Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės

Kelionės akcentai

 • Vyksime į Šiaurės ir Pietų Korėjas skiriančią DMZ zoną
 • Susipažinsime su architektūros, tradicijų ir vietinių turgų kupinu Seulu
 • Išbandysime unikalią patirtį – gyvenimą budistiniame vienuolyne
 • Pasinersime į įvairiaspalvę ir nenuspėjamą Kioto kasdienybę
 • Išmoksime, kaip gaminti tikruosius japoniškus sušius
 • Azijietiškomis tradicijomis mėgausimės arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Išvysime aukščiausią Japonijos kalną – Fudžį
 • Viešėsime iš žvejų kaimelio į milžiną išaugusiame Tokijo mieste
Nuo3585
2022 04 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 725
su skrydžiu: 4310
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Pietų Korėja ir Japonija – smalsumą žadinančios Rytų Azijos šalys, keliautojus viliojančios autentiška virtuve, aukščiausio lygio technologijomis ir senovę menančiais architektūriniais paminklais. Kelionės Pietų Korėjoje įspūdžius praturtins neeilinė gyvenimo šventykloje–vienuolyne patirtis, o Japonija Jūsų kelionę praturtins neprilygstamais parkais ir akmenų sodais, romantiškų salų gamta, galimybe pažinti šimtus metų skaičiuojantį žaliosios arbatos gėrimo meną bei perprasti tikrų japoniškų sušių gamybos paslaptis! Pažadame, kad dalelė šių užburiančių šalių turtų namo iškeliaus kartu su Jumis.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 19:55 – 22:30 Stambulas – Seulas 01:55 – 12:55 (+1)

Tokijas – Stambulas 22:50 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:40 – 11:15

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS
Skrydis iš Vilniaus į Seulą su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
STAMBULAS – SEULAS
Šiandien nusileisime tarptautiniame Inčono oro uoste, įsikūrusiame netoli Pietų Korėjos sostinės Seulo. Tai didžiausias šalyje oro uostas, kuris net vienuolika metų iš eilės buvo pripažintas geriausiu pasaulyje. Inčono oro uoste mus pasitiks gidas ir važiuosime į Seulą.

Didžiąją dalį Pietų Korėjos teritorijos užima kalnai, o gausiausiai gyvenami miestai susitelkę netoli pakrančių esančiose lygumose. Vienas iš jų – didžiausias šalies metropolis Seulas, kuriame, įskaitant priemiesčius, įsikūrę daugiau nei pusė visos šalies gyventojų. Atvykę į garsiąją Pietų Korėjos sostinę, lankysimės Seulo „N bokšte“ (N Seoul Tower) – tai vienas iš geriausiai atpažįstamų miesto simbolių. Taip pat aplankysime šalia esančią ir vakariniais žibintais žėrinčią Namsangol senovinių korėjietiškų namelių erdvę. Norintys galės leistis į vaizdingą kruizą Hangango upe ir pavakarieniauti laive*. Nakvynė viešbutyje Seule.

3
diena
SEULAS – NAMI SALA – SEULAS (pusryčiai, pietūs)
Pietų Korėjos sostinė Seulas – tai vienas svarbiausių visos Rytų Azijos finansų centrų, kontrastų miestas, kuriame budistinės šventyklos stovi greta dangų siekiančių daugiaaukščių.

Šiandien mūsų lauks išvyka į Nami salą (~2 val.). Tai nuostabaus grožio gamtos pasaulis, ne kartą tapęs filmavimo vieta tokių dramų kaip „Žiemos sonata“. Pasivaikštinėsime po bambukų girią, ginkmedžių alėją, korėjietiškųjų pušų taką, medinius takus ant ežero, nendryną bei gėrėsimės aplink dunksančiais didingais kalnais. Po pietų grįšime į Seulą. Lankysimės Čangdokgungo rūmuose (Changdeokgung Palace Complex), įtrauktuose į Unesco Pasaulio paveldą, ir matysime nuostabią gamtos oazę ten – „Secret garden“. Jei laikas leis, stebėsime karališkosios sargybos pasikeitimo ceremoniją (The Royal Guard Changing Ceremony), kurios metu išvysime puošnias tradicines uniformas ir išdidžiai iškeltus senovinius ginklus. Taip pat lankysimės tradiciniame Bukčono hanokų kaimelyje (Bukchon Hanok Village). Hanokas – tai korėjietiško tipo namas, kuriame gyvendavo kelios giminės kartos.

