Kruizas JAV ir Kanadoje, pažintis su Niujorku ir gamtos stebuklai

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime, matyt, su garsiausiu miestu pasaulyje Niujorku
 • Nusišypsojus likimui, iš arti išvysime didžiuosius banginius
 • Grožėsimės laukine gamta ir gyvūnija
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
Nuo2517
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 650
su skrydžiu: 3167
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kelionės pradžia mus nukels į dainose girdėtas frazes ir filmuose matytus vaizdus – Niujorką. Jau sekančią dieną leisimės į kelionę kruizu su vienu iš moderniausių Premium klasės laivu Princess Enchanted. Siūlome unikalią galimybę vienos kelionės metu pažinti kelis JAV bei Kanados rytinės pakrantės gyvenvietes. O svarbiausia, kad kelionės metu turėsime galimybę išvysti didžiausius planetoje gyvūnus – banginius, labai tikimės, jog jie bus geranoriški ir priplauks pasisveikinti, mums viešint Bostone. Vakarus ir dienas leisime kruize, kuris mums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionės pabaigoje išsamiai susipažinsime su, matyt, garsiausiu pasaulyje miestu – Niujorku. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Prisijunkite prie mūsų ir išvyskite ryškius įdomius nenuspėjamus gamtos bei miestų kontrastus.
1
diena
SKRYDIS VILNIUS - NIUJORKAS (matinimas skrydžio metu)
Per pietus pradedame savo kelionę pirmuoju skrydžiu iki Stambulo, persėdimas ir kelionę tęsiame link Niujorko. Atvykimas į Niujorką, pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
NIUJORKAS - KRUIZAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių šsiregistruojame iš viešbučio ir mus perveža į uostą. Susipažinsime su mūsų naujais namais ant vandens – 5* Enchanted Princess kruiziniu laivu. Penktasis Princess Cruises karališkosios klasės laivas Enchanted Princess siūlo prabangą ir stilių su daugybe naujų pramogų.
Atsipalaiduokite prie baseinų ir sūkurinių vonių, mėgaukitės įvairia sportine veikla ir tarptautinės virtuvės patiekalais restoranuose. Vakare tegul diena jaukiai baigiasi viename iš poilsio salonų.
Teatre stebėkite pasaulinio lygio pasirodymus arba žiūrėkite filmą po žvaigždėmis lauko kino teatre. Nakvynė laive.

3
diena
NIUPORTAS, RODO SALA, JAV (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mūsų laukia kolonijinis Niuporto turas*. Mėgausimės pasivaikščiojimu istorinėmis Niuporto gatvėmis. Sužinosime apie ankstyvąją Niuporto istoriją, įskaitant maišto, revoliucijos ir religinės laisvės istorijas. Turą tęsime kiek kita linkme - romas ir revoliucija. Nuo klestinčios kolonijinės romo prekybos iki blaivybės judėjimo ir draudimo eros kontrabandos sužinokite apie besikeičiantį alkoholio vaidmenį Niuporto bendruomenėje. Ši kelionė baigiasi „Stoneacre Brasserie“ , kur galėsite pasimėgauti istoriškai įkvėptu romo gėrimu. Ekskursijos dalyviai turi būti 21+. Ekskursijos trukmė apie 3 val. Vėliau galėsite savarankiškai pasivaikščioti po miestelį, paragauti vietinio maisto ar įsigyti suvenyrų. Nakvynė laive.
4
diena
BOSTONAS, JAV (pusryčiai, vakarienė)
Bostonas yra triukšmingas miestas, pripildytas šimtmečių istorijos, bet ne istorijos paklausyti šį kartą atvyksime. Leisimės į nepamirštamą išvyką, kurios metu stebėsime banginius*. Mūsų kelionės tikslas: Stelvagen Bank jūrų šventovė, kuri turtinga banginių, delfinų, jūros paukščių ir kitų jūrų gyvių, kur jie priplaukia pasimaitinti. Stelvagen gyvena daugybė didžiųjų banginių rūšių - kuprotieji, raukšlėtieji ir Minko. Naujosios Anglijos akvariumo gamtininkai pasidalins žiniomis, atsakys į jūsų klausimus ir paaiškins įspūdingą šių tikrai nuostabių žinduolių elgesį. Ekskursijos trukmė 3,5 – 4 val. Po turo, turint laisvo laiko, galėsite pasigrožėti miestu, aplankyti žymiausią miesto vietą - Naujosios Anglijos akvariumą, kur gyvena „Bonnethead“ rykliai, afrikiniai pingvinai, mėnulio medūzos ir kita.  Nakvynė kruize.

5
diena
BAR HABORAS, JAV (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mus pasitiks ir važiuosime* 27 mylių ilgio parko „Loop“ keliu iki Cadilako kalno, aukščiausios viršukalnės rytinėje pakrantėje. Iš čia atsiveria įspūdingi Bar Haboro ir aplinkinių salų vaizdai. Aplankysime visas garsias vietas, įskaitant smėlio paplūdimį, Perkūno skylę, ūdrų uolas, „Precipice“ uolas, „Sieur de Monts“ šaltinius ir sodus. Važiuodami per parką pamatysime rankomis išpjautus akmeninius tiltus, uolėtas įlankas ir rausvo granito pakrantę, ledynais iškirstus ežerus ir tankius miškus. Išvažiuosime iš Akadijos nacionalinio parko, aplankyti Ruonio ir Šiaurės rytų uosto bendruomenes. Pamatysime seniausią saloje Somesvilio bendruomenę ir turėsime galimybę nusifotografuoti ant garsiojo tilto. Tada aplankysime salos Pietvakarių uosto pusę ir sustosime prie veikiančio omarų svaro ir pamatysime, kaip veikia omarų pramonė. Stebėsiime, kaip laivai iškrauna laimikį, kad būtų pasverti ir įkainoti. Jei bus laimikių, norintieji už papildomą mokestį galės paskanauti omarų. Vėliau pamatysime vakarinę Akadijos pusę ir jos garsiąją „Jūros sieną“ - nuostabią natūralią uolieną. Turas truks apie 6 val. Nakvynė laive.

