×
Šiuo metu sistema neveikia

Kelionės į Gruziją (Sakartvelą), Batumis

Poilsinės kelionės į Gruziją (Sakartvelą), Batumį. Pasirinkite viešbutį pasinaudodami filtravimu ir turistų atsiliepimais.
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode
Paieškos rezultatai:
Gruzija (Sakartvelas), Batumis, 2020-08-31
,
7
naktys, 2 suaugę

Jūsų pasirinktam keliautojų skaičiui ir datai (bei 3 datoms į priekį) kainų neradome. Rekomenduojame pasirinkti kitą keliautojų skaičių arba tolimesnę datą.

Atsiųskite užklausą Peržiūrėsime pasiūlymus visų partnerių sistemose ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.

Filtras

Regionai:
Išvykimo vieta:
Išvykimo data
Keliautojai: 2 suaugę
Trukmė: 7 naktys
ATRINKTI

Kelionės į Batumį (Sakartvelą, Gruziją)

Ant Juodosios jūros kranto įsikūręs Batumio miestas garsėja geriausiais Adžarijos regiono paplūdimiais, žaliuojančiais kalnais, 8 a. laikus menančia senąja miesto dalimi, 7 km ilgio paplūdimio alėja, kriokliais, vienu seniausių Gruzijoje (Sakartvele) fortų ir 13 a. vid. vienuolynu. „Juodosios jūros perlu“ tituluojamas miestas – tai Gruzijos (Sakartvelo) vasaros sostinė.

Kelionė į Batumį, vos už 20 km nuo Turkijos nutolusį miestą, tai puikus įvadas ir į likusios šalies pažinimą. Poilsis Batumyje visų pirma įsimins ypatingu vietinių gyventojų draugiškumu – tikra tiesa, jog keliautojai iš Lietuvos yra mylimiausi Gruzijos (Sakartvelo) svečiai. Išties, kelionė į Batumį neatsiejama nuo gruzinų vaišingumo – net nepajusite kaip stalą nuklos troškiniai, šašlykai, įvairiausių įdarų chačapuriai, patiekalai iš baklažanų, virtiniai, bei, žinoma, vietinis vynas. 

Vidutinė metinė Batumio temperatūra yra apie 14℃ šilumos. Ištisus metus Batumyje vyrauja malonus klimatas. Atostogos Batumyje rekomenduojamos gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais, kuomet vidutinė oro temperatūra siekia 20–25℃. 

Kelionės į Batumį metu vertos aplankyti vietos:

  • Botanikos sodas – tai daugiau nei prieš šimtą metų įkurta milžiniška Batumio gamtos oazė. 108 ha plote išvysite augalų iš viso pasaulio. Be to, Batumio botanikos sode galima surengti ir pikniką. Tai vienas geriausių botanikos sodų pasaulyje.
  • Batumio turgūs – būkite pasiruošę įsigyti įvairiausių jūros gėrybių, daržovių ir prieskonių už itin palankias kainas.
  • Batumio paplūdimiai – be galo ilguose Batumio paplūdimiuose turėsite galimybę mėgautis nuošaliu poilsiu.
  • Batumio senamiestis, nusidriekęs tarp uosto ir vaizdingos paplūdimio alėjos, sužavės elegantiškais 19 a. pastatais.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Batumį yra „Tez tour“. Poilsinės kelionės į Batumį metu siūlome apsilankyti Batumio turguose, senamiestyje, įspūdingame miesto botanikos sode ir, be abejo, vaizdinguose Juodosios jūros paplūdimiuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Batumį (Sakartvelą, Gruziją) pasiūlymus.

UP