Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka, Maldyvai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Kelionės akcentai:

  • Pamatysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
  • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti žaliuojanti egzotika
  • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančios Ceilono arbatos plantacijas
  • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
  • Turo pabaigoje ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožiopaplūdimyje Maldyvuose

Programa

 • 1 diena 

  VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS

  Skrydis iš Vilniaus arba kito Europos miesto į Kolombą su vienu persėdimu. 

 • 2 diena 

  KOLOMBAS

  Atvykus į oro uostą būsite sutikti šios kelionės gido. Jūsų lauks pervežimas į viešbutį ramiam vakarui.

 • 3 diena 

  KOLOMBAS – PINAVELA - SIGIRIJA

  Papusryčiavę kelionę pradėsite keliaudami į Pinavelos dramblių prieglaudą įkurtą 1975 metais. Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Dabar šioje prieglaudoje glaudžiasi apie 40 dramblių, kartu su mažaisiais palikuoniais bei drambliukais atvykusiais į šią įstaigą dėl suteikiamos prieglaudos ir pagalbos. Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame į Sigirijos miestą, kur praleisime naktį.

 • 4 diena 

  SIGIRIJA – DAMBULA – MATALE – KANDIS

  Po pusryčių susipažinsime su Sigirija ir jos uola, dar kitaip žinoma kaip „tvirtovė danguje“. Ši uola yra išnirusi į 180 metrų aukštį. Tai turbūt vienas nuostabiausių stebuklų visoje Šri Lankos saloje. Tvirtovė dar taip pat yra žinoma kaip „liūtų uola“ dėl anksčiau prie įėjimo svečius pasitinkančio liūto, kurio šiandien išlikusios tik pėdos saugančios laiptelius. Uolos viršūnėje yra ankstyvaisiais viduramžiais pastatyti, kadaise be galo įspūdingi rūmai bei sodai su dideliu baseinu. Čia yra išlikęs vienintelis Sinhalos karalių paveikslas freskos pavidalu, kurioje pavaizduotos dvi merginos. Šis nuostabus ir originalus meno kūrinys puošia vienus iš kelių laiptų.

  Aplankius šią unikalią tvirtovę, tęsite kelionę į Dambulą, svarbų budizmo centrą. Čia aplankysite auksinį Dambulos šventyklų kompleksą, kuriame gausu įvairiausių uolų bei urvų. Šis šventyklų kompleksas jau net 22 amžius yra šventa piligrimų susibūrimo vieta. Čia 14 metų glaudėsi karalius Walagamba, per jo ištrėmimo iš Anuradhapuros laikotarpį. Atgavus savo jėgą ir sostą, įkvėptas šio komplekso, jis pradėjo statyti nuostabias akmenų šventyklas, kurių statymą tęsė ir kiti karaliai.

  Taip atsirado ir didžiulė auksinė Budos statula. Komplekse yra 5 pagrindinės uolos, ir pirmoje yra gulintis 15 metrų iš akmens išskaptuotas Budos atvaizdas. Vaizdais ir kiti objektai susiję su Budizmu puošia visą uolą.   Antroje uoloje, pačioje įspūdingiausioje ir didžiausioje iš visų, yra 150 Budos statulų įvairiomis pozicijomis ir porą kitų Dievų ir karalių statulų. Uolos lubos yra papuoštos freskomis, kuriomis papasakotas Budos gyvenimas ir sinhalų etninės grupės istorija.

  Po šio įsimintino šventyklų komplekso keliausite į Kandį, centrinės provincijos centrą. Pakeliui užsuksite į Matalio prieskonių sodą. Kvapai, kvapai, kvapai... Čia galėsite užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsite įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana.

 • 5 diena 

  KANDIS – NUVARA ELIJA

  Kandis yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Tai buvo paskutinė sinhalų karalių tvirtovė, kuomet 1815 ją perėmė britai. Kandis yra puikus Budizmo įtakos pavyzdys. Mieste gausu šventyklų ir vienuolynų, giliai įsišakojusių budizmų tradicijų. Čia aplankysite Budos danties šventyklą (Temple of the sacred tooth relic), kurioje, kaip teigiama, dar iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Šis dantis yra laikomas pačia brangiausia Šri Lankos nuosavybe.