6
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite saulės spinduliais atvirame denyje ar Spa centre, aktyviai leiskite laiką sportuodami armokindamiesi salsos judesių, dalyvaukite degustacinėse vakarienėse. Laivo personalasnenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausiusprisiminimus. Nakvynė kruize.
7
diena
HALIFAKSAS, NAUJOJI ŠKOTIJA, KANADA (pusryčiai, vakarienė)
Ekskursija prasideda ryte išvykus iš Halifakso į Lunenburgą* - UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią vietą, kuri sugrąžins mus į senąją erą. Išgirsime pasakojimų apie šį gilią istoriją turintį miestą. Pažiūrėsime, kaip praeities tradicijos ir žavesys išliko iki šių dienų. Keliaujame toliau į netoliese esantį Mahone įlanką. Čia turėsime laiko apžiūrėti gyvybingą Mahone įlankos pakrantės rajoną ir įsigyti vietinių suvenyrų parduotuvėse. Ekskursijos trukmė apie 6 val. Nakvynė laive.
8
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti SPA pasiūlys įvairių tipų masažų. Nakvynė laive.
9
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Grįžimas į Niujorką. Išsiregistruojame iš laivo ir mus perveža į viešbutį.  Šiame ture* teks daug vaikščioti taip pat pasinaudosime Niujorko metro, kad pervažiuotume iš Žemutinio Manheteno, Niujorko gimtinės, per „Wall St“ ir Finansų rajoną, Pasaulio prekybos centrą, Grinvič Vilidžą, SoHo, Kinų kvartalą, Mažąją Italiją, Čelsio turgų ir „High Line“ parkas. Turo metu pamatysite visas svarbiausias miesto vietas ir galėsite prie jų nusifotografuoti. Turėsite galimybę paragauti geriausios Niujorko picos ir kanelių bei kitų skanėstų, išmokti žaisti Niujorko rankinį, galbūt derėtis su parduotuvės savininku kinų kvartale, stebėti gatvės šachmatų žaidimą Grinvič Vilidžyje, žmones stebėti ir apsipirkti SoHo mieste. Pakeliui įvaldysite metro ir sužinosite apie Niujorką! Turo trukmė apie 6 valandos. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Tęsiame pažintį su Niujorku*. Neabejotinai judriausias, perpildytas ir vertingiausias nekilnojamojo turto objektas pasaulyje, Manheteno vidurys yra tai, ką dauguma lankytojų įsivaizduoja galvodami apie Niujorką. Čia gyvena kai kurios ikoniškiausios miesto architektūros, nuo gotikos iki postmodernaus ir nuo Beaux-Arts iki Art Deco (daug Art Deco) – iš gidės pasakojimų suprasime kodėl. Už šių didžiulių fasadų slypi įspūdingos istorijos, kurios tik laukia, kol bus atskleistos.
Ši kelionė nuves mus nuo pulsuojančių Taims aikštės ir Centrinės traukinių stoties ritmų iki Šv. Patriko katedros didybės ir ramybės. Turą tęsime link centrinio parko. Kadaise apibūdintas kaip miesto plaučiai, Centrinis parkas atneša gaivaus oro gurkšnį į perpildytą Niujorko miesto vietovę. Tai, kas prasidėjo kaip uolėtas ir apleistas sparčiai besiplečiančio miesto šiaurinis pakraštys, šiandien yra vienas garsiausių ir mylimiausių viešųjų parkų pasaulyje. Daugiau nei 400 hektarų pievų, kalvų, kamuoliukų laukų ir vandens telkinių Centriniame parke neįmanoma nerasti kuo pasimėgauti. Turo metu vaikščiosime pėsčiomis. Turo trukmė apie 4 valandas. Nakvynė viešbutyje.

11
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dar turėsite laiko savarankiškai patyrinėti Niujorką. Po pietų mūsų laukia pervežimas ir pradėsime kelionę link Vilniaus.
12
diena
VILNIUS
Grįžtame į Vilnių.
Nuo2517
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 650
su skrydžiu: 3167

Apie Kanadą

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas paga

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kaina pasirinkus vidinę kajutę  –2517  eur/asm.
Kaina pasirinkus su balkonu kajutę – 2867  eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

 • 3 naktys viešbutyje su pusryčiais Niujorke;
 • Pervežimas iš/į oro uostą ir iš/į uostą;
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 750 EUR);
 • Visi turai pažymėti žvaigždute uostuose (660 EUR);
 • Viza ESTA – 25 EUR;
 • Arbatpinigiai personalui – 256 EUR/2asm;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – nuo 1300 EUR (teirautis pas jus aptarnaujantį vadybininką);
 • „Viskas įskaičiuota“ gėrimų paketas – 614 EUR/asm visam kruizui. Privaloma pirkti visiems asmenims esantiems kajutėje;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu.
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.

Kelionės užsakymas

Nuo
2517

+ skrydis apie: 650 visiems su skrydžiu: 3167
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
5 dienų turas vakarinėje Kanadoje ir 7 naktų kruizas Aliaskoje su praplaukimu fiordais
Kanada
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.