Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tanzanija, Zanzibaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite populiariausią nacionalinį parką Afrikoje -  Serengeti
  • Pamatysite antilopes ir žirafas Arušos nacionaliniame parke
  • Manjaros ežero nacionaliniame parke pamatysite leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių.
  • Vyksite prie Ngorongoro kraterio, kuris yra Pasaulinio paveldo sąraše ir didžiuojasi vienais iš gražiausių vaizdų Afrikoje
  • Mėgausitės poilsiu balto smėlio paplūdimiuose Zanzibare

Programa

 •  

  Sakoma, kad nuostabiausi dalykai gyvenime nutinka tada, kai veiksmai nėra suplanuoti... Būtent taip galime apibūdinti safario turą, kuriame dalyvausite kelionės metu – nesuvaidintas ir nesuplanuotas laukinių gyvūnų elgesys, jų natūrali kasdienybė neleis nuobodžiauti važinėjant po gražiausius Tanzanijos nacionalinius parkus. Antilopės, gepardai, buivolai, flamingai, žirafos, drambiai, raganosiai, liūtai ir dar daugiau laukinių gyvūnų būtent čia – nacionaliniuose parkuose. Na, o, kad nepervargtumėte ir po kelionės grįžtumėte pilnai pailsėję – Jūsų lauks poilsis Zanzibaro saloje, besimėgaujant saule, nuostabaus smėlio paplūdymiais ir vietiniu gyvenimu.

  Pajuskite tai, ką geriausio siūlo Afrika!

 • 1 diena

  VILNIUS - KILIMANDŽARO ORO UOSTAS

  Tarptautinis skrydis su vienu persėdimu. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  KILIMANDŽARO ORO UOSTAS - ARUŠOS NACIONALINIS PARKAS

  Anksti ryte atvykstame į Kilimandžaro oro uostą. Patekti į šalį reikalinga viza (kaina – 50 JAV dolerių žmogui, galima įsigyti ir prie šalies sienos). Kartu su savo bagažu eisime per muitinę. Tuomet susitiksime su savo gidu ir keliausime į šalia Arušos miesto esantį viešbutį. Paislėję po ilgos kelionės, važiuosime į Arušos nacionalinį parką. Arušos parkas tituluojamas gražiausiu Tanzanijos nacionaliniu parku, kuriame galime išvysti žirafas, zebrus ir dik-dik – mažąją antilopę. Po pilnos dienos įspūdžių dienos nakvynė lodžijoje. 

 • 3 diena

  ARUŠOS NACIONALINIS PARKAS - TARANGIRĖS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių, paliekame viešbutį ir keliaujame į Tarangirės nacionalinį parką (angl. - Tarangire National Park), kuris garsėja savo laukinės gyvūnijos gausumu. Jis yra išsidėstęs Arušos miesto pietvakariuose, Manjaro ežero (angl. Lake Manyara) regione. Vardą parkas gavo nuo Tarangirės upės, kuri teka net ir sausuoju laikotarpiu ir yra vienintelis vandens šaltinis laukinei gamtai. Sakoma, kad šiame parke galima pamatyti tiek dramblių, kiek kitose vietovėse – laukinių galvijų: Tarangirėje gyvena didžiausia dramblių populiacija iš visų pasaulio nacionalinių parkų.

  Visą dieną praleisime važinėdami po nacionalinį parką ir gėrėdamiesi įvairia gyvūnija. O šios tikrai nevalia neapžiūrėti – beveik 3000 kv. km. parke dominuoja milžiniški baobabų medžiai ir žolėtos savanos. Vakare nakvynė lodžijoje.

 • 4 diena

  TARANGIRĖS NACIONALINIS PARKAS - MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Po pusryčių Maramboi stovyklavietėje, paliksime Tarangirės nacionalinį parką ir keliausime į kitą mūsų kelionės tikslą – Manjaros ežero nacionalinį parką (angl. Lake Manyara National Park). Šis parkas tęsiasi 50 kilometrų ir yra išsidėstęs palei 600 metrų Didžiojo Lūžių slėnio atodangą. Manjaros ežeras pasižymi ypatingu kraštovaizdžiu ir paties Ernesto Hemingvėjaus kadaise buvo apibūdintas kaip „vienas gražiausių Afrikoje“. Pavadinimą parkas gavo, žinoma, nuo Manjaros ežero, neretai pavadinamo netgi stebuklingu. Drėgnuoju periodu šis ežeras dengia daugiau nei pusę parko ploto, tačiau prasidėjus sausrai telkinio tenka gerokai paieškoti – kartais net sunku įsivaizduoti, kad tose vietose tikrai būta vandens. Kaip ir prieš tai lankytuose parkuose čia galima užtikti leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių, tačiau labiausiai ši vietovė garsėja dėl drėgnuoju sezonu čia gyvenančių flamingų populiacijos.

  Vakare nakvynė lodžijoje.

 • 5 diena

  MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS - SERENGETIS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Paliekame Manjaros nacionalinį parką ir tęsiame kelionę toliau į Serengečio nacionalinį parką (angl. - Serengeti National Park), seniausią ir patį populiariausią nacionalinį parką Afrikoje, taip pat UNESCO pasaulio paveldą.

  Nakvynė lodžijoje.

 • 6 diena

  SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Dieną skirsime į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktam Serengečio nacionaliniam parkui (angl. Serengeti National Park). Šis parkas garsus dėl metinių migracijų, kuomet šeši milijonai kanopų žingsniuoja per atviras lygumas ieškodami žalesnių ganyklų.

  Bet netgi tada, kuomet migracijos sustoja ir būna ganėtinai ramu, Serengečio parkas siūlo neabejotinai vienas smagiausių gyvūnijos peržiūrų – puikios buivolų bandos, mažesnės dramblių ir gazelių grupės, ir tūkstančiai antilopių, tarp jų – kanos (stambiosios antilopės), greitosios antilopės bei Granto gazelės. Vakare nakvynė lodžijoje.

 • 7 diena

  NGORONGORO KRATERIS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Šiandien mūsų lauks nepamirštamas Ngorongoro kraterio (angl. Ngorongoro crater) turas. Šis krateris yra 600 metrų gilumo ir tai yra didžiausias uždaras krateris pasaulyje. Jame galima pamatyti įvairiausią Afrikos kraštovaizdį ir gyvūniją vienoje vietoje – čia gyvena daugiau nei 50 skirtingų didelių žinduolių rūšių, pvz., liūtų, dramblių, raganosių, įvairių antilopių, tapyrų ir pan. Be to, galima sutikti ir daugiau nei 200 paukščių rūšių.

  Turą pradėsime leisdamiesi į kraterio apačią, o ją pasiekę vyksime pasivažinėti po žadą atimantį kraštovaizdį. Kasmet po ilgojo lietaus sezono kraterio pievos sodriai žaliuoja ir jas užtvindo vulkaninėje dirvoje puikiai tarpstančios spalvingos gėlės – tarsi matytume vaivorykštę ant žemės. 

  Antilopės gnu, zebrai ir liūtai ne kartą kirs Jums kelią. Po pasivažinėjimo pakilsime stačiu krateriu atgal į viršūnę – ekstremalių pojūčių išsiilgusieji galės drąsiai žvalgytis pro automobilio langą ir grožėtis neapsakomais vaizdais. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje. 

 • 8 diena

  ARUŠOS ORO UOSTAS – ZANZIBARAS 

  Po pietų išskrendame iš Arušos miesto ir nusileidžiame Zanzibare. Oro uoste pasitiks vairuotojas ir nuveš į viešbutį. Registracija viešbutyje ir jūsų laisvas laikas. 

   

 • 9  – 12  dienos

  POILSIS ZANZIBARE

  Laisvas laikas poilsiui. Sniego baltumo paplūdimiai, perlamutrinis vandenynas, bekraštė dangaus žydrynė ir prieskonių kvapai – tai Zanzibaras, ketvirta pagal dydį, viena gražiausių salų pasaulyje, viliojanti poilsiautojus vandenyno gelmių grožiu, prieskonių kvapais, kultūrų įvairove ir egzotiška Afrikos gamta.

