JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
 • Susipažinsime, matyt, su garsiausiu miestu pasaylyje Niujorku
 • Iš arti pajusime gamtos sukurto stebuklo – Niagaros krioklių, didingumą iš JAV ir Kanados pusės
 • Mūsų laukia išsami pažintis su istoriniu Filadelfijos miestu
 • Suprasime JAV vyriausybės esmę, apsilankę Vašingtone
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
Nuo2319
2024 05 17 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 850
su skrydžiu: 3169
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Niujorkas! Niujorkas! Turbūt pirmi garsai išgirdus šį žodį skamba Sinatros atliekamos dainos. Ir tikrai šio miesto išskirtinei aurai negalima likti abejingam. Miestas šimtus kartų matytas filmuose, video klipuose ar reklamose, vaikštant atrodo, jog viskas žinoma ir sava, o širdyje jo galybė ir dydis užgniaužia kvapą. Dar intensyviau širdis ima plakti pamačius didįjį gamtos stebuklą – Niagaros krioklius, o Vašingtone suprasime, ką reiškia būti mažu žmogumi didžioje valstybėje.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

ANTANAS

    Per žmoną gidę surado save turizmo versle. Žavisi architektūra, gamtiniais kraštovaizdžiais, pasaulio politika ir sociologija. Kaip psichologas pažįsta žmones, kaip gidas pažįsta lankomus kraštus, kaip mokytojas ugdo jaunąją kartą pažinti pasaulio grožį ir trapumą. Kaip aktorius paverčia kiekvieną savo ekskursiją linksmu renginiu. Kaip tikras lietuvis bando kuo daugiau įvairiausių valgių.
JAV maršrutas
Nuo mažų dienų žiūrėdavom filmus ir svajodavom: Amerika... Ten visi šypsosi, ten pildosi svajonės, ten kitokios galimybės. Ironiška ar ne, bet pirmąjį kartą JAV apsilankiau būtent vaidindamas scenoje Pasaulio lietuviams. Teko ir dirbti vasaromis, medaus mėnesį keliavom nuo Rytinės iki Vakarinės pakrantės, aplankant krūvą muziejų ir nacionalinių parkų.
Ironiška, tačiau kine matomi vaizdai ne visada atitinka realybę. Mano užduotis – leisti keliautojams patirti tą svaiginantį jausmą tariant: „čia gi tas parkas iš to filmo, čia juk tas pastatas iš ano filmo“. O taip pat noriu atskleisti ir nerodomą Ameriką. Kur buitiniai vaizdai tyčia nefiksuojami filmų kamerų. Kur gali apsiverkti pamatęs Didįjį Kanjoną, suvokdamas, jog jo didybė netelpa jokiame ekrane. Kur pakelės bare gali sutikti barzdotą sunkvežimio vairuotoją, prieš miegą geriantį viskį ar jauną padavėją, niekada gyvenime nebuvusią už gimtosios valstijos ribų.
Amerika – tikra galimybių šalis. Ją kūrė atvykėliai iš viso pasaulio, o šiandien ji tebekuria nepakartojamus prisiminimus kiekvienam ją aplankiusiam. Keliaukime ir atraskime savo Ameriką. Tą iš filmo, tą iš serialų, tą, kurią patys pamatysim.

DIANA

    Man keliauti - lygu gyventi. Noru keliauti ir pažinti pasaulį "užsikrėčiau" būtent JAV dar 2005 metais. Tuomet pirmą kartą gyvenime leidausi į savarankišką nuotykį, pavadinimu Niujorkas. Kai išvydau šį milžinišką miestą, jis man nepatiko. Kokią valandą gal. O vėliau - apsuko galvą. Niujorko gali nekęsti, Niujorką gali mylėti. Tačiau abejingas jam būti negali. Juk Didysis obuolys - miestas, kuris niekada nemiega - yra visų per filmus matytų vaizdų įsikūnijimas! O kai to paragauji, nebegali sustoti - pasimatyme su Niujorku esu buvusi 5 kartus. Po jų norėjosi pamatyti per istorijos pamokas aptartą Filadelfiją, per tuos pačius filmus matytą didingąjį Vašingtoną. O kur dar maudynės Niagaros krioklio pursluose!    Būtent keliaudama po JAV aš išmokau smalsiai žiūrėti į pasaulį bei gavau savo pirmąją gidavimo pamoką, net nenutuokdama, kad kažkada ir pati lydėsiu keliautojus bei jiems pasakosiu. Dabar turizmo srityje dirbu lygiai 10 metų. Keliaudama atostogų, kaupiu įspūdžius. Keliaudama su grupėmis, tuos įspūdžius stengiuosi perduoti šalia esantiems. Nes mano tikslas - ne tik sudėti paukščiukus prie lankytinų objektų sąrašo. Mano tikslas - parlydėti keliautojus namo su pilnomis širdimis emocijų, šalies skoniu burnoje ir galvoje pasėta kelionių sėklyte, kuri augdama vis primintų: keliaukime dar toliau, keliaukime dar daugiau! Pažadu, iš JAV visi grįšime su šiomis kelionės sėklelėmis, nes JAV gamta, architektūra ir įspūdingi pasakojimai bei jausmas, lyg visa tai yra pažįstama, abejingų nepalieka!