Vakare pasivaikščiosime po Insadongo kvartalą, esantį pačioje Seulo miesto širdyje, ir apžiūrėsime seniausius ir svarbiausius miesto objektus. Nakvynė viešbutyje Seule.

4
diena
SEULAS – DMZ – SEULAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien vyksime (~1 val. 30 min.) į ekskursiją Demilitarizuotoje Korėjos zonoje (DMZ). Ši griežtai saugoma zona atsirado po Korėjos padalijimo ir 1953 m. pasirašytos sutarties su Jungtinėmis Tautomis. Joje, šalių susitarimu, negalimi jokie kariniai veiksmai. Prieš patekdami į Demilitarizuotą Korėjos zoną lankysimės Imdžingako parke (Imjingak Park), kuriame gausu Korėjos karo laikus menančių eksponatų ir paminklų.

Po to vyksime prie „Susivienijimo tilto“ (Unification Bridge). Demilitarizuotos Korėjos zonos teatro ir parodų salėje susipažinsime su Korėjos padalijimo ir slaptų tunelių, nusidriekusių nuo Šiaurės iki Pietų Korėjos, atsiradimo istorijomis. Leisimės į Trečiąjį infiltracijos tunelį (3rd Infiltration Tunnel), kuriuo pasinaudojant norėta užpulti Pietų Korėjos sostinę Seulą. Lankysimės netoliese įkurtoje Dorasano kalno observatorijoje (Dora Observatory), iš kurios išvysime Šiaurės Korėjos žemes.

Po to vyksime į Dorasano stotį (Dorasan Station), kurioje sustodavo tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos kursuojantys traukiniai. Pravažiuosime pro „Susivienijimo kaimą“ (Unification Village), civilių gyvenvietę, įsikūrusią visai šalia Demilitarizuotos Korėjos zonos. Papietausime ir grįšime į Seulą. Šią įspūdžių kupiną dieną palydėsime lankydamiesi viename pagrindinių Seulo prekybos kvartalų – Mjonge (Myeong-dong), kuriame gausu prekybos centrų, restoranų ir kino teatrų. Nakvynė viešbutyje Seule.

5
diena
SEULAS – SORAKSANO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šiandien iš arčiau susipažinsime su nuostabia Pietų Korėjos gamta. Atsisveikinę su šurmuliuojančiu Seulo metropoliu, vyksime (~3 val. 30 min.) į 1970 m. įkurtą Soraksano nacionalinį parką, esantį šalies šiaurės rytuose. Po vaizdingos kelionės papietausime ir lankysimės Soraksano nacionaliniame parke, kur stūkso trečias pagal aukštį Pietų Korėjoje Soraksano kalnas (1708 m). Nuo 1982 m. ši gamtos oazė – vienas iš UNESCO globojamų biosferos rezervatų.

Leisimės į dviejų valandų trukmės žygį pėsčiomis, kurio metu pasieksime „Linguojantį akmenį“ (Rocking Stone). Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog šis akmuo bet kurią akimirką gali nuriedėti žemyn, tačiau jo pajudinti tiesiog neįmanoma. Soraksano nacionaliniame parke augantys tankūs miškai rudenį nusidažo ryškiai raudona ir geltona spalvomis, o vasarą patvinsta gaivinantys kalnų upeliai. Po įspūdžių kupino pasivaikščiojimo laukia ypatinga gyvenimo budistinėje šventykloje–vienuolyne patirtis. Apsistosime Sinheungsa šventykloje, kur susipažinsime su vienuolių praktikomis, bendrausime su šventyklos vyresniaisiais. Gyvenimo sąlygos čia paprastos, tad būkite pasiruošę nakvynei ant žemės, plono pakloto. Nakvynė šventykloje (atskiruose vyrų ir moterų kambariuose).

