Klasikinė Graikija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į Graikiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Nemirtingi ne tik graikų dievai, bet ir klasikinės Graikijos kultūros grožis. Harmoningo pasaulio siekis, žavėjęs šalies filosofus ir mokslininkus, atsispindi ne tik jų paliktuose raštuose: įspūdingos teatrų ir miestų aikštės, stadionai, universitetai, rūmai bei šventyklos dar ir šiandien žavi svečius iš viso pasaulio. Ne veltui manyta, jog nuo dievų valios priklausė ne tik žmogus, bet ir gamta: vaizdingasis Parnaso kalnas, panoraminiai Meteorų vienuolyno vaizdai, Argolikos įlanka, alyvuogių laukai ir salose žaliuojantys pistacijų medžiai atrodo iš tiesų dieviškai. Kelionė Graikijoje – tai odisėja po visos Europos atminties klodus.
1
diena
VILNIUS – ATĖNAI
Atvykusius į Atėnus Jus pasitiks oro uoste ir perveš (nemokamai 10:00 – 19:00) į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
2
diena
DELFAI – METEORAI (pusryčiai)
Aplankysite Delfus – religinį antikinės Graikijos centrą, įsikūrusį vaizdingame Parnaso kalno šlaite, kur pamatysite Apolono šventyklą, Dioniso teatrą, stadioną, lobynus ir šventajį kelią. Išvykimas Meteorų link. Apgyvendinimas Kalambakos miestelyje.
3
diena
METEORAI – TERMOPILAI – ATĖNAI (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausite į Meteorų vienuolyną – vieną gražiausių vietų Graikijoje. Susipažinsite su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, pasigrožėsite nepakartojamais panoraminiais vaizdais. Turėsite galimybę apsilankyti bizantiškų ikonų dirbtuvėje, apžiūrėti ikonų meistrų darbus ir jų įsigyti. Vėliau išvyksite į Atėnus. Pakeliui sustosite Termopiluose prie paminklo Spartos karaliui Leonidui ir 300 spartiečių didvyriškoje kovoje žuvusiems garsiajame mūšyje su persais. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
4
diena
ATĖNAI – ATIKA* (pusryčiai)
Po pusryčių susipažinsite su Atėnais. Dalyvausite apžvalginėje ekskursijoje po miestą: Olimpinis stadionas, Atėnų universitetas, Mokslų akademija, Nacionalinė biblioteka. Ekskursijos metu taipogi aplankysite įstabųjį Akropolį, jo šventyklas ir Archeologijos muziejų, kur saugomi senosios Graikijos skulptūros šedevrai. Išvysite Dioniso teatrą – pirmąjį akmeninį teatrą Graikijoje; pabuvosite Agoroje – pagrindinėje miesto aikštėje ir pilietinio gyvenimo centre. Po pietų turėsite galimybę pamatyti Atikos pusiasalį* iš arčiau. Lankysite stalaktitų-stalagmitų urvai Kutukyje.  Vaizdingomis Atikos pakrantėmis vyksite į Suniono iškyšulį prie Poseidono šventyklos, išlikusios nuo V a.pr.Kr. Įspūdingas saulėlydis. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
5
diena
ATĖNAI – ARGOLIDĖ – NAFPLIONAS – MIKĖNAI – ATĖNAI (pusryčiai)
Papusryčiausite ir 9:00 išvyksite į Peloponesą. Sustosite prie technikos paminklo Korinto kanalo. Vėliau aplankysite nuostabia akustika garsėjančiame Epidauro teatre ir išvyksite į senąją sostinę Nafplioną. Čia išvysite milžinišką venecijietišką tvirtovę, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į Argolikos įlanką. Galiausiai nuvyksite į Mikėnus, kur pamatysite Liūtų vartus, Valdovų rūmų liekanas ir Artėjo lobyną. Asklepijo kulto centras Epidauras, kuriame šalia gydyklos yra geriausiai išlikęs vienas didžiausių IV a.pr.Kr. graikų teatras. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

diena
ATĖNAI – EGINA* – HYDRA* – POROS* – ATĖNAI (pusryčiai)
Pažintį su Graikija pradėsite jūra – plauksite laivu į 3 salas: Egina, Hydra ir Poros*. Egina antikiniais laikais buvo klestintis uostas. Tai sala, apaugusi pistacijų medeliais. Bene žymiausi salos objektai – šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afai bažnyčia. Poros – dvi salos, sujungtos pylimu. Būtent čia buvo įkurta pirmoji nepriklausomos Graikijos karinio jūrų laivyno bazė. Hydra – jauki, intelektualų ir menininkų pamėgta sala, kurioje galėsite pajodinėti asiliuku po siauras miestelio gatves. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

7
diena
ATĖNAI (pusryčiai)
Laisva diena. Vakare turėsite galimybę užsakyti ekskursiją „Atėnai naktį“* – pasivaikščioti senajame prekybiniame Plakos rajone ir dalyvauti folkloriniame vakare vietinėje tavernoje. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.
