Kelionės į Austriją lėktuvu

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Austriją

Alpių viršūnės ir nepaprastai turtinga šios šalies istorija nuo seno vilioja daugybę keliautojų. Kelionės į Austriją metu sužavės miškingi upių slėniai, viduramžių laikus menantys senamiesčiai, sotus ir gardus vietinis maistas. Be to, tai viena iš Europos slidinėjimo sostinių.

Kelionės į Austriją metu verta apsilankyti ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir susipažinti su jaukių kaimelių gyvenimu, leistis į žygius gamtoje, pasivažinėti puikiai įrengtais dviračių takais, susipažinti su ypač turtinga šalies muzikos ir kino kultūra, lauktuvėms įsigyti marcipaninių saldumynų, moliūgų sėklų aliejaus, abrikosų džemo, autentiškų medinių žaislų. Poilsis Austrijoje – tai neužmirštami kalnų peizažai ir pažintis su senosiomis Europos tradicijomis.

Atostogos Austrijoje rekomenduojamos ištisus metus. Pavasarį ir vasarą verta apsilankyti istorinėse šalies vietovėse, o žiemos sezono metu leistis į nuotykius vienuose geriausių pasaulyje slidinėjimo kurortų.

Kelionės į Austriją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Vachau – Dunojaus upės krantuose, Žemutinėje Austrijoje plytintis vaizdingas slėnis, garsėjantis vynuogių plantacijomis, abrikosų ir migdolų giraitėmis, bei nuostabiais kraštovaizdžiais. Vachau slėnį supa kvapą gniaužiantys kalnai, Dunojaus krantuose įsikūrę jaukios gyvenvietės, stūkso senovinių rūmų griuvėsiai.
  • Melko abatija – benediktinų vienuolynas, įkurtas 11 a., o vėliau perstatytas baroko stiliumi. Melko abatija garsėja puikiomis freskomis, gausia viduramžių rankraščių biblioteka, čia tebeveikiančia mokykla.
  • Hofburgo rūmai – 13 a. įkurta Habsburgų dinastijos rezidencija, puošianti garsiojo Vienos miesto centrą. Šiandien Hofburgo rūmuose darbuojasi ir gyvena dabartinis Austrijos prezidentas, čia veikia trys muziejai, galima pasigrožėti įvairiausių epochų stiliaus architektūra.

Poilsinės kelionės į Austriją metu kviečiame pasisemti įkvėpimo gamtos grožiu garsėjančiame Vachau slėnyje, susipažinti su Melko abatijos ir didingųjų Hofburgo rūmų istorija, bei apsilankyti kitose nuostabiose šios šalies vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Austriją pasiūlymus.

UP