Ispanija. Poilsinės kelionės į Ispaniją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Ispanija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Ispanija. Poilsinės kelionės į Ispaniją

Spausdinti

Programa

 • Kviečiame Jus į kontrastingą, temperamentingą, kultūros ir meno dainių numylėtą, istorijos paženklintą žemę – Ispaniją. Flamenko šokis, bulių kautynės, ištisi vyndarystės rajonai, iškilmingos Velykų procesijos – tai tik maža šalies įvairovės dalis. Ispanija turi du beveik vienodos svarbos miestus, čia galima išgirsti net keturias oficialias kalbas, o šios šalies kraštovaizdis kur kas įvairesnis nei kitose Europos šalyse. Tai šalį daro dar labiau patrauklią turistams.

  Šalis didžiuojasi ne tik gamtos grožiu, bet ir puiku klimatu – Ispanija, kaip nedaugelis Viduržemio jūros regiono šalių, gali pasigirti turinti daugiausiai saulėtų dienų per metus. Ji svečiams siūlo ne tik smagų poilsį, bet ir pažintį su gausiu istoriniu bei kultūriniu palikimu. Įkalnėse romėniški amfiteatrai, arenos, besidriekiantis akvedukai byloja apie šalies istorijoje įsipynusį Romos imperijos laikotarpį.

  SKRYDŽIAI Į BARSELONĄ (KOSTĄ BRAVĄ)

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėnesio.
  Kurortai: Tossa de Mar, Loret de Maras, Santa Suzana, Blanesas.

   

  Tossa de Mar - iki oro uosto 100 km. Trukmė 1 val. 30 min. Erdvų miesto paplūdimį iš vienos pusės riboja pasipuošęs giliomis grotomis uolėtas krantas, traukiantis ir viliojantis svajotojus, romantikus bei mėgstančius patyrinėti povandeninį jūros pasaulį. Iš kitos paplūdimio pusės matyti vienas žinomiausių nacionalinių paminklų Kosta Bravoje – viduramžių miestas - tvirtovė Vila Velja. Daugiau»

    Loret de Maras - iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val. 30 min. Svarbus Katalonijos turizmo centras ir vienas lankomiausių kurortų Viduržemio jūros pakrantėje. Tai visiška priešingybė romantiškam ir tyliam kurortui Tossa de Mar. Lloret de Maras - rojus jaunimui ir pramogas bei naktinį gyvenimą dievinantiems poilsiautojams. Čia daugybė naktinių klubų, barų, žaidimų automatų salių, diskotekų, barų, kazino, šurmuliuojančių linksmybių. Daugiau»
   santa suzana Santa Suzana - iki oro uosto 75 km. Trukmė 1 val. 15min. Kurortas išsidėstęs palei ištisinę, plačią smulkaus žvyro paplūdimio juostą. Nors jūra gilėja greitai, šiuos paplūdimius labai mėgsta šeimos su vaikais. Pagrindine kurorto gatve važinėja turistinis traukinukas, kuriuo iš viešbučių zonos galima nuvažiuoti į istorinį Santa Suzanos miestelį. Kurorte taip pat nuomojami dviračiai. Didesniuose ir naujesniuose viešbučiuose vakarais organizuojami koncertai, žaidimai. Daugiau»
   

  Blanesas - iki oro uosto 85 km. Trukmė 1 val. 10 min. Seniausias ir piečiausias miestas Kosta Bravoje. Iki mūsų dienų išlikę viduramžių paminklai, kvartalai ir ispaniškos architektūros pastatai - tai dailus kontrastas šiuolaikinei realybei ir išplėtoto turizmo statiniams. Daugiau»

  KURORTAI KOSTA BRAVOJE

  SKRYDŽIAI Į BARSELONĄ (KOSTĄ DORADĄ)

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėnesio.
  Kurortai: Kaleja, Kambrilsas, La pineda, Salou. 

   

  Kalelja yra klestintis modernus miestelis, vadinamas „Kosta Maresme“ pakrantės turistų sostine. Iki oro uosto 70 km. Trukmė 1 val. 10 min. Čia galima mėgautis trijų kilometrų ilgio smėlėtu paplūdimiu, kuriame nuolat vyksta žaidynės, organizuojami užsiėmimai vaikams, šokiai. Aktyvų poilsį mėgstantieji gali užsiimti daugybe vandens sporto veiklų. Daugiau»

   

  Kambrilis - Iki oro uosto 110 km. Trukmė 2 val. Tai į pietus nuo Salou esantis miestelis (115 km nuo Barselonos, keli kilometrai nuo Salou). Kadaise buvęs mažas žvejų kaimelis, dabar tapo gražiu kurortu Kosta Dorados pakrantėje. Jis turi gilias žvejybines tradicijas, garsėja puikiais žuvies ir jūros gėrybių patiekalų restoranais. Pakrantėje rytais veikia žuvų turgus. Kambrilis garsus čia esančiu smaragdų muziejumi, kur patikusį eksponatą galima ir nusipirkti. Daugiau»

   

  La Pineda tai gana naujas kurortas, esantis už 105 km nuo Barselonos. Sporto mėgėjai mėgsta lankytis čia esančiame „Euro sport“ komplekse, kur gausu modernių treniruoklių. Vaikų džiaugsmui – vandens atrakcionų parkas „Aquapolis”, kuriame vyksta delfinų pasirodymai ir galima maudytis kartu su jūros liūtais. Gurmanų laukia puikus maitinimo įstaigų kompleksas „Pineda Drink“. Čia esantys barai, kavinės, restoranai siūlo didelį nacionalinių patiekalų pasirinkimą. Daugiau»

   

  Salou -  didelis kurortas už 110 km į pietus nuo Barselonos yra pats populiariausias Kosta Dorados pakrantėje. Senovinis romėnų laikų miestas Salauris (saulės miestas), į kurį ilsėtis atvykdavo ir imperatoriai, ir turtingi pirkliai bei senatoriai, dabar vadinamas Kosta Dorados turistine sostine, kuri  siūlo savo svečiams daug įdomių ir įvairių pramogų. Daugiau»

  KURORTAI KOSTO DORADOJE

  SKRYDŽIAI Į ALMERIJĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėnesio.
  Kurortai: El Tojas, Mochakaras, Vera, Roketas de Maras, Agvadulsė, Almerimaras.

   

  El Tojas - tai ideali vieta saulėtoms atostogoms Ispanijoje, ypač tiems, kurie žvalgosi ramaus poilsio paplūdimyje ir norėtų atsipalaiduoti gražioje aplinkoje ar vaikščioti flamingų takais šalia esančiame Gatos Kyšulio gamtos parke. Platų smėlio ir akmenukų paplūdimį skalauja šilta safyrinė jūra, o pakrantėje tarp sodų ir įvairios vietinės augmenijos įrengtas 18 duobučių golfo aikštynas, patogūs dviračių takai ir pasivaikščioti skirti takeliai su apžvalgos aikštelėmis. El Tojas puikiai tinka ramybės ištroškusiems keliautojams, poroms, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms.

    Mochakaras - iki oro uosto 80 km. Trukmė 1 val. ir 20 min. Yra du Mochakarai. Senojo kaimo Mojacar Pueblo besirangančiose gatvelėse netyla vietinių šurmulys, veikia jaukūs barai, meno galerijos ir daug įvairių mažų parduotuvių. Per 5 minutes autobusu nuo senojo kaimo nutolęs modernusis Mochakaro kurortas Mojacar Playa, vienas lankomiausių Almerijoje. Mėlynąją vėliavą už švarą ir kokybę gavę smėlio paplūdimiai, viešbučiai, taip pat golfo klubai, restoranai ir naktiniai klubai čia sutraukia daug poilsiautojų. 
    Vera - iki oro uosto 80 km. Trukmė 1 val. ir 15 min. Istorija žavintis ispaniškas miestas rytinėje Kosta de Almerijos provincijos pusėje. Veros gyventojai moka linksmintis, miestelyje dažnos šventės ir kasmečiai festivaliai, gausu tapų (tapas) barų ir prabangių restoranų. Šeštadienio rytą gatvėse prasideda spalvingas chaosas: šurmuliuoja savaitės turgus, prekystaliai lūžta nuo šviežių vietos produktų, drabužių, neįprastų dovanų. Kiek toliau nuo miestelio 8 km jūros pakrantėje driekiasi švaraus smėlio paplūdimiai, už švarą ne vienus metus gaunantys teisę kabinti mėlynąją vėliavą. Pirmi 2 km pajūrio skirta tik nudistams. Būtent ši pakrantės dalis nuolat patenka į geriausių pasaulio nudistų paplūdimių dešimtuką. 
   