  Peradenijos botanikos sodas – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Jis buvo sukurtas karaliams. Šiame sode auga daugiau nei 5 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka.

  Iš Kandžio miesto vykstame į Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), pakeliui sustodami arbatų plantacijoje. Arbata buvo pirmą kartą pasodinta Šri Lankoje Peradinijos botanikos sode 1824. Kai pamatysite margaspalviais rūbais apsirengusias moteris su didžiuliais krepšiais – žinokite, kad čia prasideda arbatų plantacijų regionas. Šie vaizdai suteikia labai daug žavesio ir taip turtingai Šri Lankos gamtai. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms. Nakvynė Nuvare Elije.

 • 6 diena 

  NUVARA ELIJA – GALĖ - BENTOTA

  Nuvara Elija, dar kitaip vadinamas Little England – t.y. Mažąja Anglija. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo patys britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Tai dar vienas iš daugelio pavyzdžių, kokia skirtinga, kokia įvairi ši šalis! Po pusryčių dalyvausite trumpame ture po Nuvarį Eliją.

  Po Nauvara Elijo miesto turi išvykstate į Galę (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Kelionė į Bentotą, kur praleisite naktį.

 • 7 diena 

  BENTOTA – KOLOMBAS – ORO UOSTAS

  Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina pristatytų naujų dangoraižių, bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus, bei senas miesto bažnyčias. Vaikštant siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų, kuriame galėsite nusipirkti Šri Lankos suvenyrų, garsiosios Ceilono arbatos arba paskanauti vietinių gėrybių. Svarbiausia - nepamirškite derėtis!


  Aplankant Hindu ir Budistų šventoves patirsite persipinusią induizmo ir budizmo dvasią. Na ir po pietų jūsų lauks skrydis į Maldyvus. Atvykę būsite pervežti į viešbutį kur būsite apgyvendinti 5-ioms nakvynėms.

 • 8 - 10 dienos  

  MALDYVAI

  Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! 

  Mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule.  Siūlomos papildomos ekskursijos, nardymas, žvejyba. Sakoma, jog nardymas - tai pats populiariausias poilsio būdas Maldyvuose.  Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

 • 11 diena 

  MALDYVAI – VILNIUS/RYGA

  Po pusryčių dar turėsite šiek tiek laiko atsipalaiduoti prie vandens, kur paskui Jūsų lauks kelionė iki Malės oro uosto. Skrydis į Vilnių/Rygą su vienu  persėdimu Europoje.

 • 12 diena  

  VILNIUS

  Grįžimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 liepa
Sek, Liep 22Ketv, Rūgp 2 10+
Sek, Liep 29Ketv, Rūgp 9 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Ketv, Rūgp 16 10+
Sek, Rūgp 12Ketv, Rūgp 23 10+
Sek, Rūgp 19Ketv, Rūgp 30 10+
Sek, Rūgp 26Ketv, Rugs 6 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Ketv, Rugs 13 10+
Sek, Rugs 9Ketv, Rugs 20 10+
Sek, Rugs 16Ketv, Rugs 27 10+
Sek, Rugs 23Ketv, Spal 4 10+
Sek, Rugs 30Ketv, Spal 11 10+
2018 spalis
Sek, Spal 7Ketv, Spal 18 10+
Sek, Spal 14Ketv, Spal 25 10+
Sek, Spal 21Ketv, Lapkr 1 10+
Sek, Spal 28Ketv, Lapkr 8 10+
2018 lapkritis
Sek, Lapkr 4Ketv, Lapkr 15 10+
Sek, Lapkr 11Ketv, Lapkr 22 10+
Sek, Lapkr 18Ketv, Lapkr 29 10+
Sek, Lapkr 25Ketv, Gruo 6 10+
2018 gruodis
Sek, Gruo 2Ketv, Gruo 13 10+
Sek, Gruo 9Ketv, Gruo 20 10+
Sek, Gruo 16Ketv, Gruo 27 10+
Sek, Gruo 23Ketv, Saus 3 10+
Sek, Gruo 30Ketv, Saus 10 10+
2019 sausis
Sek, Saus 6Ketv, Saus 17 10+
Sek, Saus 13Ketv, Saus 24 10+
Sek, Saus 20Ketv, Saus 31 10+
Sek, Saus 27Ketv, Vas 7 10+
2019 vasaris
Sek, Vas 3Ketv, Vas 14 10+
Sek, Vas 10Ketv, Vas 21 10+
Sek, Vas 17Ketv, Vas 28 10+
Sek, Vas 24Ketv, Kov 7 10+
2019 kovas
Sek, Kov 3Ketv, Kov 14 10+
Sek, Kov 10Ketv, Kov 21 10+
Sek, Kov 17Ketv, Kov 28 10+
Sek, Kov 24Ketv, Bal 4 10+
Sek, Kov 31Ketv, Bal 11 10+
2019 balandis
Sek, Bal 7Ketv, Bal 18 10+
Sek, Bal 14Ketv, Bal 25 10+
Sek, Bal 21Ketv, Geg 2 10+
Sek, Bal 28Ketv, Geg 9 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1228 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 1978 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai Maldyvuose

