Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Atvyksime į Tubaną, esantį Kutos paplūdimyje
 • Naujuosius metus pasitiksime šarmingoje Indonezijos saloje – Gili Travangan
 • Mėgausimės rojaus salų ramybės su sniego baltumo paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu
 • Grožėsimės atviruko vertomis  įspūdingų  Džatiluvio ryžių terasomis
 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Aplankysime Tirta Gangga karašliškąjį vandens sodą
 • Aplankysime beždžionių mišką ir susipažinsime su jo egzotiškomis gyventojomis
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras, ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysime uolose pasislėpusį krioklį. Naujųjų metų išvakares praleisite ir pailsėsite 4 dienas vienoje iš mini Gili salų.bGili salos vietiškai verčiamos kaip „mažos salos“, kurių didžiausia yra tik 2,5 km ilgio ir 1,5 km pločio. Per valandą pilnai apvažiuosite jį dviračiu, o dar spėsite susiorganizuoti sau fotosesiją. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje ar stebėdami tradicinių Balio šokių pasirodymus, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanuro paplūdimį. Laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! 

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU !

EDVINAS

Om swastiastu! Tiang Edvinas! Balyje pirmą kartą apsilankiau 2017 m. lapkričio mėnesį. Įspūdis buvo toks stiprus, kad nepraėjus nė metams atsikrausčiau čia gyventi ir studijuoti indoneziečių kalbą bei kultūrą. Laisvalaikį užpildau nuotykių kupinomis kelionėmis, lankydamas džiunglėse pasislėpusius krioklius, šventyklas, ryžių terasas ir kas vakarą palydėdamas saulę nuostabaus grožio paplūdimiuose. Indonezijoje, turinčioje daugiau nei 17 tūkstančių salų, Balio sala, palyginus, – maža dalelytė. Visgi ji negali neužburti – čia sau patinkančios veiklos rastų greičiausiai kiekvienas: ramybės ieškotojas, vandens sporto entuziastas, kulinarijos gerbėjas ar nutrūktgalviškų įspūdžių ištroškęs keliautojas. Turo metu patirkime šios salos magiją kartu: pasimėgaukime vietinės virtuvės stebuklais, pritrenkiančia aura Hindu šventyklose, ryto gaiva ryžių terasose, įspūdingais saulėlydžiais bei poilsiu balto smėlio paplūdimiuose. 

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:50 – 23:55 Stambulas – Denpasaras 01:45 – 18:55 (+1)

 

Denpasaras – Stambulas 21:25 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:10 – 11:10

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)
Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
DENPASARAS – TUBANAS
Nusileisime tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Tubane, esantį Kutos paplūdimyje. Balio saloje, priklausančioje Indonezijai, gyvena daugiau nei 4 mln. gyventojų. Ši sala garsėja ne tik paplūdimių, kalnų ir ryžių plantacijų grožiu, bet ir turtingomis vietinėmis tradicijomis bei maloniais salos gyventojais. Indonezijoje dauguma jų musulmonai, tačiau Balio saloje dominuoja hinduizmo pasekėjai. Kadangi saloje yra daug vulkanų, čia galima pamatyti neįprastus juodo smėlio paplūdimius. Jie ypač nuostabūs sutemus, apšviesti mėnesienos. Registracija viešbutyje ir nakvynė Tubane.

3
diena
TUBANAS – GILI TRAVANGAN (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mūsų laukia įdomi kelionė į vieną iš trijų Gili salų švęsti Naujųjų metų. Vyksime su greitaeigu kateriu, nes tai patogiausias ir greičiausias būdas patekti į Gili salas. Vidutiniškai tai trunka apie 2 valandas. Yra trys Gili salos: Trawangan, Eyre ir Meno. Jie yra 35 kilometrai nuo Balio. Daugelis turistų aktyviai keliauja po Balį 70% savo atostogų, o po to kelioms dienoms atsipalaiduoja Gili salų paplūdimiuose– mes siūlome jums padaryti tą patį ir Naujuosius metus sutikti šioje romantiškoje saloje. Vietoj atšiaurių Balio kamščių, perpildytų paplūdimių ir triukšmingų gatvių Gili tvyro atsipalaidavusi atmosfera ir tyla: niekas netrikdo rojaus salų ramybės su sniego baltumo paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu.Tačiau vakare tikras naktinis gyvenimas – vakarėlių mėgėjams patiks Gili Trawangan - turės kur linksmintis. Pajūryje esančiuose vietiniuose baruose rengiamos diskotekos, o vakarėliai rengiami kiekvieną vakarą. Salos centre atmosfera ramesnė; maisto mėgėjai galės mėgautis dideliu etninių restoranų pasirinkimu. Naujametinė vakarienė ir nakvynė viešbutyje Gili Travangane.

4 – 5
dienos
POILSIS GILI TRAVANGAN SALOJE (pusryčiai)
Gili salose galėsite nardyti, degintis paplūdimyje arba poilsiauti nuostabaus gamtos grožio apsuptyje. 12,5 ha ploto sala, priklausanti Indonezijos Lomboko salai, tvarkoma pagal ypatingą koncepciją - gamta čia yra neeksploatuojama. Dėl šios salos ramybės ir grožio Gili Trawangan yra įprastas daugelio užsienio turistų kelionės tikslas. Jie vadina Gili Trawangan arba Nanggu "Rojaus sala". Balto smėlio paplūdimyje su ramiai banguojančiu Indijos vandenynu jums garantuojamas privatumas - jokių paplūdimio prekybininkų ar nepageidaujamų lankytojų. Nakvynės Gili Trawangan saloje.

6
diena
GILI TRAVANGAN - BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks persikėlimas iš Gili Trawangan į Balio salą. Pirmiausia stotelė - Lempuyang šventykla. Pura Lempuyang šventykla yra Balio induistų šventykla, esanti Lempuyang kalno šlaite, 1175 metrų aukštyje virš jūros lygio. Saloje žinoma kaip viena iš labiausiai gerbiamų Balio šventyklų, pastaraisiais metais „Instagram“ dėka ji tapo vis populiaresnė tarp turistų.  Čia visas kraštovaizdis atrodo visiškai siurrealistinis nuo šių šventyklos vartų, kurie  dar vadinami „Vartais į dangų“. Nuo šventyklos laiptų giedru oru atsiveria gražus vaizdas į Agungo ugnikalnio panorama ir  kalno papėdėje esantį slėnį. Vėliau aplankysime Tirta Gangga karašliškąjį vandens sodą. Jis yra aukščiausio salos  Agungo kalno pietrytiniame šlaite ir buvo pastatytas 1946 m., valdant velioniui Karangasemo karaliui Anak Agung Anglurah Ketut Karangasem (1887–1966). Architektūrinis ir parko kompleksas su daugybe tvenkinių, fontanų ir kanalų, kuriuos jungia alėjos ir tilteliai. Nepaisant gana jauno amžiaus, rūmai atrodo kaip senovinis paminklas dėl  architektūros ir didelės drėgmės, dėl kurios pastatų sienos po kelių mėnesių apauga žaliomis samanomis. Pervežimas į jaukų žvejų kaimelį su nuostabiu paplūdimiu. Nakvynė viešbutyje Kandidasoje.

7
diena
BALIS – UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių išsiregistruosime ir keliausime link Ubudo. Pakeliui sustosime prie ir keliausime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. 1963 m., išsiveržus ugnikalniui, šventykla išliko beveik nepaliesta. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Apsilankysime ir Sidemeno slėnyje ryžių terasose. Šioje vietovėje, esančioje apie 45 minutes į rytus nuo Ubudo, gyvena daug Balio gyventojų toliau nuo turistų minios, apsuptį nuostabaus gamtos grožio. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Rekomenduojame skirti laiko ir pasivaikščioti Campuhan pažintiniu taku.  Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Norintieji galėsite mėgautis SPA ir masažų procedūromis* savo viešbutyje arba vienuose iš daugelio įsikūriusių masažo centrų Ubudo regione. Be abejo siūlome savarankiškai arba esant grupės pageidavimui su kelionės vadovu aplankyti  Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime pasimėgauti Tegenungano krioliu, o vėliau trauksime į Balio salos vakarinėje dalyje įsikūrusį Džatiluvio (Jatiluwih) kaimą. Džatiluvyje įsikūrusios ryžių terasos įtraukos į Unesco pasaulio paveldą ir yra viena iš labiausiai lankomų salos įžymybių, kurių grožiui neatsispyrė ir pats Baraka Obama.  Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude. 

10 – 11
dienos
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Sanūrą. Laisvas laikas jūsų paskutinių dienų poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos – siužetai.
Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

11
diena
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti  Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į Lembongano (Lembogan) ar Nusa Penida salas*, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

12
diena
SANŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pasimėgausite paskutinėmis Balio akimirkomis. Pavakarę vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Stambulą, o iš ten – į Vilnių.
13
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis

Dalia
2023-12-28
10
Ypatingą įspūdį paliko aplankyti kriokliai, ryžių terasos bei Besakih šventykla ir, žinoma paviršinis nardymas, kurį rekomendavo ir suorganizavo grupės vadovas, apsistojus Gili Trawangan saloje. Didžiausia kelionės sėkmė - rūpestingas, inteligentiškas, intelektualus grupės vadovas Edvinas Greičius, kuris ne tik sklandžiai ir patraukliai sudėliojo, labai informatyviai pristatė svarbiausius ir įdomiausius Balio lankytinus objektus, visos kelionės metu įtraukiai nupasakodavo esminius vietinių gyventojų papročius ir jų kasdienio gyvenimo niuansus, bet, svarbiausia, sujungė visą grupę maloniai bendrystei. Didelis jam ačiū! Vietinis gidas puikiai tvarkė organizacinius reikalus, bet suteikiant informacijos apie salą Lietuvos atstovui neprilygo :)
Eglė
2023-01-06
9
Puiki kelionė, gerai sudėliota programa, tik kaip į tokią tolimą šalį kitą kartą vykčiau bent 2 pilnom savaitėm viešnagės. Pritrūko nors keletos papildomų dienų. Bet kelionės vadovės Viktorijos dėka pavyko sužinoti tikrai daug ir labai įdomios, ne tik teorinės, bet ir praktinės informacijos. Viktorija sukūrė labai jaukią, saugią aplinką visai grupei ir pridėjo labai labai daug, kad kelionę įvertinčiau kaip įsimintiną ir nuostabią. Labai graži ir svetinga sala!
Reda
2020-01-08
9
Buvo puikiai viskas suorganizuota. Tiesiog labai šaunu, kad gali vykti į kelionę ir visai nesirūpinti ką reiks veikti, nes jau viskas suplanuota. O suplanuota taip, kad tikrai žinai - svarbiausius objektus tikrai pamatysi, o be to, jautiesi labai saugiai. Tiesiog gaila buvo kitų lietuvių, kurie atvyko su kita kelionių agentūra arba savarankiškai ir buvo tokie pasimetę... Mums patiems rekomendavo, o mes rekomenduojame toliau...
Laima
2020-01-06
8
Gidės Viktorijos, vietinių gidų organizuotumą, darbą, taip pat Jūsų operatyvumą vertinu 10 balų. Tiesiog patį Balį įsivaizdavau kiek kitaip, todėl kelionė nepilnai atitiko lūkesčius.
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

* Kelionės kaina 1 asmeniui dviviečiame kambaryje

Apgyvendinimas viešbučiuose

Apgyvendinimas viešbučiuose

Tubane 1n. Rama beach 4* Deluxe Room

Gili Trawangane 3n. Villa Ombak – Superior Lumbung Terrace

Kandidasoje 1n. Ramayana Candidasa 4* Deluxe Room

Ubude 3n. Ubud Wana Resort 4* Wana Garden View room

Sanūre 2n. Griya Santrian Beach Resort & SPA 4* Deluxe Room

Tubane 1n. Rama beach 4* Deluxe Room

Gili Trawangane 3n. Villa Ombak – Superior Lumbung Terrace

Kandidasoje 1n. Ramayana Candidasa 4* Deluxe Room

Ubude 3n. Plataran Ubud Hotel & SPA 4* Deluxe room

Sanūre 2n. Hyatt Regency 5* Standard room

Kelionės kaina: 1985 EUR + skrydis

Kelionės kaina: 2305 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (10 naktų: 1 nakvynė – Tubane, 3 nakvynės Gili Travangane, 1 nakvynė Kandidasoje, 3 nakvynės Ubude, 2 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčiai) ir Šventinė Naujųjų metų vakarienė restorane Gili Travangane.
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Balis – Vilnius (kaina 1100 EUR);
 • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams ~33 EUR asmeniui (sumokama atvykus į Balio oro uostą);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * užsakoma vietoje.
 • Kaina priklauso ir nuo keliautojų skaičiaus ekskursinėse programose (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį, plaukiojimas plaustais Ajungo upėje, ekskursija į Uluvatu šventyklą su tradicinių šokių ir muzikos pasirodymu, ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (poilsio metu pasirinkus viešbutį Griya Santrian– nuo 440 EUR, Hyatt Regency 5* – nuo 620 EUR);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas vyksta su grupe iš Vilniaus arba pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.

Apgyvendinimo variantai

Rama Beach

Nuostabiai nuošali šventovė šurmuliuojančios Kutos širdyje, RAMA BEACH RESORT & VILLAS, siūlanti svečiams įsimintiną patirtį, įkūnijančią geriausią Balio kultūrą, istoriją, paveldą ir virtuvę. Viešbutis turi erdvius kambarius ir vilas, kur svečiai kviečiami atsipalaiduoti pagal apgalvotą tradicinį ir modernų dizainą net 2 hektarų vešliame atogrąžų sode. Puiki vieta romantiškam poilsiui poroms arba šeimoms.

Villa Ombak

Vieta: Šis viešbutis yra Gili Trawangan, didžiausioje iš 3 mažų smėlio salų, esančių į šiaurę nuo Indonezijos Lomboko salos. Pervežimas į Lomboko oro uostą trunka apie 45 minutes, iš kurių 15 minučių – laivu, o dar pusvalandį – autobusu, apie 54 km iki Balio, apie 10 m iki paplūdimio.

Ramyana Candidasa

"Ramayana Candidasa" - nuostabus erdvus pajūrio kurortas su panoraminiu vaizdu į vandenyną, įsikūręs rytinėje Balio dalyje, apsuptas vešlių atogrąžų sodų. Visiška šventovė svajonių atostogų ieškotojams. Ramayana Candidasa yra puiki vieta ramiai praleisti atostogas Balyje, taip pat tyrinėti nuostabų povandeninį Balio rojų, pavyzdžiui, Tulambeną, Amedą, Padang Bai, Žydrąją lagūną ir daugelį kitų.

Plataran Ubud

Viešbutį "Plataran Ubud Hotel & Spa" supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

Griya Santrian

Vieta: 20 km iki Ngurah Rai oro uosto, apie 9 km iki Denpasaros miesto, Sanur miestelio centre, apie 200 m iki palūdimio.

HYATT REGENCY SANUR »

Kambario tipas: Standard Room

Viešbutis yra patogioje vietoje, netoli pagrindinių Balio lankytinų vietų, o tarptautinis Ngurah Rai oro uostas yra vos už 16 km.

Ubud Wana Resort

Vieta:  Apie 35 km iki Nguraho Rajaus tarptautinio oro uosto, Nyuh Kuning kaimelyje, apie 5 km iki Ubudo kurorto centro, apie 600 m iki Beždžionių miško, netoli viešbučio yra kavinės, barai bei parduotuvės, apie 25 km iki paplūdimio.

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.