Tenerifė. Poilsinės kelionės į Tenerifę

Romantikos ieškotojas gali klaidžioti tarp bananų plantacijų, apirusių kolonijinių vilų ir kalkėmis baltintų kaimelių, o linksmybių mėgėjas gali kasnakt pasinerti į klubų ir diskotekų maratoną. Tenerifė dažnai vadinama „Amžinojo pavasario sala“. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio. Pirmųjų salos gyventojų guančų kalboje Tenerifė reiškia „snieguotą kalną“. Tai duoklė nuostabiausiam salos gamtos kūriniui – Teidės ugnikalniui, stūksančiam salos centre. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, kurortai ir neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai.

SKRYDŽIAI Į TENERIFĘ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo lapkričio iki balandžio mėn. Skrydžiai su persėdimu arba iš Varšuvos vykdomi visus metus.
Kurortai: Los Cristianos, Plaja de las Amerikas, Costa Adeje, Puerto de Santiago, La Oratave - Puerto de la Cruz.

Poilsinės kelionės į Tenerifę su Tez Tour nuo
806 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Tenerifę su Novaturas nuo
685 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Tenerifę su Novaturas nuo
685 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Tenerifę su Aza tours nuo
737 €
Viešbučiai ir kainos

 

Los Cristianos – iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. Šiame  kurorte yra gražių dirbtinių paplūdimių ir gerai įrengtas uostas, kuris yra ideali vieta norintiems išplaukti laivu žvejoti. Tai vienas iš pačių populiariausių Kanarų salų miestų. Kurortas šiandien tebėra išlaikęs savo žavingąjį uosto stilių, tik dabar sumodernintas, su renovuotais pastatais, naujais bulvarais ir puikiomis aikštėmis. Be anksčiau minėtų privalumų, jūsų laukia įvairūs restoranai, barai ir naktiniai klubai. Daugiau»

 

Plaja de las Amerikas – iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. Didžiausias salos kurortas. Tai pats judriausias, moderniausias ir kosmopolitiškiausias Tenerifės kurortas, įsikūręs salos pietuose, tik 17 km nuo tarptautinio oro uosto. Plaja de as Amerikas garsėja puikia turizmo infrastruktūra. Poilsiautojus kviečia daugybė kazino, sporto ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, naktinių klubų, diskotekų. Daugiau»

 

Costa Adeje – iki oro uosto 20 km. Trukmė 20 min. Į vakarus nuo Plaja de as Amerikas driekiasi nauja kurortinė zona – Kosta Adechė. Čia įsikūrę patys naujausi aukščiausios kategorijos viešbučių kompleksai, siūlantys įvairiausias sporto, laisvalaikio, poilsio, sveikatingumo ir grožio paslaugas. Dauguma Kosta Adechėje esančių viešbučių yra ant vandenyno kranto. Šiame kurorte yra El Duque paplūdimys, kurį vietiniai laiko geriausiu pietų pakrantėje. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlomas didelis vandens sporto pramogų pasirinkimas bei kurorte esantis golfo aikštynas. Daugiau»

 

Puerto de Santiago – iki oro uosto 8 km. Trukmė 15 min. Yra antrasis pagal dydį miestas. Puerto de Santiago yra salos vakarinėje pakrantėje, turintis nepaprasto žavesio nedideliame žvejų kaimelyje. Tai tylus kurortas, kuriame tvyro kaimo atmosfera, todėl jis labiau tinka poilsiautojams, ieškantiems ramių atostogų. Iš Masca slėnio galima grožėtis vaizdais į La Gomera bei didingą Teidės kalno viršūnę. Daugiau»

 

La Orotava - Puerto de la Cruz - iki oro uosto 70 km. Trukmė 1 val ir 10 min. Įsikūręs salos šiaurėje, šis judrus kurortas daugelį dešimtmečių buvo ir yra vienas patraukliausių miestų turistams. Kurortas įsikūręs gražiame Orotavos slėnio regione – tikroje žalio, vešlaus kraštovaizdžio oazėje su tropinių vaismedžių plantacijomis. Kurorto senamiesčiui būdinga tikroji Kanarų salų dvasia. Didelė senojo žvejybinio uosto teritorijos dalis išraizgyta siaurų, akmenimis grįstų gatvelių, kuriose daugybė kavinių ir barų. Daugiau»

 

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė I

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Tenerifė. Poilsinės kelionės į Tenerifę

Agnė
2019-12-13
10
Su vadybininke bendravau trumpai, bet gavau visus reikiamus atsakymus. Mergina kalbėjo maloniai, elgėsi paslaugiai (patikrino mano norimo viešbučio informaciją) pasiūlė problemos sprendimą.
Vitalija
2018-10-01
10
Viskas buvo puiku:) Lauksiu kitų susitikimų su šia agentūra:)
Jolita
2018-04-03
10
Dekojam Justei uz nuostabu aptarnavimą !!! Jūsų agentūrą pasirinkome dėl operatyvaus ir malonaus aptarnavimo.
Pasitark su specialistu!
Susisiek su Ispanijos specialistu ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Ispanija
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija aplankant Šveicariją 12 d. (pažintinė-poilsinė)
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Ispanijoje prie viduržemio jūros
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.