6
diena
SORAKSANO NACIONALINIS PARKAS – ANDONGAS – GJONGDŽU (pusryčiai, pietūs)
Šiandien, laikydamiesi vienuoliško gyvenimo būdo dienotvarkės, kelsimės 5 val. ryto. Po pusvalandžio dalyvausime rytiniame budistinių mantrų giedojime, kurį 6 val. pakeis pusės valandos trukmės vaikščiojimo meditacija. 6:30 val. pusryčiausime ir turėsime šiek tiek laisvo laiko. 9 val. klausysimės vienuolio aiškinamų budistinių mokymų ir gardžiuosimės arbata. Po pusryčių išvyksime (3 val. 30 min.) į Šiaurės Gjongsango provincijos sostinę Andongą. Šis rytinėje šalies dalyje, Nakdongo upės krantuose įsikūręs miestas garsėja kaip senosios Pietų Korėjos kultūros ir tradicijų centras. Be to, tai ir daugelio unikalių korėjietiškų patiekalų kilmės vieta.

Papietausime ir vyksime į netoliese esantį etnografinį Hahės kaimą (Hahoe Folk Village), kuriame iki šiol gyvena senojo Riū klano palikuonys. Šioje UNESCO globojamoje gyvenvietėje išsaugota Čosono dinastijos laikų architektūra ir folklorinės tradicijos, iš čia kilo daug garsių šalies mąstytojų. Gyvenvietę supa vaizdinga Nakdongo upė ir kvapnūs pušų miškai. Hahėje išlikę ne tik tradiciniai gyvenamieji namai, bet ir autentiška konfucionistinė mokykla. Čia vis dar atliekami tradiciniai šamaniški kaukių šokiai.

Po to vyksime (2 val. 30 min.) į Gjongdžu miestą, dar vadinamą „muziejumi be sienų“, buvusią garsiosios Šilos karalystės (57 m. pr. m. e.–935 m.) sostinę. Nakvynė viešbutyje Gjongdžu.

7
diena
GJONGDŽU – ULSANAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių lankysimės Gjongdžu miesto simboliu tapusioje Bulguksos šventykloje (Bulguksa Temple), nuo 1995 m. globojamoje UNESCO. Bulguksos šventyklos kompleksą sudaro keletas istorinių akmens tiltų, akmeninės pagodos, kuriose saugomos išskirtinės vertės relikvijos, bei Sokguramo grota (Seokguram Grotto). Sokguramo grota – tai budistinė iš granito luitų pastatyta šventykla, kurios viduje stūkso milžiniška Budos statula.

Vėliau vyksime į Tumuli parką, kuriame yra VI-VII amžiaus istorinės Silos karalystės karalių kapai, primenantys lietuviškuosius piliakalnius. Į vieną jų galėsime įeiti, kuriame yra išlikę palaidoto valdovo pomirtinio pasaulio auksiniai atributai – karūna, diržas, įspūdingas Dangiškojo žirgo bareljefas sienoje. Pasivaikštinėsime iki Cheomseongdae – pačios seniausios Tolimųjų Rytų Observatorijos archeologinės radimvietės (VII a.).

Vėliau išvyksime į Ulsaną, kuriame mūsų lauks nakvynė viešbutyje. Esant galimybei, aplankysime Ulsano mieste esančią didžiausią pasaulyje automobilių gamyklą Hyunday Motors.

8
diena
ULSANAS – BUSANAS – FUKUOKA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių važiuosime (~1 val. 30 min.) į antrąjį pagal dydį šalies miestą Busaną, kuris garsėja vienu judriausių pasaulyje jūrų uostu. Lankysime neįtikėtinai įspūdingą Haedong Yongung budistinę šventyklą, pastatytą ant jūros kranto. Toliau važiuosime į dangoraižių rajoną, kur lankysime Nurimaru APEC centrą, vaikštinėsime grožėdamiesi stiklo, uolų ir natūralios pakrantės harmonija, apžiūrėsime beveik 7,5 km ilgio Gwangan (Deimantinį) tiltą per jūrą. Toliau svečiuosimės kultūriniame Gamčono kaimelyje (Gamcheon Cultural Village), kuriame išvysime kalno šlaituose vienas virš kito iškilusius, milžiniškus laiptus primenančius namus. Būtent dėl to Gamčonas dar vadinamas „Busano Maču Pikču“.

Vėliau lankysimės tradicinėje prekyvietėje ir Džagalčio jūros gėrybių turguje (Jagalchi Fish Market), įsikūrusiame jūrų uosto pakraštyje. Tai pats didžiausias Pietų Korėjoje jūros gėrybių turgus, kuriame galima įsigyti ne tik šviežiai sugautos, bet ir džiovintos žuvies, bei paragauti žuvies kepsnelių ar sriubos čia išsibarsčiusiuose gatvės maisto prekystaliuose. Pervežimas į Busano jūrų uosto tarptautinį terminalą, kuriame laukia naktinis keltas į Fukuoką (Japonija). Nakvynė kelte.

