Adventur NUOLAIDOS! Egzotinės ir pažintinės kelionės pigiau! Rinkitės keliones iki sausio 31 d. ir sutaupykite!

 

Artėjančios ADVENTUR parodos proga – nuolaidos egzotinėms ir pažintinėms kelionėms! Dabar puikus metas rinktis, koks nepakartojamas nuotykis Jūsų lauks atostogų metu. Galbūt pakerės įspūdinga gamta – kriokliai, džiunglės, kalnai. O gal laukia poilsis balto smėlio paplūdimyje bei maudynės dangaus žydrumo jūroje. Vilioja spindinčios šventyklos ir paslaptingos tradicijos?

Kviečiame rinktis! Nuolaidos taikomos iki sausio 31 d.!

Akcijos sąlygos:• Akcija galioja, kai pirkimo metu apmokama pusė kelionės paketo kainos.• Akcijos sąlygos galioja nuo 2020 m. sausio 20 iki sausio 31 d., 17 val.• Nuolaidos galioja pirmiems 6 keliautojams ta pačia data.• Kiekvienai pasirinktai kelionei taikomos skirtingos nuolaidos, įrašytos programos aprašyme.• Akcijos nuolaidos nesumuojamos su kitomis nuolaidomis (lojalumo, akcijinių dovanų čekių ir pan.).

Kelionių akademija

BALIS Balio sala ir Singapūras » iki 100 EUR nuolaida!Pažintis ir poilsis Balio saloje » iki 50 EUR nuolaida!Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis » iki 60 EUR nuolaida!

FILIPINAI Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos » iki 80 EUR nuolaida!

INDIJA Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas » iki 100 EUR nuolaida! Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė » iki 80 EUR nuolaida!

KINIJAEgzotiškoji Kinija, tingiosios pandos ir Honkongas » iki 100 EUR nuolaida!Kinijos stebuklai su įspūdingu kruizu Jangdzės upe » iki 100 EUR nuolaida!

MALAIZIJA Modernioji Malaizija, Borneo salos orangutanai ir nepažintasis Brunėjus » iki 100 EUR nuolaida!

MIANMARAS Neatrastas Mianmaras » iki 100 EUR nuolaida!

ŠRI LANKAŠri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje » iki 100 EUR nuolaida! Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose » iki 100 EUR nuolaida!Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje » iki 120 EUR nuolaida!

TAILANDASSpalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje » iki 100 EUR nuolaida!Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža » iki 100 EUR nuolaida!Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje » iki 100 EUR nuolaida!

VIETNAMASVisas Vietnamas su poilsiu » iki 100 EUR nuolaida!Vietnamas su prieskoniu » iki 100 EUR nuolaida!

BUTANASNepalas ir Butanas Paro festivalio metu » iki 60 EUR nuolaida!P. KORĖJA IR JAPONIJAPietų Korėja: išskirtinė pavasario programa (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 80 EUR nuolaida!Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 50 EUR nuolaida!

Daugiau egzotinių kelionių su vadovu iš Lietuvos rasite čia »

Kelionių akademija Kelionės į AZIJĄ » Kelionės į AFRIKĄ » Kelionės į AMERIKĄ » Kelionės į AUSTRALIJĄ IR OKEANIJĄ » Kelionių akademija

Graikija » iki 50 EUR pigiau

Ispanija » iki 50 EUR pigiau

Italija » iki 50 EUR pigiau

Portugalija » iki 50 EUR pigiau

Prancūzija » iki 50 EUR pigiauGruzija » iki 50 EUR pigiauAzerbaidžanas » iki 80 EUR pigiau

Kelionių akademijaKruizas iš Venecijos, aplankant Italiją, Graikiją ir Kroatiją (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 80 EUR nuolaida!Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 100 EUR Kruizas iš Niujorko, aplankant Kanadą, Niagaros krioklius ir Vašingtoną (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 100 EUR Kruizas iš Majamio, aplink Karibų jūros šalis (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 100 EUR NASA kosminių skrydžių centras ir kruizas KARIBUOSE su lietuviškai kalbančiu vadovu per vaikų atostogas » iki 60 EUR 9 naktų kruizas Japonijoje ir pažintis su Tokijumi (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 80 EUR 7 naktų KRUIZAS, aplankant JAE, Katarą, Bahreiną, bei poilsis Dubajuje (su lietuviškai kalbančiu vadovu) » iki 80 EUR