8
diena
ATĖNAI – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į Atėnų oro uostą.

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Graikija

Jolanta
2019-12-02
10
Operatyvumas :)
Sandra
2017-11-24
10
viskas buvo SUPER, viešbutis Limanaki Beach paliko tik gerus įspūdžius, švaru, jauku, vieta ideali, nes arti paplūdimys, žvejų uostas, įvairių parduotuvių gatvelės. Tik iškilo nesklandumas su pervežimu iš viešbučio į oro uostą, kadangi gavau žinutę jog pervežimas bus 5val. ryto, tačiau paskambinus nurodytu tel. gavome informaciją jog pervežimas 7val ryto, nežinau kas nesusikalbėjo tačiau mums teko laukti 2val.
Raimonda
2017-11-24
10
Kelionės organizatoriai pasitiko naktį orouoste, laukė kiek reikėjo. Buvo sulaužyti lagaminai, tai kol užpildėm, susitvarkėm. Vairuotojai ir gidė nuotabūs ;) Meteorų vienuolynai paliko didžiausią įspūdį, pagrinde dėl to ir važiavom. Kiti objektai jau nublanksta po jų. Dar ežeras su žuvytėm patiko, saulėlydis. Dėl viešbučių sunku ką komentuoti, nes žiūrint pagal žvaigždutes nežinia kokius turėjom. Bet pusryčiai tai tikrai geri buvo. Patarimas keliautojams toks, jog jau Lapkričio mėn. jau reikia ir lietsargių ir šiltesnių rūbų. Dėl oro sąlygų sunkoka kai kurias išvykas planuotis kaip pvz. Plaukimas į salas. Jei kas serga jūros liga, geriau neplaukti, nes bloguojančių buvo. Ačiū už kelionę.
Jurate
2016-07-13
10
Kelionė patiko. Didžiausią įspūdį patiko iš Antikos laikų išlikusios šventyklos, paminklai, archeologiniai radiniai, Meteorų vienuolynai, kelionė į Suniono iškyšulį bei kruizas į Hidrą, Poros, egina salas. Vietiniai vadovai tikrai buvo labai geri savo srities žinovai. Atėnuose viešbutis Achillion Hotel tikrai geras ir rankšluosčiai, šampūnas, dušo želė ir net kūno kremas buvo duotas. Man net teko kambarys su elektroniniu kondicionieriumi::)))) Aišku triukšmas jautėsi, bet viešbutis miesto centre, o žinant kokie graikai, tai to triukšmo neišvengsi::)))) Tik nepatiko viešbutis tik Kalambaka miestelyje netoli Meteorų vienuolynų. Jei neklystu "Rex Hotel". Labai ne koks buvo kanalizacijos kvapas, nesmagu buvo palįsti po dušu ir valytis dantis. Labai labai prastas buvo vakarienės maistas Kalambakoje, jau kaip rašiau Jums - skysta bulvių košė ir lyg beskonis virtas vištos ketvirtis. Atėnuose, maistas kai kuriomis dienomis buvo pakankamai geras, po mūsų skundų, šefai pasitasė ir vakarienės tikrai buvo geros ir skanios. Dėl atmintinės tai jokių didelių pastebėjimų neturiu, tik gal reiktų įrašyti ar priminti, jei skrydis yra, kaip buvo per Ukrainą, kad reikia pereiti pasų kontrolę. Gal dar siūlyčiau patikslinti kainas į muziejų. Čia pas juos nuo 2016-04-01 pabrangę vos ne dvigubai. Pakilimas į akropolį - 20 Eur, į Mikėnus - 12 Eur, nors buvo 6 ir pan. Kruize buvo įskaičiuotas maitinimas, bet vandenį ar vaisvandenius reikėjo pirktis.
INGRIDA
2016-01-03
8
Dabar apie Graikiją. 1.Viešbutis, kuriame apsistojome buvo Atėnų centre, mums tai buvo pliusas, nes vakarais galėjome pesčiomis apeiti dalį centro. Pats viešbutis buvo pakankamai geras, jame buvo viskas, ko reikia turistui. pusryčiai sotūs, įvairūs ir gausūs. Viešbutį rekomenduočiau tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimus pėsčiomis, nuotykius, yra drąsūs. 2. Ekskursijos - noriu atkreipti dėmesį, kad jau seniai nebeorganizuojamos išvykos į stalaktitus ir stalagmitus, bet siūlomos maudynės mineraliniame kalnų ežere, todėl būtina turėti maudymosi aprangą. Visa tai už papildomą mokestį. Už papildomą mokestį buvo organizuota dienos ekskursija laivu į salas (88 eur) + gido paslaugos salose (35 Eur.). Verta buvo mokėti pinigus už tai, ką pamatėme ir patyrėme. Kainavo ir pasivaikščiojimai po Delfus,, Mikėnus, Hipokrato gydyklas, Akropolį bet tai ką pamatėme ir išgirdome buvo įspūdinga. 3. Rusakalbė gide buvo nuostabi, todėl daug sužinojome apie antikinę Graikija, šalies dabartį, žmones, papročius. Kelionė buvo puikiai organizuota, turininga, sklandi. Grįžusi visiems sakau - vykite į Graikiją. Dar įdomu tai, kad grupė buvo nedidelė, tik 9 žmonės (Rusija, Ukraina, mes dvi iš Pabaltijo). Dėkoju už patirtus įspūdžius ir gerą poilsį.
