Rekomenduojame

CHAICHET RESORT KOH CHANG 3+*

Koh Chang, Tailandas
9.5 Puikus

Aprašymas

Viešbutis: Paskutinį kartą atnaujintas 2011 metais. Šis kurortas yra gražios vaizdingos, smėlėtos, ramios įlankos pabaigoje su palmėmis ir kalnų fonu. Netoli restoranai ir parduotuvės. Viešbutyje 40 kambarių. Kambarių tipai:
Standard Hillside (maks. 2 asm., 18 kv. m.),
Standard Beach (maks. 2 asm.),
Villa Hillside (maks. 2 asm., 18 kv. m.),
Standard Sea View (maks. 2 asm., 18 kv. m.),
Standard Double or Twin Room – Beach (maks. 2 asm., 24 kv. m.),
Standard Double or Twin Room – Hillside (maks. 2 asm., 24 kv. m.),
Villa Garden (maks. 2 asm., 20 kv. m.),
Villa – Hillside (maks. 2 asm., 24 kv. m.),
Vila Beach (maks. 2 asm., 24 kv. m.),
Deluxe Beach (maks. 2 asm., 18 kv. m.),
Deluxe Double or Twin Room – Beach (maks. 2 asm., 28 kv. m.),
Grand Villa (maks. 2 asm., 50 kv. m.)

Nemokamas WiFi

  • Televizorius
  • Elektrinis virdulys
  • Oro kondicionierius

 

Automobilių stovėjimo aikštelė

  • Restoranas
  • Skalbyklos paslaugos
  • Įranga susitikimams

 

Masažas

Baseinas

Prie baseino: Skėčiai, gultai, rankšluosčiai – nemokamai

Adresas: 6/2 Moo 4,Chai Chet Cape, Chai Chet Beach, Ko Chang, Trat 23170 THAILAND

Internetinė svetainė:  www.chaichet.com

Žemėlapis

Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę CHAICHET RESORT KOH CHANG 3+*

