Kanada. Didžiosios gamtos šalis

Kelionės akcentai

  • Pamatysite Niagaros krioklį – tai vienas įspūdingiausių gamtos stebuklų pasaulyje 
  • Lankysimės Monrealyje – tai gyvas, kultūringas Kanados miestas, kuriame susipina istorija, menas ir modernus gyvenimas. 
  • Susipažinsime su Banfo Nacionalio parko įspūdingais kalnais, ežerais, ledynais ir laukine gamta. 
  • Važinėsimės Atabaskos ledynu specialiu ledo autobusu ir iš arti pamatysime įspūdingą Kolumbijos ledyno dalį. 
  • Pasivaikščiosime Maligne kanjono takais, grožėdamiesi giliais tarpekliais, kriokliais ir išskirtinėmis uolų formacijomis. 
Nuo6939
2026 05 01 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 870
su skrydžiu: 7809
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – TORONTAS
Skrydis su vienu arba dviems persėdimais  iš Vilniaus į Torontą. Atvykus jūsų laukia pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Toronte.
2
diena
TORONTAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Šiandien mūsų laukia visos dienos ekskursija po Toronto miestą (3,03 mln. gyventojų), plytintį šalia milžiniško ledyninės kilmės Ontarijo ežero. Daugelį amžių šioje teritorijoje gyveno irokėzų gentys, kurias pamažu išstūmė prancūzai, britai, o 19 a. pr. ir Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgos. Torontas ženkliai išaugo gavus miesto teises, nutiesus geležinkelio liniją ir dėl naujai sudarytų tarptautinių prekybos sutarčių. Šiame mieste nuo seno kūrėsi gausios išeivių iš Airijos ir Rytų Europos bendruomenės, taip pat prisidėjusios prie gausiausiai gyvenamo Kanados miesto veido. Lankysimės viename didžiausių visoje Šiaurės Amerikoje kinų kvartale, kurio parduotuvėse ir restoranuose atsispindi ne tik kinų, bet ir kitos Rytų Azijos kultūros, pavyzdžiui, vietnamiečių. Taip pat išvysime išskirtinės architektūros miesto rotušę (1965 m.), kurios pastatų kompleksą sudaro stačiakampis pagrindas ir du puslankio formos bokštai. Rotušėje įsikūrusi Toronto savivaldybės administracija. Vėliau vyksime į finansų rajoną, laikomą Kanados finansų pramonės centru. Tai tankiausiai apgyvendintas miesto rajonas, kuriame įsikūrę bankai, įmonių biurai, įtakingos teisinės ir apskaitos firmos, draudimo bendrovės ir biržos makleriai. Taip pat užsuksime į gausiai lankomą Itono centrą, kuriame driekiasi begalė prekybos centrų ir biurų kompleksų. Vėliau vyksime į turtingos miesto istorijos simboliu laikomą Lomos pilį (1914 m.), kurioje vyksta svarbūs miesto ir privatūs renginiai.
Po pietų turėsime galimybę (pasirinktinai) apsilankyti 553,3 m aukščio CN (Canada National) bokšte, apsipirkti Itono centre arba pasivaikščioti požeminiu miestu – po pačiu finansų rajonu besidriekiančiomis 25 km ilgio prekybinėmis galerijomis. Vakare galėsime apsilankyti Karalienės krantinėje, gyvybingoje laisvalaikio zonoje, kurioje gausu restoranų. Nakvynė viešbutyje Toronte. 
3
diena
TORONTAS – NIAGAROS KRIOKLYS – TORONTAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksime į istorinį Niagaros prie ežero miestelį (apie 19 tūkst. gyventojų), įsikūrusį Niagaros upės ir Ontarijo ežero santakoje. Kitoje upės pusėje plyti garsusis Niujorko miestas. Niagaroje prie ežero gausu kolonijinio stiliaus pastatų, stūkso Džordžo fortas, visa eilė vyno daryklų ir jaukių parduotuvėlių. Šis Viktorijos laikų eros žavesį išlaikęs miestas – ideali vieta vaizdingiems pasivaikščiojimams. Pasivaikščioję po miestą vyksime netoliese esančio Niagaros krioklio link. Stabtelėsime nusifotografuoti prie „Gėlių laikrodžio“, suformuoto iš daugiau nei 16 tūkst. augalų. Vėliau sėsime į „Hornblower Niagara Cruise“ – nedidelį laivelį, kuris mus nuplukdys prie garsiojo krioklio papėdės. Niagaros krioklį sudaro dvi dalys – Kanados teritorijoje plytinti vakarinė (793 m pločio, 43 m aukščio) ir JAV teritorijoje plytinti rytinė dalis (323 m pločio, 51 m aukščio). Šis krioklys, skiriantis Kanados Ontarijo provinciją ir Niujorko valstiją, gausiai naudojamas hidroenergetinėms reikmėms. Pasigrožėję kriokliu turėsime laisvo laiko apsilankyti Kliftono kalvos gatvėje, kurioje gausu atrakcionų, teminių restoranų ir viešbučių. Po pietų sugrįšime į Torontą. Nakvynė viešbutyje Toronte.

4
diena
TORONTAS – OTAVA (pusryčiai)
Šiandien vyksime į Kanados pietryčiuose įsikūrusią šalies sostinę Otavą (1,07 mln. gyventojų). 19 a. viduryje šis miestas, plytėjęs britiškosios Aukštutinės Kanados ir prancūziškosios Žemutinės Kanados paribyje, buvo pasirinktas kaip suvienytos Kanados sostinė. Šiandien Otava yra Kanados politinis centras, kuriame įsikūrę svarbiausios šalies institucijos, tokios kaip: Kanados parlamentas, Aukščiausiasis teismas, vicekaraliaus rezidencija ir ministro pirmininko biuras. Pakeliui sustosime prie Tūkstančio salų archipelago ir leisimės į apžvalginį kruizą. Šis įspūdingas salynas plyti Kanados ir JAV pasienyje. Visos 1864 salos yra išsidėsčiusios Šv. Lauryno upėje, 80 km ilgio teritorijoje. Kruizo metu išvysime įspūdingus Šv. Lauryno upės ir joje plytinčių nuostabių salų peizažus. Salų plotas siekia nuo mažesnių, kuriose gyvena vos vienas kitas gyventojas ar visai negyvenamų, iki 100 km². Anksčiau, prieš europiečių kolonizaciją,vietiniai gyventojai irokėzai ir odžibvos šias salas vadino „Didžiosios dvasios sodu“. Nakvynė viešbutyje Otavoje.

5
diena
OTAVA – MONT TREMBLANTAS (pusryčiai)
Šiandienos apžvalginės ekskursijos Otavoje metu išvysime Rido kanalą, atidarytą dar 1832 m. ir naudotą komercinei laivybai. Šis 200 km ilgio kanalas jungia Otavos upę su Katarakio upe ir Ontarijo ežeru. Ši nepertraukiamai veikianti kanalų sistema yra seniausia Šiaurės Amerikoje ir netgi įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ilgus metus tai buvo pagrindinis sunkiasvorių krovinių, tokių kaip mediena, mineralai ar grūdai, kelias iš Kanados glūdumų Monrealio link. Taip pat pamatysime gotikinio atgimimo stiliaus Parlamento pastatų kompleksą (1866 m.), kuriame įsikūręs Senatas ir Bendruomenių rūmai. Šių pastatų grožį dar labiau išryškina šalimais tekanti Otavos upė. Ši teritorija, anksčiau žinoma Barakų kalvos vardu, buvo pasirinkta federalinių pastatų statybai pačios Karalienės Viktorijos valdymo metu. Būtent čia gyveno prie Rido kanalo statybų prisidėję karališkieji inžinieriai. Po pietų laukia pervežimas į Laurentijos kalnuose įsikūrusį Mont Tremblanto miestelį (apie 10,9 tūkst. gyventojų). Netoliese plyti garsus slidinėjimo kurortas, pritraukiantis daugybę lankytojų. Be to, Mont Tremblante įrengta Formulės 1 lenktynių trasa ir gausu aktyvaus laisvalaikio pramogų: galima leistis į žygius, važinėti dviračiais, plaukti baidarėmis, žvejoti, žaisti golfą, tenisą, važinėtis kartingais. Pakeliui į Mont Tremblantą, stabtelėsime Sent Agat de Mono miestelyje (apie 10,2 tūkst. gyventojų), kuris turi ką pasiūlyti ištisus metus. Vasaros sezonu čia galima jodinėti žirgais, plaukioti valtimis, žvejoti ir ilsėtis prie ežero, o žiemą – slidinėti, pasivažinėti šunų kinkiniais, čiuožinėti ar žaisti ledo ritulį. Čia gausu ne tik jaukių viešbučių, bet ir užeigų bei SPA centrų. Apsistosime ir nakvosime visame pasaulyje žinomame slidinėjimo kurorte Mont Tremblante. 
6
diena
MONT TREMBLANTAS – MONREALIS (pusryčiai)
Ryte mėgausimės laisvu laiku Mont Tremblanto kalnų miestelyje. Vėliau mūsų laukia pervežimas į Kanados pietryčiuose plytintį Monrealio miestą (1,79 mln. gyventojų). Tai antras pagal gyventojų skaičių šalies miestas, įsikūręs šalia Šv. Lauryno upės ir Otavos ežero santakos. Didžioji Monrealio gyventojų dalis kalba prancūziškai. Pats miestas garsėja kaip didžiausių tarptautinės aviacijos bendrovių būstinė, kinematografijos, televizijos ir mokslo (čia įsikūrę net keturi svarbūs universitetai!) centras. Anksčiau šiose teritorijose gyveno indėnų irokėzų gentys, o atvykėliai prancūzai čia stūksančią kalvą pavadino „Karališkuoju kalnu“ – Mont Royal. Iš čia kilęs ir pačio miesto, kurį išplėtojo prancūzų pirkliai ir misionieriai, pavadinimas. Europietiškasis palikimas puikiai atsispindi Monrealio senamiestyje, kuriame gausu neobarokinio ir neogotikinio stiliaus sakralinių pastatų. Nakvynė viešbutyje Monrealyje.

7
diena
MONREALIS – KVEBEKAS (pusryčiai)
Rytinės panoraminės ekskursijos po Monrealio miestą metu lankysimės Karališkojo kalno parke, įkurtame dar 1876 m. Šioje vietos gyventojų pamėgtoje vietoje galima išvysti ne tik kruopščiai prižiūrimų augalų ar paukščių, bet ir pasigrožėti dailės parodomis. Šis parkas įkurtas ant kalno, tad iš čia atsiveria puiki Šv. Lauryno upės ir miesto panorama. Vėliau pasigrožėsime Šv. Juozapo koplyčia ant Karališkojo kalno (1904 m.) – tai vienas iš nacionalinių Kanados monumentų, didžiausi maldos namai šalyje, garsėjantys įspūdingu kupolu. Ši 30 m aukščio šventovė  – aukščiausiai esantis pastatas mieste – matoma iš įvairių miesto vietų. Taip pat išvysime ir ne mažiau įspūdingą Monrealio katedrą. Po pietų laukia pervežimas į Kvebeko miestą (557,4 tūkst. gyventojų) ir nakvynė viešbutyje Kvebeko mieste. 

8
diena
KVEBEKAS (pusryčiai)
Šiandien visą dieną praleisime Kanados pietryčiuose plytinčiame Kvebeko mieste. Ryte leisimės į panoraminę ekskursiją po Kvebeką, kurios metu apsilankysime istoriniame Frontenako viešbutyje (1893 m.), primenančiame milžiniškus rūmus. Centrinio viešbučio bokšto dizainas primena viduramžių pilis, plytinčias Prancūzijos Luaros slėnyje. Šis pastatas išsiskiria aukštais šlaitiniais stogais, kaminais, masyviais apvaliais bei daugiakampiais bokštais ir puošniais frontonais. Be to, Frontenako viešbutyje įrengta net šeši šimtai dešimt kambarių! Taip pat lankysimės Karališkajame skvere, kuriame 1608 m. prasidėjo šio miesto istorija. Būtent šioje vietoje prancūzų keliautojas Samuelis de Šamplenas įkūrė pirmąją nuolatinę prancūzų gyvenvietę Kanadoje. Čia iki šiol stovi akmeniniai, daugiau nei keturis šimtus metų skaičiuojantys, prancūzų ir britų kolonialinio palikimo pastatai. Vėliau vyksime į Šv. Onos de Boprė baziliką (užbaigta 1946 m.) – svarbią katalikų šventovę, kuriai priskiriama visa eilė stebuklų. Neįtikėtini neįgaliųjų ir ligonių išgijimo atvejai kasmet pritraukia daugiau nei pusę milijono piligrimų. Ekskursijos pabaigoje išvysime Kvebeko citadelę (1850 m.), tarnaujančią šalies karinėms pajėgoms. Citadelėje taip pat įkurta Kanados generalgubernatoriaus ir Kanados monarcho (karaliaus Karolio III) rezidencija. Po pietų turėsime laisvo laiko savarankiškam miesto pažinimui. Nakvynė viešbutyje Kvebeke. 

