Kruizas aplankantis Braziliją, Argentiną, Urugvajų ir plati pažintis bei poilsis Rio de Žaneire

Kelionės akcentai

 • Pamatysime žymiausias Rio de Žaneiro vietas: senamiestį, bohemiškiausią miesto rajonąLapą bei įžymiąją Kristaus Atpirkėjo statulą
 • Užkilsime į cukraus kalvą
 • Pamatysime garsiojo Rio de Žaneiro festivalio užkulisius
 • Laisvu laiku pasilepinsime Kopakabanos ir Ipanemos paplūdiuose
 • Montevidėjuje apžiūrėsime žymiausias miesto vietas
 • Aplankysime Europietišką didybę ir Pietų Amerikos aistrą jungiantį miestą – Buenos Airės
 • Net 9 dienas plauksime Costa kompanijos viešbučiu ant vandens pilnu pramogų
 • Kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas 
Nuo2289
2024 02 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 930
su skrydžiu: 3219
Keliaujant į Braziliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Keliaukime su spalvingiausiais įspūdžiais sambos ritmu alsuojančioje Brazilijoje. Rio de Žaneiro festivalio užkulisiuose pasijusime lyg patys ruoštumėmės sušokti Samba, užkilę ant Cukraus kalvos stebėsime tik filmuose regėtus pasakiškus vaizdus, o vietinių futbolo ar tinklinio varžybos paplūdimiuose žavės ne vieną sporto entuziastą. O kur dar tango Buenos Airėse. Pajusime karštą pietiečių temperamentą lankydamiesi trijose Pietų Amerikos šalyse - Brazilijoje, Argentinoje ir Urugvajuje. Keliaujant kruizu, atsipalaiduosime 5* viešbutyje ant vandens. Laive mėgausimės profesionalių artistų šou, gyvo garso koncertais, pilnu maitinimu ir atpalaiduojančia atmosfera. Kelionėje jums padės ir patars lietuviškai kalbantis kelionės vadovas

 

1
diena
VILNIUS – FRANKFURTAS – NIUJORKAS
Skrydis iš Vilniaus į Rio de Žaneirą Brazilijoje su dviem persėdimais Europoje. Pirmąją dieną persėsime Helsinkyje ir Niujorke. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Vakare pasieksime Niujorką, iš kur lauks skrydis į Rio de Žaneirą. Naktis lėktuve.
2
diena
NIUJORKAS – RIO DE ŽANEIRAS
Skrydis iš Niujorko į Rio de Žaneirą Brazilijoje. Ryte pasieksime Rio de Žaneirą, kur lauks pervežimas į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas mieste. Naktis viešbutyje.
3
diena
RIO DE ŽANEIRAS – KRUIZAS (pusryčiai)
Pusryčiai, po pietų pervežimas į Rio de Žaneiro uostą, iš kur pradėsite savo kelionę Costa kompanijos laivu Fascinosa

4
diena
ILHABELA, BRAZILIJA
Po pusryčių su vietiniu gidu 4x4 džipais važiuosime link Ilhabela valstybino parko, prie gražiausio Praia dos Castelhanos paplūdimio, išsiskiriančiu savo skaidriu vandeniu. Kelionės metu susipažinsime ir sustosime ties daugybe gamtos objektų, tokių kaip išskirtinių gamtos takų, krioklių, apžvalgos aikštelių, šimtamečių medžių. Nakvynė laive.

5
diena
KAMBORLU, BRAZILIJA
Po pusryčių pažinsime Balneario Kamborlu iš visų pusių. Čia pažinsime išskirtinį miestą, kur stovi Rio de Žaneiro mieste esanti Jėzaus skulptūros kopija. Kristaus paminklas apšviečia miestą skirtingomis spalvomis. Žvalgydamiesi išgirsime miesto istoriją, pažinsime vietinę kultūrą per jos muziką, suvenyrus, žmones. Apvažiuosime ir pasigrožėsime moderniu miesto uostu, o pakilę į kalno viršūnę, pamatysime visą Kamborlu miesto grožį. Nakvynė laive.

6
diena
JŪROJE
Dienos jūroje neprailgsta, nes čia visą dieną vyksta šokių pamokos, sporto užsiėmimai, žaidžiamas Bingo ar tiesiog mėgaujamasi laiku prie baseinų.
7
diena
MONTEVIDĖJUS, URUGVAJUS
Montevidėjas – didžiausias Urugvajaus miestas ir taip pat sostinė. Montevidėją iš visų pusių supa puikūs smėlio paplūdimiai, o jo gatvėse apstu nuostabių architektūrinių paminklų, istorinių monumentų ir muziejų. Turo metu aplankysime* pagrindinius miesto objektus – Nepriklausomybės aikštę, senamiestį su katedra, kolonijinę gatvę su įvairiausiomis parduotuvėmis ir restoranais bei turėsime galimybę apsipirkti vietiniame turguje. Nakvynė laive. 

8
diena
BUENOS AIRĖS, ARGENTINA
Šis energingas ir viliojantis uostamiestis, kuris driekiasi iš pietų į šiaurę palei Rio de la Plata, jau šimtmečius yra vartai į Argentiną. Tai ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje. Savo turą* pradėsime sustodami ties Argentinos prezidentūros rūmais, kuris išsiskiria savo rožine spalva.  Tęsime turą svarbiausioje aikštėje Plaza de Mayo (liet. Gegužės aikštė). Tai svarbus istorinis miesto centras, 1810 metais čia prasidėjo Gegužės Revoliucija, atvedusi šalį į Nepriklausomybę. Šioje aikštėje prasideda ir to paties pavadinimo prospektas, besitęsiantis nuo Metropoliteno katedros iki Kongreso rūmų, primenančių JAV Baltuosius rūmus. Aplankysime miesto simbolį – 67 metrų obeliską, kuris stūkso plačiausioje pasaulio gatvėje – Liepos 9-osios prospekte. Pabuvosime moderniuose rajonuose, tokiuose kaip Puerto Maderas. La Bokoje pasivaikščiosime krantine, gal net išvysime spontanišką tango pasirodymą. Toliau vyksime į Palermo rajoną – žaliausią Buenos Aires teritoriją. Turą baigsime Recoleto rajone, kuris garsėja savo prašmatniomis kapinėmis.  
Vakare keliaujame į Tango teatrą, kur turėsime vakarienę ir gėrėsimės svaiginančia tango muzika bei šokiu. Profesionalūs atlikėjai mus perkels į tą laikmetį, kai tango ritmai valdė Buenos Aires ir per muziką bei šokį pavaizduos gilią šio krašto istoriją. Nakvynė laive. 

9 – 10
dienos
JŪROJE
Pasimėgaukime saulės spinduliais, maudynėmis baseinuose, sudalyvaukime laive organizuojamose konkursuose, šokių pamokose, klausykimės gyvos muzikos, apsipirkime prabangiose parduotuvėse. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie šį regioną! Nakvynė laive.  
11
diena
RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA (pusryčiai)
Po pusryčių laive, Jus pasitiks uoste ir perveš į viešbutį. Po pietų samba šokio ritmu pradėsime turą* po Rio de Žaneirą, kurio metu pamatysime visas žymiausias miesto vietas. Pasigrožėsime panoraminiu senamiesčio vaizdu, stabtelsime prie moderniosios piramidės formos „Metropolitan“ katedros. Susipažinsime su tradicine „Cinelandia“ aikšte, kurią supa istoriniai pastatai, teatras, nacionalinė biblioteka ir nacionalinis dailės muziejus. Važiuodami per „Aterro do Flamengo“ parką pasieksime didžiausią miesto simbolį „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m). Šis pavadinimas duotas XVI-XVII a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsime pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosime ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsime į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo, Kopakabanos ir Ipanemos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m) nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula. Pietausime vietiniame barbekiu restoranėlyje (už pap.mokestį). Po pietų apžiūrėsime milžinišką daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolį, kuris buvo kuriamas net penkerius metus – Kristaus Atpirkėjo statulą, kuri neseniai buvo išrinkta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir stovi 710 metų virš jūros lygio. Korkovado papėdę pasieksime vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsime traukinuku. Nakvynė viešbutyje. 

12
diena
RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA (pusryčiai)
Šią dieną laukia karšta, garsi ir linksma ekskursija* po bohemiškiausią Rio de Žaneiro rajoną - Lapą. Turo metu pasivaikščiosime vietinėmis gatvelėmis, apsilankysime senuosiuose ir moderniuose baruose, pajusime tikrąją vietinių kultūros „carioca“ dvasią, besiklausydami samba, chorinho, bossa nova muzikos. Vėliau laukia įspūdinga patirtis, kuomet turėsime galimybę pažvelkite į vieno didžiausių pasaulio vakarėlių – Rio de Žaneiro festivalio, užkulisius. Patirsite tai, kas nedažnam turistui pavyksta. Pamatysime visus darbus, kuriuos planuoja savaitę truksiančiam festivaliui - apžiūrėsime Sambos miestą, sandėlį, kuriame laikomos važiuojančios dekoracijos ir kostiumai, sužinosime apie sambos istoriją ir kaip šokama samba, vilkint tradicinį kostiumą. Nakvynė viešbutyje. 