Joana
2011 08 08
8.8
Tik neseniai grįžome iš dviejų savaičių, praleistų šiame viešbutyje. Nelabai žinojau, ko tikėtis ir ar viešbutis bus geras. Pasirodo visai nevertėjo nerimauti. Buvau nuostabu. Viešbutis daug mažesnis nei kiti tame regione, bet dėl to Marti La Perla buvo tik dar jaukesnis. Keliavau su vyru ir trim vaikais, 18os, 16os ir 13os. Mūsų kambarys buvo niekuo neypatingas, bet švarus. Vaikai turėjo savo atskirą kambarį. Vieta puiki, prie pat promenados ir paplūdimio. Labai gražūs sodai, puikios vietos degintis, jeigu jums nepatinka triukšmingas baseinas. Animatorių komanda gera, tikrai labai stengiasi. Iš svečių viešbutyje daugiausia rusai ir vokiečiai. Nelabai patiko rusų elgesys, vos pasirodydavo užkandžiai jie prisikraudavo savo lėkštes nieko nepalikdami kitiems. Maistas restorane puikus. Labai didelis pasirinkimas. Nors ką tik grįžome, galėčiau ten vėl važiuotis ir rytoj. Ičmeleras gana gražus, tikrai yra gražių vietų. Būkite pasiruošę restoranų savininkų įkyrioms atakoms, bet važiuojant į Turkiją to ir reikia tikėtis... Jau antrą kartą buvome Turkijoje, kitais metais vyksime kur nors kitur, bet šį viešbutį tikrai rekomenduočiau. Dar dėl kambarių - prašykite kambarių su jūros vaizdu ar bent šoniniu jūros vaizdu. Mes gyvenome pirmame aukšte, viskas buvo labai lengvai pasiekiama.
Sandra
2011 08 08
7.0
Perkant kelionę mums buvo pasakyta, kad tai viešbutis, suaugusiems, t.y. su vaikais čia važiuoja ne daug kas. Kai atskridome, turkas vairuotojas mus kažkodėl paleido toli nuo viešbučio. Kadangi prieš tai Ičmelere nebuvome buvę, nežinojome nei kur esame, nei į kurią pusę eiti. Kitą rytą pamatėme, kad viešbutyje pilna vaikų. Vieta gera, nors paplūdimys yra siauras, todėl reikia ateiti anksti, kad susirastume geresnę vietą. Viešbučio išvaizda buvo šauni. Tačiau maistas mums nepatiko. Viskas buvo šalta, nors tie patiekalai turėtų būti karšti. Kiekviename dienos maiste kažkodėl pilna kopūstų. Paskutinį vakarą mano vyrui buvo patiekta iki galo neiškepta vištiena.... Salotos stovi neuždengtos, maistui nėra palaikoma tinkama temperatūra. Kiekvieną dieną tie patys patiekalai. Jei esate vegetaras - teks gyventi tik su salotomis ir sūriu. Labai daug kartų teko valgyti kur nors mieste. Be to, norėjosi išvengti mini diskotekos, kur kiekvieną vakarą kartojosi tos pačios 20-ies metų senumo dainos. Baseino animatoriai buvo draugiški, stengėsi į pramogas įtraukti visus. Dauguma personalo apskritai buvo šaunūs, bet kai kurie darbuotojai buvo per daug atsipalaidavę ir nepakankamai rimtai žiūrintys į savo darbą. Pats Ičmeleras tikrai patiko, bet viešbutis - ne mums.
Judita
2011 08 08
10.0
Pasidalinsiu šviežiais įspūdžiais :) Čia praleidome savaitę, kartu su vyru ir dar viena porele. Visos atostogos buvo fantastiškos, nepakartojama patirtis, niekam neturime jokių priekaištų. Nuo pat atvykimo buvo labai gerai aptarnaujami. Visi darbuotojai labai stengėsi. Kambariai švarūs ir erdvūs, dažnai vakare kambarinė papuošdavo lovą figūromis iš rankšluosčių ir gėlėmis. Gyvenome kambaryje antrame aukšte su vaizdu į baseiną. Puikus maisto pasirinkimas restorane, be to per pietus veikia ir užkandžių baras, taip pat turkiškas a la carte (įskaičiuotas), kur tikrai siūlyčiau apsilankyti. Didelis gėrimų pasirinkimas, įskaitant alų, stipriuosius gėrimus, kokteilius ir t.t. baras veikia iki 2 nakties. Viešbutyje yra tik apie 200 kambarių, todėl nebuvo problemų gaunant laisvą staliuką restorane, o laisvų gultų vis dar būdavo apie 11 ryto. Gultų yra prie baseino, soduose ir privačiame paplūdimyje. Ideali vieta, prie pat paplūdimio, šalia Ičmelero barų ir restoranų. Jau antrą kartą svečiavomės Ičmelere, paprastai aš mėgstu vykti vis kitur, bet į šitą viešbutį mielai sugrįščiau vėl :)
Rimantė
2011 08 08
9.2
Jau porą kartų buvome Ičmelere, daugiausia apsistojame Aqua viešbutyje, bet šį kartą, tiesiog, kad pakeisti aplinką, pabandėme Marti La Perla. Gyvenome čia dvi savaites gegužės pradžioje. Atvykome čia 3 vakaro ir greitai buvome nuvesti į valgyklą, nes dar buvo vakarienės metas. Po vakarienės buvome greitai priregistruoti ir palydėti į kambarius. Primokėjome už jūros vaizdą, tikrai verta. Maistas buvo neblogas, tik daug kas teisingai kalba, kad maistas kartojasi, tiek pietūs, tiek vakarienė. Todėl nusprendėme užeiti į užkandžių barą, bet pasigailėjome. Pirmą kartą buvo tiesiog ignoruojami, todėl išėjome. Antrą kartą jau buvo geriau, bet turbūt tik dėl to, kad pasiskundėme ir užsukome vėl pasižiūrėti kaip ir kas. Vis tiek labai ilgai laukėme kol mus aptarnaus, galiausiai teko prisišaukti padavėją. Už mūsų prie staliuko sėdėjo olandų kompanija, jie maisto laukė 40 minučių, o kai jį atnešė, atsisakė jį valgyti, nes maistas buvo šaltas. Antrą savaitę daugiausia valgydavome kitur. Restoranas Water Fall - nuostabus. Pramoginė dalis buvo nebloga, bet gal dėl to, kad buvo sezono pradžia, animatorių veikla nebuvo tokia aktyvi, jų iš viso buvo mažai, o sekmadieniai grodavo grupė, tačiau labai jau prastai... Tačiau animatoriai taip pat organizavo ugnies šou, jie tikrai labai patiko. Vėliau pačių animatorių padaugėjo, šokių pasirodymas taip pat buvo labai geras. Tikrai nesutinku, kad pramogos čia organizuojamos blogai... Dieną veikdavo vaikų klubas, mano dukrai ten labai patiko. Nors didelę dalį laiko ji ten būdavo vienintelis vaikas, tačiau klubas vis vien veikdavo. Apskritai, neblogos atostogos. Nors kitais metais vėl grįščiau į Aqua viešbutį, vien dėl to, kad ten pigiau.
Dovilė
2011 08 08
10.0
Fantastiškas viešbutis, nuostabi vieta, labai netoli paplūdimio. Visame viešbutyje nėra nei dėmelės, baseinas puikus, tikrai pakankamai gultų. Maistas superinis, mėgavausi kiekvienu patiekalu. Iš pradžių galvojome, kad eisime pavalgyti ir kitur, bet čia maistas buvo toks geras, kad kitur buvome išėję vos kartą. Personalas paslaugus ir draugiškas. Valentino juvelyrinė vestibiulyje siūlo labai geros kokybės auksą ir deimantus (mano vaikinas čia man pasipiršo, o žiedas buvo pagamintas per dvi dienas :))) Pats Ičmeleras tikrai gražus, švarus ir saugus. Labai daug barų ir restoranų, puikios vietos apsipirkti. Tik atsargiai su juvelyrinėmis kurorte, jie gali labai supykti jei nieko nepirksite... Stipriai rekomenduoju šitą viešbutį, kitais metais tikrai sugrįščiau. Geriausios atostogos per pastaruosius metus, aukščiausi balai nuo mūsų ;)

Poilsinių kelionių pasiūlymai

SPA poilsis Druskininkuose Lietuva, Druskininkai 2020 Liepa - Spalis
192€ visiems
SPA poilsis Druskininkuose Lietuva, Druskininkai 2020 Liepa - 2021 Spalis
Romantiškas poilsis Lietuva, Druskininkai 1970 Sausis
Egiptas, Hurgada 2020 Spalis - 2021 Sausis