 

1
diena
SKRYDIS VILNIUS - NIUJORKAS (matinimas skrydžio metu)
Atvykimas į Niujorką, pervežimas į viešbutį. Likusią dienos dalį savarankiškai pasigrožėsime miestu. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis Niujorke. Apeisime pagrindines miesto vietas, būtent tas, kurias įsivaizduojate išgirdę žodį Niujorkas – nuo šurmuliuojančios ir dieną naktį švytinčios „Times“ aikštės iki Niujorko seniausios bibliotekos, „Chrysler Building“ – Art Deko stiliaus ikonos, Rokfelerio centro, Empire State Building ir kitų Niujorko įžymybių. Už šių didžių fasadų slypi įspūdingos istorijos, kurios tik ir laukia, kol bus atskleistos. Ištyrinėsime žymiausius miesto rajonus ir objektus lydimi vietinio gido. Ekskursijos trukmė 2 valandos. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Papusryčiavę savarankiškai nuvyksime iki Didžiojo obuolio, iš kur prasidės turas. Pravažiuosime gražiąją Delavero vandens kilpą, esančią JAV Naujojo Džersio ir Pensilvanijos valstijų pasienyje, kur Delavero upė kerta didelę  Apalačų kalnų keterą. Pasieksime Pirštų ežerus, kurie yra vienuolikos ilgų, siaurų ežerų grupė, priklausanti Votkins Gleno valstybiniam parkui. Pasivaikščiosime po Votkins Gleno kanjoną, pasigrožėsime kriokliais ir tęsime kelionę iki pagrindino turo tikslo - Niagaros krioklių, pravažiuojant Senekos ežerą. Prie Niagaros krioklių atvyksime vėlyvą popietę. Ši diena jus apdovanos nepaprastais gamtos vaizdais. Pamatysime Niagaros krioklius JAV pusėje, įskaitant Ožkų ir Luna salas. Patirsime Niagaros krioklių galią, krintančią 7000 tonų per sekundę vandens jėgą, plaukdami laivu  „Maid of the Mist“, priplaukiančio prie pat krioklio. Naktį įspūdžius sustiprins spalvingas vandens apšvietimas. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Diena prasidės nuostabiu „Pasagos“ krioklio vaizdu. „Pasagos“ krioklys yra didžiausias iš trijų krioklių, kurie kartu sudaro Niagaros krioklį prie Niagaros upės palei Kanados ir Jungtinių Valstijų sieną. Maždaug 90 % Niagaros upės, gaminanti hidroenergiją, teka virš „Pasagos“ krioklio. Toliau keliausime į Kanados finansų sostinę Torontą. Aplankysime HTO parką, „Brookfield Place“ – ledo ritulio šlovės muziejaus vietą – miesto rotušę ir „The Distillery Historic District“ - vieta su žaviais XIX a. pastatais, kuriuose anksčiau veikė didelė viskio darykla, dabar pritraukianti minias į žavias akmenimis grįstas gatveles, kuriose įsikūrė madingi restoranai, barai ir meno parduotuvėlės. Meno mylėtojai atvyksta čia dėl galerijų, lauko skulptūrų ir šokio, muzikos bei teatro pasirodymų keliuose šio rajono teatruose. Vakare palikę Torontą vyksime į rytus palei visame pasaulyje žinomą Ontarijo ežerą. Atvyksime į 1000 salų regioną (balandžio mėnesį, atsižvelgiant į oro sąlygas, galime grįžti prie Niagaros krioklio nakčiai). Nakvynė viešbutyje.

