La Pineda | Apie kurortą

La Pineda - tai gana naujas, nedidelis kurortas, esantis už 105 km nuo Barselonos. Kurortas ramus, apsodintas pušaitėmis bei esantis tarp Salou ir Taragonos miestų. Miesto pavadinimas kilęs nuo žodžio pina, reiškiančio „pušis“. Jį daugiau renkasi turistai, norintys pasyvaus poilsio ir ramybės.

Kadangi La Pineda yra naujas, neseniai įkurtas kurortinis miestelis, dauguma apgyvendinimo įstaigų yra naujos ir modernios. Vakarą smagiai galite praleisti vaikščiodami puikiai įrengtomis krantinėmis, pajūrio kavinukėse arba moderniose diskotekose, taip pat galite nuvykti į šalia esantį Salou kurortą.

Ką aplankyti La Pinedoje?

  • La Pineda miesto naktinis gyvenimas nepasižymi aktyvumu, ypač palyginus su kaimyniniu Salou miestu, tačiau ir čia neteks visiškai nusivilti. Sezono metu veikia keletas naktinių salsos ir disco stiliaus barų. Naktinį miesto gyvenimą pagrinde organizuoja patys viešbučiai su įvairiomis programomis, kaip pvz. karaoke vakarai ir pan. Didžiausias ir lankomiausias klubas mieste – „Pacha“. Kaip ir daugumoje kaimyninių miestų, taip ir La Pinedoje, miesto svečiams siūlomas ne mažas asortimentas vandens pramogų. Kurortinėje zonoje taip pat rasite "Pineda drink" bulvarą, su daugybe kavinių, restoranų, barų ir diskotekų.

  • Sporto mėgėjai mėgsta lankytis čia esančiame „Euro sport“ komplekse, kur gausu modernių treniruoklių. Mieste yra įsikūręs vandens pramogų parkas „Aquopolis“. Pastarajame galite rasti daugybę vandens pramogų, delfinariumą bei išvysti jūros liutų pasirodymus. Taip pat yra įrengta daugybę žaidimų aikštelių mažiausiems lankytojams, mini-golfo aikštynas ir daugybė kitų pramogų.
  • Labai išraiškinga bei įdomi La Pineda skulptūra, kurios autorius Javier Mariscal. Skulptūra susideda iš 8 dalių, jos aukštis net 24 metrai, o svoris 130 tonos. Šios skulptūros tikslas - skatinti turizmą kurorte, taip pat tai - planavimo, urbanistikos bei tvarumo simbolis. Skulptūra atsirado, kai La Pinedą ištiko nelaimė - 1993 m. į pakrantę įsirėžė tanklaivis, kuris padarė daug žalos aplinkai, todėl nelaimei kompensuoti buvo gautos lėšos, kurios nuspręstos panaudoti, jog būtų gerinamas kurorto įvaizdis (taip buvo sulaukta daugiau turistų).
  • Pinar de Perruquet parkas labai išraiškingas, o jo erdvės prieinamos visiems. Parkas pasižymi natūralumu bei svetingumu, o jo dizainas buvo įkvėptas natūralių, esminių dalykų: ugnies, vandens, vėjo ir žemės.
  • Aplankykite viena šalia kitos esančias Vila-Seca pilį ir Sant Esteve Vila Seca bažnyčią. Pastaroji siejama su legenda apie St Steven išgelbėjimą XII a., tačiau tik spėliojama nuo ko reikėjo jį gelbėti.

Ko paragauti?

  • Kosta Dorados virtuvės pagrindas – šviežia žuvis ir kokybiški jūros gėrybių produktai. Kovo mėnesį paragaukite calçots (skrudintų svogūnų), žiemą ragaukite šernienos troškinio, bet kuriuo metų laiku galite ragauti rossejat de fideus (makaronų), garsiojo xató (menkės salotos) ir deserto Reus’s stellar.
  • Populiarūs jūros gėrybių patiekalai: Suquet (sriuba-troškinys su žuvies ir jūros gėrybių asorti) arba caldero (ryžių ir žuvies patiekalas), octopus (aštunkojai su bulvėmis ir česnakais), omletas su chanquetes (maža žuvis). Regione populiarūs desertai: menjar blanc (migdolų kremas su citrina ir cinamonu).
  • Čia labai populiarūs įvairūs kepiniai su migdolais. Išties regionas siūlo didžiulį daržovių, mėsos, žuvies, vaisių, riešutų ir aukščiausios klasės vynų pasirinkimą. Vynus rinkitės iš Tarragona regiono.
  • Kosta Doradoje didelis dėmesys skiriamas maistui. Beveik kiekvieną mėnesį vietiniai organizuoja maisto festivalius. Siekiant susipažinti su vynais, verta aplankyti vyno rūsį. Na, o dar geriau susipažinsite su vyno gaminiais per vyno šventes.
Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: