Graikija. Poilsinės kelionės į Graikiją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija, Kretos sala

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Graikija. Poilsinės kelionės į Graikiją

Spausdinti

Programa

 • – vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių vietovių.

  SKRYDŽIAI Į KRETĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn.
  Kurortai: Chanijos, Retimno, Herakliono, Lasičio.

  Aza Tours/Tez Tour kelionės į Kretą

  Novaturo kelionės į Kretą


  KRETOS KURORTAI

   

  Balos lagūna - tai viena gražiausių Kretos salos lagūnų. Sakoma, kad čia jūra tarsi vaivorykštė mirguliuoja daugybe atspalvių. Gramvūza yra sala, kurioje anksčiau buvo venecijiečių fortas. Dabar tvirtovė yra apleista, į ją galima pakilti stačiais laipteliais. Nepraleiskite progos išsimaudyti dangiško grožio Balos lagūnos paplūdimyje, juk ne veltui medaus mėnesį čia praleido princas Čarlzas ir princesė Diana. 

   

  Falasarna - nedidelis kurortas vienas žinomiausių paplūdimių „Chania Prefecture“, o taip pat ir visos Kretos. Falassarna įlanka yra viena iš labiausiai žinomų paplūdimių Graikijoje, kuris buvo apdovanotas kaip geriausią paplūdimio Kretoje ir vienas iš 10 geriausių paplūdimių Europoje. Falassarna smėlis yra baltas, vandens spalva tropikų.  Šis paplūdimys  visada turi lankytojų, tačiau niekada neatrodo perkrautas. 

   

  Chanija - senoji Kretos sostinė, šiandien yra antras pagal dydį salos miestas. Harmoningas ir ramus miestas. Chanija – pripažįstamas gražiausiu Kretos miestu, puoselėjantis ir branginantis kultūrinį ir istorinį palikimą. Palei įlanką įsikūrę jaukūs restoranai, barai ir nedidukės parduotuvėlės. Ten pat šurmuliuoja ir garsusis kryžiaus formos turgus, turintis keturis įėjimus.  Į šiaurę ir į vakarus nuo Chanijos driekiasi vaizdingi paplūdimiai, apstatyti mažais miesteliais ir išgražinti vaizdingomis įlankomis. Daugiau»

  RETIMNO REGIONAS

   

  Retimnas - įsikūręs šiaurinėje Kretos pakrantėje, tarp Herakliono ir Chanijos. Tai trečias pagal dydį Kretos miestas. Maloniai nuteikia pasisėdėjimas jaukiose pakrantės tavernose, kur galima paskanauti puikiausių patiekalų iš šviežių jūros gėrybių. Lankantis Retimne būtina užsukti į Archeologijos muziejų, kur saugomi vertingiausi šio regiono archeologiniai radiniai bei viena turtingiausių numizmatikos kolekcija. Retimnas taip pat garsėja plačia smėlėta pakrante, kurioje puikuojasi daug viešbučių. Daugiau»

   

  Georgiopolis - miestas tarp Chanijos ir Herakliono, salos šiaurinėje pakrantėje. Pagrindinë miesto aikštė – viena labiausiai lankomų turistų visoje Kretoje dėl čia įsikūrusių daugybės įvairių restoranų, tavernų, lauke esančiomis reklamomis kviečiančios užeiti, pailsėti po eukaliptų lapais. Tai vieta, kuri niekada nebūna tuščia ir visąlaik skleidžia savo jaukią atmosferą. Mieste taip pat rasite daug parduotuvių siaurose miestelio gatvėse.

   

  Bali - tai unikalaus gamtos grožio kurortas Kretos viduryje, Retimno apskrityje. Praeityje garsus žvejų kaimelis šiandien - puiki atostogų vieta su išvystytu turizmu, kartu išlaikiusi vietinius papročius bei tradicijas. Didingų kalnų apsupty esančiame kurorte, puikuojasi net keturi jaukūs paplūdimiai, kurie yra nepaprastai švarūs ir saugūs vaikams. Vietovę puošia tradiciniai maži nameliai, apsodinti gėlynais, graikiškos tavernos ir mažytis žvejų uostas.

  HERAKLIONAS IR Į RYTUS

   Amudara

  Amudara dėl savo 5km ilgio smėlio paplūdimio yra vienas labiausiai lankomų kurortų Kretoje, visai šalia Herakliono. Šiaip ramus miestelis atgyja šiltuoju sezonu nuo gegužės, birželio. Minėtas paplūdimys apdovanotas Mėlynąja Vėliava, kas pažymi jo švarumą, jis puikiai tinkamas maudytis šiltoje Viduržemio jūroje, degintis saulėje ir užsiimti įvairiomis vandens sporto rūšimis.

   

  Guves - miestelis įsikūręs šiaurinėje Kretos salos dalyje, už 18km į rytus nuo Herakliono. Tai nemaža teritorija, į kurią įeina keli mažesni kaimeliai, viename iš jų atsiveria puikus vaizdas nuo 300m kalvos. Palei pajūrio zoną įsikūrė nemažai viešbučių, siūlančių visas reikiamas pramogas turistams. Čia taip pat rasite puikius smėlio paplūdimius, kur galėsite ramiai leisti atostogų poilsio dienas. Kaip ir kiekviename kurorte galėsite rinktis iš gausios restoranų, barų, kavinių pasiūlos. 

   

  Chersonisos - tai buvęs paprastas žvejų kaimelis, nutolęs nuo sostinės Herakliono apie 26 km, tapęs labai populiariu atostogų centru. Tai judrus, jaunimo pamėgtas kurortas. Čia įsikūrę viešbučiai, barai, diskotekos, suvenyrų parduotuvės, yra mini golfas, kartingai, nedidelis vandens parkas, kuriame vasaros metu vyksta dieninės diskotekos ir pramogos. Parduotuvëė dirba iki vidurnakčio, barai ir naktiniai klubai – iki ryto arba kol yra lankytojų. Daugiau»

   

  Malija – pakrantės miestelis šiaurinėje Kretos salos dalyje, Įsikūręs 34km į rytus nuo sostinės Herakliono. Malia labiausiai vertinama turistų dėl puikios architektūros bei smagaus naktinio gyvenimo pramogų, renginių, koncertų. Kurortas net vadinamas Kretos „Ibiza“, todėl sutraukia labai daug jaunų lankytojų iš žemyninės Europs ir Britų salų.

   

  Stalida - vos tik už 8 km nuo Chersoniso miesto įsikūrusi nuostabi kurortinė vieta – Stalida, prisiglaudusi jaukios įlankos pakrantėje. Tai modernus turistinis kurortas visai prie pat „pramogų mekos“ Malijos. Stalida mėgstama dėl puikių ilgų smėlio paplūdimių. Iš Stalidos patogus susisiekimas su Heraklionu autobusais.

  LASIČIO REGIONAS

   

  Agios Nikalaos - uolėtoji Mirabello pakrantė ir Agios Nikolaos yra vienas elegantiškiausių ir moderniausių miestų visoje saloje. Nedidelėse, romantiškose gatvelėse Jūs atrasite graikiškų tavernų, kurios Jums pasiūlys nacionalinių Kretos patiekalų.Paplūdimiuose rasite viską, kas susiję su aktyviu poilsiu. Ramiam poilsiui - pasiplaukiojimai jūroje laivais, jachtomis.

   

  Elunda – vaizdingas šiaurinės pakrantės kelias veda į buvusį žvejų kaimelį, o dabar – kurortą Elundą. Čia rasite komfortiškus, ištaigingus viešbučius, tavernas, suvenyrų parduotuvėles. Iš čia laivu galima persikelti į Spinalongos salą – kadaise buvusį fortą, praėjusiame amžiuje tapusį raupsuotųjų kolonija.

    Lerapetra – tai didžiausias miestas Kretos pietinėje pakrantėje ir piečiausias Europoje. Čia taip pat yra siauros gatvelės su jaukiais tradiciniais namais, kur jūs galėsite vaikščioti. Uosto priekyje yra daug restoranų ir kavinių. Priešais miesto rotušæ yra keli senovės artefaktai, kurie buvo pastatytos, įskaitant sarkofagai ir kai kurie senoviniai stulpeliai. Daugiau objektų galima pamatyti Archeologiniame muziejuje Lerapetroje.

  SKRYDŽIAI Į PELOPONESĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 

  Kurortai: Epidauras, Ermioni, Porto Heli, Monemvasia, Methana

  Aza Tours/Tez Tour kelionės į Patrus 

    KURORTAI PELOPONESE:

  Epidauras - Epidauras kadaise buvo svarbus Graikijos religijos ir medicinos centras, skirtas dievui Asklepijui. Šventovė veikė VI a. pr. Kr.–II a. Vietovė garsi teatru, kuris buvo pastatytas IV a. pr. Kr. pab. ir yra vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių teatrų Graikijoje. Epidauro teatre beveik tobula akustika. Čia yra vienintelė išlikusi apvali 20 m skersmens orchestra. Teatre iš pradžių tilpo 6 tūkst. žiūrovų, tačiau II a. pr. Kr. jis buvo išplėstas ir vietų skaičius padidintas iki 12 tūkst. Kiekvieną vasarą Epidauro teatre vyksta antikinės dramos festivaliai. Daugiau»

  Ermioni - Graikijoje yra nedidelis pajūrio miestas rytinėje Peloponeso pakrantėje, Argolio regione. Pastatytas ant kalno šlaitų aplink gražų uostą, šis miestas atsigavo per pastaruosius dešimtmečius, nes daugelis atėnų turi namus atostogoms. Tradicinė Ermioni Graikijos architektūra ir gamtos grožis pritraukia daug šeimų, ieškančių ramių atostogų. Mažas uostas yra prijungtas keltu į Pirėją ir Hydros ir Spetses salas. Uosto promenada yra atpalaiduojanti vieta pasivaikščioti ir mėgautis valgiais jūsų atostogų metu. Patogioje vietoje siūlomos dienos ekskursijos į senovės Epidaurus, Porto Heli, Nafplion, Hydra ir Poros.Daugiau»

  Porto Heli – yra nedidelis pakrantės miestas Peloponese, įsikūręs Argolidos prefektūroje. Jis yra pastatytas aplink natūralų uostą, kuriame gyvena 2000 gyventojų, dirbančių turizmo ir žemės ūkio srityse. Šiandien „Porto Heli“ yra viena iš garsiausių Argolidos regiono vietų, turinti didelę turizmo infrastruktūrą. Porto Heli uostas aptarnauja daugelį maršrutų į Saronio salas. Jis yra lengvai pasiekiamas iš Atėnų ir taip pat labai arti istorinio Nafpliono miesto. Į „Porto Heli“ atvykstančius lankytojus nustebins kosmopolitiška, bet vis dar tradicinė atmosfera. Kaimas yra ideali vieta šeimyninėms atostogoms. Porto Heli yra nedidelis pajūrio miestas su dideliu uostu. Šis uostas yra dažna žvejybos laivų ir jachtų švartavimosi vieta vasarą, suteikiant Porto Heli Graikijai kosmopolitinę atmosferą. „Porto Heli“ yra keletas paplūdimių, tačiau dauguma jų yra mažos, nuošalios įlankos su atpalaiduojančia atmosfera. Daugiau»

  Monemvasia - pilies miestas yra vienas įspūdingiausių vietų Graikijoje. Įsikūręs pietrytinėje Peloponeso pusėje, Monemvasija Graikija buvo viduramžių laikais jūros uolos pusėje. Ši didžiulė jūros uola nėra matoma iš žemyno, kad vietiniai gyventojai galėtų išvengti priešų atakų. Vienintelis būdas pasiekti Monemvasiją buvo valtimi, o vėliau buvo padarytas takas, jungiantis pilies įėjimą į žemyną. Naujas miestas buvo pastatytas žemyne, priešais uolą. Pasivaikščiojimas po pilies miestą yra kelionė į praeitį, o vaizdas į jūrą nuo pilies viršaus yra kvapą gniaužiantis.Daugiau»

  Methana - Metanos pusiasalis, 23 metų senumo vulkano išsiveržimo metu sukurtas laukinių grožio sinonimas. „Methana“ yra patraukli atostogų vieta, gamtos grožis, vulkaniniai kraštovaizdžiai, nuostabūs paplūdimiai, garsus senovės mineralinio vandens šaltiniai, daugybė kraštovaizdžių, turtinga regiono istorija ir mažas atstumas nuo sostinės. Metana yra viena iš populiariausių Graikijos kurortų. Jo karšto vandens šaltiniai, esantys išilgai pusiasalio pietinės pakrantės, yra vulkaninės veiklos rezultatas. Daugelis lankytojų plaukioja rajono kurortuose, gydosi, taip pat atgaivina organizmą.Daugiau»

   

   

  SKRYDŽIAI Į RODO SALĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn.

  Kurortai: Rodas, Iksija ir Jalysas, Kalitėja ir Falirakis, Kolymbija, Lindos.

  Aza Tours/Tez Tour kelionės į Rodo salą

  Novaturo kelionės į Rodo salą


  RODO KURORTAI

   

  Rodas - salos sostinė Rodas –Viduržemio jūros miestas su puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, vaizdinga raižyta pakrante, krištolo skaidrumo jūra. Rodas siūlo rupaus smėlio – žvyro paplūdimius su spalvingais saulėlydžiais, žalius miesto parkus, siauras senamiesčio gatveles su tradiciniais namų kiemais ir daugybę jaukių kavinukių, tavernų ir barų, kurie prisipildo iki vidurnakčio. Daugiau»

   

  Iksija ir Jalisas - Iksija nedidelis kurortas, įsikūres salos šiaurėje, vos už 6 km nuo Rodo miesto, garsėja prabangiais viešbučiais. Ilgame ir plačiame akmenuotame paplūdimyje puikiai įrengti vandens sporto centrai. Tai ideali vieta vandens sporto mėgėjams ir mėgstantiems poilsį komfortiškuose viešbučiuose. Jalisas kosmopolitiškas kurortas šiaurinėje salos dalyje, nutolęs nuo Rodo 8 km atstumu. Vietovė garsi antikiniais paminklais, puikiu gamtovaizdžiu ir švelniu klimatu. Daugiau»

   

  Kalitėja ir Falirakis – tai žavingas kurortas išsidėstęs palei vakarinę Rodo pakrantę. Šis regionas garsėja tyru oru ir švaria jūra. Čia platus ir viešbučių pasirinkimas. Kurortas poilsiautojų pamėgtas dėl puikių paplūdimių, vaizdingų įlankų ir trykštančių šaltinių. Kalitėjos ir Falirakio sritys yra vienos graþiausių ir didžiausių pakrantės poilsio vietų, turinčios puikią turistinę infrastruktūrą bei siūlančios triukšmingą naktinį gyvenimą. Daugiau»

   

  Kolymbija - yra pusiaukelėje tarp Rodo ir Lindo miestų. Kolymbija tinka žmonėms, norintiems ramaus poilsio. Pušynais apaugusia pakrante einantys keliai – tinkama vieta pasivaikščioti ir pasivažinėti dviračiais. Šioje vietovėje retai kada būna vėjuota – ją nuo vėjų apsaugo šalia esantys kalnai. Bet dėl tos pačios priežasties čia kartais būna uodų, todėl nepamirškite jau Lietuvoje pasirūpinti priemonėmis nuo jų. Daugiau»

   

  Lindos - tai išskirtinio grožio kurortas, kurio balti nameliai tarsi cukraus gabaliukai aplipę virš jūros iškilusį akropolį. Visas dramatiško grožio miestas yra archeologinė vietovė. Antikos laikais Lindas buvo vienas iš trijų svarbiausių Rodo salos miestų. Šalia didingos istorinės praeities čia verda tikras kurorto gyvenimas. Miestelyje daug lankytinų vietų. Toliau nuo miesto rasite atokių paplūdimių ir olų. Daugiau»


   

  SKRYDŽIAI Į SALONIKUS

  Skrydžiai:  Vasaros sezonas  iki lapkričio mėn. 
  Kurortai: Kalitėja,Vourvourou, N. Marmaras, Nea Potidea, Afitos, Chanioti, Ouranoupoli.

  Kelionės į Salonikus iš Varšuvos 

  KURORTAI SALONIKUOSE


  Kalitėja - iki oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. tai judri kurortinė vietovė Kasandros iškyšulyje. Kurorto paplūdimio zonoje daug barų, tavernų, restoranų. Vandens sporto mėgėjams įvairios vandens pramogos. Daugiau»


  Vourvourou - iki oro uosto 115 km. Trukmė 2 val. Kurortas įsikūręs 10 km į pietus nuo Agios Nikolaos ir yra žinomas dėl savo paplūdimių. Vourvourou, yra žvejų gyvenvietė, kur lankytojai gali gauti šviežios žuvies. Švarios smėlio pakrantės ir krištolo skaidrumo vanduo ideali vieta šeimoms su vaikais, paplūdimiai yra seklūs ir saugūs įvairiai veiklai. Daugiau»  N. Marmaras - iki oro uosto 115 km. Trukmė 2val. sitonijos pusiasalio traukos centras. Judrus kurortas, kur nestinga restoranų, tavernų,
  jaukių kavinių, parduotuvių. Daugiau»

  Nea_Potidea

  Nea Potidea - iki oro uosto 65 km. Trukmė 50 min. Kasandros pusiasalio pradžioje esantys nedideli miesteliai labai tinka ramiam poilsiui. Gurmanai čia ras puikių graikiškų tavernų ir kavinių. Daugiau»

  Afitos - iki oro uosto 85 km. Trukmė 1 val ir 20  min. Pats populiariausias iš trijų „pirštų“ – Kasandros pusiasalis, pelnytai vadinamas rojaus kampeliu. Neatsitiktinai didžioji pusiasalio viešbučių dalis pastatyta būtent čia. Daugiau»


  Chanioti - iki oro uosto 100 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Nedidelis, bet judrus ir spalvingas kurortas Kasandros iškyšulyje. Smulkaus žvyro paplūdimys – gera vieta maudytis ir degintis. Daugiau»

  Ouranoupoli - iki oro uosto 130 km. Trukmė 2 val. Mažas miestelis su įspudingo grožio gamta ir gerai išvystytu turizmo sektoriumi. Miestelis ypač tinka keliautojams norintiems pailsėti nuo miesto šurmulio. Daugiau»

   

   

  SKRYDŽIAI Į KORFU SALĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 
  Kurortai: Glyfada, Marathias, Kavos, Nissaki, Agios Georgios.

  Novaturo kelionės į Korfu salą

  KURORTAI KORFU

  Glyfada– iki oro uosto 20 km. Trukmė 30 min.Tai vienas populiariausių, smelėto paplūdimio kurortų Korfu saloje. Miesto oro uostas yra nutolęs vos 15km, o vienas žymiausių kaimelių  Pelekas, populiarus unikaliais saulėlydžių vaizdais, yra vos už 5km. Aplink paplūdimį galite rasti 6 tavernas, muzikinius barus, įvairių vandens sporto pramogų. Žymiausias Golf klubas yra nutolęs 5km.

  Marathias – iki oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. Tai gražus, smelėto paplūdimio kurortas, esantis salos pietvakariuose. Miesto oro uostas yra vos už 30km. Paplūdimys išsiskiria auksiniu smėliu bei kristaliniu vandeniu. Paplūdimys yra apsuptas mišku, todėl tiks skirtingų poreikių turintiems žmonėms. Restoranuose bei tavernose galėsite pasimėgauti vietiniu maistu. Netoliese rasite vietinius kaimelius: Perivoli (2km), Lefkimmi (5km), Argyrades (5km).

  Kavos – iki oro uosto 50 km. Trukmė 1 val. Tai kurortinis miestas garsėjantis pašėlusiu naktiniu gyvenimu, vakarėliais paplūdimiuose. Jei ieškote pašėlusių atostogų, tai šis kurortas kaip tik Jums. Kurortas ypač mėgstamas britų, todėl jame pajusite daugiau britiškumo nei vietinės dvasios. Paplūdimiai malonūs bei nukloti auksinio smėlio. Visai netoliese yra Lefkimmis reservatas, todėl jei norėsite pailsėti nuo šurmulio, tai puiki vieta atsipūsti.

  Nissaki– iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. tai vaizdingas ir ramus kurortas, esantis salos šiaurinėje pakrantėje. Praeityje, tai buvo maža uolota sala, kuri metams bėgant prisijungė prie Korfu salos. Nissaki, tai nekomercinis kurortas puikiai tinkantis ramiam poilsiui šeimoms, poroms ar senesniems žmonėms. Norintiems išbandyti naktinį šios salos gyvenimą, siūlome nuvykti į vos už kelių kilometrų esantį Kassiopi. Kurortas pasižymi švariais paplūdimiais.

   

  Agios Georgios – iki oro uosto 30 km. Trukmė 50  min. tai idealus kurortas ieškantiems ramaus, atpalaiduojančio poilsio, esantis vos už 35km nuo salos sostinės. Paplūdimys yra apsuptas žaliuojančiomis kalvomis bei palmėmis, garsėja ypač švariu ir auksiniu paplūdimiu. Netgi yra apdovanotas „Mėlynąją vėliavą“. Jei norėsite ištrūkti į daugiau siautulingą aplinką siūlome nuvykti į netoliese esantį Sidari kurortą.

   

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
345 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką