Balis aktyviai

Kelionės akcentai

 • Gyvensite šarmingame Balio salos miestelyje Ubude
 • Plauksite plaustais džiunglių apsupta Ajungo upe
 • Kalnų dviračiais važiuosite apžiūrėti Batūro ugnikalnio
 • Eisite į žygį po Balio salos viduryje esančias džiungles   
 • Ilsėsitės viename iš puikiųjų Balio paplūdimio kurortų
 • Atostogų metu būsite apsupti draugiškų ir paslaugių vietinių
 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
Nuo695
2021 07 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 700
su skrydžiu: 1395
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS
Skrydis iš Vilniaus į Balio salą su persėdimu.
2
diena
DENPASARAS – UBUDAS
Sveiki atvykę į Balio salą! Oro uoste jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į Ubude esantį viešbutį. 

Balio saloje, priklausančioje Indonezijai, gyvena daugiau nei 4 mln. gyventojų. Ši sala garsėja ne tik paplūdimių, kalnų ir ryžių plantacijų grožiu, bet ir turtingomis vietinėmis tradicijomis bei maloniais salos gyventojais. Balio salos kraštovaizdis jus užburs. Jūs čia rasite egzotiškas džiungles, kuriuose slepiasi ne tik kriokliai, bet ir ilgauodegės beždžionėlės. Nakvynė viešbutyje Ubude.

3
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas, kurį galėsite skirti pažinčiai su Balio sala. Galite užsisakyti papildomas ekskursijas ir pramogas. Siūlome aplankyti bent vieną iš žymiausių Balio šventyklų: Tanah Loto, Besakiho ar Tirta Empul*. Jas verta aplankyti ne tik dėl architektūros, bet ir dėl galimybės stebėti kaip Balio gyventojai atlieka ritualus.

Rekomenduojame savarankiškai aplankyti šalia Ubudo esantį Šventąjį beždžionių mišką*, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias hinduistų šventyklas. Šiandien taip pat galėsite skirti laiko apsipirkimui, suvenyrams arba pasivaikščiojimui po Ubudo miestą. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų*. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4
diena
UBUDAS – AJUNGO UPĖ – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių jūsų laukia nuotykis – smagus plaukimas plaustais Ajungo upe (Ayung). Jūsų tikslas – įveikti maždaug 25 upės slenksčius ir krioklius, kanjonus ir urvus. Plaukdami susipažinsite su Balio atogrąžų miškais ir jų augalija. Po plaukimo plaustais, keliausite į restoraną, iš kurio atsiveria graži Ajungo upės panorama. Po pietų grįšite į viešbutį, jūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

diena
UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien po pusryčių važiuosite į Kintamanio regioną, esantį šiaurės rytų salos krante, nuo kurio atsiveria stulbinantis vaizdas į Batūro ugnikalnį ir ežerą. Pasigrožėję ugnikalnio ir ežero vaizdais tęsite kelionę dviračiais. Pakeliui galėsite grožėtis ypatingais vaizdais – kalnų panorama, tropiniais miškais ir bambukų plantacijomis. Nakvynė viešbutyje Ubude.
6
diena
UBUDAS – TAMBLINGANAS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje vyksite į žmonių rankų nepaliestus tropinius miškus, esančius Balio salos viduryje. Šie miškai gerai žinomi kaip drėgnieji Balio salos miškai, kurie pasižymi savo vešlia augalija. Vietinis gidas papasakos apie ten augančius augalus, kaip jie panaudojami vietinių gyvenime bei medicinoje. Vėliau sėsite į baidares ir plaukiosite Tambligano (Tambligan) ežere, kuriame vanduo ypatingai ramus. Po žygio – pietūs vietiniame restoranėlyje ir grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

7 – 11
dienos
POILSIS PASIRINKTAME BALIO KURORTE  (pusryčiai)

Šiandien jūsų lauks pervežimas į pasirinktą pajūrio kurortą, kur turėsite keletą dienų poilsio.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai.