9
diena
KVEBEKAS – KALGARIS – BANFAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Kalgarį (1,3 mln. gyventojų), plytintį tarp Uolinių kalnų ir Kanados prerijų. Iš čia vyksime į seniausią Kanadoje Banfo nacionalinį parką, gyvuojantį nuo 1885 m. Uolinių kalnų teritorijoje plytintis parkas garsėja ledynais, ledo laukais, tankiais spygliuočių miškais ir alpiniais kraštovaizdžiais. Žmonių palikti pėdsakai čia datuojami daugiau nei 10 tūkst. m. pr. m. e., o prieš atvykstant europiečiams čia gyveno įvairios indėnų gentys. Nakvynė viešbutyje Banfe.

10
diena
BANFAS – LUISOS EŽERAS – DŽASPERIS (pusryčiai)
Apžvalginis turas Banfe ir Luiso ežero apylinkėse. Banfo gondola pakilsime į Sieros kalno viršūnę (2451 m) – iš čia atsiveria nepamirštamas vaizdas į Kanados Uolinius kalnus. Sieros kalnas gavo šį pavadinimą dėl jo apatiniuose šlaituose plytinčių karštųjų versmių. Jų prieigose aptinkama nykstančių rūšių, tokių kaip Banfo šaltinių sraigė. Rytiniame šlaite esantis gondolinis keltuvas padeda pasiekti Sieros kalno keterą, ant kurios įsikūrę keletas restoranų, suvenyrų parduotuvė ir apžvalgos aikštelės. Taip pat, ant kalno įrengta meteorologijos observatorija. Milžiniška, daugiau nei 4800 km ilgio Uolinių kalnų grandinė driekiasi tiek Kanados, tiek JAV teritorijose. Šiuose kalnuose randama aukso, sidabro, akmens anglių, naftos ir gamtinių dujų telkinių. Uolinių kalnų miškuose gyvena juodieji lokiai, pumos, bizonai ir vilkai. Vėliau lankysimės prie Banfo nacionaliniame parke plytinčio ledyninės kilmės Luisos ežero, pavadinto karalienės Viktorijos dukters garbei. Šis ežeras išsiskiria turkio spalvos vandenimis, kuriuos nudažo tirpstančių ledynų atnešamos smulkios uolienos – ežeras dar žinomas „Smaragdinio ežero“ vardu. Aplink ežerą įrengti vaizdingi pėsčiųjų takai, o aplinkinių kalnų šlaituose galima laipioti uolomis. Vasaros sezono metu ežerą užplūsta baidarės ir kanojos, o žiemą lankytojai mėgsta čiuožinėti ant ledo bei žvejoti. Taip pat populiarūs pasivažinėjimai sniego motociklais, šunų kinkiniais bei snieglentėmis. Netoliese plyti ir ne mažiau žavus Moreino ežeras, sniegui nutirpus švytintis ryškiai žydra spalva. Šis natūraliai susiformavęs ežeras visiškai nepaliestas žmogaus, tad šiandien yra kruopščiai saugomas.Taip pat vyksime į Kolumbijos ledo lauką – patį didžiausią ledo lauką Šiaurės Amerikos Uoliniuose kalnuose (325 km² pločio). Čia plytinčio ledo sluoksnis siekia daugiau nei 300 m. Leisimės į turą po Atabaskos ledyną. Skirtingai nei daugelis didžiųjų ledynų, pasislėpusių atokiuose kalnų masyvuose, šis ledynas yra gana lengvai pasiekiamas, o kelias, vedantis nuo Luisos ežero Atabaskos ledyno link, yra vienas vaizdingiausių pasaulyje. Labai gaila, tačiau kiekvienais metais šio ledyno sluoksnis sumažėja net penkiais metrais. Dienos pabaigoje važiuosime į Džasperio miestą plytintį vakarų Albertoje, Kanados Uoliniuose kalnuose. Nakvynė viešbutyje Džasperyje.

11
diena
DŽASPERIS – KAMLUPSAS (pusryčiai)
Ryte mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Džasperio miestą (4,7 tūkst. gyventojų), įsikūrusį Atabaskos upės slėnyje. Netoliese plyti Džasperio nacionalinis parkas, kuriame stūkso daugiau nei 3 km aukščio kalnai, gausu karštųjų versmių, upių ir krioklių. Čia aptinkama snieginių ožių, tauriųjų elnių, švilpikų bei grizlių. Gamtos apsuptyje esantis miestas įsikūrė netoli svarbaus kailinių žvėrelių prekybos punkto, vadinamo „Džasperio namu“. Po to važiuosime į Kamlupsą (apie 97 tūkst. gyventojų), plytintį pietinėje Britų Kolumbijos dalyje. Šis miestas garsėja kaip Kanados sporto turnyrų sostinė: kasmet čia surengiama daugiau kaip šimtas ledo ritulio, beisbolo, kerlingo ir kitų sporto šakų varžybų. Lankysimės Džasperio nacionaliniame parke esančiame Maligne kanjone, kuriame teka įspūdingi kriokliai, gausu urvuose plytinčių kanalų ir vaizdingų tiltų. Šio iš kalkakmenio sudaryto kanjono gylis siekia daugiau kaip 50 m. Taip pat išvysime Maligne ežerą, kurį supa kalnų viršūnės ir trys įspūdingi ledynai, o ežero viduryje plyti vaizdinga „Dvasios sala“. Nakvynė viešbutyje Kamlupse.

12
diena
KAMLUPSAS – VANKUVERIS (pusryčiai)
Prieš išvykstant į Vankuverį, plytintį Jungtinių Amerikos Valstijų pasienyje (706 tūkst. gyventojų), turėsime laisvo laiko poilsiui. Šis metropolis išsidėstęs šalia Freizerio upės žiočių ir Džordžijos sąsiaurio. Tai vienas svarbiausių uostų Kanadoje, kuriame susitinka prekybos, žvejybos ir keleivinių laivų keliai. Miestas pavadintas anglų jūrininko Džordžo Vankuverio, dalyvavusio Dž. Kuko kelionėse aplink pasaulį, vardu. Dabartinė Vankuverio teritorija pradėta tyrinėti ispanų ir anglų 18 a. pab., o 19 a. pr. čia jau pradėjo kurtis darbininkų gyvenvietė ir uostas. Tiesa, čia jau nuo seno gyveno indėnų gentys, tačiau prasidėjus aukso karštinei į regioną plūstelėjo tūkstančiai kalnakasių, daugiausiai iš Kalifornijos. Sparčiausiai šis miestas ėmė augti nutiesus tarpžemyninį geležinkelį. Atvykę, leisimės į apžvalginę ekskursiją Vankuverio mieste. Lankysimės Granvilio saloje – tai ištisas prekybos rajonas, kuriame įsikūręs turgus, menininkų dirbtuvės, restoranai. Granvilio salos turguje, kuris gyvuoja nuo 1979 m., ištisus metus galima įsigyti šviežios žuvies ir jūros gėrybių, vietinės kilmės sūrių ir mėsos. Įdomu tai, jog ši sala mėgstama ne tik prekybininkų, bet ir menininkų – Granvilyje įsikūrę daugybė teatro trupių. Taip pat išvysime ir Vankuverio kinų kvartalą, kuris yra pats didžiausias Kanadoje. Jame ypač gausi pirmosios kartos imigrantų iš Honkongo bendruomenė, tad šis kvartalas vietinių gyventojų dar šmaikščiai vadinamas „Hongkuveriu“. Pirmoji didelė kinų imigrantų banga Vankuverį pasiekė prasidėjus aukso karštligei (1858 m.), o vėliau – Kanados Ramiojo vandenyno geležinkelio statyboms. Kinų kvartale gausu azijietiškų produktų parduotuvėlių, vaistinių ir dimsamų (virtinių su įdaru) restoranų. Vėliau užsuksime į istorinę Vankuverio sritį – Gastauną, nuo kurios ir prasidėjo šio miesto istorija. Seniausiame miesto rajone gausu Viktorijos laikų pastatų, šiandien tapusių klestinčios mados scenos prieglobsčiu. Taip pat verta apsilankyti ir populiariausiame mieste Stenlio parke – gamtos oazėje plytinčioje pačiame Vankuverio centre. Šiame parke galima išvysti ne tik sodų ar nuostabių medžių alėjų, bet ir pasigrožėti kalų panorama ir netgi pailsėti paplūdimiuose. Be to, Stenlio parke įsikūręs ir didžiausias Kanadoje akvariumas. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.

