×

Egzotinės kelionės į JAV su lietuviškai kalbančiu vadovu

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas

Poilsis Jungtinėse Amerikos Valstijose – tai galimybė apsilankyti ne tik kvapą gniaužiančiuose didžiuosiuose miestuose, bet ir kerinčiose gamtos vietovėse. Kalnų apsupti tarpekliai, dykumos, Atlanto ir Ramiojo vandenynų paplūdimiai, viliojančios Havajų salos, ekstremalusis Aliaskos regionas, penki Didieji ežerai, sraunios Misisipės, Ohajo ir Tenesio upės, Uoliniai ir Apalačų kalnai – tai tik dalis vaizdingų gamtos turtų, kuriuos išvysite kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas metu. Kiekviena valstija – tarsi atskiras pasaulis, o kultūrų įvairovė nesiliaus stebinti kiekviename kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas žingsnyje.

Atostogos Jungtinėse Amerikos Valstijose rekomenduojamos ištisus metus, bet reikėtų atkreipti dėmesį, į kurią šalies dalį vyksite. Šioje milžiniškoje valstybėje yra net kelios klimato juostos, tačiau daugiausiai vyrauja žemyninis klimatas, kuriam būdingos šaltos žiemos ir karštos vasaros. Floridos valstijos pietuose ir Havajuose vyrauja tropinis, o Kalifornijos valstijoje – subtropinis klimatas.

Kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • NASA Kenedžio kosminių skrydžių centras, įsikūręs Floridoje, kuriame išvysite erdvėlaivių paleidimo centrą, astronautų šlovės alėją, galėsite išbandyti erdvės simuliatorių, pasivaikščioti raketų sode ir išmėginti daugelį kitų neeilinių pramogų.
  • Bostonas – europietiškiausiu tituluojamas Amerikos miestas, kuriame svečiuodamiesi galėsite apsilankyti seniausiame šalyje Harvardo universitete bei garsiajame Salemo raganų muziejuje.
  • Los Andželas – saulėtas Ramiojo vandenyno pakrantės miestas. Galėsite apsilankyti Holivude, „Universal Studios“ pramogų parke, bei Santa Monikos paplūdimyje.
  • Didysis Kanjonas – vienas gražiausių pasaulyje gamtos rezervatų, milžiniškas Kolorado upės išgraužtas tarpeklis, kurio gylis vietomis siekia net 2 km. Didžiajame Kanjone plytėjo indėnų gyvenvietės.
  • Majamis – prie Atlanto vandenyno stūksantis jūrų uostas, kuriame visuomet šilta ir tvyro nuolatinė atostogų atmosfera. Majamyje galėsite pasimėgauti naktiniu gyvenimu, paplūdimiais ir pasigrožėti į uostą nuolat atplaukiančiais įspūdingais kruiziniais laivais.

Poilsinės kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas metu kviečiame pailsėti Los Andželo ir Majamio paplūdimiuose, pasigrožėti Didžiuoju Kanjonu, apsilankyti NASA Kenedžio kosminių skrydžių centre bei, svečiuojantis Bostone, užsukti į Salemo raganų muziejų.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas pasiūlymus.

UP