  Sala turistus vilioja ne tik vandens pramogų, jūros gėrybių gausa, bet ir didžiulis koralinis rifas, juosiantis salą. Tai viena iš geriausių vietų nardymo mėgėjams Indijos vandenyne. Zanzibaras taip pat ir ryškių spalvų bei egzotiškų kvapų sala. Salą išraizgiusios vanilių, kardamonų, cinamonų bei kitų prieskoninių augalų plantacijos. Prieskonių verslas čia klesti nuo seniausių laikų.

  Atvykus iš civilizacijos Zanzibare pamatai visai kitokį gyvenimą. Vietiniai turi mažus namukus, kai kurie jų drėbti iš molio, apdangstyti palmių šakomis, ir šulinį. Namuose nėra jokių grindų – tik asla, nėra ir langų – tik tinklelis užtrauktas, dažnai – ir durų. Buitinių daiktų –minimalu. Vietiniai dievina futbolą, valgo tik šviežią maistą, nes neturi tokios buitinės technikos kaip šaldytuvas. Nors beveik visi namuose turi televizorių, kad ir labai seną, svarbu – veikiantį.

  Nakvynės viešbutyje.

 • 13 diena

  ZANZIBARAS  DAR ES SALAAM (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su nuostabiuoju Zanzibaru. Skrisime į Tanzaniją, kur mūsų lauks pervežimas į viešbutį. Poilsis. Naktį pervežimas į oro uostą.

 • 14 diena

  DAR ES SALAAM - VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbutis

Kaina asmeniuikeliaujant 2-iese

Lingi Langi Bungalow 3* 2680 Eur + skrydis
My Blue Hotel  4* 2853 Eur + skrydis
Blue Bay resort 5* 3059 Eur +skrydis

Lingi Langi Bungalow 3* »

KAINA: 2680 eur + skrydis

Standart tipo kambarys

Vieta: Viešbutis įsikūręs Nungvi teritorijoje, visai šalia paplūdimio – vos vienos minutės kelio atstumu. Nuo Zanzibaro ir oro uosto nutolęs vos vienos valandos atstumu.

Kambariuose: kiekvienas kambarys turi atskirus balkonus arba verandas bei vonios kambarį su dušu. Taip pat čia rasite kondicionierių bei lubų ventiliatorių, mini šaldytuvą ir telefoną.

Viešbučio teritorijoje: Šiame viešbutyje turėsite galimybę nardymo kursams bei plaukiojimo pramogoms.  Taip pat čia rasite spa paslaugas, jūros gėrybių restoraną ir net galėsite patys išmokti gaminti vietinį maistą.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo/safarių metu (susirinkus 12 žmonių);
  • Vietinio angliakalbio gido paslaugos;
  • Visi pervežimai pagal programą viso turo metu;
  • Apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose bei lodžijose;
  • Safari mašina su atviru stogu;
  • Ekskursijos pagal programą;
  • Visi įėjimų mokesčiai;
  • Maitinimas, nurodytas programoje;
  • 1,5 l vandens žmogui safario metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis + vidinis skrydis (nuo 720 eur + 250 eur);
  • Tanzanijos viza (50 JAV dolerių žmogui), ją galima įsigyti ir prie šalies sienos;
  • Medicininių išlaidų draudimas (BTA draudimas - apie 13 eur);
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Kalėdiniu laikotarpiu - nuo gruodžio 24 d. iki vasario 5 d. papildomas, 35 eur mokestis asmeniui.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 12 žmonių  Nesusirinkus 12 žmonių, kelionė bus organizuojama su anglakalbiais gidais
  • Geltonosios karštinės vakcinos yra privalomos, jei atvykstate per Nairobį ar Adis Abeba.
  • JAV doleriai išleisti prieš 2006 metus Tanzanijoje yra nepriimami.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 12 žmonių.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Kelionės tipas: su grupe ir anglakalbiu gidu.
  • Vienviečio kambario priemoka nuo 121 USD
  • Galimas rusakalbis gidas už papildomą priemoką (100 USD, 6 žmonių grupei)
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
UP
Išskleisti kelionių paiešką