13
diena
RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA, LAISVA DIENA (pusryčiai)
Pusryčiai, laisvas laikas poilsiui paplūdimyje. Nepabijokite paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Pietums ar vakarienei čia puikiai tiks simbolinis šalies patiekalas – feijoada, kuris gaminamas iš juodųjų pupelių, ryžių ir kiaulienos. Šiek tiek lengvesnė yra Moqueca – žuvies ir daržovių troškinys, gaminamas su kokosų pienu. Lengvam užkandžiui prie alaus idealiai tiks Pao de Queijo – sūrio duonelės, o saldžiam patiekalui – Brigadeiro – vietinis triufelis iš kondensuoto pieno, šokolado, riešutų ar kokoso drožlių. Populiariausi gėrimai čia – žalių jaunų kokosų vanduo Agua de Coco, kuriuos ypač sveika gerti karštomis bei aktyviomis dienomis. Alus čia paprastai taip pat visuomet šaltas, o jei ne – vietiniai gyventojai carioca dėl šilto alaus gali sukelti net triukšmą! Negalintys gyventi be kavos, turėtų paragauti Cafezinho. Užsisakę ją, gausite juodos stiprios kavos puodelį – tokį, kokį dauguma brazilų geria kas dieną. Nakvynė viešbutyje. 
14
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Papusryčiavę ir palikę lagaminus viešbutyje, galėsite dar savarankiškai pavaikščioti Rio de Žaneiro mieste, nupirkti likusias dovanas, pasimėgauti paplūdimiu. Vakare važiuosime į oro uostą, kur mūsų lauks naktinis skrydis į Majamį.
15
diena
MAJAMIS (be maitinimo)
Anksti ryte nusileisite Majamio oro uoste. Jus pasitiks ir nuveš į pietiniame paplūdimyje („Majamio Beach“) esantį viešbutį. Čia galėsite pailsėti, pasivaikščioti žymiąja Majamio alėja, pasimėgauti paplūdimiu ar savarankiškai susipažinti su miestu. Pats Majamio pietinis paplūdimys išsiskiria savo grožiu – palmių alėjomis, Art deko stiliaus pastatais, plačiu paplūdimiu ir įvairiausio stiliaus restoranėliais. Čia praleistas laikas leis pasimėgauti vienu gražiausių JAV miestų. Po pietų nuveš atgal į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.

16
diena
HELSINKIS - VILNIUS
Vakare grįžimas į Vilnių. 
Nuo2289
2024 02 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 930
su skrydžiu: 3219

Apie Braziliją

Brazilija – valstybė Pietų Amerikos žemyne. Šiame žemyne ji yra didžiausia ir turinti daugiausiai gyventojų. Šalis užima didelę teritoriją tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno, ribojasi su Urugvajumi, Argentina, Paragvajumi, Bolivija, Peru, Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamu ir Prancūzijos Gviana. Brazilija yra buvusi Portugalijos kolonija. Brazilijos ekonomika yra penkta pasaulyje pagal BVP ir aštunta pasaulyje pagal perkamosios

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Braziliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
2024 02 22 – 03 08 KAINOS: 
Skrydis 930 EUR/asm
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2289 + skrydis
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2479 eur, + skrydis
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu  2599 eur, + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • 4 naktys Rio de Žaneire;
 • 8 naktų kruizas su Costa Fascinosa  pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Maitinimas laive: pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai laive: pusryčių metu (sultys, vanduo, arbata, kava) ir savitarnos bufete kava, arbata, vanduo;
 • Laivo pramogos: baseinai, vakaro šou, gyvo garso koncertai, animacija, Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);
 • Pervežimai visos kelionės metu;
 • Diena Majamyje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius -  Rio de Žaneiras  - Vilnius (kaina 930 EUR) su reg.bagažu 23 kg/asm;
 • (*) visos žvaigždute pažymėtos ekskursijos pagal programą 550 EUR/asm;
 • JAV Esta leidimas – 40 EUR/asm
 • Arbatpinigiai laivo personalui - 108 EUR/asm visai kruizo trukmei (mokamas iš anksto arba laive);
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 EUR asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 EUR asm. (dienai);
 • Gėrimų paketai laive visai kruizo trukmei - 610 eur/ 2asm;
 • Laivo paslaugos: fotografo, skalbimo, lyginimo;
 • Laivo pramogos: boulingas, 4D kino teatras, SPA, Kazino, žaidimų automatai, internetas;
 • Med.išlaidų draudimas (nuo 25 EUR/asm) ir rekomenduojamas neįvykusios kelionės draudimas (nuo 140 EUR/asm draudžiant 2000 EUR/asm sumą);
 • Kitos asmeninės išlaidos. 
   

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei). 

Apgyvendinimo variantai

Costa Fascinosa

Costa Fascinosa yra 114 500 tonų sveriantis ir 3 000 keleivių talpinantis laivas. Laivas gali pasigirti azijietiškos tematikos SPA centru „Samsara“ (su susijusiu restoranu), baseino zona su milžinišku kino ekranu ir stumdomu stikliniu stogu bei „Grand Prix“  simuliatoriumi. „Fascinosa“, sukūrė žinomiausias kruizų architektas Joe Farcus. Farcus tema yra „dalykai, kurie žavi“. Cituojant Costa pranešimą spaudai, tai reiškia „įžymybės, kino žvaigždės ir egzotiškos vietos, kurios yra viliojimo sinonimas“. Ne tik dizaino elementais laivas žavi, čia taip atsipalaiduosite sūkurinėse voniose ar palindę po kriokliu, turėsite galimybę išbandyti laimę kazino, pasimėgauti pasirodymais teatre. Restoranuose skanausite itališkus patiekalus, o vakarus galėsite leisti klausant gyvo garso koncertų.

Kelionės užsakymas

Nuo
2289

+ skrydis apie: 930 visiems su skrydžiu: 3219
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Brazilijos ekspresas – megapolių pulsas ir Eldorado paieškos Amazonės džiunglėse 15d.
Brazilija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.