Maljorka. Poilsinės kelionės į Maljorką

Jeigu norite pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir pasigrožėti netradicine gamta, kviečiame į rojų žemėje – Maljorką. Ispanijai priklausantį Balearų salyną Viduržemio jūroje sudaro 4 salos: Maljorka, Menorka, Ibiza ir Formentera. Šis salynas yra vienas iš autonominių Ispanijos regionų, turinčių savo parlamentą ir vykdomąją valdžią. Didžiausia šio salyno sala – Maljorka – yra svarbiausia tarp salų ir labiausiai mėgstama turistų. Tai kataloniška Ispanijos dalis. Saloje kalbama dviem oficialiomis kalbomis – ispanų ir katalonų. Vietiniai gyventojai kalba maljorkietišku katalonų kalbos dialektu, kuris turi skirtingų atmainų įvairiose salos vietose. Paplūdimiai kurortuose gana platūs, smėlėti, krantas gilėja nuosekliai. Jie yra vieši, viešbučiams nepriklauso, todėl maudytis galima bet kur. Beveik niekur nėra persirengimo kabinų ir dušų. Gultai mokami, mokesčio dydį nustato vietos municipalitetas. Atokiau nuo turistinių zonų galima rasti vaizdingų, uolėtų įlankų, kuriose galima pasimaudyti. Tokiose vietose reikėtų pasisaugoti jūros ežių ir nelygaus uolėto dugno, į kurį galima susižeisti. 

SKRYDŽIAI Į MALJORKĄ

Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn.
Kurortai: El Arenalis, Magaluf, Plaja de Palmos, Can pastilla, Palma Nova, Paguera, Santa ponsa.

 

El Arenalis –  iki oro uosto 12 km. Trukmė 15 min. Didelis ir judrus kurortas, ypač mėgiamas vokiečių jaunimo. Čia siūloma gausybė pramogų, iki ryto veikia naktiniai klubai ir diskotekos. El Arenalis garsus vandens pramogų parku „Aquacity“. Valčių, burlenčių nuoma, gera paplūdimių priežiūra, kavinės, įvairios užkandinės, dušai garantuoja puikų poilsį prie vandens. Toliau nuo pakrantės, už viešbučių – žalioji pušų giraičių zona.  Daugiau»

 

Magaluf -  iki oro uosto 30 km. Trukmė 30 min. Tai vienas iš seniausių Maljorkos kurortų, metai iš metų neprarandantis savo populiarumo. Magalufą labai mėgsta britų jaunimas. Čia gausu diskotekų, kitų pasilinksminimo įstaigų. Magalufe veikia visoje Ispanijoje garsus naktinis klubas „BCM“. Žaliosiose pėsčiųjų zonose turistus kviečia daugybė parduotuvių, barų, restoranų ir kavinių. Miestelyje daug automobilių, dviračių ir motociklų nuomos punktų. Ši vietovė garsėja puikiais balto smėlio paplūdimiais.  Daugiau»

 

Plaja de Palmos – kurortas įsikūręs 10 km atstumu nuo sostinės Palmos.  Iki oro uosto 5 km. Trukmė 10 min. Tarp Plaja de Palmos ir El Arenalio yra vienas ilgiausių Maljorkos smėlio paplūdimių. Abu kurortai yra vienas šalia kito, juos jungia puiki promenada, tarp kurortų kursuoja turistinis traukinukas.  Daugiau»

 

Can Pastilla –  iki oro uosto 5 km. Trukmė 10 min. Tai kurortas, kuris yra įsikūręs pietinėje vakarų pakrantėje prie saulėtosios Viduržemio jūros. Oro uostas nuo Can Pastilja kurorto nutolęs 5 km atstumu. Kurorte yra pėsčiųjų alėja, kurioje gausu barų, restoranų.  Daugiau»

 

Palma Nova –  iki oro uosto 27 km. Trukmė 30 min. Už keleto kilometrų nuo Magalufo, sostinės Palmos link, yra mažesnis, labiau tinkamas šeimyniniam poilsiui, bet taip pat judrus kurortas – Palmanova. Palmanovos pasididžiavimas - trys erdvūs, puikaus balto smėlio paplūdimiai ir skaidrus jūros vanduo. Paplūdimiai pasižymi nuosekliai gilėjančia jūra. Jie ypač traukia šeimas su vaikais. Visuose Palmanovos paplūdimiuose siūlomas platus vandens sporto pasirinkimas.  Daugiau»

 

Paguera –  iki oro uosto 36 km. Trukmė 40 min. Gražioje, palmėmis apsodintoje pakrantėje gausu kavinukių, barų. Kurortas turi 3 pagrindinius paplūdimius. Šiame miestelyje kadaise nuo turkų piratų slėpėsi krikščionys. Dviračiai – viena populiariausių šio miestelio transporto priemonių. Čia gausu automobilių ir dviračių nuomos punktų. Šiose vietovėse labai populiarios iškylos pėsčiomis.  Daugiau»

 

Santa Ponsa –  iki oro uosto 35 km. Trukmė 35 min. Pats moderniausias kurortas, kur galima sutikti poilsiautojų iš viso pasaulio. Vaizdingas uolėtas pakrantes keičia smėlėtos įlankos su įspūdingais paplūdimiais. Čia galima išsinuomoti įvairios vandens sporto įrangos. Kadangi jūros krantas gilėja nuosekliai, maudytis paplūdimiuose saugu ir mažiesiems poilsiautojams.  Daugiau»

 

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė I

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Maljorka. Poilsinės kelionės į Maljorką

Vilė
2019-07-29
10
Nes nuostabi sala ir puikiai praleistos atostogos Laura nuostabi reaguoja į kiekvieną mano užgaidą :) bei padeda viską išspręsti, atsako į man rūpimus klausimus.
Rimgailė
2018-04-24
9
kelionė į Maljorką tikrai gera, prisiminimai puikūs. Tik pradžioj vienas įvykis nemalonus buvo - tik atvykus į viešbutį Caribbean Bay buvo pasakyta, kad nėra vietų ir perkėlė į Indico Rock. Bet rezultatas manau tik geresnis, nes patekom į neseniai po remonto viešbutį, maistas įvairus, skanus, pasirinkimas kaip keturių žvaigždučių.
Pasitark su specialistu!
Susisiek su Ispanijos specialistu ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Ispanija
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija aplankant Šveicariją 12 d. (pažintinė-poilsinė)
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Ispanijoje prie viduržemio jūros
Ispanija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.