  Roketas de Maras - iki oro uosto 45 km. Trukmė 55 min. Tai žinomiausias ir populiariausias Almerijos kurortas, kurį itin mėgsta ispanų poilsiautojai ir atranda ramaus poilsio ieškantys vakarų europiečiai. Bruzdesio ir turistų šurmulio čia kiek mažiau, nei įprasta didžiuosiuose Ispanijos kurortuose, miesto gyvenimas teka lėčiau. Smėlio paplūdimiai driekiasi apie 13 km nuo Agvadulsės kurorto rytuose iki įvairių paukščių gausiai lankomo Punta Entinas-Sabinar gamtos parko vakaruose. Palei jūrą įrengta graži pėsčiųjų alėja, veikia vietinių chiringuitos vadinami paplūdimio barai. Skaidrus vanduo puikiai tinka tiek maudynėms, tiek aktyviam sportui, buriuoti, nardyti. Poilsį čia renkasi šeimos, poros, taip pat vyresnio amžiaus žmonės.

   

  Agvadulsė - iki oro uosto 310 km. Trukmė 5 val. švarus rudas smėlis ir skaidrus vanduo tęsiasi 2,5 km. Kurorto pavadinimas Agua Dulce, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „gaivus vanduo“, tad nenuostabu, kad dėl puikios vandens kokybės, švaros ir saugumo šis paplūdimys gavęs mėlynąją vėliavą. Kurorte gyvenimas bruzda aktyviai tiek dieną, tiek naktį. Ypač aplink prieplauką, kurią ispanai laiko geriausia Almerijos pakrantėse. Dėl šurmulio ir pramogų kurortas puikiai tinka jaunimui. Tačiau Agvadulsė skirta ir ramiam šeimų ar porų poilsiui.

   

  Almerimaras - iki oro uosto 60 km. Trukmė 1 val. Šis prabangus poilsio kurortas prisiglaudęs prie El Echido, 40 km į vakarus nuo Almerijos miesto ir 45 km – nuo Almerijos oro uosto. Tai vienas iš nedaugelio kurortų Europoje, kur kritulių kiekis laikomas nepakankamu. Miestelis puikiai tinka ramiam šeimų ar porų poilsiui. Čia gausu viešbučių, veikia barų, restoranų ir prekybos centrų, žavi ir graži gamta. 13 km ilgio kurorto pakrantėje driekiasi platūs smulkaus smėlio paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens. Juose puikios sąlygos aktyviam vandens sportui.

  KURORTAI ALMERIJOJE

  SKRYDŽIAI Į MALJORKĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn.
  Kurortai: El Arenalis, Magaluf, Plaja de Palmos, Can pastilla, Palma Nova, Paguera, Santa ponsa.

   

  El Arenalis –  iki oro uosto 12 km. Trukmė 15 min. Didelis ir judrus kurortas, ypač mėgiamas vokiečių jaunimo. Čia siūloma gausybė pramogų, iki ryto veikia naktiniai klubai ir diskotekos. El Arenalis garsus vandens pramogų parku „Aquacity“. Valčių, burlenčių nuoma, gera paplūdimių priežiūra, kavinės, įvairios užkandinės, dušai garantuoja puikų poilsį prie vandens. Toliau nuo pakrantės, už viešbučių – žalioji pušų giraičių zona.  Daugiau»

   

  Magaluf -  iki oro uosto 30 km. Trukmė 30 min. Tai vienas iš seniausių Maljorkos kurortų, metai iš metų neprarandantis savo populiarumo. Magalufą labai mėgsta britų jaunimas. Čia gausu diskotekų, kitų pasilinksminimo įstaigų. Magalufe veikia visoje Ispanijoje garsus naktinis klubas „BCM“. Žaliosiose pėsčiųjų zonose turistus kviečia daugybė parduotuvių, barų, restoranų ir kavinių. Miestelyje daug automobilių, dviračių ir motociklų nuomos punktų. Ši vietovė garsėja puikiais balto smėlio paplūdimiais.  Daugiau»

   

  Plaja de Palmos – kurortas įsikūręs 10 km atstumu nuo sostinės Palmos.  Iki oro uosto 5 km. Trukmė 10 min. Tarp Plaja de Palmos ir El Arenalio yra vienas ilgiausių Maljorkos smėlio paplūdimių. Abu kurortai yra vienas šalia kito, juos jungia puiki promenada, tarp kurortų kursuoja turistinis traukinukas.  Daugiau»

   

