Rekomenduojame

D@SEA HOTEL

Centrinė Pataja, Pataja ir Koh Čiang sala, Tailandas
9.5 Puikus

Šalia paplūdimio įsikūręs viešbutis.  Viešbučio teritorijoje yra lauko baseinas, sodas, restoranas a  la  carte. Svečiai gali naudotis nemokamu wi-fi ryšiu. Poilsiautojai giria draugišką aptarnaujantį personalą. Rekomenduojamas porų ir šeimų poilsiui.

Atrinkti šio viešbučio pasiūlymus
+ daugiau filtrų
Pasirinkite pageidaujamą trukmę:
Orientacinis mažiausios kainos žmogui grafikas: Tailandas, Pataja ir Koh Čiang sala, 12-14n. , keliaujant 2 suaugusiems
Rezultatai pagal paiešką:
Viešbutis D@SEA HOTEL 3*,
Parinkome datą, kuria, mūsų turimais duomenimis, viešbutis turi mažiausią kainą.

Aprašymas

Vieta:

125 km iki Bankoko oro uosto, 24 km iki Patajos oro uosto, apie 9 km iki Patajos kurorto centro, įsikūręs 150m iki paplūdimio.

Viešbutis:

Atidarytas 2015 metais. Kambarių skaičius – 209. Kambarių tipai:

  • One Bedroom tipo kambarys (maks. 2 asm., 32 m2)
  • Studio tipo kambarys (maks. 2 asm., 22 m2)

Viešbučio kategorija šalyje – 3*

Kambariuose:

  • Vonia arba dušas
  • Plaukų džiovintuvas
  • Oro kondicionierius
  • Seifas
  • Televizorius
  • Virdulys
  • Mini šaldytuvas
  • Balkonas arba terasa

Viešbučio teritorijoje:

  • A la carte restoranas
  • Baras
  • Lauko baseinas (ant stogo)
  • Prie baseino: skėčiai, gultai - nemokamai
  • Lauko terasa
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Bagažo saugykla

Pramogos ir sportas:

Nemokamai:

  • Treniruoklių salė

Už papildomą mokestį:

  • Dviračių nuoma

Paplūdimys:

  • Miesto
  • Smėlio

Pastabos

  • Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo
  • Atvykus yra paliekamas užstatas
  • Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Žemėlapis

Poilsinių kelionių pasiūlymai

IŠVYKIMAS JAU 11.22 Tailandas, Pataja ir Koh Čiang sala Patogus skrydis iš Vilniaus su Turkish Airlines
IŠVYKIMAS JAU 11.22 Tailandas, Pataja ir Koh Čiang sala Patogus skrydis iš Vilniaus su Turkish Airlines
IŠVYKIMAS JAU 11.22 Tailandas, Pataja ir Koh Čiang sala Patogus skrydis iš Vilniaus su Turkish Airlines
IŠVYKIMAS JAU 11.22 Tailandas, Pataja ir Koh Čiang sala Patogus skrydis iš Vilniaus su Turkish Airlines