Modernioji Malaizija, Borneo salos orangutanai ir nepažintasis Brunėjus

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių akademijoje“!
 • Svečiuosimės Pietryčių Azijos didmiestyje Kvala Lumpūre
 • Aplankysime paslaptingąją Brunėjaus karalystę
 • Tyrinėsime pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą – Penango salą
 • Išvysime Borneo saloje gyvenančius orangutanus 
 • Ilsėsimės savo paplūdimiais garsėjančioje Langkavio saloje
Nuo2177
2021 07 04 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 720
su skrydžiu: 2897
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Malaizija – nuostabi gamta, tropiniai miškai, unikalūs gyvūnai. Malaizija – nepakartojama architektūra ir pasakiškai draugiški žmonės. Malaizija – turkio spalvos vandenys ir balto minkšto smėlio paplūdimiai. Leisimės į kelionę, kuri mums leis ne tik klausytis atsiliepimų apie šį užburiantį žemės kampelį, bet ir patiems juos dalyti. Aplankę postmodernųjį Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, leisime sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu salose, vadinamose Rojumi žemėje. Tad pirmyn į stebuklų kupiną pažintį su nuostabiąja Malaizija!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

INGRIDA

 

Pirmoji mano pažintis su Malaizija buvo visiškai netikėta ir net neplanuota. Tačiau po vieno apsilankymo sekė ir antras, ir trečias. Nepastebimai prisirišau prie šios itin atviros, nuoširdžios ir mane sužavėjusios šalies. Po vienu stogu čia buriasi trys itin skirtingos kultūros. Kinai, indai ir vietiniai malajai tarsi sufijų šokyje susilieja į vieną bendrą, atvirą, tolerantišką ir kosmopolitišką visuomenę. Kiekviena viešnagė šioje valstybėje man tarsi harmoningos atostogos vis spartesniu gyvenimo tempu pasižyminčiame pasaulyje. Šią šalį rekomenduoju kultūros, maisto ir gamtos mylėtojams. Džiunglės, orangutanai, vietinės gentys, labai skirtingos ir tuo pačiu panašios virtuvės – tarsi filmas realiame gyvenime, tik su labai tikromis spalvomis, skoniais ir kvapais.

Po turizmo studijų ir gyvenimo Didžiojoje Britanijoje Ingrida grįžo į Lietuvą ir pradėjo dirbti „Kelionių akademijoje“ kaip įmonės internetinės svetainės informacijos koordinatorė, vėliau tapo pardavimų konsultante. Ingridą draugai ir kolegos pažįsta kaip nenustygsantį vienoje vietoje žmogų, kuris bet kurią minutę darbe gali pasirodyti su kuprine ant pečių ir lėktuvo bilietu kišenėje. Pusę metų po Pietryčių Aziją keliavusi Ingrida visada pasidalins ne tik žiniomis apie šias šalis, bet ir savo patirtimis, palyginimais ir įžvalgomis. 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 20:05 – 22:45 Stambulas – Kvala Lumpūras 01:35 – 17:15 (+1)

Kvala Lumpūras – Stambulas 23:40 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

2021 m. vasaris:

Vilnius – Stambulas 18:35 – 22:35 Stambulas – Kvala Lumpūras 01:35 – 17:15 (+1)

Kvala Lumpūras – Stambulas 23:40 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – KVALA LUMPŪRAS
Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
KVALA LUMPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Vakare mūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.
3
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)
Šiandien pradėsime pažintį su Kvala Lumpūru. Pirmiausia sustosime pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose susijungia islamiška ir malajų architektūros. Toliau keliausime į Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), taip pat sustosime priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad) ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą (Kelab Di-Raja Selangor). Toliau vyksime apžiūrėti Malaizijos simboliu tapusių Petronaso bokštų (Petronas Twin Towers), kurie iki 2004 m. buvo aukščiausi planetos pastatai. Norintieji galės pakilti į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę.* Šiandien aplankysime ir vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę (Masjid Jamek), atidarytą dar 1909 metais. Stabtelėsime ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves). Čia mus tiesiog užburs urvų didybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.

4
diena
KVALA LUMPŪRAS – BRUNĖJUS (pusryčiai, pietūs)
Anksti ryte išsiregistruosime iš viešbučio ir skrisime į Brunėjų. Ši valstybė, įsikūrusi Borneo saloje, ribojasi tiek su Malaizija, tiek su Indonezija. Unikalusis Brunėjus laikomas viena iš mažiausių ir turtingiausių valstybių, kuri neabejotinai turi, ką parodyti.  Atvykus mūsų lauks miesto turas, kurio metu aplankysime Karališkąjį Regalijų muziejųMasjid Omar Ali mečetę, stabtelsime pasigrožėti Brunėjaus sultono rūmais, užsuksime į prabangiausią šalies viešbutį, vertinamą 7*. Turėsime galimybę pasisvečiuoti vietinių gyventojų namuose, kur būsime pavaišinti tradicine arbata ir šeimininkės gamintais desertais. Nakvynė viešbutyje Brunėjuje.

5
diena
BRUNĖJUS – MULU (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausime (~ 3 val.) į oro uostą skrydžiui į Mulu. Atvykus į Mulu, mūsų lauks poilsis jaukiame viešbutyje džiunglių apsuptyje. Nakvynė viešbutyje Mulu.
6
diena
MULU (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens urvus (Wind and Clearwater Caves). Vėjo urve apžiūrėsime įspūdingą „karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens urve išvysime retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesai jautrius dumblius, augančius ant uolų. Apžiūrėjus urvus, mūsų lauks piknikas gryname ore ir maudynės natūraliame baseine. Po pietų aplankysime Elnio (Deer Cave) ir Lang urvus (Lang Cave). Šiuose urvuose pamatysime stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio urvas pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Jei orai bus palankūs, saulei leidžiantis išvysime nepamirštamą reginį – milijonus šikšnosparnių, išskrendančių naktinei medžioklei. Nakvynė viešbutyje Mulu.

7
diena
MULU – KUČINGAS (BORNEO SALA) (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pasivaikščiosime kabančiais tiltais (Canopy Skywalk) ir skrisime į Saravako regione esantį Kučingo miestą. Atvykus mūsų lauks pažintinis turas po miestą, kurio metu aplankysime svarbiausias miesto įžymybes. Aplankysime Saravako nacionalinį muziejų (Sarawak Museum), praeisime pro malajų kaimelį, mečetę ir senąją miesto gatvę, kur jau daugelį metų yra pardavinėjami visame pasaulyje garsūs Borneo prieskoniai. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysime neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis. Nakvynė viešbutyje Kučinge.
8
diena
KUČINGAS – BAKO NACIONALINIS PARKAS – KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks išvyka į Bako Nacionalinį parką (Bako National Park). Važiuodami pro autobuso langą galėsime gėrėtis mangrovių džiunglių vaizdu. Pasiekę Kampong Bako žvejų kaimelį, persėsime į valtį ir vyksime į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę paukščių ir gyvūnų rūšių, tokių, kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje. Po pietų vyksime į Semengono laukinės gamtos centrą (Semenggoh Wildlife Centre), kuriame turėsime progą stebėti didžiuosius orangutanus jų maitinimo laikotarpiu. Šiame parke lankytojams suteikiama galimybė stebėti, kaip orangutanai, kurie tapo našlaičiais arba buvo išgelbėti iš nelaisvės, yra reabilituojami ir mokomi išgyventi laukinėje gamtoje. Nakvynė viešbutyje Kučinge.

9
diena
KUČINGAS – PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į oro uostą ir skrisime į žymųjį Rytų perlą – į UNESCO paveldo sąraše esantį Penangą (Pulau Pinang). Miestas ir jo turtingas paveldas, gausus siauromis, vingiuotomis gatvelėmis ir nuostabiais, prieš karą statytais namais, vis dar išlaikęs apčiuopiamą senovės pasaulio žavesį. Pažintį su Penangu pradėsime nuo Džordžtauno (George Town) ir jo apylinkių. Aplankysime žymiąją Harmonijos gatvę (Street of Harmony), o norintys galės pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera)* viršūnę. Šalia kalvos mus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 m. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje. Nakvynė viešbutyje Penange.

10
diena
PENANGO SALA – LANGKAVIS (LANGKAWI) (pusryčiai, pietūs)
Šiandien aplankysime senovinius Khokongsi (Khu-Kong-Si) klano namus. Prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus. Pasakojama, kad prieš maždaug šimtą metų tokių gyvenviečių buvo net septynetas, o kiekviena jų turėjo atskirą prieplauką. Deja, vieną sunaikino gaisras, tad liko tik šešios. Šie unikalūs vadinamieji „vandens kaimeliai“ mena ir rietenas, nes tarp kinų klanų, kaip mafijos grupuočių, nuolat kildavo nesutarimų dėl įtakos. Vėliau keltu kelsimės į Langkavio salą, kur mūsų lauks kelios dienos išsvajoto poilsio. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.
11 – 12
dienos
LANGKAVIS (pusryčiai)
Langkavio sala yra populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atostogautojams Langkavio saloje patariame aplankyti Kilim geoparką*, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens. Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos* viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką saulėlydžio kruizu*, kuomet, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos, stebėsite vaizdingus saulėlydžius. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę*, kur ras barus, kavines, restoranus bei klubus. Nakvynė viešbutyje Lagkavyje.

13
diena
LANGKAVIS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien laukia pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kvala Lumpūrą, o iš ten  į Stambulą ir atgal į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2177
2021 07 04 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 720
su skrydžiu: 2897

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Kvala Lumpūre, 1 nakvynė Brunėjuje, 2 nakvynės Mulu, 2 nakvynės Kučinge, 1 nakvynė Penango saloje, 3 nakvynės Langkavyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietiniai skrydžiai Kvala Lumpūras – Brunėjus, Miris – Mulu, Mulu – Kučingas (su persėdimu Miryje), Kučingas – Penangas, Langkavis – Kvala Lumpūras;
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kvala Lumpūras – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 720 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę ~20 EUR/asm., bilietus būtina užsakyti iš anksto), pakilimas į Air Itamo kalvos viršūnę (~6 EUR/asm., mokama vietoje), pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos (~10 EUR/asm.), plaukimas Kilim geoparke (~30-50 EUR/asm.), saulėlydžio kruizas Langkavyje su vakariene (~50-70 EUR/asm.);
 • Vienviečio kambario priemoka 525 EUR;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Ingrida. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį (~1 EUR) 3* viešbučiuose.

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
2177

+ skrydis apie: 720 visiems su skrydžiu: 2897
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Malaizijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

AKCIJA! AVANSAS TIK 100 EUR IKI 05.31D. Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

AKCIJA! AVANSAS TIK 100 EUR IKI 05.31D. Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pasakiškas Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.