NOVATURO Covid Pauzė ir Saviizoliacijos Pauzė

Paslaugų COVID pauzė ir SAVIIZOLIACIJOS pauzė nauda:

  • Daugiau lankstumo – COVID PAUZĖ ir SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ užtikrina galimybę vieną kartą keisti poilsio kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar net sezoną.
  • Daugiau saugumo – šia paslauga galima pasinaudoti iki kelionės pradžios likus ne mažiau nei 24 val., pateikiant teigiamą rezultatą (ne vėliau nei per 24 val. nuo jo išdavimo) ar prievolę izoliuotis patvirtinantį dokumentą.
  • Svarbu! Paslauga gali būti pridėta ne vėliau nei 14 dienų iki išvykimo!

Žiemos kelionėms (Egiptas, Tenerifė, Egzotinės kryptys)

Paslaugos COVID PAUZĖ kaina – 19 EUR/asm. 

Paslaugos SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ kaina – 19 EUR/asm. (negalioja egzotinėms, slidinėjimo, pažintinėms kelionėms bei poilsio paketams Baltijos šalyse).

COVID paketo (COVID + SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ) kaina – 38 EUR/asm. (negalioja egzotinėms, slidinėjimo, pažintinėms kelionėms bei poilsio paketams Baltijos šalyse).

 

Vasaros kelionėms (Turkija, Graikija, Bulgarija ir kt. išvykimai nuo 2022 balandžio 1 d.)

Paslaugos COVID PAUZĖ kaina – 9.5 EUR/asm. 

Paslaugos SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ kaina – 19 EUR/asm. (negalioja egzotinėms, slidinėjimo, pažintinėms kelionėms bei poilsio paketams Baltijos šalyse).

COVID paketo (COVID + SAVIIZOLIACIJOS PAUZĖ) kaina – 28.5 EUR/asm. (negalioja egzotinėms, slidinėjimo, pažintinėms kelionėms bei poilsio paketams Baltijos šalyse).

 

 PAPILDOMOS SĄLYGOS

- Būtina informuoti kelionių organizatorių apie teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą ir pateikti asmenį identifikuojantį teigiamą rezultatą patvirtinantį dokumentą ne vėliau nei per 24 val. nuo jo išdavimo ir likus ne mažiau nei 24 val. iki išvykimo.

- Keičiant kelionę, kelionės kaina yra perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.

- Keitimas galimas tik tuo atveju, jei toks keitimas yra įmanomas, t. y. galimos kitos datos, trukmės, viešbučiai, kambarių tipai, yra laisvų vietų lėktuve ir pan.

- Keičiant kelionę visa už keičiamą kelionę sumokėta įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą (išskyrus paslaugos COVID PAUZĖ kainą).

- Ši paslauga turi būti užsakoma visiems sutartyje / rezervacijoje nurodytiems turistams.

- Taikant šią paslaugą keliaujančių asmenų skaičius ir keliaujantys asmenys negali būti keičiami.

- Paslauga taikoma visoms poilsio kelionėms lėktuvu 

- Paslauga netaikoma slidinėjimo kelionėms, egzotiškoms poilsio kelionėms lėktuvu (Egiptas, Tunisas ir Turkiją - nėra egzotinės ir joms taikoma), pažintinėms kelionėms autobusu ir lėktuvu, savaitgalio kelionėms bei pažintinėms egzotinėms kelionėms.

- Paslauga negalioja lėktuvo bilietams, kai įsigyjami vien skrydžių bilietai.

- Jei paslauga nepasinaudojama, sumokėta paslaugos kaina negrąžinama.