SUN ISLAND RESORT 4*

HB (pusryčiai ir vakarienė)  Kaina nuo 1176 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Vienas didžiausių salų-kurortų Maldyvuose už palankias kainas. Numeriai gana kuklūs, tačiau viešbutis siūlo gausybę sporto pramogų, įvairias pramogines programas. Saloje yra įrengti ir dviračiams pritaikyti takeliai, viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 9 maitinimo įstaigos ir lauko baseinas. Svečiai kviečiami apsistoti erdviose vilose su balkonais ir kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Viešnagės metu galėsite sportuoti treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje. Viešbutyje nuomojama giluminio ir paviršinio nardymo įranga, o ekskursijų informacijos punkte organizuojamos turistinės išvykos. Poilsis šiame viešbutyje rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams. 

BANDOS MALDIVES 4*

BB (pusryčiai)  Kaina nuo 1299 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Šis kompleksas įsikūręs puikioje Bandos salos vietoje, vos už 10 minučių kelio laivu nuo Malės tarptautinio oro uosto. Viešbutyje svečiams siūloma apsistoti erdviuose numeriuose su balkonais, iš kurių matyti sodas arba paplūdimys, naudotis vandens sporto centro ir nardymo mokyklos paslaugomis bei lankytis daugybėje maitinimo įstaigų, kuriose veikia nemokamas belaidis internetas. Darbuotojai bendrauja anglų, prancūzų ir kinų mandarinų kalbomis. Nuostabios gamtos apsuptyje įrengtuose numeriuose ir vilose rasite CCTV kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, kavos ir arbatos virimo aparatus bei mini barus. Kai kuriuose numeriuose yra atskiros svetainės arba lauko sūkurinės vonios. Viešbutyje yra baseinas su vandens baru ir SPA centras, kuriame atliekamos grožio procedūros bei masažai. Laisvalaikio klube „Paradise“ galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti badmintoną ir tenisą, o salone su televizoriumi – pažaisti stalo tenisą bei palošti stalo žaidimus. Vaikų klube teikiamos vaikų priežiūros paslaugos ir rengiamos įvairios programos mažiesiems. 

Kelionių akademija

 

ADAARAN CLUB RANNALHI 4*

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1532 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais. Skaidraus vandens ir balto smėlio apsuptyje įsikūrusiame viešbutyje svečiams siūloma apsistoti virš vandens ar paplūdimyje įrengtuose vasarnamiuose, smagiai pailsėti pajūryje, lankytis SPA centre ir 4 maitinimo įstaigose bei užsiimti vandens sportu. Klasikiniais mediniais baldais apstatytuose kambariuose rasite balkonus, oro kondicionierius, svetainės zonas, plokščiaekranius televizorius, seifus ir šlepetes. Viešbučio SPA centre atliekami atpalaiduojantys masažai. Viešnagės metu galėsite leistis į ekskursijas po salą ir naudotis darbuotojų bei pervežimo punkto pasaugomis.

