Kelionės į Kiprą, Larnaka

Poilsinės kelionės į Kiprą, Larnaką. Pasirinkite viešbutį pasinaudodami filtravimu ir turistų atsiliepimais.
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode
Paieškos rezultatai:
Kipras, Larnaka, 2020-04-03
,
7
naktys, 2 suaugę

Jūsų pasirinktam keliautojų skaičiui ir datai (bei 3 datoms į priekį) kainų neradome. Rekomenduojame pasirinkti kitą keliautojų skaičių arba tolimesnę datą.

Atsiųskite užklausą Peržiūrėsime pasiūlymus visų partnerių sistemose ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.

Filtras

Regionai:
Išvykimo vieta:
Išvykimo data
Keliautojai: 2 suaugę
Trukmė: 7 naktys
ATRINKTI

Kelionės į Larnaką

Kipro salos pietryčiuose įsikūręs Larnakos miestas ir prekybos uostas garsėja kaip seniausia Kipro salos gyvenvietė. Kelionės į Larnaką metu laukia turiningi pasivaikščiojimai šio miesto gatvėmis – tai nedidelė gyvenvietė, todėl daugelį jos vietų pasieksite tiesiog pėsčiomis. Daugiau nei 8 tūkstančius metų gyvenamas miestas žavi lankytinų vietų ir pramogų gausa. Poilsis Larnakoje neprailgs ne tik mėgstantiems istorines vietas, bet ir norintiems pažinti jaudinantį povandeninį Viduržemio jūros pasaulį. Kelionės į Larnaką metu galėsite nardyti, leistis į pažintinį maisto turą, praleisti daugybę saulėtų valandų paplūdimiuose, apsilankyti senose šventovėse ar įsigyti autentiškų sidabro gaminių.

Atostogos Larnakoje rekomenduojamos ištisus metus, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog gruodžio–sausio mėnesių laikotarpis yra kiek vėsesnis.

Kelionės į Larnaką metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Larnakos fortas – 17 a. pr. fortas, britų kolonizacijos metu – buvęs kalėjimas. Nuo šio netoli jūrų uosto įkurto forto atsiveria puikūs Viduržemio jūros vaizdai.
  • Turkų kvartalas (Skala) – buvęs apleistas kvartalas, šiandien tapęs amatininkų bendruomenės dirbtuvių vieta. Turkų kvartalo namai balinti kalkėmis, o langai išsiskiria spalvingais langų rėmais.
  • Šv. Lozoriaus bažnyčia – 9 a. šventovė, priklausanti graikų ortodoksų Bažnyčiai. Ji pavadinta iš mirusiųjų prikelto Šv. Lozoriaus garbei, ant kurio kapo ir buvo padėti bažnyčios pamatai.
  • Larnakos srities archeologinis muziejus, įsikūręs netoli miesto centro, kuriame saugomi priešistoriniai,vėlyvojo bronzos amžiaus, klasikinio ir kitų laikotarpių radiniai, bei neįkainojamos archeologinės vertybės.

Poilsinės kelionės į Larnaką metu kviečiame pasigrožėti Viduržemio jūros panorama nuo Larnakos forto, apsilankyti amatininkų gyvenamame turkų kvartale (Skaloje), užsukti į 9 a. laikus menančią Šv. Lozoriaus bažnyčią, be susipažinti su turtinga vietos istorija Larnakos srities archeologiniame muziejuje.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Larnaką pasiūlymus.

UP