  Can Pastilla –  iki oro uosto 5 km. Trukmė 10 min. Tai kurortas, kuris yra įsikūręs pietinėje vakarų pakrantėje prie saulėtosios Viduržemio jūros. Oro uostas nuo Can Pastilja kurorto nutolęs 5 km atstumu. Kurorte yra pėsčiųjų alėja, kurioje gausu barų, restoranų.  Daugiau»

   

  Palma Nova –  iki oro uosto 27 km. Trukmė 30 min. Už keleto kilometrų nuo Magalufo, sostinės Palmos link, yra mažesnis, labiau tinkamas šeimyniniam poilsiui, bet taip pat judrus kurortas – Palmanova. Palmanovos pasididžiavimas - trys erdvūs, puikaus balto smėlio paplūdimiai ir skaidrus jūros vanduo. Paplūdimiai pasižymi nuosekliai gilėjančia jūra. Jie ypač traukia šeimas su vaikais. Visuose Palmanovos paplūdimiuose siūlomas platus vandens sporto pasirinkimas.  Daugiau»

   

  Paguera –  iki oro uosto 36 km. Trukmė 40 min. Gražioje, palmėmis apsodintoje pakrantėje gausu kavinukių, barų. Kurortas turi 3 pagrindinius paplūdimius. Šiame miestelyje kadaise nuo turkų piratų slėpėsi krikščionys. Dviračiai – viena populiariausių šio miestelio transporto priemonių. Čia gausu automobilių ir dviračių nuomos punktų. Šiose vietovėse labai populiarios iškylos pėsčiomis.  Daugiau»

   

  Santa Ponsa –  iki oro uosto 35 km. Trukmė 35 min. Pats moderniausias kurortas, kur galima sutikti poilsiautojų iš viso pasaulio. Vaizdingas uolėtas pakrantes keičia smėlėtos įlankos su įspūdingais paplūdimiais. Čia galima išsinuomoti įvairios vandens sporto įrangos. Kadangi jūros krantas gilėja nuosekliai, maudytis paplūdimiuose saugu ir mažiesiems poilsiautojams.  Daugiau»

  KURORTAI MALJORKOJE

  SKRYDŽIAI Į TENERIFĘ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo lapkričio iki balandžio mėn. Skrydžiai su persėdimu arba iš Varšuvos vykdomi visus metus.
  Kurortai: Los Cristianos, Plaja de las Amerikas, Costa Adeje, Puerto de Santiago, La Oratave - Puerto de la Cruz.

   

  KURORTAI TENERIFĖJE 

   

  Los Cristianos – iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. Šiame  kurorte yra gražių dirbtinių paplūdimių ir gerai įrengtas uostas, kuris yra ideali vieta norintiems išplaukti laivu žvejoti. Tai vienas iš pačių populiariausių Kanarų salų miestų. Kurortas šiandien tebėra išlaikęs savo žavingąjį uosto stilių, tik dabar sumodernintas, su renovuotais pastatais, naujais bulvarais ir puikiomis aikštėmis. Be anksčiau minėtų privalumų, jūsų laukia įvairūs restoranai, barai ir naktiniai klubai. Daugiau»

   

  Plaja de las Amerikas – iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. Didžiausias salos kurortas. Tai pats judriausias, moderniausias ir kosmopolitiškiausias Tenerifės kurortas, įsikūręs salos pietuose, tik 17 km nuo tarptautinio oro uosto. Plaja de as Amerikas garsėja puikia turizmo infrastruktūra. Poilsiautojus kviečia daugybė kazino, sporto ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, naktinių klubų, diskotekų. Daugiau»

   

  Costa Adeje – iki oro uosto 20 km. Trukmė 20 min. Į vakarus nuo Plaja de as Amerikas driekiasi nauja kurortinė zona – Kosta Adechė. Čia įsikūrę patys naujausi aukščiausios kategorijos viešbučių kompleksai, siūlantys įvairiausias sporto, laisvalaikio, poilsio, sveikatingumo ir grožio paslaugas. Dauguma Kosta Adechėje esančių viešbučių yra ant vandenyno kranto. Šiame kurorte yra El Duque paplūdimys, kurį vietiniai laiko geriausiu pietų pakrantėje. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlomas didelis vandens sporto pramogų pasirinkimas bei kurorte esantis golfo aikštynas. Daugiau»

   

