NASA kosminių skrydžių centras ir kruizas KARIBUOSE su lietuviškai kalbančiu vadovu per vaikų atostogas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Unikalus kelionės maršrutas, aplankant NASA kosminių skrydžių centrą ir plaukiant kruizu Karibuose.
 • Pajusime tikrąją Karibų dvasią skonių, kvapų ir spalvų apsuptyje.
 • Kopsime į Dunnes krioklius Jamaikoje.
 • Plauksime kartu su rajomis.
 • Turėsime galimybę dieną praleisti privačioje MSC kruizų saloje.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Pasinaudokite išskirtine galimybe apsilankyti NASA kosminių skrydžių centre Orlande. NASA Kenedžio kosmoso centras Floridoje buvo įkurtas 1967 m. ir kasmet čia apsilanko daugiau nei 1,5 mln. lankytojų. Kelionės metu pažinsime tikrąjį Majamį - pietų Floridos kultūros sotinę, autentiška meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinį . Kelionės metu įspūdžius dar labiau sustiprins plaukimas kruizu vienu didžiausių MSC kruizinės kompanijos laivu MSC Seaside. Turėsime galimybę susidraugauti su rajomis, pažinti Meksikos povandeninį pasaulį, kopti Jamaikos kriokliais, atsipalaiduoti MSC kompanijos privačioje Bahamų saloje. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Būkite pirmieji išbandę šią išskirtinio maršruto kelionę, kuri įspūdžių suteiks ilgam.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!ARIANA PREIBIENĖ

Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš šešerius metus ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto, šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

Ariana „Kelionių akademijoje“ dirba „už kadro“ – kuria kelionių programas, ieško geriausių pasiūlymų ir akcijų, patikimiausių partnerių, kad kuo daugiau keliautojų galėtų išbandyti šį keliavimo būdą. Baigusi tarptautinio turizmo studijas net nenumanė, kad po pirmojo darbo privačiose jachtose nenutols nuo laivų ir ateityje. Plaukusi septyniais skirtingais laivais, penkiuose skirtinguose regionuose Ariana gali patarti, kur, kada ir kuriuo laivu plaukti, kad kelionė jums suteiktų didžiausią įspūdį.

1
diena
VILNIUS – MAJAMIS
Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
KENEDŽIO KOSMINIŲ SKRYDŽIŲ CENTRAS (pusryčiai viešbutyje)
Anksti ryte išvyksime į ekskursiją*. Tyrinėsime vieną garsiausių pasaulyje JAV Kenedžio kosminių skrydžių centrą. Turo metu savarankiškai vaikščiosime arba pasinaudoję nemokamu centro autobusu apvažiuosime erdvėlaivių paleidimo centrą, astronautų šlovės alėją, Apolo/Saturno V centrą, turėsime galimybę išbandyti erdvės simuliatorių, 3D vaizde vaikščioti ant mėnulio, aplankyti raketų sodą ir t.t. NASA Kenedžio kosmoso centras Floridoje, buvo įkurtas 1967 m. ir kasmet čia apsilanko daugiau nei 1,5 mln. lankytojų. Labai vėlai vakare ar naktį grįšime atgal į viešbutį Majamyje. Ekskursijos trukmė apie 12h. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
MAJAMIS (pusryčiai viešbutyje)
Unikali galimybė iš esmės pažinti Majamį*. Ši vieta tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Ekskursijos metu pajusime ypatingą šio krašto atmosferą, susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Jungtinis Evergleidso nacionalinio parko ir Majamio turas leis atrasti daug skirtingų šios valstijos bruožų. Į laukinę Evergleidso gamtą leisimės seklumų-pelkių motorine valtimi, išvysime daugybę retų augalų ir gyvūnų, bei gyvą aligatorių šou. Ekskursijos trukmė apie 6h. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
KRUIZAS
Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Norintys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse (apie 17 dol/asm). Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC SEASIDE. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.
5
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Dieną plauksime Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynė laive.
6
diena
FALMAU (FALMOUTH), JAMAIKA (pilnas maitinimas laive)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje*. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius Dunns upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose.  Prieš grįždami į laivą, šios dienos ekskursiją užbaigsime gražiame paplūdimyje. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

7
diena
DŽORDŽTAUNAS, KAIMANŲ SALOS (pilnas maitinimas laive)
Sustosime Džordžtauno mieste Kaimanų salose. Pažintinė ekskursija su grupe*, kurios metu turėsime galimybę plaukioti su rajomis, išvysime turtingą povandeninį pasaulį, jūrų žvaigždes bei jūrų vėžlius. Ši ekskursija yra tikra nardytojų svajonė. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

8
diena
KOZUMELIS, MEKSIKA (pilnas maitinimas laive)
Cozumelis yra gan didelė Meksikos sala, kuri gali pasiūlyti įvairiausių pramogų. Su grupe vyksime privačiu laiveliu pasigrožėti povandeniniu pasauliu* ir sustoję net trijose gražiausiuose rifo vietose turėsime galimybę panardyti Karibų jūroje. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

9
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite  diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.
10
diena
OCEAN CAY, BAHAMAI (pilnas maitinimas laive)
Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta -  „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (už papildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti pietus galite grįžti į laivą. Nakvynė kruize.

11
diena
MAJAMIS (pusryčiai laive)
Išsilaipinimas iš laivo. Būsime pervežti į oro uostą, kur lauks skrydis namo.
12
diena
MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (maitinimas skrydžio metu)
Grįžimas namo.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į vakarus nuo
Dėmesio! Keliaujant į JAV dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
Kruizas MSC Seaside karibuose ir apsilankymas NASA centre: vidinė kajutė 1990 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems
Kruizas MSC Seaside karibuose ir apsilankymas NASA centre: kajutė su langu 2100 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems
Kruizas MSC Seaside karibuose ir apsilankymas NASA centre: kajutė su balkonu 2200 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems

Į kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Majamis – Vilnius su vienu persėdimu (įskaičiuotas 20kg bagažas);
 • Keliausite kartu su vadovu iš Lietuvos;
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais prieš kruizą Majamyje;
 • 7 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • JAV leidimo forminimas 20 eur/asm;
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15-30 USD kambariui);
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5dol/asm per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos uostuose, Majamyje ir Kenedžio kosminių skrydžių centre (550eur/asm);
 • Vandens pramogos, skėčiai, restoranai OCEAN CAY saloje;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA, lazerių arena ir kt.;
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei)
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.

Apgyvendinimo variantai

MSC SEASIDE » 

„MSC Seaside“ laive nėra ribos tarp laivo ir išorinio pasaulio, kad pajustumėte kuo daugiau erdvės ir galėtumėte susilieti su jūra kaip niekada anksčiau. Laivo išorinis ratas yra unikali pajūrio promenada, kurioje galite atsigerti kavos, įkvepiant gaivaus jūros dvelksmo, pagaudyti saulės spindulius ar tiesiog pasivaikščioti. Taip pat galite mėgautis nuostabiais vaizdais iš dviejų aukštų stiklo sienų atrijų ir panoraminių liftų. Techniniai duomenys: laivo ilgis: 323 m., tonažas: 153,516 t., Denių skaičius: 19; keleivių skaičius: 5179.

Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su JAV specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

AKCIJA! AVANSAS TIK 100 EUR IKI 05.31D. Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

AKCIJA! AVANSAS TIK 100 EUR IKI 05.31D. Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas iš Majamio, aplink Karibų jūros šalis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.