Nakvynės pasirinktame kurorte Balyje.

12
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į Denpasaro oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo695
2021 07 02 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 700
su skrydžiu: 1395

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų architektūros paminklai. Indon

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Balis aktyviai

Ignas
2018 10 09
10.0
Trumpai apie mūsų kelionę: Įspūdžiai neišdildomi. Pirmos 5 dienos Ubud miestelyje buvo pasakiškos, viešbutis super, aptarnavimas nerealus, vieta irgi. Visi vairuotojai ir gidai labai draugiški ir paslaugūs, bet iš visų norėčiau išskirti Wayan Susila, kuris ne tik lravede nuostabę ekskursija dviračiais, bet ir papsakojo apie kultūrą, papročius, auginamas daržoves ir vaisius, jis kaip gidas mums paliko geriausia įspūdį. Iš visų ekskursijų, pati įsimintiniausia buvo plaukimas upe, ne tik gerai nuteikianti atrakcija, bet ir įspūdinga gamta. Deja, bet labai nusivylėme Jayakarta viešbučiu (tiek pačiu kambariu, tiek aptarnavimu) Legian, šis viešbutis turėjo tik gražų sodą, kuriuo rūpinasi ir tvarko atsakingai, ko nepasakysi apie kambarius ar maistą. Vienai dienai buvo įdomu pamatyti šį miestą, bet visos 5 dienos jau buvo per daug, svajojome grįžti į buvusį viešbutį ir Ubud miestelį. Nedrąsiai norėčiau patarti. Mes, kad ir jauni žmonės, bet seni iš vidaus, mums ta ramybė ir atsipalaidavimas Ubud buvo rojus, veiklos ten pilna, viskas pigiau, žmonių yra, bet ne per daug. Ko nepasakysi apie Legian, kur žmonių begalė, triukšmas, jokios gamtos, jūra - mums lietuviams ne naujiena, gal ne tokia šilta, bet mes ją turime, o matyti turistus renkančius iš vandens šiukšles buvo liūdna. Mūsų patarimas būtų keliaujančių pasiteirauti ar jiems norėtųsi praleisti penkias dienas prastesniame viešbutyje, kuris mieste, kuriame viskas brangiau, pagrindinias pramogas pasiekti sudėtinga, arba reikėtų apgyvendinti atvirkščiai, tada kelionės pabaiga būtų aukštumoj. Ačiū ūž Jūsų laiką.
Aurika
2018 09 14
9.8
Grįžome ir į Lietuvą, ir jau spėjome grįžti į darbus :) Dėl pastebėjimų apie kelionę, tai pabandysiu trumpai: 1. Abu viešbučiai tikrai geri :) tiek kambarių, tiek pusryčių atžvilgiu, skanu, gausu viskas tvarkinga. Tik gal Puri Santrian vienas pastebėjimas, kad kambarys buvo drėgnokas bei vėsus, todėl nespėdavo per naktį išdžiūti maudymukai.. :) Bet čia menka bėda! 2. Kelionės programa: Kaip visuomet pagrąžinta :) 1. Plaukimas kalnų upe, įspūdinga, gražu, bet jokių laukinių gyvūnų ten nesutiksi :)) urvų, taip pat nėra nei vienoje vietoje. Patarčiau išimti tai iš programos aprašymo, nes klaidinate keliautojus. 2. Gidas su kuriuo keliavome dviračiais - didžiausi pagyrimai ir pliusai jam, tai buvo vienintelis gidas, kuris pasakojo apie patį baliniečių gyvenimą, kultūrą, parodė daugiau nei buvo aprašyta programoje ir t.t. Buvome ir vietinių namuose, kas buvo be galo įdomų, buvome ir kavos, kakavos plantacijose, kur ragavome brangiausios kavos pasaulyje ir t.t. Tikrai vau ir puiki diena! O ir pietūs kuriuos valgėme tądien sakyčiau buvo kone skaniausi visoje kelionėje. Poto net parašėme rekomendaciją šiam gidui bei restoranėliui, nes tikrai buvo verta. 3. Žygis į džiungles. Džiunglės labiau priminė mišką, o ir vaikščiojome ganėtinai trumpai, gal tik apie 1,5 val... tai kuomet jau baigėme turą, labai nustebom, kad čia jau viskas! Tai manyčiau čia galima arba praplėsti šį "žygį" arba įrašyti programoje, kad tai pasivaikščiojimas, o ne žygis.. Nors gidas buvo neblogas, papasakojo apie augaliją ir stengėsi bendrauti. Na, o kitą laiką keliavome patys.
Keliautojas
2016 10 28
10.0
