Vietnamas su prieskoniu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Vietnamas su prieskoniu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsime su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
  • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
  • Mėgausimės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje
  • Ilsėsimės nuostabioje Fu Kuoko (Phu Quoc) saloje, tiesiog užburiančioje idilišku grožiu
  • Mekongo deltoje iš arti susipažinsime su neįprastu vietinių žmonių gyvenimu

   

Programa

 • Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname! 

  Planuojami skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Hanojus 02:20 – 16:10 (+1)

  Hošiminas – Stambulas 21:40 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS 

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  HANOJUS

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square). Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla. Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA  HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus. Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bič Dongo (Bich Dong) šventyklas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė Hanojuje.

 • 5 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

  Pietūs laive. Po pietų plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

 • 6 diena

  HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)

  Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Kat Ba saloje.

 • 7 diena

  KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Hai Phong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 8 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

  Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą, įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami laivu susipažinsime su deltos gyvenimu. Išsilaipinę Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse: čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Arklio traukiamu vežimu važiuosime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami kasdienį upės gyvenimą. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį, kuriame lauks trumpas apžvalginis turas. Lankysimės uosto rajone (Nin Kieu) ir pajusime autentišką Hau upės gyvenimo atmosferą. Nakvynė viešbutyje Kan To.

 • 9 diena

  MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių, plaukdami laivu, lankysimės didžiausiame ir įdomiausiame Mekongo deltos vandens turguje – Kai Range (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Sugrįžę į Kan To miestą, lankysimės kantoniečių kinų kongregacijos rūmuose (Cantonese Congregation Pagoda), khmerų pagodoje (Munirangsyaram Khmer Pagoda) ir senoviniuose Bin Tujaus (Binh Thuy) namuose, kuriuose buvo filmuojamas žymus prancūzų filmas „Meilužis“ (1992 m.). Po to važiuosime į Racžos miestą (110 km kelio). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir persikelsime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (Svarbu: paskutinis laivas išplaukia 13 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.

 • 10-13 diena

  FU KUOKAS (pusryčiai)

  Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

 • 14 diena

  FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten - į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai8

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Penkt, Lapkr 20 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1490 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 2240 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIAI

THIEN HAI SON 3* »

Kaina asmeniui 1490 EUR + skrydis

Kambario tipas: mountain view

Įsikūręs vos 0.5 km atstumu nuo miesto centro bei 15 min kelio automobiliu nuo oro uosto.

Nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 val. dirbanti registratūra, 24 val. kambarių aptarnavimas, greitas užsiregistravimas/išsiregistravimas, bagažo saugykla - tik kelios viešbučio paslaugos.

Viešbučio kambariai rūpestingai įrengti laikantis aukščiausio patogumų standarto. Kai kuriuose kambariuose yra plokščiaekranis televizorius, bevielis interneto ryšys (nemokamas), kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas. Viešbutis siūlo puikias pramogas, tarp jų privatus paplūdimys, sauna, atviras baseinas, sveikatingumo centras, masažas. Thien Hai Son Resort viešbutyje atrasite patrauklų profesionalaus aptarnavimo bei plataus patogumų pasirinkimo derinį.

MERCURY PHU QUOC RESORT & VILLAS »

Kaina asmeniui 1590 EUR + skrydis

Kambario tipas: superior villa

Viešbutis įsikūręs tik 7.6 km nuo miesto centro ir vos 4 km nuo uoro uosto. Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais.

Maloni viešbučio atmosfera atsispindi kiekviename kambaryje. Viešbutyje galite rasti 73 prabangias vilas, konferencijų salę talpinančią 80 žmonių, taip pat mėgautis jūros gėrybėmis "Romantic Sea" restorane, išsirinkti kokteilį net iš keturių čia esančių barų ar atsipalaiduoti "Pure" SPA centre. Viešbučio teritorijoje nemokamai galite naudotis baseinu, baidarėmis, dviračiais, sale ir teniso kortais. Taip pat užsukti į bibliotekos ir interneto kampelį, bei įsigyti lauktuvių dovanų parduotuvėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3*–4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 1 naktys Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 5 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
  • Maitinimas: 13 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienės;
  • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
  • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
  • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankytinus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (apie 750 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Vienviečio kambario priemoka ~ 400 EUR;
  • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Vietnamo vizos įklijavimas oro uoste;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Kelionės vadovas pasitinka Hanojaus oro uoste.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką