Kruizu iš Singapūro, aplankant Malaiziją, Tailandą ir Kambodžą (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Malaizija, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kruizu iš Singapūro, aplankant Malaiziją, Tailandą ir Kambodžą (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės paketas, kurios metu viešbučiu ant vandens aplankysime net 4 skirtingas Azijos šalis.
  • Singapūre atrasime paslaptingus išskirtinių augalų sodus.
  • Tailande pamatysime vieną didžiausių miegančių Budų.
  • Keliausime aplink garsiąją Džeimso Bondo salą.
  • Poilsiausime balto smėlio paplūdimiuose.
  • Pajusime, ką reiškia būti šypsenų krašto dalimi.
  • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Programa

 • Apsigyvensime viešbutyje ant vandens, tik kartą išsikrausime lagaminą ir aplankysime net 4 skirtingas Azijos šalis. Pietinės Azijos šalys visada traukė keliautojus savo išskirtine kultūra, architektūra ir gamta. Didžiausios Budos statulos, karališkieji rūmai, šventyklos – tai kas mūsų akims neįprasta ir be galo paslaptinga. Atrasti nauji skoniai ir kvapai leis pažinti azijiečių virtuvę. Balto smėlio paplūdimiai ir turtinga augmenija bei gyvūnija atpalaiduos ir leis pajusti tikrąjį atostogų žavesį. Visos kelionės metu mumis rūpinsis Costa kruizinės kompanijos darbuotojai, gyvensime puikiai įrengtuose kambariuose, valgysime šviežią gurmanišką maistą ir linksminsimės profesionalių atlikėjų koncertuose. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Esame tikri, kad šiam komfortiškam keliavimo būdui abejingų nebus, o pamatyti kraštai paliks tik geriausius atsiminimus!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

  ARIANA PREIBIENĖ

  Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš šešerius metus ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

  Ariana Kelionių akademijoje dirba „už kadro“  kuria kelionių programas, ieško geriausių pasiūlymų ir akcijų, patikimiausių partnerių, kad kuo daugiau keliautojų galėtų išbandyti šį keliavimo būdą. Baigusi tarptautinio turizmo studijas net nenumanė, kad po pirmojo darbo privačiose jachtose nenutols nuo laivų ir ateityje. Plaukusi septyniais skirtingais laivais, penkiuose skirtinguose regionuose Ariana gali patarti, kur, kada ir kuriuo laivu plaukti, kad kelionė jums suteiktų didžiausią įspūdį.

  Planuojamų skrydžių laikai:

  Vilnius 18:40 – 20:25 Helsinkis 23:55 – 17:15 +1d Singapūras

  Singapūras 23:45 – 05:45 Helsinkis 07:40 – 09:20 Vilnius

 • 1DIENA

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje. Skrisite su vienomis geriausių Europos oro linijų „Finnair“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. 

 • 2 DIENA

  SINGAPŪRAS

  Vakare po skrydžio mus perveš poilsiui į viešbutį.

 • 3 DIENA

  SINGAPŪRAS (pusryčiai viešbutyje, vakarienė laive)

  Iš viešbučio mus perveš tiesiai į kruizinių laivų terminalą. Po pietų atliksime registraciją ir pradėsime pažintį su laivu. Čia galėsime pavalgyti, mėgausimes vandens zonoje esančiomis pramogomis ar tiesiog pailsėti savo kajutėje. Vakare mūsų lauks įspūdingas šou teatre ir prabangi vakarienė.

 • 4 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Kelionės įspūdžius pradėsime rinkti, plaukdami Siamo įlankoje! Pasimėgausime diena laive, saulės spinduliais ir nesibaigiančiu vaizdu į jūrą. Lepinsimės atvirame laivo denyje prie baseino, užkandžiaudami puikiais patiekalais ar aktyviai laiką leisdami bendrose treniruotėse. Laivo personalas nenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie pietinį Azijos regioną! Nakvynė kruize.

 • 5 DIENA

  SAMUJAUS SALA, TAILANDAS (pilnas maitinimas laive)

  Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Samujaus saloje*, Tailande. Šią dieną aplankysime įdomiausias Samujaus vietas. Apžiūrėsime šiaurinėje salos pakrantėje esančią 12 metrų aukščio sėdinčią Budos statulą. Ši statula stūgso viduryje mažos salelės, apsupta žaliuojančios gamtos bei jūros ir nė vieno nepalieka abejingo savo grožiui. Kita šventykla - „Plai Leam", yra įsikūrusi ant gigantiško lotuso. Ši šventykla išsiskiria savo spalvingumu. Šventykla apsupta tvenkinio, užpildyto žuvimis, kurias galima net pamaitinti. Mėgausimės šventyklos grožiu ir klausydami gido pasakojimų, sužinosime daugiau apie budistų religiją. Tęsime savo turą link paplūdimio, kur mums atskleis vietinių žmonių išradingumą, atrandant net žmonių genitalijas, pavadintas močiute ir seneliu, natūraliai susiformavusias iš akmenų. Dar viena šventykla - Kunarama, kuri garsi tuo, jog joje galima apžiūrėti budistų vienuolio mumiją. Europiečiams tai ne itin malonus vaizdas, bet tajams šis tautos vienuolio kūnas laikomas garbinimui ir maldai. Tajai mano, jog mirtis yra duota tam, kad atgimtum geresniam gyvenimui, tad bus labai įdomu paklausyti daugiau apie tajų išmintį ir kultūrą. Ekskursijos pabaigoje dar spėsime pasigrožėti gamta. Ekskursijos trukmė apie 7 val. Nakvynė laive.

 • 6 DIENA

  LIM ČABANGAS, TAILANDAS (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną pamatysime žymiausias Bankoko vietas*. Vienas žymiausių miesto objektų – auksinio Budos šventykla. Nežinia, kaip auksinis Buda atsidūrė Bankoke, tačiau šiandien juo pasigrožėti gali keliautojai iš viso pasaulio. Benčamabopito šventykla („Wat Benchamabophit") - viena gražiausių Tailando šventyklų, pastatyta karaliaus Ramos V nurodymu 1899 metais. Šventyklos pagrindinis pastatas pastatytas iš balto itališko marmuro. Kitoje salėje pamatysime bronzinę „Phra Phuttha Chinnarat" budą, kuri yra kopija statulos, pastatytos Sukotajaus periodu (1238-1438 m.). Karaliaus Chulalongkorno pelenai yra palaidoti po statula. Galerijoje, esančioje aplink ordino salę, yra 52 Budos statulos, kuriose kiekviena rodo skirtingas mudras. Tęsime turą į Po, kuri geriausiai žinoma dėl Gulinčio Budos šventyklos, kurioje yra tokia didelė statula (45 m. ilgio ir 15 m. aukščio), kad jos neįmanoma aprėpti visos. Pėdų padai inkrustuoti daugybe brangiųjų akmenų. Ilgi ausų speneliai žymi kilmingą gimimą, o lotoso žiedo rankos forma žymi tyrumą ir grožį. Didieji rūmai pastatyti 1782 m. buvo daugybės kartų karališkoji rezidencija. Šiandien jie tebenaudojami svarbioms ceremonijoms ir valstybės vadovų apgyvendinimui. Čia yra ir Pra Kėvo šventykla (kitaip Budos Emeraldo šventykla), kur laikomas nefritinis Buda. Ekskursijos metu, jei liks laiko, turėsime galimybę apsipirkti suvenyrų parduotuvėse. Ekskursijos trukmė apie 6 val. Nakvynė laive.

 • 7 DIENA

  LIM ČABANGAS, TAILANDAS (pilnas maitinimas laive)

  Papusryčiavę tęsime ekskursiją pietinio Tailando regione*. Važiuosime apžiūrėti Tiesos šventovės - itin autentiškos tailandietiškos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. Vėliau pasieksime Nong Nocho botanikos sodą. Šiame išpuoselėtame tropiniame sode pamatysite daug retų augalų, didžiausią palmių kolekciją Tailande, didžiausią orchidėjų įvairovę bei išvysite tajų kultūrą atspindinčius elementus. Čia galėsite apsilankyti ir dinozaurų parke. Paragausime vietinės virtuvės bufeto tipo kavinėje (be gėrimų). Ekskursijos trukmė apie 5 val. Nakvynė laive.

 • 8 DIENA

  SIHANOUKVILĖ, KAMBODŽA (pilnas maitinimas laive)

  Iš pat ryto išvyksime į turą Kambodžoje*. Apžiūrėsime Reamo nacionalinį parką, kuris yra nykstančių paukščių veisimo šventovė, čia turėsime galimybę pamatyti nykstančius paukščius ir žmogaus nepaliestą gamtą. Sekantis sustojimas bus ilgus metus vienos šeimos kuriamas pipirų ūkis, kur pasiklausysime įdomių pasakojimų ir pamatysime, kaip be jokių chemikalų auginami pipirai ir kaip jie atkeliauja iki mūsų virtuvių. Nuo Leu šventyklos kalno pasigrožėsime atsiveriančia panorama, o taip pat išvysime kalno apačioje stovinčią Kraomo šventyklą. Apžiūrėję ją tęsime kelionę link krioklio. Čia iš 14 metrų aukščio pakopomis krenta vandens kaskados, tad bus puiki atgaiva, klausant gido istorinių pasakojimų. Ekskursijos trukmė apie 6 val. Nakvynė laive.

 • 9 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, sudalyvaukite rengiamuose pramogose ar tiesiog stebėkite vaizdus atvirame laivo denyje. Nakvynė kruize.

 • 10 DIENA

  SINGAPŪRAS (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių pradėsime kultūrinį turą Singapūre*, o mūsų pirmasis sustojimas bus Merliono parke. Čia pasivaikščiosime, klausydami įdomių gido pasakojimų apie išskirtinę Singapūro kultūrą , nusifotografuosime prie miesto simboliu tapusio liūto ir žuvies skulptūros. Tęsime savo turą pažindami kinų rajoną ir aplankydami Budos relikvijos šventyklą. Perėję į Mažąją Indiją pamatysime spalvingą Indijos kultūros gyvenimo būdą su jos garsais ir kvapais. Turo pabaigoje pasivaikščiosime po Singapūro arabų rajoną ir pamatysime seniausią Singapūro mečetę - Sultono mečetę. Po pietų tęsime turą, apsilankydami „Gardens of the bay“. Šis parkas yra padalintas į 3 zonas, išsidėsčiusias 101 hektarų žemės plote. Parke auga daugiau nei 250 000 augalų ir gėlių. Tai tropinis sodas, kuriame taip pat yra 2 biologiškai kontroliuojami žiemos sodai – debesų sodas(„Cloud Forest“) ir gėlių namai („Flower Dome“). Vis dėlto, labiausiai šiuo sodus garsina ne tikri medžiai, o...milžiniškos skulptūros, kurios vadinamos super-medžiais. Jų yra net aštuoniolika, o skulptūrų aukštis svyruoja nuo 25 iki 50 metrų. Ekskursijos trukmė apie 8 val. Nakvynė laive.

 • 11 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galėsime išbandyti šokių pamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos, kvepalų rūbų, įvairių gėrymų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

 • 12 DIENA

  LANGKAVI SALA, MALAIZIJA (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių leisimės į Langkavi salos apžvalgą*. Važiuodami pro laukus ir plantacijas gerėsimės vietine gamta. Pirmoji stotelė Makam Masuri – tai tradicinis malajų namas, pastatytas legendinės princesės gimtinėje, kur ji ir palaidota. Princesė buvo neteisingai apkaltinta svetimavimu, o jos sala užkeikta septynioms kartoms. Tęsime savo pažintį su sala, kur mus supažindins su kaučiuko medžiais ir kaip iš jų išgaunamas lateksas. Gamtos grožis dar labiau atsiskleis pakilus keltuvu virš tropinio miško, apačioje paliekant krioklius ir tolumoje išvydus panoraminį Langkawi salos vaizdą bei dalį Tailando. Po pietų vietiniame restoranėlyje tęsime kelionę, plaukdami mangrove mišku. Čia išgirsime įstabių pasakojimų apie vietinę gyvūniją bei mangrovę miškų naudą ekologijai. Ties upės žiotimis turėsime retą galimybę pamatyti, kaip maitinami ereliai. Ekskursijos trukmė apie 8 val. Nakvynė laive.

 • 13 DIENA

  PUKETAS, TAILANDAS (pilnas maitinimas laive)

  Laukia nuotaikinga diena, aplankant garsiąją Džeimso Bondo salą. Ekskursiją* pradėsime plaukdami į Hongo salą. Čia plauksime baidarėmis, gerėdamiesi aplinkinių uolų didingumu ir grožiu. Kelionę tęsime į Panako salą, kur iš melsvų vandens gelmių kyla stačios klintinės uolos, salų pakrantėje, o tarp urvų nutįsę balto smėlio paplūdimiai. Vėliau ragausime vietinės virtuvės patiekalų restoranėlyje Panye saloje. Po pietų tęsime kelionę ir pasieksime adatos formos mažytes Ko Tapu saleles. Viena populiariausių salelių dar vadinama Džeimso Bondo sala, kurios vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Ekskursijos pabaigoje dar turėsime laiko atsipalaiduoti paplūdimyje. Ekskursijos trukmė apie 8 val. Nakvynė laive.