Kelionių akademija

Kelionių akademijaVELASSARU ISLAND 5*

BB (pusryčiai)  Kaina nuo 1541EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Ankstesnis viešbučio pavadinimas – Laguna Maldives. Viešbutis priklauso boutique viešbučių Small Luxury Hotels of the World grupei.  Viešbutyje siūlomi paplūdimyje ar virš vandens įrengti numeriai, iš kurių atsiveria nuostabūs vandenyno vaizdai. Čia galėsite užsiimti įvairiomis vandens ir ekstremalaus sporto pramogomis, leistis į saulėlydžio kruizus ir dalyvauti jogos pamokose. Svečiai kviečiami pasimėgauti ant vandens esančiuose namukuose atliekamomis atpalaiduojančiomis SPA procedūromis ar paplaukioti maldyvietiška valtimi, kurioje įgulos nariai pademonstruos tradicinius žvejybos būdus. Viešbutyje taip pat yra treniruoklių salė, teniso kortas ir biblioteka. Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir lubų ventiliatoriai, sudėtos medinės lubos ir grindys, sukuriančios atogrąžų atmosferą. Kiekviename numeryje yra įrengtas plokščiaekranis tele vizorius ir DVD leistuvas, o kai kuriuose – „iPod“ grotuvo stovai ir „Nespresso“ kavos virimo aparatai. Atskirame vonios kambaryje rasite dantų priežiūros reikmenis ir šlepetes. Svečiai gali naudotis numeriuose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu. 

KUREDU ISLAND RESORT 4*

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1778 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Įsikūręs pačioje Lhaviyani Atoll širdyje, "Kuredu Island Resort and Spa" viešbutis yra puiki vieta pradėti pažintį su Maldyvų salomis. Viešbutis siūlo nepriekaištingą aptarnavimą ir visus esminius patogumus, kas maloniai nuteikia svečius. Šiame viešbutyje galima mėgautis tokiomis aukštos klasės paslaugomis, kaip nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, būtiniausių prekių parduotuvė, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas. Visi svečių kambariai yra patogūs, kas užtikrina neprilygstamą jaukumo jausmą. Viešbutis siūlo visą poilsinių pramogų sąrašą, tarp jų badmintono aikštelė, valtys, kanojos, smiginio lenta, vandens sporto įrangos nuoma.

Kelionių akademija

Kelionių akademija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Sutikimas oro uoste Šri Lankoje
  • Visi pervežimai pagal programą Šri Lankoje;
  • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakariene
  • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje Maldyvuose
  • Vietinis anglakalbis gidas Šri Lankoje (Galima pasirinkti rusakalbį)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis maršrutu Vilnius/Ryga – Kolombas ir Male – Vilnius/Ryga (su persėdimu Europoje) apie 750 EUR;
  • Vidinis skrydis (Kolombas - Male) ~250 EUR;
  • Oro uosto mokesčiai
  • Medicininių išlaidų draudimas ~10 EUR;
  • Šri Lankos viza 40 USD oro uoste;
  • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis;
  • Pietūs ir gėrimai turo metu;
  • Arbatpinigiai;
  • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.
  • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ~62 USD;

   

  Papildomų ekskursijų Šri Lankoje kainos:

  • kelionė drambliais – ~30 USD/22.62 EUR vienam asmeniui; 
  • 1 valandos trukmės ajurvedos seansas – ~30 USD/22.62 EUR vienam asmeniui.   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Keliaujant skirtingu laikotarpiu kaina skiriasi
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Šri Lankos gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias   technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti.
  • Keičiantis paslaugų Šri Lankoje ir Maldyvuose kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
  • Įėjimai į mokamus objektus apie 62 USD.
  • Kelionė vyksta su anglakalbiu gidu (už papildomą priemoką galima pasirinkti rusakalbį gidą)
  • Yra galimybė ilginti poilsio trukmę Maldyvuose.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė

Šią kelionę galima papildyti:

  • Yra galimybė keisti turo Šri Lankoje ir poilsio Maldyvuose trukmę.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką