Klasikinė Graikija

Nuo450
2021 10 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 250
su skrydžiu: 700
Dėmesio! Keliaujant į Graikiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Nemirtingi ne tik graikų dievai, bet ir klasikinės Graikijos kultūros grožis. Harmoningo pasaulio siekis, žavėjęs šalies filosofus ir mokslininkus, atsispindi ne tik jų paliktuose raštuose: įspūdingos teatrų ir miestų aikštės, stadionai, universitetai, rūmai bei šventyklos dar ir šiandien žavi svečius iš viso pasaulio. Ne veltui manyta, jog nuo dievų valios priklausė ne tik žmogus, bet ir gamta: vaizdingasis Parnaso kalnas, panoraminiai Meteorų vienuolyno vaizdai, Argolikos įlanka, alyvuogių laukai ir salose žaliuojantys pistacijų medžiai atrodo iš tiesų dieviškai. Kelionė Graikijoje – tai odisėja po visos Europos atminties klodus.
1
diena
VILNIUS – ATĖNAI
Atvykusius į Atėnus Jus pasitiks oro uoste ir perveš (nemokamai 10:00 – 19:00) į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
2
diena
DELFAI – METEORAI (pusryčiai)
Aplankysite Delfus – religinį antikinės Graikijos centrą, įsikūrusį vaizdingame Parnaso kalno šlaite, kur pamatysite Apolono šventyklą, Dioniso teatrą, stadioną, lobynus ir šventajį kelią. Išvykimas Meteorų link. Apgyvendinimas Kalambakos miestelyje.
3
diena
METEORAI – TERMOPILAI – ATĖNAI (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausite į Meteorų vienuolyną – vieną gražiausių vietų Graikijoje. Susipažinsite su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, pasigrožėsite nepakartojamais panoraminiais vaizdais. Turėsite galimybę apsilankyti bizantiškų ikonų dirbtuvėje, apžiūrėti ikonų meistrų darbus ir jų įsigyti. Vėliau išvyksite į Atėnus. Pakeliui sustosite Termopiluose prie paminklo Spartos karaliui Leonidui ir 300 spartiečių didvyriškoje kovoje žuvusiems garsiajame mūšyje su persais. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
4
diena
ATĖNAI – ATIKA* (pusryčiai)
Po pusryčių susipažinsite su Atėnais. Dalyvausite apžvalginėje ekskursijoje po miestą: Olimpinis stadionas, Atėnų universitetas, Mokslų akademija, Nacionalinė biblioteka. Ekskursijos metu taipogi aplankysite įstabųjį Akropolį, jo šventyklas ir Archeologijos muziejų, kur saugomi senosios Graikijos skulptūros šedevrai. Išvysite Dioniso teatrą – pirmąjį akmeninį teatrą Graikijoje; pabuvosite Agoroje – pagrindinėje miesto aikštėje ir pilietinio gyvenimo centre. Po pietų turėsite galimybę pamatyti Atikos pusiasalį* iš arčiau. Lankysite stalaktitų-stalagmitų urvai Kutukyje.  Vaizdingomis Atikos pakrantėmis vyksite į Suniono iškyšulį prie Poseidono šventyklos, išlikusios nuo V a.pr.Kr. Įspūdingas saulėlydis. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
5
diena
ATĖNAI – ARGOLIDĖ – NAFPLIONAS – MIKĖNAI – ATĖNAI (pusryčiai)
Papusryčiausite ir 9:00 išvyksite į Peloponesą. Sustosite prie technikos paminklo Korinto kanalo. Vėliau aplankysite nuostabia akustika garsėjančiame Epidauro teatre ir išvyksite į senąją sostinę Nafplioną. Čia išvysite milžinišką venecijietišką tvirtovę, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į Argolikos įlanką. Galiausiai nuvyksite į Mikėnus, kur pamatysite Liūtų vartus, Valdovų rūmų liekanas ir Artėjo lobyną. Asklepijo kulto centras Epidauras, kuriame šalia gydyklos yra geriausiai išlikęs vienas didžiausių IV a.pr.Kr. graikų teatras. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

diena
ATĖNAI – EGINA* – HYDRA* – POROS* – ATĖNAI (pusryčiai)
Pažintį su Graikija pradėsite jūra – plauksite laivu į 3 salas: Egina, Hydra ir Poros*. Egina antikiniais laikais buvo klestintis uostas. Tai sala, apaugusi pistacijų medeliais. Bene žymiausi salos objektai – šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afai bažnyčia. Poros – dvi salos, sujungtos pylimu. Būtent čia buvo įkurta pirmoji nepriklausomos Graikijos karinio jūrų laivyno bazė. Hydra – jauki, intelektualų ir menininkų pamėgta sala, kurioje galėsite pajodinėti asiliuku po siauras miestelio gatves. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

7
diena
ATĖNAI (pusryčiai)
Laisva diena. Vakare turėsite galimybę užsakyti ekskursiją „Atėnai naktį“* – pasivaikščioti senajame prekybiniame Plakos rajone ir dalyvauti folkloriniame vakare vietinėje tavernoje. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
8
diena
ATĖNAI – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į Atėnų oro uostą.
Nuo450
2021 10 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 250
su skrydžiu: 700

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Graikija

Raimonda
2017 11 24
9.8
Kelionės organizatoriai pasitiko naktį orouoste, laukė kiek reikėjo. Buvo sulaužyti lagaminai, tai kol užpildėm, susitvarkėm. Vairuotojai ir gidė nuotabūs ;) Meteorų vienuolynai paliko didžiausią įspūdį, pagrinde dėl to ir važiavom. Kiti objektai jau nublanksta po jų. Dar ežeras su žuvytėm patiko, saulėlydis. Dėl viešbučių sunku ką komentuoti, nes žiūrint pagal žvaigždutes nežinia kokius turėjom. Bet pusryčiai tai tikrai geri buvo. Patarimas keliautojams toks, jog jau Lapkričio mėn. jau reikia ir lietsargių ir šiltesnių rūbų. Dėl oro sąlygų sunkoka kai kurias išvykas planuotis kaip pvz. Plaukimas į salas. Jei kas serga jūros liga, geriau neplaukti, nes bloguojančių buvo. Ačiū už kelionę.
Jurate
2016 07 13
9.2
Kelionė patiko. Didžiausią įspūdį patiko iš Antikos laikų išlikusios šventyklos, paminklai, archeologiniai radiniai, Meteorų vienuolynai, kelionė į Suniono iškyšulį bei kruizas į Hidrą, Poros, egina salas. Vietiniai vadovai tikrai buvo labai geri savo srities žinovai. Atėnuose viešbutis Achillion Hotel tikrai geras ir rankšluosčiai, šampūnas, dušo želė ir net kūno kremas buvo duotas. Man net teko kambarys su elektroniniu kondicionieriumi::)))) Aišku triukšmas jautėsi, bet viešbutis miesto centre, o žinant kokie graikai, tai to triukšmo neišvengsi::)))) Tik nepatiko viešbutis tik Kalambaka miestelyje netoli Meteorų vienuolynų. Jei neklystu "Rex Hotel". Labai ne koks buvo kanalizacijos kvapas, nesmagu buvo palįsti po dušu ir valytis dantis. Labai labai prastas buvo vakarienės maistas Kalambakoje, jau kaip rašiau Jums - skysta bulvių košė ir lyg beskonis virtas vištos ketvirtis. Atėnuose, maistas kai kuriomis dienomis buvo pakankamai geras, po mūsų skundų, šefai pasitasė ir vakarienės tikrai buvo geros ir skanios. Dėl atmintinės tai jokių didelių pastebėjimų neturiu, tik gal reiktų įrašyti ar priminti, jei skrydis yra, kaip buvo per Ukrainą, kad reikia pereiti pasų kontrolę. Gal dar siūlyčiau patikslinti kainas į muziejų. Čia pas juos nuo 2016-04-01 pabrangę vos ne dvigubai. Pakilimas į akropolį - 20 Eur, į Mikėnus - 12 Eur, nors buvo 6 ir pan. Kruize buvo įskaičiuotas maitinimas, bet vandenį ar vaisvandenius reikėjo pirktis.
INGRIDA
2016 01 03
8.0
Dabar apie Graikiją. 1.Viešbutis, kuriame apsistojome buvo Atėnų centre, mums tai buvo pliusas, nes vakarais galėjome pesčiomis apeiti dalį centro. Pats viešbutis buvo pakankamai geras, jame buvo viskas, ko reikia turistui. pusryčiai sotūs, įvairūs ir gausūs. Viešbutį rekomenduočiau tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimus pėsčiomis, nuotykius, yra drąsūs. 2. Ekskursijos - noriu atkreipti dėmesį, kad jau seniai nebeorganizuojamos išvykos į stalaktitus ir stalagmitus, bet siūlomos maudynės mineraliniame kalnų ežere, todėl būtina turėti maudymosi aprangą. Visa tai už papildomą mokestį. Už papildomą mokestį buvo organizuota dienos ekskursija laivu į salas (88 eur) + gido paslaugos salose (35 Eur.). Verta buvo mokėti pinigus už tai, ką pamatėme ir patyrėme. Kainavo ir pasivaikščiojimai po Delfus,, Mikėnus, Hipokrato gydyklas, Akropolį bet tai ką pamatėme ir išgirdome buvo įspūdinga. 3. Rusakalbė gide buvo nuostabi, todėl daug sužinojome apie antikinę Graikija, šalies dabartį, žmones, papročius. Kelionė buvo puikiai organizuota, turininga, sklandi. Grįžusi visiems sakau - vykite į Graikiją. Dar įdomu tai, kad grupė buvo nedidelė, tik 9 žmonės (Rusija, Ukraina, mes dvi iš Pabaltijo). Dėkoju už patirtus įspūdžius ir gerą poilsį.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Graikiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (7 nakvynės: 6 nakvynės Atėnuose; 1 nakvynė Kalambakos miestelyje);
 • Programoje nurodyti pervežimai oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai)
 • Kelionė komfortišku autobusu arba mikroautobusu;
 • Ekskursinė programa;
 • Rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Atėnai  Vilnius (nuo 330 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus (~70 EUR, iki 18m. įėjimas į muziejus nemokamas);
 • Priemoka už 4* viešbutį  (nuo 95 EUR/asm (už visą savaitę)
 • Priemoka už vakarienes apsistojus 3* viešbučiuose (75 EUR/asm)
 • Priemoka už vakarienes apsistojus 4* viešbučiuose (110 EUR/asm)
 • Priemoka už vienvietį kambarį 3* viešbutyje (145EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~7 EUR BTA draudimas );
 • (*) kruizas (100 EUR, su pietumis; 60 EUR vaikams iki 10 m.), ekskursija po Atikos pusiasalį (50 EUR), ekskursija „Atėnai naktį“ (45 EUR);
 • Kelionės pratęsimas poilsis Atikos regione viešbutyje prie jūros nuo 45 EUR 1d. ir pervežimas.

Pastabos

 • Kelionė vykdoma taip pat ir penktadieniais ir sekmadieniais;
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (3* viešbutyje nuo 145EUR );
 • Priemoka už 4* viešbutį (nuo 95 €/asm (už visą savaitę );
 • Graikijos turistinis mokestis (7-10 €/asmeniui savaitei). Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Kelionės užsakymas

Nuo
450

+ skrydis nuo: 250 visiems su skrydžiu: 700
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Graikijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Turkija: Didžiosios civilizacijos
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Madeiroje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.