  Puerto de Santiago – iki oro uosto 8 km. Trukmė 15 min. Yra antrasis pagal dydį miestas. Puerto de Santiago yra salos vakarinėje pakrantėje, turintis nepaprasto žavesio nedideliame žvejų kaimelyje. Tai tylus kurortas, kuriame tvyro kaimo atmosfera, todėl jis labiau tinka poilsiautojams, ieškantiems ramių atostogų. Iš Masca slėnio galima grožėtis vaizdais į La Gomera bei didingą Teidės kalno viršūnę. Daugiau»

   

  La Orotava - Puerto de la Cruz - iki oro uosto 70 km. Trukmė 1 val ir 10 min. Įsikūręs salos šiaurėje, šis judrus kurortas daugelį dešimtmečių buvo ir yra vienas patraukliausių miestų turistams. Kurortas įsikūręs gražiame Orotavos slėnio regione – tikroje žalio, vešlaus kraštovaizdžio oazėje su tropinių vaismedžių plantacijomis. Kurorto senamiesčiui būdinga tikroji Kanarų salų dvasia. Didelė senojo žvejybinio uosto teritorijos dalis išraizgyta siaurų, akmenimis grįstų gatvelių, kuriose daugybė kavinių ir barų. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į FUERTEVENTŪRĄ 

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn.
  Kurortai: Antigva, Betankurija, La Oliva, Pachara, Puerto de Rosarijas,Tuinechė.

  KURORTAI FUERTEVENTŪROJE  

   atigva

  Antigva – iki oro uosto 12 km. Trukmė 20 min. Yra viena iš seniausių salos gyvenviečių. Verta dėmesio miestelio bažnyčia Cruz de los Caldos, savo grožiu Antigua puošianti jau nuo XVIII a. Restauruotame vėjo malūne įrengtas kultūros centras, veikia nedidelis muziejus ir pardavinėjami vietinių menininkų darbai. Daugiau»

   

  Betankurija –iki oro uosto 12 km. Trukmė 20 min. Tai miestas, kuriame sustojęs laikas. Čia galima pasimėgauti vietinės virtuvės patiekalais, Santa Maria restorane. Senąją sostinę Betankuriją puošia kalnų aplinka. Čia būtina atvykti bent pamatyti didingą Santa Marijos bažnyčią, kuri yra laikoma miesto architektūros perlu, pastatytu XVII amžiuje. Betankurijos slėnis buvo pirmoji gyvenvietė saloje. Daugiau>>

   

  La Oliva – iki oro uosto 40 km. Trukmė 40 min. Garsėja plačiais puraus smėlio paplūdimiais ir labai vertingomis ekosistemomis. Kurortas turi įdomų meninį palikimą. Siekiant apsaugoti salą nuo išorinių išpuolių, pilis buvo pastatyta XVIII amžiuje iš labai  tvirtų medžiagų. Šalia yra nedidelė sala Lobos, o vos už kelių kilometrų link šiaurės rytų pakrantės esanti Fuerteventura yra paskelbta gamtos rezervatu dėl savo vertingų buveinių bei vietinių rūšių gėlių. Daugiau>>

   pachara

  Pachara – tai vienas iš didžiausių rajonų Kanarų salose, turintis vieną gražiausių papludimių. Dauguma jos gyventojų dirba turizmo srityje, nors tradicinė gyvulininkystė taip pat palaiko vietos ekonomiką. Pacharoje galime pamatyti keletą populiarių architektūros statinių tokių kaip Nuestra Señora de Regla ir San Antonio Hermitage bažnyčią,  kuri buvo pastatyta XVIII a. Toto kaime. Daugiau>>

   poerto de rosria

  Puerto del Rosarijas – iki oro uosto 35 km. Trukmė 35 min. Tai miestas, kuris XVIII a. viduryje buvo žinomas kaip Puerto de Cabras - klestinčios prekybos uostas. Švelni temperatūra ištisus metus ir gražūs paplūdimiai traukia apsilankyti turistus. Tokie Paplūdimiai kaip Puerto Lajas, Jarugo ir Playa Blanca yra naujai įrengti bei su modernia infrastruktūra. Daugiau>>

   tuineche

  Tuinechė – iki oro uosto 7 km. Trukmė 15 min. Tai yra labiausiai nutolusi į pietus savivaldybė. Gamtos grožis atsispindi pakrantėje, kuri susideda iš uolų, atskirtų didelių slėnių. Centre yra informacijos centras, vėjo malūnas, Saint Michaels, parapijos bei Parroquial de San Miguel bažnyčios. Daugiau>>

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas nuo balandžio iki spalio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
315 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką