Austrijos Alpių kalnai

Kelionės akcentai

 • Kelionė mėgstantiems gamtą, aktyvų poilsį ir pramogas
 • Net 4 nakvynės viename viešbutyje gražiausiame Austrijos ežerų regione – Zalckamergute
 • Leidžiatės į nuotaikingą kelionę didžiausiose Austrijoje atvirose lankytojams Haleino druskos kasyklose
 • Architektūros ir istorijos mylėtojams: pusdienis pažinčiai su Zalcburgu, gražieji Helbruno rūmai, ir barokinis šedevras – Melko vienuolynas
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais novaturo autobusais
Nuo404
449€
2022 06 03 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Austriją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Zalcburgas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Zalcburgo link. Kelionė per Čekiją, Austriją. Apie pietus atvykstate į Zalcburgą. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodą, Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvu laiku siūlome *pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Apie 19 val. išvykstate į viešbutį Attersee ežero apylinkėse gražiausiame Austrijos ežerų regione – Zalckamergute. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

3
diena
Poilsis arba ekskursija: Haleino druskos kasyklos, „Keltendorf“ keltų kaimelis, Helbruno rūmų parkas, terminiai baseinai Bad Išlyje
Pusryčiai. Poilsis kalnų kurorte arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Haleino druskos kasyklas, „Keltendorf“ keltų kaimelį, Helbruno rūmų parką, terminius baseinus Bad Išlyje. Vykstate į Zalcburgo vyskupų pramogų oazę *Helbruno rūmų parką, garsėjantį žaismingais ir netikėtai ištrykštančiais fontanais, XVII ir XVIII a. technikos naujovėmis. Toliau keliaujate į didžiausią Austrijoje ir lankytojams atvirą *druskos kasyklą Haleine. Čia baltuoju auksu vadinamas mineralas kasamas jau daugiau nei 2500 m. Pirmieji druskos kasybą pradėjo keltai dar 400 m. pr. Kr. Ekskursija kasykloje ne tik leis sužinoti apie druskos gavybą, bet ir patirti daugybę nuotykių. Kiekvienas dalyvis gauna specialią aprangą ir leidžiasi į nepakartojamą nuotykį: važiuojate traukinuku, čiuožiate 27 metrų ilgio čiuožykla ir patenkate į Vokietiją, plaukiate druskos ežeru. Po plaukimo ežeru dar vienas išbandymas – 42 metrų ilgio čiuožykla, kuria nusileidžiate į žemiausią lankomą vietą – 210 metrų gylį po žeme, ir grįžtate į Austriją. Įspūdžių bus tikrai daug. Kadangi druską Haleine kasti pradėjo keltai, šalia druskų kasyklų veikia istorikų atkurtas keltų kaimas. Čia galite sužinoti, kaip vyko gyvenimas prieš 2500 m. Atgauti jėgas vykstate į Zalckamerguto terminių vandenų *baseinus Bad Išlyje. Vakare apie 20 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~230 km

4
diena
Poilsis arba ekskursija: Halštatas ir Dachšteino kalnai
Pusryčiai. Poilsis kalnų kurorte arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Halštatą ir Dachšteino kalnus. Vykstate prie Halštato ežero, kur pasikėlę *keltuvu, galėsite aplankyti ledo urvą ir grožėtis sustingusiomis ledo koplyčiomis, rūmais ir lediniais kriokliais arba milžinišką Mamuto urvą, stebinantį dydžiu ir spalvomis; tie, kurių nevilioja urvai, galės pasikelti *keltuvu dar aukščiau ir grožėtis įspūdingais Dachšteino kalnų ir tarp jų įsiterpusių ežerų vaizdais, pajusti adrenalino antplūdį žvalgantis nuo „Penkių pirštų“ platformos, pakibusios virš 400 m stataus kalnų šlaito; pavaikščioti kalnų takais. Apie 15 val. išvykstate į vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties vardo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikščiosite siauromis gatvelėmis, gėrėsitės įspūdingu kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, ir snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Apie 20 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

5
diena
Poilsis arba ekskursija: Aukštutinio Tauerno nac. parkas
Pusryčiai. Poilsis kalnų kurorte arbe siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką. Esant galimybei, vykstate į giliausią ir ilgiausią Alpėse *Lichtenšteino tarpeklį. Pasivaikštote turistams įrengta trasa tarp kabančių uolų ir tiltų, po jais šniokščiančių krioklių. Toliau keliaujate Grossglockner. Pravažiuojate vaizdingiausiu ir labiausiai turistų mėgiamu *Grossglockner Alpių keliu, kuris leidžia grožėtis nuostabia gamta tik atšilus orams. Tai primena kelionę į Antarktidą. Kylant „ledynų keliu“, atsiveria nenusakomo grožio reginiai, kur pievos, miškai, ganyklos, uolos ir ledynai keičia vieni kitus kol pakylate į 2505 m aukštį. Nuo Pranciškaus Juozapo panoraminės aikštelės prieš akis iškyla sniegu padengto Grossglockner (Didysis varpas) kalno (3798 m) bei jo „3000 m aukščio kaimynų“ vaizdai. Nuo apžvalgos aikštelės grožitės Pasterzee ledynu. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

6
diena
Melko vienuolynas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Čekijos link. Vykstate vaizdinga Dunojaus pakrante, Vachau vynuogynų regionu ir gėritės pilimis. Pakeliui aplankote vieną žymiausių XVIII a. barokinės architektūros šedevrų –*Melko vienuolyną, veikiantį nuo 1089 metų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį Lenkijoje, prie Katovicų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~700 km

7
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 19 val..

Šiandien nuvažiuojate ~760 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~4000 km.

Nuo404
449€
2022 06 03 ir daugiau datų

Apie Austriją

Tai miškinga kalnų šalis, viliojanti snieguotomis Alpių viršūnėmis bei plačiomis alpių pievomis. Austrija traukia ir kalnų slidinėjimo entuziastus, ir aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjus, o šalies miestuose galima aplankyti daugybę kultūrinių objektų. Šalyje gausu senovinių vienuolynų, pilių, viduramžiškų senamiesčių. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ: Plotas - 83 871 km² Sostin

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Austrijos Alpių kalnai

Asta
2016 07 13
7.0
Apie Austriją - nuostabi šalis ir tikrai ten dar sugrįšim. :) Gidas puikus, vairuotojai - kultūros ir mandagumo stoka viršijo viską. Autobusas - iki Lenkijos sienos nuvažiavom,kelias valandas laukėm kito, deja, šitas buvo ne ką geresnis ir troškom karšty. Dar kiti turistai pakėlė šaršalą dėl mokamų ekskursijų ir objektų. Gidas darė sąrašą, kurios agentūros netinkamai informavo ir pan.. Sakiau, skaityt patiem reikia jei kas neaišku. Moki pinigus tai ir domėkis. :) Tad kažkaip numušė labai norą autobusu keliaut...

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Austriją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų Zalckamerguto kurortiniame regione)
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 150 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Haleino druskų kasyklas, „Keltendorf“ keltų kaimą, Helbruno rūmų parką ir terminius baseinus – 30 EUR,
 • ekskursija į Halštatą, Dachšteino kalnus – 25 EUR,
 • ekskursija į Tauerno nac. parką ir Grossglockner Alpių keliu – 30 EUR.
 • Тaupyk! Užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 60 EUR, 85 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
404
449€

visiems: 404
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Evelina
Susisiek su Austrijos specialiste Evelina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Austrijos kalnai, pilys ir miestai
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kalėdinė Viena ir Dunojaus slėnis
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Viena ir kruizas Dunojaus upe
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Zalcburgas ir Austrijos Alpės (Kalėdinė)
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.