×

Kelionė į Maldyvus (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Maldyvai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Kelionė į Maldyvus (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Turėsite galimybę stebėti banginius (while shark) ir rajas (manta ray)*
  • Dienas galėsite praleisti prabangiuose Maldyvų viešbučiuose: „Sun Island Resort“, „Amaya Kudah Rah“ ir „Centara Gand Island Resort“
  • Poilsis egzotiškuose balto smėlio Maldyvų paplūdimiuose
  • Gražūs ir turtingi Maldyvų koraliniai rifai
  • Kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis vadovas

Programa

 • Maldyvų salos – tai rojus visiems, norintiems pabėgti nuo civilizacijos ir mums įprasto greito gyvenimo ritmo. Ar galima atsispirti pagundai, kurią teikia žalsvai mėlyni skaidrūs jūros vandenys, auksinio smėlio krantai, vaizdingos žalios pakrantės? O nuostabi povandeninė „karalystė” – koralų sodai, įvairiausios neregėtos žuvys, banginiai ir rajos, egzotiška augalija – vilioja nardymo mėgėjus bei profesionalus iš viso pasaulio. Maldyvuose Jūs rasite viską, kad galėtumėte be rūpesčių gerai pailsėti. Tikime, kad iš šios kelionės grįšite ne tik gerai pailsėję, bet parsivešite ir puokštę įspūdžių.

 • 1 DIENA

  VILNIUS – MALĖ

  Skrydis į Maldyvų sostinę Malę su vienu persėdimu.

 • 2 DIENA

  MALĖ – DIGURAH SALA (vakarienė)

  Sveiki atvykę į rojų žemėje – Maldyvus! Tai pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Maldyvų sostinė Malė – pati mažiausia pasaulio sostinė! Visomis vaivorykštės spalvomis išmarginti pastatai, egzotiškų vaisių kvapais dvelkiantys turgūs ir nesibaigiantys mėlyno vandens horizontai... Taip atrodo įspūdingoji Malė.

  Oro uoste, susitvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, jus pasitiks lietuviškai kalbantis kelionių vadovas. Iš Malės oro uosto su kelionės vadovu vyksite į Digurah (Dhigurah) salą. Dhigurah sala yra pagarsėjusi kaip žvejybos uostas – didelė dalis vietinių čia užsiima žuvies gaudymu, valčių gamyba, medžio dirbiniais. Nors pati sala yra tik 3 kilometrų ilgio, 2,5 jų sudaro tropiniai miškai! O ties salos pakraščiais išsidėsčisiuose paplūdimiuose galima stebėti auksinius saulėtekius ir saulėlydžius. Registracija viešbutyje ir poilsis. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  POILSIS DIGURAH SALOJE – PAVIRŠINIS NARDYMAS SU BANGINIAIS (WHILE SHARK)* (pusryčiai ir vakarienė)

  Dauguma keliautojų į šias salas atvyksta tiesiog mėgautis smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. Tačiau mes siūlome netingėti ir leistis į pažintį su turtingu povandeniniu Maldyvų gyvenimu. Pirmąją dieną rekomenduojame banginių stebėjimą* (nuo 65 USD/asm). Neišsigąskite pavadinimo – šie rykliai nepavojingi žmonėms! Jie maitinasi taip pat kaip ir banginiai – filtruodami maistą per dantis, tad juos galima aptikti ten, kur yra planktono. Jo dydis gali siekti netgi 12 metrų ilgio, o sverti apie 20 tonų! Amžius, manomai, yra net iki 100 metų. Šiuos milžinus galima aptikti tik tropikų klimato vandenynuose, kur vandens temperatūra būna ne mažesnė negu 21 laipsnis. Ryklius labai tikėtina aptikti netoli Digurah salos, kadangi būtent čia jie atplaukia ieškoti planktono.

  Nardymo metu susipažinsite su stulbinančiu Maldyvų povandeniniu gyvenimu – margaspalviais koralais, įvariausiomis žuvų rūšimis ir povandeniniais sodais. Tyrinėdami vandenų gelmes stebėsite bangininių ryklių kasdienybę ir patirsite neįsivaizduojamus pojučius! Nakvynė viešbutyje Digurah saloje.

 • 4 DIENA

  DIGURAH SALA – IŠVYKA Į „SUN ISLAND RESORT“* (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių laisvas laikas, kurio metu galite ilsėtis žaviojoje Digurah saloje arba pradėti pažintį su Maldyvų prabangiais viešbučiais. Su grupe vyksite į „Sun Island Resort“* (nuo 46 iki 120 USD žmogui su grupe).Šis viešbutis atrodo taip, lyg būtų nužengęs tiesiai iš sapno – dangaus žydrumo vanduo, debesų purumo smėlis ir kvapą gniaužianti augmenija. Čia viešbutyje galėsite pasimėgauti unikalia virtuve ir paplaukioti atviruko vertuose baseinuose. Pailsėję viešbutyje-saloje greitaeigiu kateriu vakarop grįšite į savo viešbutį Digurah saloje.

  + 9

 • 5 DIENA

  DIGURAH SALA – PAVIRŠINIS NARDYMAS SU RAJOMIS (MANTA RAY)* (pusryčiai ir vakarienė)

  Susipažinus su bangininiais rykliais, rekomenduojame nepraleisti progos susipažinti ir su kitomis įspūdingomis jūros gyventojomis rajomis. Vykite į ekskursiją – rajų stebėjimą* (manta ray safari – 65 USD/asm.) Jos kaip ir banginiai rykliai yra randamos tik šiltuose vandenyse tropiniame ir subtropiniame klimate. Rajos atplaukia netoli Digurah salos to paties kaip rykliniai banginiai – ieškodamos maisto, planktono. Palaikykite rajoms draugiją leisdamiesi į povandeninę kelionę! Nakvynė Digurah saloje viešbutyje.

 • 6 DIENA

  POILSIS DIGURAH SALOJE (pusryčiai ir vakarienė)

  Diena skirta poilsiui. Mėgausitės paplūdimių ramybe, tropikų augmenija, žydru vandeniu bei kaitria saule. Digurah rytinėje salos pusėje rasite nuostabius paplūdimius, kur galite pasivaikščioti ar pasilepinti tropikų saule. Norite laiką praleisti aktyviai ir ieškote nepamirštamų gyvenimo akimirkų? Išbandykite paviršinį nardymą* – tikrai gali išbandyti ir tie, kurie nėra niekada nardę. Nardyti galima vakarinėje salos dalyje, kur rasite gražius rifus (įrangos nuoma – 10 USD/dienai). Gerą paplūdimį rasite ir netoli viešbučio (apie 400 metrų), kur galėsite ne tik išsimaudyti, bet ir apžiūrėti rifus, kurių čia yra net trys. Viename iš jų gyvena vėžlys. Gal būsite vienas iš laimingųjų jį aptikę? Galite išbandyti ir kitas viešbučio siūlomas paslaugas. Kitos paslaugos: pasiplaukiojimas vandens motociklu (15 min – 35 USD), jėgos aitvarai (15 min – 25 USD), vandens safaris motociklu aplink Digurah salą (200 USD/asm), irklenčių ir kanojų nuoma (10 USD/val). Taip pat yra galimybė užsisakyti nardymo kursus (Padi Open Water Dviving) – 600 USD. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 DIENA

  IŠVYKA Į  „CENTARA ISLAND RESORT“* (pusryčiai ir vakarienė)

  Šią dieną rekomenduojame dar vieną įspūdingą Maldyvų viešbutį – aplankykite „Centara Island resort“* (120-160 USD/asm.). Šis viešbutis – Maldyvų vizitinė kortelė – unikalios vilos ir pasaulio kraštą primenantis baseinas. Prabanga ir egzotika spinduliuojančiame viešbutyje pasimėgaukite siūlomomis pramogomis, o taipogi ir azijietiška bei itališka virtuve. Jeigu neišbandėte nardymo, viešbutis siūlo ir šias paslaugas – šalimais yra nuostabus nardymo rifas! Be to, čia galite paragauti garsiųjų spalvotų kokteilių! Vakarop grįšite į Digurah salą. Nakvynė viešbutyje.

  + 8

 • 8 DIENA

  POILSIS DIGURAH SALOJE ARBA IŠVYKA Į  „AMAYA KUDAH RAH“* (pusryčiai ir vakarienė)

  Diena skirta jūsų laisvam laikui. Norintys galės prisijungti ir kartu su grupe dieną praleisti „Amaya Kuda Rah“ saloje-viešbutyje* (tarp 60-90 USD priklauso nuo žmonių kiekio). Čia galėsite atsipalaiduoti paplūdimyje, patogiai įsitaisius hamake, pasinaudoti įspūdingu viešbučio baseinu, kuris susilieja su vandenynu ir pasidaryti nuostabių nuotraukų. Mėgstantys nardyti taip pat čia gali išsinuomoti įranga ir pasigrožėti Maldyvų koralais. Vakare grįšite į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  DIGURAH SALA – MALĖ – SKRYDIS Į VILNIŲ (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą Malę. Čia jūsų laukia skrydis namo.

 • 10 DIENA

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

White Sand Dhigurah »

Kelionės kaina 858 EUR+ skrydis

Maitinimas HB (pusryčiai ir vakarienė)

Vieta: iki paplūdimio 100 m. 

Viešbutis: Teritorijoje yra restoranas, teikiami vakarietiški, aziejitiški, patiekalai. Visoje teritorijoje veikia nemokams belaidis internetas. Kambariai yra modernaus stiliaus. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, vonia/dušas, visose kambariuose yra vonios reikmenys. Atitinka 3 žv viešbučio kategorija.

Athiri Beach »

Maitinimas HB (pusryčiai ir vakarienė)

Kelionės kaina 970 EUR+ skrydis

Vieta: Digurah saloje įsikūrę  „Athiri Beach Maldives“. Šalia paplūdimio. Teritorijoje įrengta atvira terasa, o pro langus atsiveria vaizdai į jūrą. Poilsio metu galėsite mėgautis maistu restorane, naudotis vandens sporto įrenginiais. Svečiams teikiamos pervežimo paslaugos.

Viešbutis: Teritorijoje yra įsikūręs PADI nardymo centras, o netoli nuo salos yra puikios nardymo vietos – Kudarah Thila ir garsioji bangininių ryklių vieta. Kambariuose yra terasa arba balkonas, oro kondicionierius, vonios kambarys. Atitinka 3 žv viešbučio kategorija. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos
  • Vietiniai pervežimai Malė – Diguraho sala – Malė
  • Apgyvendinimas: 7 nakvynės „Athiri“ arba “White Sands Beach“ svečių namuose
  • Maitinimas: 7 pusryčiai ir 7 vakarienės
  • Pervežimas greitaeigiu kateriu iš Malės iki Diguraho salos 2 dieną ir iš Diguraho salos į Malę 9 dieną
  • Pagalvės mokestis „Athiti“ svečių namuose
  • Pagalvės mokestis „White Sand Dhigurah“ svečių namuose

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Male – Vilnius (nuo 670 Eur/asm.)
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas)
  • Ekskursijos: banginių ryklių stebėjimas (nuo 65 USD/asm), rajų stebėjimas (paviršinis nardymas – 65 USD/asm), išvyka į “Sun Island Resort„ (69–139 USD kaina priklauso nuo žmonių kiekio grupėje), išvyka į “Centara Grand Island Resort“ (120-160 USD/asm – įėjimas ir pietūs, kaina priklauso nuo žmonių kiekio grupėje), išvyka į „Amaya Kudah Rah“ (60– 80 USD kaina priklauso nuo žmonių kiekio grupėje)
  • Papildomos pramogos Diguraho saloje:pasiplaukiojimas vandens motociklu (15 min – 35 USD), jėgos aitvarai (15 min – 25 USD), vandens safaris moptociklu aplink Diguraho salą (200 USD/asm), Irklenčių ir kanojų nuoma (10 USD/val). Taip pat yra galimybė užsisakyti nardymo kursus (Padi Open Water Dviving) – 600 USD
  • Maitinimas nepaminėtas programoje
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu
  • Kelionių vadovas vyksta susirinkus 10 keliautojų, nesusirinkus 10 keliautojų kelionė vyksta individualiai, be kelionės vadovo. Papildomas ekekursijas galėsite įsigyti viešbutyje.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Kelionių vadovas pasitinka Malės oro uoste
  • Vienviečio priemoka nuo 325 EUR/asm
  • Svarbu: į Maldyvus draudžiama įsivešti alkoholinius gėrimus. Diguraho saloje taip pat draudžiama gerti alkoholinius gėrimus.
UP
Išskleisti kelionių paiešką