Albina
2013-09-18
10
Laba diena, drasiai galiu pasakyti, jog kelione PATIKO. Atsakysiu i Jusu uzduotus klausimus. - kas paliko didziausia ispudi: viskas, bet didžiausią - Naujasis Akropolio muziejus; - ar patiko vadovas/gidas: prašyčiau dar kartą padėkoti ion.tours už tinkamą/draugišką/paslaugų aptarnavimą (Nikolas ir Valerijus); teko klausyti dviejų gidų, abu atliko savo darbą labai gerai, Dmitrijus (graikų kilmės atvažiavęs iš buv.SSSR) savu stiliumi su odesiečio jumoru, o graikė Marjana - per graikišką prizmę; - Kaip viesbuciai: Atėnuose viešbutis "Achillion" kuklus, atitinkantis turist. klasę, didelis jo privalumas -labai geroje geografinėje padėtyje, t.y. centre - kelios minutės nuo vienos pagrindinių aikščių, Omonia, ir metro; pvz., nuo viešbučio iki Archeologijos muziejaus - 10-15 min. malonaus pasivaikščiojimo; viešbučio personalas labai draugiškas, su visais galima puikiausiai susikalbėti angliškai; - Ka be to kas parasyta programoje ir atmintinėje dar reiketu zinoti vykstant i sia kelione: ES šalių pensininkams daugelis muziejų taiko nuolaidas, tad siūlyčiau pasiimti pažymėjimus; aprašytas vienos dienos kruizas - labai maloni kelionė, tik - nuplaukus atitinkamą atstumą nuo kranto, paaiškėja, jog už ekskursiją autobusu pamatyti Aeginos saloje esančios šventyklos liekanų reikia dar papildomai 25 eurų (iš aprašymo atrodo, jog tai jau įskaičiuota); - Kam rekomenduotumete sia kelione: visiems, kam įdomi Europos senovės istorija; antikos menas;
Robertas
2013-09-18
10
Sveiki. 1.Nuvykimas vyko taip kaip ir buvo numatyta. Tik grįžtant turėjom laukti pervežimo,nes nepasirodė autobusas ir į aerouostą buvome vežami 2 taksi automobiliais. 2.Mus lydėjusi gidė Mariana labai patiko - komunikabili, turinti daug informacijos. 3.Viešbutis Atėnuose paliko vidutini įspūdi. 4. Visumoje kelionė patiko, įspūdį padarė prisilietimas prie senovės, o į ten vykti rekomenduočiau jaunesniems žmonėms, nes laipiojimas į vienuolynus ir kitus objektus vyresnio amžiaus kolegoms sudarė keblumų.
Keliaujant į Graikiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (7 nakvynės: 6 nakvynės Atėnuose; 1 nakvynė Kalambakos miestelyje);
 • Programoje nurodyti pervežimai oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai)
 • Kelionė komfortišku autobusu arba mikroautobusu;
 • Ekskursinė programa;
 • Rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Atėnai  Vilnius (nuo 330 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus (~70 EUR, iki 18m. įėjimas į muziejus nemokamas);
 • Priemoka už 4* viešbutį  (nuo 95 EUR/asm (už visą savaitę)
 • Priemoka už vakarienes apsistojus 3* viešbučiuose (75 EUR/asm)
 • Priemoka už vakarienes apsistojus 4* viešbučiuose (110 EUR/asm)
 • Priemoka už vienvietį kambarį 3* viešbutyje (145EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~7 EUR BTA draudimas );
 • (*) kruizas (100 EUR, su pietumis; 60 EUR vaikams iki 10 m.), ekskursija po Atikos pusiasalį (50 EUR), ekskursija „Atėnai naktį“ (45 EUR);
 • Kelionės pratęsimas poilsis Atikos regione viešbutyje prie jūros nuo 45 EUR 1d. ir pervežimas.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionė vykdoma taip pat ir penktadieniais ir sekmadieniais;
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (3* viešbutyje nuo 145EUR );
 • Priemoka už 4* viešbutį (nuo 95 €/asm (už visą savaitę );
 • Graikijos turistinis mokestis (7-10 €/asmeniui savaitei). Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji Metai Atėnuose
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.