9
diena
FUKUOKA – HIROŠIMA
Ryte keltu pasieksime Fukuokos jūrų uostą, kuriame mus pasitiks vietinis gidas. Persėsime į autobusą ir pradėsime ekskursiją Fukuokos mieste, įsikūrusiame šiaurinėje Kiūšiū salos pakrantėje.

Lankysimės šintoistinėje Dadzaifu Tenmangū šventykloje (Dazaifu Tenmangū) – tai didžiausia tokio tipo šventykla visoje Fukuokos prefektūroje. Vėliau užsuksime į netoliese esančią dzenbudistinę Komiodzendži šventyklą (Komyozenji Temple), kuri buvo įkurta dar 1273 m. Ją puošia du kruopščiai prižiūrimi akmenų sodai.

Šios dienos pažintį su Fukuokos miestu užbaigsime Kavabatos prekybos pasaže (Kawabata Shopping Arcade). Čia įsikūrę daugiau nei 130 parduotuvėlių, viliojančių išskirtiniais suvenyrais bei daugybė maisto prekystalių ir restoranų. Tai seniausia iki šiol veikianti prekybos vieta visame Hakatos rajone. Vėliau išvyksime į Hirošimą. Nakvynė viešbutyje Hirošimoje.

10
diena
HIROŠIMA – ICUKU SALA – HIROŠIMA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje susitiksime su vietiniu gidu ir išvyksime į ekskursiją Hirošimos mieste bei Icuku saloje. Visų pirma lankysimės automobilių gamykloje įkurtame „MAZDA“ muziejuje (Mazda Museum). Hirošima – šio žymaus automobilių gamintojo gimtinė. Muziejuje susipažinsime su šio ženklo automobilių istorija, gamyboje naudojamomis technologijomis, ateities modeliais, bei išvysime gausią automobilių ekspoziciją.

Po to vyksime į Hirošimos taikos memorialinį parką ir muziejų (Peace Memorial Park & Museum), įsikūrusius pačiame miesto centre. Ši vieta skirta nukentėjusiųjų per 1945 rugpjūčio 6 d. įvykusią tragediją, kurios metu ant Hirošimos miesto buvo numesta atominė bomba, atminimui.

Vėliau važiuosime į laivų terminalą ir persikelsime į Icuku salą – tai viena vaizdingiausių Japonijos vietų. Svečiuodamiesi romantiškojoje Icuku galėsime įsitikinti, jog ji ne veltui vadinama „dievų sala“. Nuo pat seniausių ji negi garbinta kaip dievybė. Čia, apsupta vandenų, stūkso įspūdinga Icukušimos šventykla (Itsukushima Shrine), kurios istorija siekia daugiau nei 1,4 tūkst. metų. Taip pat aplankysime seną budistinę šventyklą Daisho-in, kuri įsikūrusi Misen kalno papėdėje, nuostabios gamtos apsuptyje. Atėjus vakarui, sugrįšime į Hirošimą. Nakvynė viešbutyje Hirošimoje.

11
diena
HIROŠIMA – KIOTAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. (Svarbu: pasiruoškite nedidelį krepšį vienai nakvynei Kiote, likusieji Jūsų lagaminai bus pervežti tiesiai į Tokiją). Kartu su vietiniu gidu išvyksime į Hirošimos traukinių stotį. Greituoju traukiniu išvažiuosime į Kiotą. Atvykus, laukia ekskursija Kioto mieste (viešuoju transportu).

Lankysimės Rioandži šventykloje (Ryoanji Temple), globojamoje UNESCO. Ši 15 a. šventykla garsėja vienu gražiausių akmenų sodu. Be to, joje įkurti ir arbatos namai. Vėliau vyksime į dzenbudistinę Kinkakudži šventyklą (Kinkakuji Temple), pastatytą šalia nuostabaus tvenkinio (1398 m). Jame atsispindi ne tik pačios šventyklos, bet ir už jos plytinčių miškingų kalvų vaizdai.

