Rekomenduojame

KHALIDIYA PALACE RAYHAAN BY ROTANA

Abu Dabis, Abu Dabio emyratas, Jungtiniai Arabų Emyratai
8.9 Puikus

5* viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, šalia privataus paplūdimio, netoli kvapą gniaužiančių Prezidento rūmų. Svečiai gali pasimėgauti baseinu, SPA ir sveikatingumo centre teikiamomis procedūromis bei išbandyti net keletą siūlomų aktyvių užsiėmimų. Restorane kviečiama pasimėgauti arabiška ir tarptautine virtuve, o bare - gėrimais. Viešbutis puikiai tinka poroms ir šeimoms. 

Šis viešbutis neturi kainų pardavimui internetu.

Atsiųskite mums užklausą ir mes operatyviai pasiūlysime šį ar kitą viešbutį Jūsų atostogoms arba rinkitės iš aktualių pasiūlymų.

Aktualūs pasiūlymai

Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2026 Kovas
Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2025 Lapkritis - 2026 Kovas

Aprašymas

Viešbučio vieta: Persijos įlankos pakrantėje, netoli didžiausių prekybos ir verslo centrų, apie  40 km iki Abu Dabio oro uosto, apie 120 km iki Dubajaus oro uosto, apie 124 km iki Al Maktumo oro uosto.

Viešbutis: Priklauso ROTANA viešbučių grupei. Viešbutis atidarytas 2010 metais. Viešbutį sudaro vienas 21-o aukšto pastatas, kuriame yra 443 numeriai:

148 Classic Room With Balcony tipo numeriai (miegamasis, svetainės zona su vaizdu į Emirates Palace viešbutį, balkonas, dvigulė lova arba 2 vienvietės lovos, maks. 3 arba 2+1 asm., 45 kv.m),

93 Classic Plus Room With Balcony tipo numeriai (vienas kambarys, su vaizdu į jūrą ir baseiną, balkonas, dvigulė lova arba 2 vienvietės lovos, maks. 3 asm., 50 kv.m),

20 Premium Room with Balcony tipo numerių (60 kv.m, vienas kambarys, su daliniu vaizdu į jūrą, dvivietė lova, maks. 3+1 arba 2+2 asm.),

27 Premium Room Plus with Balcony tipo numeriai (60 kv.m, vienas kambarys, su daliniu vaizdu į jūrą arba baseiną, dvivietė lova, maks. 3+1 arba 2+2 asm.),

Family Room tipo numeriai (2 atskiri Classic Room tipo numeriai, gali būti skirtinguose aukštuose, maks. 6 arba 4+2 asm.),

16 Classic Suite tipo numerių (miegamasis ir svetainė atsikirti durimis, su vaizdu į Emirates Palace viešbutį, maks. 3 arba 2+1 asm., 65 kv.m).

Numeryje:

  • vonia/dušas
  • seifas numeryje, nemokamai
  • patalynės keitimas: kasdien
  • oro kondicionierius: individualus
  • aptarnavimas numeriuose: visą parą, nemokamai
  • CD/DVD grotuvas
  • telefonas
  • grindys: kiliminė danga
  • numerių tvarkymas: 2 kartus per dieną
  • šlepetės
  • plaukų džiovintuvas
  • mini baras 
  • kavos/arbatos rinkinys
  • internetas: Wi-Fi nemokamai
  • chalatas
  • televizorius

Viešbučio teritorijoje:

  • skalbykla už papildomą mokestį
  • SPA centras
  • kirpykla
  • baras
  • konferencijų salės: 6 (iki 200 asm.)
  • verslo centras už papildomą mokestį
  • suvenyrų parduotuvė
  • restoranas
  • a la carte restoranas
  • prie baseino: paplūdimio rankšluosčiai nemokamai
  • gydytojo iškvietimas
  • baseinas (vienas iš jų - didžiausias baseinas Abu Dabyje)
  • belaidis internetas nemokamai
  • prie baseino: skėčiai, gultai, čiužiniai - nemokamai
  • poilsio zona
  • valiutos keitykla

Pramogos ir sportas:

  • sauna nemokamai
  • aerobika už papildomą mokestį
  • skvošas nemokamai
  • dviračių nuoma už papildomą mokestį
  • sūkurinė vonia nemokamai
  • masažas už papildomą mokestį
  • teniso pamokos už papildomą mokestį
  • grožio salonas
  • treniruoklių salė nemokamai
  • "bananas" už papildomą mokestį
  • vandens sporto priemonės už papildomą mokestį
  • kanoja už papildomą mokestį
  • nardymo centras už papildomą mokestį
  • teniso kortas nemokamai

Vaikams:

  • meniu vaikams
  • žaidimų aikštelė
  • baseinas vaikams: atviras
  • vaikų klubas nemokamai
  • auklė pagal atskirą užklausimą, už papildomą mokestį

Vaikai nuo 8 mėn. iki 3 metų

  • lovelė: pagal atskirą užklausimą, nemokamai
  • vaikiškos kėdutės restorane

Paplūdimys:

  • smėlio
  • nuosavas
  • paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai
  • paplūdimio rankšluosčiai: nemokamai

Kontaktai:

Adresas: Corniche Rd - Al Bateen - Abu Dhabi - JAE

Telefonas: +97126570000

Internetinė svetainėwww.rotana.com

Žemėlapis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę KHALIDIYA PALACE RAYHAAN BY ROTANA

Eksperto komentaras

Abu Dhabis. Kurorto mokestis 20 dirhamų (5.20eur) už parą. Senas. Įdomaus stiliaus. Daug visur raudonos spalvos (gultai, skėčiai, stalai, sienos, lovų užklotai, užuolaidos), trūksta renovacijos. Ta raudona spalva teritorija labai bado akis. Bet paplūdimys nemokamas. Turi daug baseinų, pramogų vaikams, turi stiprias animacijas stiprias vaikams. Turi tikrai gerą ir plataus pasirinkimo sporto klubą. Spalvotas SPA. Kambariai tvarkingi. Regular room, guest room, tikrai galima apsistoti. Koridoriai šviesūs, NETURI ALKOHOLIO, nors su AI. Family kambarys vienas didelis su virtuve. 
Giedrius
2025-02-03
9
Didelis baseinas, privatus pliažas, paslaugus personalas, įvairus kokybiškas maistas, SPA procedūros - tikrai vertas 5* viešbutis.

Poilsinių kelionių pasiūlymai

Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2026 Kovas
Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2025 Lapkritis - 2026 Kovas
Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2026 Vasaris - Kovas
Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus 2026 Kovas Tiks keliaujantiems