Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka, Maldyvai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Grožėsitės nuostabia gamtos panorama nuo Sigirijos uolos
  • Aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą
  • Pasivaikščiosite po garsiąsias arbatos plantacijas
  • Ilsėsitės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimy

Programa

 • Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka.

  Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

 • 1 diena 

  VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS

  Skrydis su vienu persėdimu į Šri Lankos sostinę Kolombą.

 • 2 diena 

  KOLOMBAS (pusryčiai, vakarienė)

  Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietiniai partneriai ir būsite pervežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Kolombe.

 • 3 diena 

  KOLOMBAS – PINAVELA – SIGIRIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 m. įkurta prieglauda, kur šiuo metu laikoma daugiau nei 40 dramblių, įskaitant ir naujai gimusius drambliukus. Vėliau važiuosite link Sigirijos, kur jūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

 • 4 diena 

  SIGIRIJA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos tvirtovės ir Liūto uolos citadelės, iškilusios virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

  Vėliau vyksite į Matalę. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius.

  Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

 • 5 diena 

  KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m.

  Vėliau važiuosite į Nuvarą Eliją (Nuwara Eliya), kur apsilankysite arbatos plantacijose ir čia esančiame fabrike. Po pietų vyksite į Kandį, kur aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

 • 6 diena 

  NUVARA ELIJA – GALĖ – BENTOTA (pusryčiai, vakarienė)

  Nuvara Elija, dar kitaip vadinama „Mažąja Anglija“. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai. Ekskursijos metu turėsite galimybė geriau pažintį šį miestą.

  Vėliau vyksite į Galę (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Nors 2004 m. miestas buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Vėliau keliausite į Bentotą. nakvynė viešbutyje Bentotoje.

 • 7 diena 

  BENTOTA – KOLOMBAS – ORO UOSTAS (pusryčiai, vakarienė)

  Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina šiuolaikinių dangoraižių bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus bei senąsias miesto bažnyčias.

  Vaikščiodami siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų (Pettah bazaar), kuriame galėsite įsigyti suvenyrų bei patobulinti derybų meną. O vėliau jūsų laukia skrydis į Maldyvus. Nusileidę Malėje būsite pervežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.

 • 8 – 10 dienos

  POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)

  Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 proc. šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Nakvynės viešbutyje Maldyvuose.

 • 11 diena 

  MALDYVAI – VILNIUS/RYGA

  Po pusryčių išvykimas į Malės oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą su persėdimu.

 • 12 diena

  VILNIUS/RYGA

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Sek, Bal 5Ketv, Bal 16 10+
Sek, Bal 12Ketv, Bal 23 10+
Sek, Bal 19Ketv, Bal 30 10+
Sek, Bal 26Ketv, Geg 7 10+
2020 gegužė
Sek, Geg 3Ketv, Geg 14 10+
Sek, Geg 10Ketv, Geg 21 10+
Sek, Geg 17Ketv, Geg 28 10+
Sek, Geg 24Ketv, Birž 4 10+
Sek, Geg 31Ketv, Birž 11 10+
2020 birželis
Sek, Birž 7Ketv, Birž 18 10+
Sek, Birž 14Ketv, Birž 25 10+
Sek, Birž 21Ketv, Liep 2 10+
Sek, Birž 28Ketv, Liep 9 10+
2020 liepa
Sek, Liep 5Ketv, Liep 16 10+
Sek, Liep 12Ketv, Liep 23 10+
Sek, Liep 19Ketv, Liep 30 10+
Sek, Liep 26Ketv, Rūgp 6 10+
2020 rugpjūtis
Sek, Rūgp 2Ketv, Rūgp 13 10+
Sek, Rūgp 9Ketv, Rūgp 20 10+
Sek, Rūgp 16Ketv, Rūgp 27 10+
Sek, Rūgp 23Ketv, Rugs 3 10+
Sek, Rūgp 30Ketv, Rugs 10 10+
2020 rugsėjis
Sek, Rugs 6Ketv, Rugs 17 10+
Sek, Rugs 13Ketv, Rugs 24 10+
Sek, Rugs 20Ketv, Spal 1 10+
Sek, Rugs 27Ketv, Spal 8 10+
2020 spalis
Sek, Spal 4Ketv, Spal 15 10+
Sek, Spal 11Ketv, Spal 22 10+
Sek, Spal 18Ketv, Spal 29 10+
Sek, Spal 25Ketv, Lapkr 5 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1228 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 1978 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai Maldyvuose

SUN ISLAND RESORT 4* »

HB (pusryčiai ir vakarienė)  Kaina nuo 1176 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Vienas didžiausių salų-kurortų Maldyvuose už palankias kainas. Numeriai gana kuklūs, tačiau viešbutis siūlo gausybę sporto pramogų, įvairias pramogines programas. Saloje yra įrengti ir dviračiams pritaikyti takeliai, viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 9 maitinimo įstaigos ir lauko baseinas. Svečiai kviečiami apsistoti erdviose vilose su balkonais ir kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Viešnagės metu galėsite sportuoti treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje. Viešbutyje nuomojama giluminio ir paviršinio nardymo įranga, o ekskursijų informacijos punkte organizuojamos turistinės išvykos. Poilsis šiame viešbutyje rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams.

BANDOS MALDIVES 4* »

BB (pusryčiai)  Kaina nuo 1299 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Šis kompleksas įsikūręs puikioje Bandos salos vietoje, vos už 10 minučių kelio laivu nuo Malės tarptautinio oro uosto. Viešbutyje svečiams siūloma apsistoti erdviuose numeriuose su balkonais, iš kurių matyti sodas arba paplūdimys, naudotis vandens sporto centro ir nardymo mokyklos paslaugomis bei lankytis daugybėje maitinimo įstaigų, kuriose veikia nemokamas belaidis internetas. Darbuotojai bendrauja anglų, prancūzų ir kinų mandarinų kalbomis. Nuostabios gamtos apsuptyje įrengtuose numeriuose ir vilose rasite CCTV kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, kavos ir arbatos virimo aparatus bei mini barus. Kai kuriuose numeriuose yra atskiros svetainės arba lauko sūkurinės vonios. Viešbutyje yra baseinas su vandens baru ir SPA centras, kuriame atliekamos grožio procedūros bei masažai. Laisvalaikio klube „Paradise“ galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti badmintoną ir tenisą, o salone su televizoriumi – pažaisti stalo tenisą bei palošti stalo žaidimus. Vaikų klube teikiamos vaikų priežiūros paslaugos ir rengiamos įvairios programos mažiesiems. 

ADAARAN CLUB RANNALHI 4* »

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1532 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais. Skaidraus vandens ir balto smėlio apsuptyje įsikūrusiame viešbutyje svečiams siūloma apsistoti virš vandens ar paplūdimyje įrengtuose vasarnamiuose, smagiai pailsėti pajūryje, lankytis SPA centre ir 4 maitinimo įstaigose bei užsiimti vandens sportu. Klasikiniais mediniais baldais apstatytuose kambariuose rasite balkonus, oro kondicionierius, svetainės zonas, plokščiaekranius televizorius, seifus ir šlepetes. Viešbučio SPA centre atliekami atpalaiduojantys masažai. Viešnagės metu galėsite leistis į ekskursijas po salą ir naudotis darbuotojų bei pervežimo punkto pasaugomis.

KUREDU ISLAND RESORT 4* »

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1778 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Įsikūręs pačioje Lhaviyani Atoll širdyje, "Kuredu Island Resort and Spa" viešbutis yra puiki vieta pradėti pažintį su Maldyvų salomis. Viešbutis siūlo nepriekaištingą aptarnavimą ir visus esminius patogumus, kas maloniai nuteikia svečius. Šiame viešbutyje galima mėgautis tokiomis aukštos klasės paslaugomis, kaip nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, būtiniausių prekių parduotuvė, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas. Visi svečių kambariai yra patogūs, kas užtikrina neprilygstamą jaukumo jausmą. Viešbutis siūlo visą poilsinių pramogų sąrašą, tarp jų badmintono aikštelė, valtys, kanojos, smiginio lenta, vandens sporto įrangos nuoma.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (9 nakvynės: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Bentotoje, 4 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
  • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčių ir 9 vakarienių);
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Anglakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Kolombas, Malė – Vilnius/Ryga su persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
  • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
  • Vidinis skrydis Kolombas – Malė (kaina nuo 250 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~65 USD/asm.);
  • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Yra galimybė ilginti poilsio trukmę Maldyvuose.
UP
Išskleisti kelionių paiešką