Pasigrožėjus Kioto šventovėmis, mūsų laukia tradicinė arbatos ceremonija. Tai ilgus šimtmečius skaičiuojantis žaliosios arbatos ruošimo ir ragavimo ritualas, paprastai atliekamas specialiuose arbatos namuose. Šios dienos pažintį su Kioto miestu užbaigsime istoriniame Giono rajone (Gion District), kurį puošia tradicinio stiliaus mediniai pirklių namai. Tai netoli Kamo upės įsikūręs Kioto rajonas, kuriame galima išvysti gražiąsias geišas. Norintieji už papildomą mokestį galės dalyvauti nedideliame pasirodyme* Giono rajone, kur galima pamatyti, kaip atrodo tikrosios geišos. Nakvynė viešbutyje Kiote.

12
diena
KIOTAS – NARA – TOKIJAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje kartu su vietiniu gidu išvyksime į Narą, istorinę šalies sostinę, įsikūrusią Kansajo regione. Naroje yra daugiausiai pastatų įtrauktų į Japonijos nacionalinių vertybių sąrašą. Lankysimės Didžiojoje Kasugos šventykloje (Kasuga Shrine), įkurtoje tuo pačiu metu kaip ir pats Naros miestas.

Lankysimės netoliese plytinčiame Elnių parke (Deer Park), kuriame susitelkusi didžioji dalis Naros miesto monumentų. Be to, čia ganosi gausūs žaismingų elnių būriai. Išvysime Todaidži šventyklą (Todaiji Temple), kurioje saugoma milžiniška Didžiojo Budos statula, antroji pagal dydį visoje šalyje.

Vėliau grįšime atgal į Kiotą. Dieną tęsime lankydamiesi Kijomizu šventykloje (Kiyomizudera Shrine) – tai viena seniausių iki šiol išlikusių budistinių šventyklų Kiote. Po to važiuosime į Kioto traukinių stotį ir greituoju traukiniu pasieksime Tokiją. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

13
diena
TOKIJAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių susitiksime su vietiniu gidu ir pradėsime ekskursiją viešuoju transportu Japonijos sostinėje. Tokijas išsiskiria ne tik milžinišku gyventojų skaičiumi (apie 37 mln.), bet ir kraštovaizdžio įvairove. Vakarinę Tokijo dalį puošia kalnai, o miesto pietuose plyti subtropinės salos.

Ekskursiją pradėsime budistinėje Sensodži šventykloje (Sensō-ji/Asakusa Kannon Temple) – tai didžiausia Asakusos rajono šventykla, viena populiariausių ir seniausių Tokijuje (7 a.). Ne paslaptis, jog Japoniją supančiuose vandenyse gausu jūros gėrybių, o šalies laukuose puikiai dera ryžiai – šiandien mūsų laukia sušių ruošimo pamoka

Po to vyksime pasigrožėti miesto panorama nuo aukščiausio Japonijos pastato – Tokijo televizijos ir apžvalgos bokšto (Tokyo Skytree). Vėliau važiuosime į Tokijo imperatoriškuosius rūmus (Tokyo Imperial Palace), puošiančius patį miesto centrą. Juos supa tvenkiniai ir vaizdingas parkas. Netoliese plyti prestižiškiausias šalyje verslo rajonas – Marunoučis (Marunouchi District). Čia gausu dangoraižių, prekybos centrų ir restoranų, didelę rajono dalį užima „Mitsubishi“ kompanijai priklausantys pastatai.

Taip pat lankysimės prekybiniame Gindzos rajone (Ginza District), kurį puošia žymiausių prekių ženklai, čia gausu nišinių parduotuvėlių, meno galerijų, restoranų, kavinių ir naktinių klubų. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

14
diena
TOKIJAS (pusryčiai)
Po pusryčių kartu su vietiniu gidu viešuoju transportu išvyksime susipažinti su dar keletu nepaprastų Tokijo vietų. Važiuosime į Meidži šventyklą (Meiji Jingu Shrine), kuri yra skirta 122-ojo Japonijos imperatoriaus Meidži ir jo žmonos atminimui. Vėliau vyksime į netoliese išsidėsčiusį spalvingąjį Haradžiuku rajoną (Harajuku Area), kuriame gimsta pačios naujausios paauglių mados tendencijos. Tai tikra Japonijos populiariosios kultūros oazė. Omotesando gatvėje (Omotesando Street), kurią puošia medžių alėja, išvysime kiek kitokį jaunimo mados veidą. Tai puiki vieta prisėsti puodeliui kavos, bei laisvam laikui fotografijoms.

