Atostogos 5* viešbutyje TURKIJOJE! Poilsiaukite IMPERIAL SUNLAND RESORT su Ultra Viskas Įskaičiuota

2026.08.10 ir daugiau datų
Ultra visk. įsk.
Kas įskaičiuota
Nuo 882 €

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins

  • Beldibio gyvenvietėje, prie pat jūros kranto įsikūręs 5* viešbutis
  • Maitinimo tipas - Ultra Viskas Įskaičiuota
  • Jauki teritorija su išvystyta infrastruktūra visai šeimai - yra vandens kalneliai, vyksta vaikiškos animacijos, yra mini klubas, žaidimų aikštelė
  • Amfiteatras ir gyvos muzikos pasirodymai
  • Italų ir turkų a la carte restoranai
  • Puikiai tiks neišrankiems keliautojams!

Datos ir kainos:

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis į Vilniaus į Antalijos arba Alanijos (Gazipaša) oro uostą ir atgal (skrydžio į vieną pusę trukmė apie 3 val.)
    Skrydžio oro uostą galite patikrinti paspaudę [Daugiau informacijos] prie kainos.
  • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas Turkijoje;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos kambaryje su pasirinktu maitinimu;
  • Registruotas bagažas iki 20 kg;
  • Rankinis bagažas iki 5 kg;
  • Kelionės atstovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Kelionės medicininių išlaidų ir kiti draudimai;
  • Maitinimas ir vietų pasirinkimas lėktuve;
  • Ekskursijos nuvykus į šalį;
  • Asmeninės išlaidos.
Keliaujant į Turkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kelionės organizatorius “Tez Tour”
Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Čia pateikiama kaina atnaujinama 3 kartus dienoje. Rezervuokite kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

Viešbutis IMPERIAL SUNLAND RESORT 5*

5* viešbutis Turkijoje, Beldibio gyvenvietėje, vos 15 km nuo Kemero ir 40 km nuo Antalijos oro uosto. Viešbutis veikia „Ultra Viskas Įskaičiuota" principu ir siūlo pagrindinio restorano bei dviejų à la carte restoranų - italų ir turkų virtuvės - patiekalus, taip pat šešis barus. Poilsiautojų laukia lauko ir vidaus baseinai, vandens čiuožyklos, SPA centras su hamamu, sauna ir garine pirtimi, sporto salė bei įvairi pramogų programa su gyva muzika ir diskoteka. Šeimoms su vaikais viešbutis siūlo vaikų animaciją, mini klubą, žaidimų aikštelę ir atskirus baseinus mažiesiems. Privatus smėlio ir akmenukų paplūdimys su nemokamais gultais, skėčiais ir rankšluosčiais yra vos 120 m nuo viešbučio. Viešbutis puikiai tiks neišrankiems keliautojams.

Vieta: Viešbutis įsikūręs Beldibio gyvenvietėje, 15 km nuo Kemero. Antalijos oro uostas yra už 40 km nuo viešbučio. 120 m nuo viešbučio privatus paplūdimys.

Kambariuose: Dušas, vonios reikmenys, plaukų džiovintuvas, centrinis kondicionierius, Wi-Fi (nemokamas), televizorius, telefonas, mini baras, arbatos ir kavos rinkinys, seifas (nemokamas), papildoma sulankstoma lova (pagal užklausą).

Viešbučio teritorijoje: Pagrindinis restoranas, 2 „A'la Carte" restoranai: italų, turkų, dietinis meniu, 6 barai, pagrindinis lauko baseinas, baseinas su 3 čiuožyklomis, uždaras baseinas, prie baseino: gultai, skėčiai – nemokami, vandens kalneliai, konditerijos gaminiai, kirpykla (už papildomą mokestį), gydytojo paslaugos (už papildomą mokestį), kino salė, parduotuvės, konferencijų salė, SPA centras (už papildomą mokestį), sporto salė, masažas (už papildomą mokestį), odos šveitimas (už papildomą mokestį), hamamas, sauna, garinė pirtis (nemokamai), amfiteatras, gyva muzika, aerobika, vandens aerobika, diskoteka, smiginis, biliardas, sportas lauke (už papildomą mokestį).

Viešbučio aprašymas »

Žemėlapis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Atostogos 5* viešbutyje TURKIJOJE! Poilsiaukite IMPERIAL SUNLAND RESORT su Ultra Viskas Įskaičiuota

Ekspertų komentarai

Nedidelis ir paprastas viešbutis. Kambariai buvo renovuoti 2020 metais. Kompaktiška teritorija ir privatus stambaus akmenukų-žvyro paplūdimys, per požeminę perėją. Šį viešbutį rekomenduočiau pavieniams keliautojams ir poroms.
Daug rusų. Girdisi triukšmas iš gatvės. Nedidelė teritorija, reikia renovacijos. Standartiniai kambariai erdvūs, gana neblogi. Šeimyniniai kambariai turi 2 miegamuosius, koridorių. Rūkyti negalima tik pirmo aukšto kambariuose. Importiniai gėrimai, ledai nemokami. 2 nemokami à la carte restoranai (italų ir turkų). Šildomas baseinas viduje. SPA centras, sauna yra apatiniame aukšte. Paplūdimys iš akmenų, smėlio ir žvyro, yra pirsas.
Pirmas įspūdis nelabai koks. Girdisi triukšmas iš gatvės. Nedidelė teritorija. Reikalaujantis remonto. Standartiniai kambariai erdvūs, gana neblogi. Rūkyti negalima tik pirmo aukšto kambariuose. 2 nemokami à la carte restoranai (italų ir turkų). Šildomas baseinas viduje. SPA centras, sauna yra apatiniame aukšte. Paplūdimys iš akmenų, smėlio ir žvyro, yra pirsas. Tik neišrankiam keliautojui.
Aneri
2025-10-20
8
Patiko aptarnavusio vadybininko darbas, pagarbus požiūris į klientą ir jo poreikius. Dėkoju. Viskas gana puikų, tik maistas galėtų būti geresnės kokybės, šilti patiekalai neatšalę. Norėtųsi daugiau ramaus poilsio dienos metu be tankios muzikos ir garsių reklamų.
Marija
2025-06-23
9
Greitai, operatyviai sutvarkyti dokumentai. Aiškiai pateikta reikalinga informacija. Viešbutis šalia jūros, patogioje vietoje. Kambariui reikalingas kosmetinis remontas, bet kainos ir kokybės santykis atitinka.
Kęstas
2025-05-22
10
Kelione buvo sklandi, neiškilo jokiu problemų, viskas buvo aišku. Kelionė labai patiko. Galbūt trūko tik veiklų, muzikos, užsiėmimų pačiame viešbutyje. Bet čia priklauso ko nori iš atostogų, bet personalas puikus, gėrimai, maistas skanūs. Kambariai tvarkingi.
Jurate
2023-10-27
10
Kelionė puiki! Viešbutyje nusidėvėję indai ir reikėtų, kad kava pilstytų ne i popierinius puodelius, o gražius puodelius. Gėrimus į taures.Tik tiek.
Veronika
2022-09-26
4
Viešbučio nerekomenduočiau!!! Tualeto neįgaliajam nėra.Tiksliau-iškaba yra, bet ten sandėliukas padarytas. Iššsiregistruoti turéjome iki 12 val., o autobusas paėmé 15 val., Kur tualetas neįgaliajam prieš išvykstant. Nėra. Mokėkit po 10 eurų už valandą, galima pasilikti kambaryje (vien dél tualeto! ). Maistas-tik patenkinamas, aptarnavimas nepretenzingiems keliautojams.
Raisa
2021-11-04
10
Labai geras ir organizuotas darbas,nors likus 2 dienoms iki kelionės buvo pakeistas viešbutis ,bet esame tik dėkingi nes viešbučio lokacija Kemere labai gera Viešbutis Imperial Turkish resort Kemer labai puikus, tik nusivylėme maistu ir gėrimais atitiktų 3žv. viešbutį.Ypatinga padėka Spa darbuotojams ir procedūros, ir agentūros aptarnavimas puikus.
Antalijos regionas, Turkija
Vieta žemėlapyje
Kas įskaičiuota?
Kaina asmeniui:
882
Skrydis įskaičiuotas
Kaina visiems: 3528 €

Antalijos regione siūlome

  • Už viešbučio ribų pramogauti netoliese įsikūrusiuose pramogų ir vandens parkuose.
  • Antalijos kurorte mėgautis restoranais bei vakarinėmis pramogomis. Taip pat kurorte organizuojami turai ir pasiplaukiojimai pakrante.
  • Antalija garsėja puikiais, kokybiškai paplūdimiais, kuriuose galėsite mėgautis saulės bei jūros teikiamais malonumais.

Panašūs pasiūlymai

Turkija, Antalijos regionas 2026 Birželis - Spalis
Turkija, Antalijos regionas 2026 Birželis - Lapkritis
Turkija, Antalijos regionas 2026 Birželis - Spalis
Turkija, Antalijos regionas 2026 Birželis - Lapkritis