko kada nors keliauti - informatyviai ir glaustai papasakoja ne tik apie pagrindinę šalį, bet ir apie tranzitinę Lenkiją, didžiuosius jos miestus, pro kuriuos veda kelias. Be to, gidas laisvu laiku mūsų nemetė, bet maloniai pasiūlė papietauti keliose kavinėse, kuriose jis susitarė dėl rezervacijos, todėl buvome greitai aptarnauti. Taip pat gidas rekomendavo patiekalus, padėdavo užsisakyti ir apmokėti - ne tik "gidavo", bet ir vertėjavo. Apskritai labai šauni kelionė su daug laisvo laiko savo interesams patenkinti, puikus kolektyvas - mielai kartočiau ir visiems labai rekomenduoju.
Asta
2022-08-03
9
Vadybininkas atsakė į visus pateiktus klausimus maloniai ir greitai. Kelionė buvo įdomi, informativi. Labai patiko gidė Žana, tikras saulės spindulėlis. Viešbutis buvo tvarkingas, patobus.
Daiva
2019-09-24
10
Kelionė labai patiko. Gidas ir vairuotojai malonūs, paslaugūs. Per visą kelionę nė karto nebuvo neigaimo atsakymo ar nepasitenkinimo jei ko paklausdavome ar paprašydavome, kas jiems galbūt ir nepriklausydavo daryti. Viskas buvo puiku. Kaip galima įvertinti kelionę prastai, jei gavome gal net daugiau, nei tikejomės.
Dėmesio! Keliaujant į Čekiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~50 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 70 EUR

Panašios kelionės

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kalėdinė Praha 3d.
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Prahoje 3d.
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Praha - Vroclavas (Naujametinė)
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.