Balis pasitiko karščiu ir didele drėgme. Vos išlipus iš lėktuvo žliaugė prakaitas, tingėjosi ką nors daryti, norėjosi tik sėdėti po kondicionierium. Penkias dienas apsistojome Ubude. Ten mūsų dėmesį labiausiai patraukė Šventasis beždžionių miškas. Buvo idomu stebėti beždžionų gyvenimą ir šiek tiek nejauku, kai jos užšokdavo ant pečių ir bandydavo pasikraustyt po kuprinę. Pradėjom pramogas. Raftingas. Azijietiška tvarka :) tiksliau bardakas, daug valčių, daug žmonių, triukšmas, visi grūdasi, stumdosi, o instruktažui užteko 5 minučių. Tačiau gamta plaukiant upe įspūdinga: bananai, kokoso palmės, lianos ir keli driežai kokio metro ilgumo. Grįžtant pakelės kioskelyje prisipirkom keptų bananų, mums labai patiko šis vietinis skanėstas. Ir dar sužavėjo, kad žmonės labai sąžiningi. Sunkiai sekėsi apsiprasti su pingais, nes už 1 eurą gauni apie 15 tūkstančių rupijų. Už bananus norėjau susimokėt 10 kart daugiau, nes ant kupiūrų reikėjo skaičiuot nulius, kad atrinkti tinkamas, bet vietinis berniukas pasakė, kad blogai skaičiuoju ir atidavė visus permokėtus pinigus. Pati turbūt net nebūčiau pasijutus apgauta, jei būtų paėmęs visus kiek daviau :) dar kelis kart buvom papuolę į panašias situacijas ir viskas baigėsi taip pat. O prieš kelionę buvau skaičius, kad vietiniai daro viską kad tik kuo daugiau pinigų išluptų iš turistų. Prieš dviračių žygį užsukome į kavos plantaciją, kur gaminama brangiausia pasaulio kava Luwak (kavos pupelės surenkamos iš gyvūnėlio (Palminio musango) išmatų). Vietiniai ja labai didžiuojasi, bet aš esu gyvūnėlių mylėtoja, tai labiau norėjau paleist tuos vargšelius iš narvų nei paragaut kavos. Dviračių žygis prasidėjo Kintamani miestelyje, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į Batur ežerą ir ugnikalnį. Tačiau Batur ugnikalnis pasirodė žemutis (1717 m) :) ir apėmė abejonės ar mes norim į jį kopti pasitikt saulės, ką buvom susiplanavę. Bet debesys užstojo Agungo kalno viršūnę (3142 m) ir to kalno mes užsinorėjom, deja dėl lietų sezono į jį lipti buvo nesaugu. Dviračių žygio metu pamatėm tikrąjį, neturistinį Balį. Mažus kaimelius, įprastą vietinių gyvenimą, apžiūrėjom kaimo mokyklą, paspardėm kamuolį su vaikais, buvom užsukę į tradicinius kaimo namus. Kitą dieną išvažiavom į džiungles. Kadangi kelionė iki džiunglių užtruko daugiau nei valandą, vairuotojas daug papasakojo apie vietinių gyvenimą, papročius, įpročius, išdavė šiek tiek paslapčių. Pavyzdžiui, kad su vietiniais galima nuderėti net iki 80 procentų kainos. Žinojom kad visur reikia derėtis, bet kad tiek neįsivaizdavom :). Pasivaikščiojimas džiunglėmis didelio įspūdžio nepadarė, nes panašiais miškais Lietuvoje vaikštau grybaudama, čia tik augalai kitų rūšių. Susitarėm, kad vairuotojas nuvežtų apžiūrėt Git-Git krioklių ir Lovinos juodo smėlio paplūdimio. Gig-Git kriokliai sužavėjo, visur žalia, vanduo čiurlena, paukščiukai čiulba, turistų beveik nėra. Va čia man panašiau į džiungles. O dar kiek pamatėm vaisių ir bežydinčių augalų: kakavmedį, kavamedį, citrinžolę, įspūdingus imbiero žiedus, avokadų medį, kokosų ir papajų palmes. Atsigaivinom kriokliuose ir patraukėm link Lovinos paplūdimio. „Google“ rodė gražų paplūdimį su romantiškomis valtelėmis, o nuvažiavus...na buvo kelios valtelės, paplūdimys, po kurį slampinėja vištos, guli kiaulės, o vietiniai gyvena tiesiog ant jūros kranto, viskas atvira, matosi visa buitis, visur šiukšlės... Šiukšlės mane vargino visą kelionę, vis norėjosi pasiimti grėblį, šiukšlių maišą ir eit tvarkytis. Gamta saloje tokia graži, žalia, tiek visko auga, o šiukšlės viską užgožia. Susikaupusias šiukšles kaimų gyventojai degina tiesiog gatvėse. Grįžtant į viešbutį dar užmatėm didelį žmonių susibūrimą. Vairuotojas entuziastingai pasiūlė sustoti ir pažiūrėti gaidžių peštynes. Bet mes atsisakėm, mūsų tokie dalykai nežavi. Iš Ubud miestelio pervažiavom į Sanur. Ten turėjo būti mūsų poilsinė atostogų dalis. Vairuotojas griežtai atsisakė mus dar kur nors vežti tą pačią dieną ir liepė atsipalaiduot, ilsėtis ir mėgautis atostogom. Na gerai...išėjom pasivaikščiot po paplūdimį... o ten pilna visokio dydžio valčių, pliažas visas šiukšlinas: kremo, gėrimų buteliukai, saldainių popierėliai ir visa kita. Pasimaudėm, bet vanduo visai negaivinantis. Gulėt ant saulutės visai nesinorėjo, todėl paslampinėjom pakrante ir apžiūrėjom miestelį. Kitą dieną vykom į Nusa Dua miestelį. Tai vienas prabangiausių Balio salos kurortų. Ten pamatėm, kad viskas gali būti tvarkinga: gatvės švarios, paplūdimys irgi neapšiukšlintas. Iš ten važiavom į Ulu Watu šventyklą stebėti tradicinių Balio šokių. Šventykla įspūdingoje vietoje, ant uolų. Turėjo būti labai gražus saulėlydis, bet deja saulė leidosi į debesis ir įspūdingiau atrodė aplink besitrankantys žaibai. Pažiūrėjom tradicinių šokių pasirodymą ir gavom lietaus kaip iš kibiro. Permirkę važiavom vakarienės į Jimbaran. Wow...staliukai visai ant jūros kranto, atrodo bangos nuplaus kojas, priešais oro uosto pakilimo takas, kur vienas po kito leidžiasi ir kyla lektuvai. Padavėja nusivedė prie stendo kur ledukuose sudėta šviežia žuvis ir visokios jūros gėrybės. Ką išsirenki - tą pagamina. Pavadinimo nebepasakysiu, bet žuvytė buvo labai skani. Tą vakarą susitikom su vietiniu vaikinu, mūsų lietuvės draugės pažįstamu. Kitą dieną su juo keliavom į netolimą Lembogan salą ir išbandėm važiavimą motoroleriu kaip vietiniai: ant vieno motorolerio tryse :). Buvo baisoka važiuot siaurom gatvelėm kur pilna pėsčiųjų ir taip pat lekiančių su motoroleriais, bet smagu. Važiavom per kabantį tiltą, kuris šiuo metu jau sugriuvęs. Apžiūrėjom salą, pabandėm plaukti banglente. Man buvo sudėtinga net gulėt, apie bandymą atsistot minčių nebekilo. Nuskrudom kaip vėžiai nors buvo debesuota. Vakare išsiruošėm tradicinės Balio vakarienės. Po dienos pramogų degė oda, o nuo maisto degė burna ir skrandis, net ašaros riedėjo. Pavaikščiojom po Kutą, tarp banglentininkų ir australų populiarų kurortą. Ten pramogos visą parą. Kitą dieną vykom į Serangan, į vėžlių apsaugos ir švietimo centrą. Ten prižiūrimi sužeisti vėžliai bei iš vietinių žmonių surenkami vėžlių kaiušiniai, kad nebūtų panaudoti maistui ir išperinami. Parėmėm centro veiklą ir „įsivaikinom“ vėžliuką, kurį turėjom paleisti į jūrą, bent pačios taip įsivaizdavom. Bet paleidom jį į centro darbuotojo nurodytą vietą: tarp šiukšlių ir laivų, labai tikiuosi, kad jis dar gyvas. Paskutinę dieną važiavom apžiūrėt Tanah Lot šventyklos. Šventykla vandenyje ant uolos. Teko bristi ir dar vietiniai „pašventino“, prilipdė ryžių ant kaktos ir papuošė gėlytėm. Užmatėm ir ceremonijos pabaigą: apie 100 vietinių žmonių, pasipuošę tautiniais rūbais žingsniavo iš šventyklos. Pasivaikščiojom uolėta pakrante, prasukom apžiūrėt Seminyak kurorto ir grįžom į savo miestelį. Nusimaudėm jūroj, pavakarieniavom ir į viešbutį lagaminų krautis. Balį įsivaizdavau visai kitaip. Tai ką pamačiau šiek tiek nuvylė, nes po 24 valandų kelionės įsivaizdavau kad pateksiu į rojų. Gamtos ten ne tiek ir daug, beveik ištisinės gyvenvietės. Žinoma per 10 dienų nespėjom visko pamatyt, o ir apsiprast reikėjo: ir prie karščio, ir prie laiko skirtumo. Jautėmės tikrai kaip kitoje pasaulio pusėje, aukštyn kojom :) Ir kai jau įsivažiavom į tenykštį ritmą, susigaudėm kaip ir ką reikia daryti, teko keliaut namo. Pirmą kart gyvenime verkiau oro uoste. Tai gal buvau patekus į rojų????

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indoneziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose poilsio metu (10 nakvynių: 5 nakvynės Ubude, 5 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių, 3 pietūs);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Denpasaras – Vilnius (kaina nuo 700 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje
 • Vasaros sezono metu skrydžio ir turo kainos gali būti aukštesnės. Teirautis agentūroje.
 • Turas gali būti organizuojamas ir kitomis, nei nurodyta, datomis. Kreipkitės tel. 8 606 22023

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

ARI PUTRI HOTEL 3* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 665 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 710 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 665 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 710 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 665 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: iki paplūdimio 200 m. Iki oro uosto 11 km.

Viešbutis: Nedidelis jaukus viešbutis įsikūręs Sanuro miesto centre. Visuose šiuolaikiško balietiško stiliaus numeriuose yra oro kondicionieriai, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai ir šaldytuvai. Vonios kambariuose rasite vonias ir nemokamus higienos reikmenis. Kai kurie numeriai turi atskiras terasas arba balkonus, arbatos ir kavos virimo aparatus. Viešbutyje yra standard, superior, liuks kambarių tipai.

Kambariuose: balkonas, oro kondicionierius, vonia/dušas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas.

Viešbučio teritorijoje: restoranas, baras, registratūra, du baseinai, belaidis internetas, valiutos keitykla, skalbykla, pašto paslaugos.