 • 14 DIENA

  PUKETAS, TAILANDAS (pilnas maitinimas laive)

  Ši diena bus skirta Puketo pažinimui*. Ekskursijos metu apžiūrėsime Puketo senamiestį. Puketo miestas turi išskirtinį veidą ir kaip niekur kitur šių išskirtinumų daug senamiestyje. Šioje istoriškai turtingoje vietoje jūs rasite kinų ir budistų šventyklas, gražias parduotuves, žavių kavinių, mažyčių spaustuvių, privačių ir viešų muziejų ir netgi buvusį raudonųjų žibintų kvartalą. Turo metu taip pat grožėsimės pakrantėje nusitęsusiu Sapan Hino parku, kuris išsiskiria savo išpuoselėta aplinka, pamatysime didžiausią Puketo Chalongo šventyklą bei lankysimės suvenyrų parduotuvėse. Ekskursijos trukmė apie 5 val. Nakvynė laive.

 • 15 DIENA

  PENANGAS, MALAIZIJA (pilnas maitinimas laive)

  Turo metu apžiūrėsime žymiausias Penango salos vietas*: Chew Jetty - tai ankstyvoji kinų
  migrantų gyvenvietė Penange, sudėtingos akmens drožybos ir medžio darbais garsėjančios „Khoo Kongsi“ kinų klano namai, spalvinga mažoji Indija, unikali gyvačių šventykla, kur gyvatėmis puoštas altorius ir Kek Lok Si - Pietryčių Azijos didžiausia budistų šventykla, kurioje yra 30 metrų aukščio Gailestingumo deivės statula. Numatomi pietūs maršruto metu vietiniame restorane. Ekskursijos trukmė apie 8 val. Nakvynė laive.

 • 16 DIENA

  KLANG, MALAIZIJA(pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną atrasime Malaizijos sotinę - Kvala Lampūro* miestą. Pirmoji stotelė - Batu urvai. Tai milijonus metų skaičiuojančios klinčių uolos šiandien skirtos indų dievybių šventykloms. Vieną didžiausių šventyklų išvysite nepatingėję įveikti 272 laiptus. Pagrindinė ir įspūdingiausia šios šventyklos vieta – tai 43 metrų aukščio auksinė Viešpaties Murugano statula. Tęsime savo turą „Royal Selangor“ lankytojų centre, kur pažinsime turtingą alavo istoriją. Grįšime atgal į modernųjį miestą. Čia peržiūrėsiem naujuosius ir senuosius karaliaus rūmus, Nepriklausomybės aikštę, Nacionalinę mečetę ir Viktorijos laikų stiliaus senąją geležinkelio stotį. Pietūs vietiniame restorane, o prieš grįžtant į laivą turėsime galimybę nusifotografuoti prie aukščiausio pasaulyje dvigubo bokšto- „Petronas KLCC“ . Ekskursijos trukmė apie 8 val. Nakvynė laive.

 • 17 DIENA

  SINGAPŪRAS (pusryčiai laive)

  Išsilaipinimas iš laivo. Skrydis namo

 • 18 DIENA

  Grįžimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 vasaris
Sek, Vas 23Treč, Kov 11 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2322 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę – 2322 EUR/asm
Kaina pasirinkus kajutę su langu – 2632 EUR/asm
Kaina pasirinkus kajutę su balkonu – 2897 EUR/asm

Costa Fortuna  »

Costa Cruises turi didžiausią kruizinių laivų flotilę Europoje, todėl savo klientams gali pasiūlyti plačiausią maršrutų ir lankytinų objektų pasirinkimą. Kiekvienas kruizinis laineris sukurtas sujungiant komfortą, pramogas, malonumą ir itališką stilių. Costa Fortuna laivo pastatymo metai: 2003. Tonažas: 102587 t. Denių skaičius: 17. Ilgis: 272 m. Plotis: 35.5 m. Talpa: virš 3470 asm. Maksimalus greitis: 22 mazgai.
Laivo teritorijoje: 1358 kajutės; 4 restoranai; 11 barų; 6 sūkurinės vonios; 4 baseinai; baseinas vaikams; SPA centras, teatras, kazino, diskoteka; vaikų klubas; sporto aikštelė.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • apgyvendinimas 4* viešbutyje;
  • vietinio gido paslaugos;
  • skrydis Vilnius – Singapūras – Vilnius su persėdimu Helsinkyje (įskaičiuotas 23kg bagažas);
  • pervežimai oro uostas - uostas – oro uostas;
  • 14 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
  • uostų mokesčiai;
  • pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
  • laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
  • kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • aptarnavimo mokestis laive (12,5 DOL asmeniui per naktį);
  • ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 500 EUR) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
  • maitinimas ekskursijų metu (ekskursijose, kuriose įskaičiuotas maitinimas, pietūs pažymėti programose);
  • gėrimų paketai laive;
  • visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
  • skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • SPA paslaugos, kazino, video žaidimai;
  • arbatpinigiai ekskursijų metu;
  • kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei).
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Nurodytų skrdyžių laikai gali kisti.
UP
Išskleisti kelionių paiešką