5
diena
1000 SALŲ - NIUJORKAS (pusryčiai)   
Šią dieną pradėsime pasiplaukiojimu kruizu tarp 1000 salų, čia maždaug prieš 500 metų plaukė prancūzų tyrinėtojas Žakas Kartjė. Tūkstantis salų – taip yra pavadinta didelė grupė didelių salų ir mažų salelių, įsitaisiusių JAV ir Kanados pasieniu nusidriekusioje Šv. Lauryno upėje. Pamatysime turtingų ir garsių žmonių namus, pastatytus privačiose salose. Pakeliui į Niujorką sustosime viename iš didelių prekybos centrų. Vakare atvyksime į viešbutį Naujajame Džersyje. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
FILADELFIJA (pusryčiai)
Iš Naujojo Džersio vyksime į Pensilvaniją ir broliškos meilės miestą Filadelfiją. Atvykę į istorinę Filadelfijos, pirmiausia aplankysime garsųjį Laisvės varpą, vieną iš laisvės simbolių Amerikoje, Konstitucijos aikštę ir Kongresų rūmus. Taip pat pasivaikščiosime Elfreth alėja, seniausia nuolat gyvenama gatve Amerikoje. Tęsime panoraminę ekskursiją po Filadelfiją, apžiūrėsime finansinį rajoną, Benjamino Franklino bulvarą, istorinę Filadelfiją ir kt. Išvykstant iš Filadelfijos pamatysime garsiuosius „Rocky Steps“ - 72 akmeniniai laiptai, vedantys iki įėjimo į Filadelfijos meno muziejų, tapo žinomi kaip „Rokio žingsniai“ dėl 1976 m. filmo „Rokis“ scenos. Toliau vyksime į Lankasterio apygardą, amišų tautos namus. Vizitą pradėsime pasivažinėjimu autentišku amišų vežimėliu per amišų ūkį. Sužinosime, kaip amišų kultūra šimtmečius išgyveno be technologijų pranašumų, o jų miestai iki šių dienų išgyvena be centrinės elektros energijos ir nuotekų sistemų, kurias šiuolaikinė civilizacija laiko savaime suprantamu dalyku. Sužinosime, kaip amišai pritaikė technologiją, kad sukurtų savarankiškus ir atsinaujinančius energijos šaltinius naudojančius ūkius. Po pasivažinėjimo aplankysime turgavietę, kurioje galėsime įsigyti rankų darbo meno dirbinių ir gaminių. Vakare atvyksime į Vašingtoną. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
VAŠINGTONAS  (pusryčiai)
Pradėsime dieną apsilankę Tomo Džefersono memoriale - kolonomis apsuptame Romos panteono stiliaus rotondoje vandens tvenkinyje, vadinamame Potvynių baseinu. Aplankysime Arlingtono nacionalines kapines, pamatysime sargybos pasikeitimą ir Kenedžių šeimos kapą. Kita stotelė – Kapitolijaus kalva. Iš išorės besigrožėdami didingais pastatais ir aplinka, norėdami suprasti JAV vyriausybės esmę, klausysime pasakojimus apie neoklasicistinio stiliaus, amerikietiškosios demokratijos bastioną Kapitolijų - kuriame vyksta JAV federalinės įstatymų leidžiamosios valdžios susirinkimai, ir Baltuosius rūmus. Toliau pasivaikščiojimą tęsime link „Smithsonian“ nacionalinio gamtos istorijos muziejaus (dėja, Oro ir kosmoso muziejus uždarytas dėl renovacijos). O turo pabaigoje aplankysime Linkolno, Martino Liuterio Kingo, Korėjos ir Vietnamo memorialus. Vėlyvą popietę išvyksime ir vakare pasieksime Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
NIUJORKAS (pusryčiai) 
Po pusryčių viešbutyje privatus pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
9
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2319
2024 05 17 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 850
su skrydžiu: 3169

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos

Vida
2023-09-21
10
Lankomi objektai kompaktiška (kiek leidžia ilgi atstumai tarp lankomų objektų). Per 7 dienas daug pamatyta, pajausta... daug kartų nustebta, tarkim lydinčio Antano žinių gausos, bei pateikimo būdo. Aplankykit ir patirkit. Mes likom sužavėti.
Daiva
2023-09-21
9
Viskas gerai, bet problema manyje, nes kalbos barjeras. Keliauti verta, nors ir labai įtemta dienotvarkė. Viežbučiai tenkino. Gal reiktų įtraukti kokį pusdienį prekybos centų apsilankymui, nes norisi parvežt lauktuvių.
Genovaitė
2023-09-19
10
Kelionių agentūra pasitengė, kad keliautojas pamatytų svarbiausius objektus JAV kelionės metu. Numatyta programa buvo išpildyta 100 proc. Atsakingai rūpinosi apgyvendinimu,gidais ,pervežimu,skrydžiais. Pabuvojome ne tik JAV ir Kanadoje, viskas vyko sklandžiai. Nuostabi ir nepaktojama kelionė. Mano lūkesčiai išpildyti su kaupu. Dėkoju Kelionių Akademijos darbuotojams už sklandžiai surengtą kelionę.
Elena
2023-02-23
10
Profesionalai, šaunuoliai

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Niujorke prieš turą ir 1 naktis po turo;
 • 4 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • Pervežimas iš/į oro uostą;
 • Turas Niujorke;
 • Turai prie Niagaros kroklių, Toronto, 1000 salų, Filadelfijos ir Vašingtono;
 • Bilietas „Maid of the Mist“ turui;
 • 1000 salų kruizas (nuo gegužės iki spalio);
 • Pasivažinėjimas amišų vežimėliais;
 • Įėjimas į Arlingtono nacionalines kapines (reikalingas asmens tapatybės dokumentas arba pasas);
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 850 EUR);
 • Elektroninis leidimas keliauti JAV – 25 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – nuo 850 EUR (teirautis pas jus aptarnaujantį vadybininką);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS! Kaina nuo 18 eur );
 • Pagalvės mokestis, mokamas viešbutyje - 34 DOL;
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą. 
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2319

+ skrydis apie: 850 visiems su skrydžiu: 3169
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas su DIDŽIAUSIU pasaulyje laivu, aplankant Jamaiką, Bahamus ir Haitį, pažintis su Majamiu ir jo apylinkėmis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.