Prabangus poilsis DVIEMS Rygoje! 2 naktys Rygos centre įsikūrusiame viešbutyje WELLTON RIVERSIDE SPA HOTEL 4* su pusryčiais apsilankymu SPA centre

Šis pasiūlymas / akcija nebegalioja
Kas įskaičiuota

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

  • Dvi nakvynės Rygos centre įsikūrusiame puikiame viešbutyje Wellton Riverside SPA Hotel 4* 
  • Sotūs pusryčiai
  • Apsilankymas SPA centre
  • Nemokamas belaidis internetas

Į kainą įskaičiuota:

  • Dvi nakvynės Rygos centre įsikūrusiame puikiame viešbutyje Wellton Riverside SPA Hotel 4* 
  • Sotūs pusryčiai
  • Apsilankymas SPA centre
  • Nemokamas belaidis internetas

Į kainą neįskaičiuota:

  • SPA procedūros
  • Automobilį galima laikyti viešoje aikštelėje netoli viešbučio (rezervuoti neįmanoma). Paslauga kainuoja € 15 už dieną.
Dėmesio! Keliaujant į Latviją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
Kelionės organizatorius “Kelionių akademija”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 3 kartus dienoje. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis WELLTON RIVERSIDE SPA HOTEL 4*

Viešbutis „Wellton Riverside SPA Hotel“ įsikūręs Rygos senamiestyje, netoli nuo į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų vietų: Juodagalvių namų, Katedros ir Latvijos nacionalinės operos. Viešbutyje įrengtas cigarų salonas ir baras, veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešnagės vietoje kas rytą patiekiami gausūs savitarnos pusryčiai. Svečiai kviečiami lankytis antrame aukšte įsikūrusiame kokteilių ir sušių bare „After“, kuriame galėsite mėgautis sušiais, kokteiliais bei įvairiais Azijos ir Europos virtuvių valgiais.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti erdviame SPA terminiame komplekse, kuriame įrengtas baseinas, sūkurinė vonia, šalto vandens kubilas, maudymosi kubilas, žolelių pirtis, turkiška pirtis ir kedro vonia. Už papildomą mokestį SPA komplekse atliekami įvairūs masažai ir procedūros, kurių metu naudojama vietinė ekologinė kosmetika bei alus, medus ir spanguolės.

Vieta: Šis viešbutis įsikūręs netoli nuo kelių žymių lankytinų vietų. Iki Rygos centrinio turgaus nueisite per maždaug 10 min. Parodų salė „Arsenals“ yra už maždaug 1,4 km, Latvijos nacionalinė opera – už 1,8 km, Rygos keleivių terminalas – už 1,9 km, o Rygos kongresų rūmai – už 2,4 km. Atstumas iki Rygos tarptautinio oro uosto – 10 km.

Kambariuose: higienos reikmenys, plokščiaekranis televizorius, arbatos, kavos rinkinys, seifas, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius

Viešbučio teritorijoje: nemokamas bevielis internetas, restoranas, baras, spa kompleksas, visą parą dirbanti registratūra, bagažo saugojimo kambarys

 

 

 

 

 

Vešbučio aprašymas »

Žemėlapis

Kas įskaičiuota?

Patarimai, ką galima nuveikti Rygoje

Šv. Petro bažnyčia - aukščiausia Rygos bažnyčia, kurios dabartinis bokštas yra 123,25 metrai. Bokšte įrengtas liftas pakeliantis į 72 metrų aukštį, kuriame atsiveria nuostabi Rygos panorama.

Melngalvių rūmai - architektūros paminklas esantis Rygos senamiestyje. Per antrąjį pasaulinį karą buvo visiškai sugriauti, dabar atstatyti.

Rygos Aviacijos muziejus - įkurtas Rygos oro uosto teritorijoje ir turi pačią didžiausią aviacijos ekspoziciją Europoje. Jame pamatysite daugiau nei 40 orlaivių ir sraigtasparnių, daugybę karinių įtaisų, tokių kaip bombos, ginklai ir t.t.

Latvijos Nacionalinės operos pastatas - dar kitaip vadinamas Baltaisiais rūmais. Siūlome pasigrožėti jo išpuoselėta aplinka ir susipynusia įvairių stilių architektūra. Taip pat iš anksto įsigijus bilietą siūlome stebėti teatro arba operos pasirodymą. 

Laisvės paminklas - šis paminklas yra net 42 metrų aukščio. Tai yra latvių tautos vienybės ir laisvės simbolis, pastatytas kritusių laisvės kovose atminimui. Galėsite pasigrožėti nuostabia paminklo viršūnėje esančia, net 9 metrų aukščio Laisvės statula – jauna mergina, rankose laikanti tris paauksuotas žvaigždes, kurios simbolizuoja Latvijos istorinius - etnografinius regionus: Kuršą, Vidžemę ir Latgalą.

Rygos katedra – didžiausia viduramžių bažnyčia Baltijos šalyse, kurioje galėsite pasigrožėti net keliais architektūros stiliaus elementais: romaninio, gotikinio ir Art Nouveau.

Rygos pilis - ji stovi didžiausios Latvijos upės Dauguvos dešiniajame krante. Pilis pastatyta 1330 metais, karo laikotarpiu buvo suniokota, vėliau vėl atstatyta. Latvijai tapus nepriklausoma valstybe pilyje buvo įkurta Latvijos prezidento rezidencija.

Parako bokštas - Rygoje pastatytas bokštas iš pradžių buvo miesto gynybinės sienos dalis, kuris vėliau buvo įtrauktas į Latvijos karo muziejaus struktūrą.  Viena iš legendų byloja, kad bokštas tokį pavadinimą gavo dėl dūmų nuo šaunamųjų ginklų parako. Dabar šis bokštas apaugęs sąmanomis ir vijokliais, kurie suteikia jam pasakiškos paslapties.

Rygos rotušė - pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta 1334 metais. Rygos rotušės pastatas buvo miesto valdybos buveinė, statinys buvo sunaikintas per antrąjį pasaulinį karą. 2001 pradėta rotušės renovacija. Rotušės aikštėje pamatysite ir Juodagalvių namus.

Panašūs pasiūlymai

Latvija, Jūrmala 2021 Birželis - Rugpjūtis
Portugalija, Madeira 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Kreta 2021 Liepa - Spalis
Ispanija, Tenerifė 2021 Spalis