Vietnamas su prieskoniu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
 • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
 • Mėgausimės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje
 • Ilsėsimės nuostabioje Fu Kuoko (Phu Quoc) saloje, tiesiog užburiančioje idilišku grožiu
 • Mekongo deltoje iš arti susipažinsime su neįprastu vietinių žmonių gyvenimu
 •  

Nuo1490
2020 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2240

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname! 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Hanojus 02:20 – 16:10 (+1)

Hošiminas – Stambulas 21:40 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – HANOJUS 
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
2
diena
HANOJUS
Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3
diena
HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)
Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square). Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla. Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4
diena
HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus. Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bič Dongo (Bich Dong) šventyklas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė Hanojuje.

5
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Pietūs laive. Po pietų plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

6
diena
HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)
Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Kat Ba saloje.

7
diena
KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Hai Phong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.
8
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)
Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą, įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami laivu susipažinsime su deltos gyvenimu. Išsilaipinę Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse: čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Arklio traukiamu vežimu važiuosime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami kasdienį upės gyvenimą. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį, kuriame lauks trumpas apžvalginis turas. Lankysimės uosto rajone (Nin Kieu) ir pajusime autentišką Hau upės gyvenimo atmosferą. Nakvynė viešbutyje Kan To.

9
diena
MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)
Po pusryčių, plaukdami laivu, lankysimės didžiausiame ir įdomiausiame Mekongo deltos vandens turguje – Kai Range (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Sugrįžę į Kan To miestą, lankysimės kantoniečių kinų kongregacijos rūmuose (Cantonese Congregation Pagoda), khmerų pagodoje (Munirangsyaram Khmer Pagoda) ir senoviniuose Bin Tujaus (Binh Thuy) namuose, kuriuose buvo filmuojamas žymus prancūzų filmas „Meilužis“ (1992 m.). Po to važiuosime į Racžos miestą (110 km kelio). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir persikelsime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (Svarbu: paskutinis laivas išplaukia 13 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.
10 – 13
dienos
FU KUOKAS (pusryčiai)
Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

14
diena
FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten - į Vilnių.
15
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo1490
2020 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2240

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje vykusio karo šalyje įsigalėjo komunizmas. Vietnamas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vietnamas su prieskoniu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Marius
2018 02 13
10.0
Kelione tikrai esu patenkintas. Nesitikėjau, kad Vietname bus tokia gera kelionių organizacija ir viešbučiai. Jokių vėlavimų, pasiteisinimų ir pan. Vykau turėdamas tam tikrų lūkesčių ir tam tikrą informaciją. Nemanau, kad į tokias keliones galima vykti nežinant kur vyksti. Taigi lūkesčiai pasiteisino. Labiausiai norėjau pamatyti Halong įlanką ir Mekongo deltą. Išvyka į Halong puikiai suderinta, kadangi, po to sekanti diena Cat Ba saloje. Tiesa, džiunglės Cat Ba saloje nėra tokios įspūdingos, bet tai mano problema, kadangi esu džiunglių matęs. Taigi, išvyka į džiungles (15 km) galėtų būti ir trumpesnė. Mekongo delta pasiplaukiojimas galėtų būti ir ilgesnis. Tai tikrai įspūdinga ir galėtų apimti potvynius ir atoslūgius. Skeptiškas naujoms statyboms. Bet , gerb., vadovės Linos, iškovotas iš vietinių organizatorių apsilankymas naujai pastatytame šventyklų komplekse prie Hanojaus tikrai vertas dėmesio ir turėtų būti įtrauktas į stacionarią programą. (pvz. ko važiuoti į Kasablanką ir neapsilankyti Jų naujai pastatytoje mečetėje ? ). Manau, kad Egiptui, Turkijai ar net Ispanijai reiktų pasitempti, lyginant su Vietnamo viešbučiais ir aptarnavimu. (Kas ten 4* ar 5*, tai Vietname gali gauti ir už 3* ar 4*ir kitomis kainomis). Aišku esminis momentas - Azijos kultūra ir žmonės. Mano įsitikinimu jeigu Afrikoje ar Turkijoje garbės reikalas “apknisti” turistą, tai Azijoje kol kas to nėra. Taigi, paskubėkit, tai Jūsų terra incognita. Kaip minėjau vietiniai organizatoriai tikrai tvarkingi, autobusai nauji ir geri ir už vandenuką doleriukų neprašinėja, dalija už ačiū. Aišku reikia įvertinti “socialistinį” įvaizdį. Lietuvos agentūra, manau, kelionės laikus ir skrydžius, atsižvelgiant į atstumus ir laiko skirtumus sudėliojo tikrai optimaliai. Kelionės vadovė Lina – gaila, kad pasitiko tik Hanojuje. Lina – aukšto lygio profesionalė ir eruditė. Įdomiausia, kad ir kelionės organizatorės-administratorės darbą su tuo geba suderinti. Ir nuolat kovoja už savo lydimos grupės interesus. Pagarba ir ačiū Jai. Su “Kelionių Akademija” nebuvo jokių problemų.
Rasa
2018 02 12
9.8
Kelionė puiki, įspūdinga. Vietnamas vertas ilgo skrydžio. Kita kultūra, gamta, besivystanti įdomi šalis. Į šią šalį reikia važiuoti dabar, nes vėliau ji gali būti jau nebe įdomi, panaši į visas kitas Azijos šalis. Labiausiai šioje kelionėje patiko Halongo įlanka, Mekongo delta, revoliucijos muziejus, tunelių lankymas, gamta. Vietnamo istorija įspūdinga! Viešbučiai kelionės metu geri, tik kietos lovos Hai son viešbutyje. Apskritai kelionė organizuota puikiai. Lina puiki, profesionali gidė, be jos kelionė neįsivaiduojama. Ji savo žiniomis stulbino, aukštas pilotažas!
Daiva
2018 02 12
9.4
Kelionė gera ir įdomi. Šią šalį rekomenduočiau tiems kas nori aplankyti Aziją, bet jau buvo Tailande, kam patinka susipažinti su šalies istorija. Mums labiausiai patiko plaukimas Hlongo įlankoje, Mekongo delta, poilsisi Kokosų saloje. Joje mes pasrinkome Mango Bay viešbutį, jis labai mums patiko. Kiti viešbučiai atitiko savo kategoriją. Pirmąją nakti nežinojome , kad viešbutyje reikia įsijungti karšto vandens šildytuvą.. Labiausiai nepatiko Cat ba sala, joje žiemos metu neturėjme ką veikti, nieko ypatingo joje nepamatėme. Kelionės vadovė Lina profesionali ir rūpestinga. Vietiniai rusakalbiai gidai ir rūpestingi, bet prastokai kalba rusiškai, bet Lina juos papildo. Halongo įlankos vaizdai buvo nepakartojami, plaukimas laivu, visa įgula paliko labi didelį įspūdį. Grupės vadovė Lina – tikra savo darbo profesionlė, pasakoja įdomiai ir aiškiai. Rekomenduočiau atsisakyti Cat ba salos, ji įspūdžio nepaliko. Rytinė kelionė į vaisių turgų ant vandens Mekongo upėje, taip pat nepaliko įspųdžio. Viešbučiai geri, atitiko savo kategorijas. Kelione nenusivyliau ir rekomenduočiau tiems kas nori išeiti iš komforto zonos.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3*–4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 1 naktys Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 5 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienės;
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankytinus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (apie 750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka ~ 400 EUR;
 • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Vietnamo vizos įklijavimas oro uoste;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Hanojaus oro uoste.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Apgyvendinimo variantai

VIEŠBUČIAI

THIEN HAI SON 3* »

Kaina asmeniui 1490 EUR + skrydis

Kambario tipas: mountain view

Įsikūręs vos 0.5 km atstumu nuo miesto centro bei 15 min kelio automobiliu nuo oro uosto.

Nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 val. dirbanti registratūra, 24 val. kambarių aptarnavimas, greitas užsiregistravimas/išsiregistravimas, bagažo saugykla - tik kelios viešbučio paslaugos.

Viešbučio kambariai rūpestingai įrengti laikantis aukščiausio patogumų standarto. Kai kuriuose kambariuose yra plokščiaekranis televizorius, bevielis interneto ryšys (nemokamas), kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas. Viešbutis siūlo puikias pramogas, tarp jų privatus paplūdimys, sauna, atviras baseinas, sveikatingumo centras, masažas. Thien Hai Son Resort viešbutyje atrasite patrauklų profesionalaus aptarnavimo bei plataus patogumų pasirinkimo derinį.

MERCURY PHU QUOC RESORT & VILLAS »

Kaina asmeniui 1590 EUR + skrydis

Kambario tipas: superior villa

Viešbutis įsikūręs tik 7.6 km nuo miesto centro ir vos 4 km nuo uoro uosto. Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais.

Maloni viešbučio atmosfera atsispindi kiekviename kambaryje. Viešbutyje galite rasti 73 prabangias vilas, konferencijų salę talpinančią 80 žmonių, taip pat mėgautis jūros gėrybėmis "Romantic Sea" restorane, išsirinkti kokteilį net iš keturių čia esančių barų ar atsipalaiduoti "Pure" SPA centre. Viešbučio teritorijoje nemokamai galite naudotis baseinu, baidarėmis, dviračiais, sale ir teniso kortais. Taip pat užsukti į bibliotekos ir interneto kampelį, bei įsigyti lauktuvių dovanų parduotuvėje.

Kelionės užsakymas

Nuo
1490

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2240
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Vietnamo specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.