Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su „rojumi žemėje“ – garsiąja El Nido sala
 • Išvysime vieną iš 7 gamtos stebuklų pasaulyje – įspūdingą požeminę upę
 • Lankysimės milijonus metų menančiose Šokoladinėse kalvose
 • Įsiliesime į šurmulingą vietinių gyvenimą Filipinų sostinėje Maniloje 
 • Ilsėsimės vešliomis džiunglėmis ir puikiais paplūdimiais žavinčioje Boholio saloje
Nuo2050
2021 03 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 790
su skrydžiu: 2840

Kelionės programa

Balto smėlio paplūdimiai, neapsakomai skaidrus vanduo, ypatingai žalia gamta ir jaukios istorinės bažnytėlės – visa tai Jums gali pasiūlyti tik gražieji Filipinai. Drąsiai leiskimės į kelionę, kurioje ramų poilsį puikiai galima suderinti su turiningu nuostabiojo Azijos perlo istorijos ir kultūros pažinimu.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Manila 02:00 – 18:55 (+1)

Manila – Stambulas 22:00 – 06:15 (+1) Stambulas – Vilnius 16:00 – 17:50

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS
Skrydis iš Vilniaus į Manilą su persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
STAMBULAS – MANILA
Pavakary atvyksime į didžiausią Filipinų miestą – sostinę Manilą. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovė, su kuria keliausime į viešbutį. Čia galėsime atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, pailsėti po skrydžio ir pasimėgauti pirmuoju vakaru egzotiškoje Azijos šalyje. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
3
diena
MANILA – EL NIDAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į oro uostą, iš kur lauks skrydis į El Nidą. Čia esantis kurortas neretai vadinamas „rojumi žemėje“, nes yra ramus ir jaukus. Čia mūsų lauks įspūdingos vietos nardymui, balto smėlio paplūdimiai ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, kurias supa krištolinio skaidrumo vanduo, nuostabios įlankos. Povandeninių pramogų mylėtojai drąsiai teigia, kad El Nidas – tikras desertas nardytojams, baidarių ar egzotiškos žvejybos mėgėjams. Vakare miestelio pakrantėje duris atveria nuostabūs jūros gėrybių, itališki ir filipinietiški restoranai. Nakvybė viešbutyje El Nide.
4
diena
EL NIDAS – SALŲ TURAS – EL NIDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien po pusryčių sėsime į filipinietišką laivelį ir keliausime apžiūrėti nuostabių Palavano archipelago salų. Aplankysime net kelis slaptuosius paplūdimius (Hidden Beach, Secret Beach), kuriuos mums parodys gerai salas pažįstantys vietiniai gidai. 

Pasigrožėję balto smėlio juosta ir įspūdingomis uolomis, plauksime į Sraigtasparnio salą (Helicopter Island). Neįtikėtinai skaidrus vanduo ir pasakiškas vaizdas nepaliks abejingų. Programos metu galėsime maudytis, užsiimti paviršiniu nardymu ir, esame tikri, užfiksuosime ne vieną nuostabaus kraštovaizdžio ir neprilygstamų emocijų kupiną kadrą. Vakare grįšime į El Nido salą. Nakvynė El Nide. 

5
diena
EL NIDAS – PUERTO PRINSESA  (pusryčiai)
Po pusryčių lauks kelionė į Puerto Prinsesą (5 – 6 val.). Ši sala pritraukia keliautojus savo paplūdimiais ir restoranais, kurie siūlo skaniausius jūros gėrybių patiekalus. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.
6
diena
PUERTO PRINCESA (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų laukia vienas įspūdingiausių reginių gyvenime – turas požemine upe. Po pusryčių važiuosime į nacionalinį parką prie Šv. Paulo urvo, nuo kur ir pradėsime turą. Sėsime į valtis ir pasileisime pasroviui upe, kuri teka ilgu uolų tuneliu. Ši upė yra 7 pasaulių gamtos stebuklų sąraše ir šiandien patys galėsime įsitikinti, kodėl. Patogiai įsitaisysime ir grožėsimės įvairių formų uolų raižiniais, kurie primins prabangias šventyklų ar pobūvių salių lubas. Vakarop grįšime į Puerto Prinsesą. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.
7
diena
PUERTO PRINSESA – SEBU (pusryčiai)
 Po pusryčių lauks pervežimas į oro uostą, iš kur keliausime į Sebu salą (Cebu). Atvykus – registracija viešbutyje ir laisvas laikas, kurio metu galėsime pradėti pažintį su šia sala. Nakvynė viešbutyje Sebu.
8
diena
SEBU (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia laisvas laikas. Norintys už papildomą priemoką galės pasirinkti pasiplaukiojimą su bangininiais rykliais*. Pasirinkusiems šią patirtį reikės keltis anksti ryte ir laivu plaukti gilyn į jūrą, kur bus galime stebėti bangininius ryklius – vienos didžiausių pasaulyje žuvų rūšies. Nakvynė viešbutyje Sebu.  

9
diena
SEBU – BOHOLIS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Sebu ir keltu kelsimės į Boholio salą.  Nakvynė viešbutyje Boholyje.
10
diena
BOHOLIS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien turėsime progą susipažinti su Boholio sala ir jos turtais. Ekskursijos metu apžiūrėsime seniausią, dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir muziejų (Baclayon Church and Museum). Vėliau stabtelėsime susipažinti su tarsyrais (tarsiers) – mažiausiais pasaulyje, į mielas ir pūkuotas beždžionėles panašiais primatais. Dienomis jie tūno lapų pavėsyje ir snaudžia įsikibę į liaunas medžių šakas. 

Ir galiausiai išvysime legendomis apipintas Šokoladines kalvas (Chocolate Hills). Prieš milijonus metų atsiradusios, geologiniu paminklu laikomos kalvos sausuoju metų laikotarpiu pasidengia rusva spalva, primenančia šokoladą. 50 kv. km teritorijoje plytintys dariniai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi dirbtiniai, suformuoti ne gamtos, o žmogaus rankų, ir tokį įspūdį stiprina dar ir tai, jog šių kalvų išties labai daug – net iki 1776. 

Vėliau mūsų lauks vaizdingas ir nepamirštamas kruizas upe. Pageidaujantiems daugiau įspūdžių rekomenduojame 2 valandų pasivažinėjimą keturračiais kaimo keliukais aplink Šokoladines kalvas*. Nakvynė viešbutyje Boholyje.

11 – 13
dienos
BOHOLIS (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos mūsų poilsiui. Džiaugsimės Filipinų saule,  atsipalaidavę mėgausimės salos teikiamais malonumais: poilsiu balto smėlio paplūdimiuose, maudynėmis žydrame vandenyje ar vakariniais pasivaikščiojimais, stebint nuostabaus grožio saulėlydžius. Nakvynės viešbutyje Boholyje.
14
diena
BAHOLIS – MANILA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Boholiu ir keliausime į oro uostą, iš kur skrisime į Manilą. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
15
diena
MANILA – STAMBULAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia pažintinis turas Maniloje. Pažintį su senąja Filipinų kultūra pradėsime aplankydami Rizalio parką (Rizal Park) ir Intramurosą (Intramuros) – gynybinių sienų saugomą Manilos senamiestį. Toliau keliausime link įstabaus grožio Švento Augustino bažnyčios (San Agustin Church), globojamos Romos katalikų ordino. Pastatas, kurio gyvavimo istoriją paženklino du gaisrai ir net septyni žemės drebėjimai, sužavės savo didingumu ir puošnumu. 

Nepamiršime ir meno mylėtojų. Turo metu galėsime pamatyti įvairiems Filipinų istorijos ar kultūros siužetams atminti skirtas unikalias skulptūras. Pasakojama, kad šioje ispanų konkistadorų statytoje tvirtovėje Antrojo pasaulinio karo metais buvo paslėpti milžiniški aukso ir brangakmenių lobiai. Vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių. 

16
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2050
2021 03 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 790
su skrydžiu: 2840

Apie Filipinus

Filipinai – valstybė, įsikūrusi vidury jūrų bei vandenynų ant septynių tūkstančių salų. Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai – visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pajamos: daug jaunų žmonių

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Aneta
2019 03 26
10.0
Kelionėje labiausiai patiko gamta. Objektai, kurie labai sužavėjo buvo šokoladinės kalvos, visa ekskursija Bohol saloje. Kelionės vadovės Viktorijos ir vietinių gidų darbą vertiname labai gerai. Viešbučiai buvo geri. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, kurie mėgsta vandens sportą (nardymą).
Jolanta ir Saulius
2019 03 26
10.0
Labiausiai patiko kelionės paskutinės trys dienos-poilsis prie jūros. Patiko El Nido kelionė laivu-žydrosios lagūnos. Todėl, kad specialiai norėjome pamatyti Filipinų gamtą. Kelionės gidė Viktorija-fantastiška- tikra savo profesijos atstovė. Taip gerai dirbo ir kiti vietiniai gidai. Juos vertiname labai gerai! O Viktorijai-LABAI AČIŪ! ŠAUNUOLĖ! Viešbučiai visi patiko. Šią kelionę rekomenduotume poroms virš 45 metų ir tiems-kas mėgsta gamtą, o ne parduotuves.
Julija ir Jurgis
2019 03 26
10.0
Didžiausią įspūdį paliko geras organizavimas. Visi lankomi objektai buvo įdomūs. Kelionės vadovės Viktorijos ir vietinių gidų darbą vertiname gerai. Kelionės metu visi viešbučiai patiko. Šią kelionę rekomenduotume visiems, kas nori keliauti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose (13 nakvynių: 2 nakvynės Maniloje, 2 nakvynės El Nide, 2 nakvynės Puerto Prinsesoje, 2 nakvynės Sebu, 5 nakvynės Boholyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus bilietai;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Manila – Vilnius su vienu persėdimu Stambule (nuo 700 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai Manila –  Puerto Prinsesa, El Nidas – Sebu, Boholis – Manila (apie 380 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~ 16 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 700 EUR
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (30 EUR), kuriuos surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta/as kelionės vadovė/as Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: egzotinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 

Kelionės užsakymas

Nuo
2050

+ skrydis apie: 790 visiems su skrydžiu: 2840
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Filipinų specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.