Vėliau turėsime galimybę apsilankyti „Honda“ parodų centre (Honda Welcome Plaza Aoyama), įsikūrusiame Aojamos rajone. Čia nustebins ne tik įspūdingos automobilių ir motociklų ekspozicijos, bet ir neįtikėtinai pažangūs robotai. Išvysime žymiojo žmogaus dydžio roboto Asimo pasirodymą.

Dieną užbaigsime ikoniniu Tokijo reginiu – išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

15
diena
TOKIJAS – FUDŽIO KALNAS – HAKONĖ (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje sėsime į autobusą ir išvyksime Fudžio kalno link. Šis, aukščiausias Japonijoje (3776 m), kalnas stūkso Honšiū saloje, į vakarus nuo Tokijo. Pasiekę Fudžio kalną, užkilsime į 5-ąją stotį (Mt. Fuji 5th Station), kuri yra 2300 m aukštyje. Iš jos atsiveria kvapą gniaužianti Hakonės nacionalinio parko ir ežerų panorama.

Po tokios nepakartojamos dienos pradžios tęsime kelionę Hakonės nacionaliniame parke. Visų pirma, leisimės į kruizą Ašio ežere, kuris tyvuliuoja išilgai pietrytinės Hakonės vulkano kalderos sienos. Kruizo metu taip pat galėsime pasigrožėti Fudžio kalno vaizdais. Vėliau išvysime šias užburiančias vietoves iš paukščio skrydžio – leisimės į nuotykį keltuvu. Taip pat pasigrožėsime Ovakudanio slėniu (Owakudani Valley), plytinčiu šalia Hakonės ugnikalnio. Šioje vietoje gausu karštųjų versmių, šiltomis srovėmis pulsuojančių upių, kunkuliuojančių baseinėlių, iš žemės gelmių kylančių garų debesų. Taip pat apžiūrėsime Hakonės šintoistinę šventyklą, skaičiuojančią virš 1000 metų

Po puikiai praleistos dienos gamtos apsuptyje užsiregistruosime viešbutyje. Norintys galės pasimėgauti karštosiomis versmėmis (Onsen)*. Nakvynė viešbutyje Hakonėje.

16
diena
HAKONĖ – TOKIJAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks laisvas laikas, o vėliau išvyksime į tarptautinį Naritos oro uostą. Skrydis į Vilnių.
17
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo3585
2022 04 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 725
su skrydžiu: 4310

Apie Japoniją

Japonija – tai salų valstybė Rytų Azijoje, kurios archipelagą sudaro 6852 salos, daugiausia skalaujamos Ramiojo vandenyno. Pagrindinės keturios salos – Honšiū, Kyjušū, Šikoku ir Hokaidō – sudaro 97% bendro Japonijos ploto. Daugumos salų paviršius kalnuotas, šalyje yra apie 200 ugnikalnių. Japonija – viena labiausiai pasaulyje apgyvendintų šalių. Jos sostinę Tokij

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Japoniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose (14 nakvynių: 3 nakvynės Seule, 1 nakvynė Sinheungsa šventykloje, 1 nakvynė Gjongdžu, 1 nakvynė Ulsane, 1 nakvynė kelte (keturviečiame kambaryje), 2 nakvynės Hirošimoje, 1 nakvynė Kiote, 3 nakvynės Tokijuje, 1 nakvynė Hakonėje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 7 pietūs, 2 vakarienės);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Seulas, Tokijas – Vilnius (kaina nuo 725 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~24 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (kruizas Seule – 80 USD/asm., geišų pasirodymas Giono rajone – ~80 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 600 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (~40 EUR/asm.), kuriuos kelionės pradžioje surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
 • Už papildomą priemoką galima užsisakyti dviviečius kambarius kelte iš Busano į Fukuoką. Kainos teirautis agentūroje.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka P. Korėjoje, Seulo oro uoste.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Kelionės užsakymas

Nuo
3585

+ skrydis apie: 725 visiems su skrydžiu: 4310
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Japonijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Grupė aktyviai renkasi
Kosta Rika su vadovu iš Lietuvos
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.