TAMAN AGUNG HOTEL 3* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 635 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 695 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 635 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 695 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 635 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: iki paplūdimio 300 m, iki oro uosto 10 km.

Viešbutis: Geras 3 žv viešbutis, turintis puikius poilsiautojų atsiliepimus. Personalas paslaugus ir malonus visada pasiruošęs padėti. Visuose kambariuose rasite visus būtiniausius patogumus.

Kambariuose: oro kondicionierius, balkonas/terasa, minibaras, palydovinė televizija, stalas, vonia/dušas.

Viešbučio teritorijoje: dviračių nuomos paslaugos, terasa, sodas, baseinas, restoranas, automobilių nuoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 699 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 785 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 699 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 785 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 699 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 847 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 972 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 847 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 972 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 847 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SADARA BOUTIQUE BEACH RESORT 4* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 770 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 890 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 770 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 890 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 770 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Ant jūros kranto.

Kambariuose: Plokščiaekranis televizorius, DVD, kavos aparatas, sūkurinė vonia, iPhone įkroviklis, tualetas.

Viešbučio teritorijoje: 4 restoranai, SPA centras, parduotuvė, baseinas, baras prie baseino, poilsio kambarys, viešbučio siūlomi pikniko prie jūros, romantiškos vakarienės prie jūros, maisto gaminimo pamokų paketai.

Viešbučiai

MELIA BALI 5* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 960 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 1187 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 960 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 1187 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 960 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: 11 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, ant jūros kranto.

Viešbučio teritorijoje: 4 restoranai, 4 barai, verslo centras, grožio salonas, suvenyrų parduotuvė, valiutos keitimas, automobilių nuoma, atvežimas iš oro uosto ($20), valymo paslaugos, konferencijų salė (400 žmonių)

Pramogos ir sportas: didžiulis baseinas, vandens sportas, šokių pamokos, virimo demonstracija, SPA, sporto salė, teniso kortai, stalo tenisas, badmintonas

Vaikams: baseinas, auklės paslaugos, žaidimų aikštelė, vaikų klubas

Paplūdimys: smėlio. Gultai ir skėčiai - nemokamai. Prie baseino: Skėčiai, gultai - nemokamai.

Kambariuose: oro kondicionierius, vonia, palydovinė televizija, bevielis internetas, arbatos/kavos aparatas, mini baras, seifas, balkonas/terasa/pavėsinė 

NUSA DUA BEACH HOTEL 5* »

2021.01.27 – 2021.06.30 - Kelionės kaina 999 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.07.01 – 2021.08.31 - Kelionės kaina 1227 Eur/asmeniui + skrydis

2021.09.01 – 2021.12.24 - Kelionės kaina 999 Eur/asmeniui + skrydis 

2021.12.25 – 2022.01.26 - Kelionės kaina 1227 Eur/asmeniui + skrydis

2022.01.27 – 2022.06.30 - Kelionės kaina 999 Eur/asmeniui + skrydis

Viešbutis: Milžinišką teritoriją turintis viešbutis tinka tiems kurie nori "pabėgti" ir mėgautis SPA bei šiltos jūros malonumais. Vešliame atogrąžų sode įsikūrusiame viešbutyje ir SPA centre yra 3 lauko baseinai ir nuosavas paplūdimys. Šio balietiškus rūmus primenančio viešbučio svečiams siūlomos įvairios laisvalaikio pramogos, tarp kurių – nemokamos nardymo ir Balio salos šokių pamokos bei vandens aerobikos užsiėmimai. Visame komplekse veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: rasite balkonus arba terasas, iš kurių atsiveria atogrąžų parko ar paplūdimio vaizdai, palydovinius kanalus rodančius televizorius, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei seifus.

Vieta: 9 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, Nusa Dua regione, ant jūros kranto.

Kelionės užsakymas

Nuo
695

+ skrydis apie: 700 visiems su skrydžiu: 1395
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Indonezijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.