NAUJIEJI METAI didžiausiame MSC kruize BELLISSIMA, aplankant JAE ir OMANĄ! (su grupe iš Lietuvos)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Naujuosius metus sutiksite didžiausiame ir naujausiame MSC kruiziniame laive MSC Bellissima.
 • Į kainą įskaičiuotas skrydis į Dubajų, 1 nakvynė ir pervežimai.
 • 7 n. trukmės kruizinė kelionė, aplankanti JAE, Omano miestus ir privačią salą.
 • Išskirtinė Naujametinė programa laive bei 20h per parą maitinimas laive ir gaivieji gėrimai (vanduo, kava, arbata).
 • Galėsite dalyvauti laive organizuojamose prabangiose vakarienėse, šokių pamokose, degustacijose.

Kelionės programa

Sutikite didžiąją metų šventę ypatingai! Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite net 5 skirtingus miestus tik kartą išsikrovę lagaminus. Nenutrūkstamos linksmybės laive su profesionalių artistų atliekamais šou, prabangi aplinka ir gurmaniškas maistas – tai ko reikia jūsų šventei. Tuo pačiu dar aplankysite rekordus mušančius didmiesčius, puošniausias mečetes, Arabijos fiordus ir kitus didžiausią įspūdį paliekančius objektus. 

Skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:50 -22:35 Stambulas – Dubajus 01:25 – 06:50

Dubajus – Stambulas 02:40 – 06:45 Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai viešbutyje)
Atvykus į Dubajų pervežimas iki viešbučio. Šią dieną turėsite galimybę savarankiškai susipažinti su Dubajumi. Per pastarąjį dešimtmetį Dubajus buvo smarkiai transformuotas į prabangų ir modernų megapolį, bet jis vis dar išlaiko ir savo paveldą, tad šioje kelionėje galėsite išvysti šio mišinio žavesį. Pamatykite aukščiausią pastatą Burdž Chalifa, gerėkitės šokančių fontanų šou, atsipalaiduokite palmės formos paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
KRUIZAS (pusryčiai viešbutyje, pietūs ir vakarienė laive)
Savarankiškai nuvyksite į kruizinių laivų uostą ir po registracijos pradėsite pažintį su savo naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.
4
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Ši kelionė nuves jus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų - JAE sostinę Abu Dabį. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Pamatę šį miestą, jūs tikrai nenustosite juo žavėtis.

5
diena
SIR BANI YAS SALA (pilnas maitinimas laive)
Sir Bani Yas sala - tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m. čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksite mažais laiveliais. Jus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisite dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsite galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija.

6
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, Aurea SPApasiūlys įvairių tipų masažų.
7
diena
MUSKATAS, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Muskate aplankykite Sultono Qaboos didžiąją mečetę. Ši mečetė yra viena didžiausių pasaulyje su nuostabiu meno kūriniu - šviestuvu ir vientisu kilimu, apimančiu visą maldos salę, kurios dydis 4300 kvadratinių metrų. Patariame pasivaikščioti Muskato senamiestyje ir užsukti į senąją turgavietę, kur kvapų, spalvų ir garsų derinys jums paliks neišdildomą įspūdį.
8
diena
KASABAS, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Lankydamiesi Kasabo mieste išbandykite ekstremalius pasivažinėjimus Sachara ar ramius pasiplaukiojimus vietiniu laiveliu po fiordus, ieškodami jus lydinčių delfinų. Šis miestas sutiks svetingai, pasiūlys įsimintinų pramogų ir gražiausių vietų nardymui.

9
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Laivas ryte atplauks į Dubajaus uostą. Laive galėsite likti visą dieną, tad turėsite galimybę apžiūrėti likusias neaplankytas vietas Dubajuje ar tiesiog mėgautis laive esančiomis pramogomis.
10
diena
Grįžimas namo.

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas: 83 600 kv. m   Gyventojų skaičius: 4,4 mln. (2007 m.) Sostinė:

 

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę su skrydžiu 1499eur - 2 vietos

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Dubajus – Vilnius su vienu persėdimu . Įskaičiuotas 20kg bagažas.
 • Uostų mokesčiai;
 • Nurodytas 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • 1 nakvynė viešbutyje Dubajuje su pusryčiais ir ankstyvas įsiregistravimas į viešbutį po skrydžio;
 • apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje;
 • pusryčiai, pietūs, vakarienės (kava, arbata, vanduo);
 • laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Pervežimas iš viešbučio į uostą (20 EUR);
 • Pervežimai iš oro uosto į viešbutį (20 EUR);
 • Pervežimai iš kruizinių laivų terminalo į oro uostą (20 EUR);
 • Aptarnavimo mokestis laive (10eur/asm per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (galima užsisakyti laivo siūlomas ekskursijas iš anksto);
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Apgyvendinimo variantai

MSC BELLISSIMA »

MSC Bellissima – svečiams pasiūlys išskirtinius „Cirque du Soleil“ pasirodymus, kurie yra sukurti specialiai šiam laivui. Svečiai taip pat galės mėgautis pasaulyje gerai žinomų šefų patiekalais, net per du denius įsikūrusiu vidaus pramogų parku ir didžiuliu 25 metrų baseinu. „MSC Bellissima“ taip pat rūpinasi didesnėmis šeimomis, čia sukurtos kajutės talpina net iki 10 asmenų šeimas. Keliautojai, ieškantys prabangos, ją ras „Bellissima“ MSC jacht klube. Ši išskirtinė erdvė apima tris denius, kuriuose yra atskiras baseinas, restoranas ir deginimosi denis, taip pat daugybė aukščiausios klasės apartamentų.

 

Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Jungtinių Arabų Emyratų specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
7 naktų KRUIZAS, aplankant JAE, Katarą, Bahreiną, bei poilsis Dubajuje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.