13
diena
VANKUVERIS – VANKUVERIO SALA – VANKUVERIS (pusryčiai)
Šiandien laukia visos dienos trukmės išvyka į Vankuverio salą, plytinčią Ramiajame vandenyne. Tai viena didžiausių salų pasaulyje, kurioje gyvena net 848,5 tūkst. gyventojų. Šią salą puošia tankūs spygliuočių miškai, gausu ežerų ir upių, o vakariniai salos šlaitai išsiskiria aukštais fjordais. Vankuverio saloje driekiasi vaizdingi kalnagūbriai, skiriantys atšiauresnę vakarinę salos pakrantę nuo švelnesnio klimato sausesnės rytinės pakrantės dalies. Pietrytinėje salos dalyje, kurioje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, dera vynuogynų plantacijos. 
Didžiausias šios salos miestas, Britų Kolumbijos provincijos centras – Viktorija (96,4 tūkst. gyventojų). Šiam miestui pradžią davė seniausios pasaulyje Hudsono įlankos bendrovės įkurta gyvenvietė, kuri, Britų Kolumbijoje radus aukso, sparčiai plėtėsi ir tapo svarbiu uostu. Pasižvalgysime po centrinį Viktorijos rajoną, kuriame gausu restoranų, parduotuvių, kino teatrų ir viešbučių. Taip pat išvysime ikoniškiausią mieste Vyriausybės gatvę, kuri driekiasi nuo Vidinio uosto per patį senamiesčio branduolį. Čia įsikūrę Parlamento pastatai, Karališkasis Britų Kolumbijos muziejus, Bastiono aikštė ir kinų kvartalas, į kurį taip pat užsuksime. Viktorijos kinų kvartalas, įsikūręs dar 19 a. vid., yra seniausias Kanadoje. Vėliau lankysimės Žvejų prieplaukoje, kurioje išvysime žvejybos ir pramoginius laivus, ant vandens įsikūrusius namus, parduotuves ir restoranus. Daugiausiai plūduriuojančių namų galima išvysti Rytinėje Žvejų prieplaukos dalyje. Čia galima rasti tiek vandens pramogų, tiek unikalių suvenyrų ar įsigyti šviežių jūros gėrybių. Po pietų lankysimės viename seniausių Kanadoje, Karališkajame Britų Kolumbijos muziejuje. Jame eksponuojama daugiau nei septyni milijonai įvairiausių vertingų objektų: vyriausybiniai dokumentai, fotografijos, garso ir vaizdo įrašai, meno kolekcijos. Pažintį su Viktorijos miestu užbaigsime nuostabiuose Butcharto soduose, įtrauktuose į Kanados istorinio paveldo sąrašą, o po to keltu grįšime atgal į Vankuverį. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.

14
diena
VANKUVERIS (pusryčiai)
Šiandien tęsime pažintį su Vankuverio miestu. Lankysimės įspūdingame Karalienės Elžbietos parke, kuriame plytinčių gėlynų meistriškumas praktiškai neturi lygių pasaulyje. Be to, šis parkas įsikūręs 125 m virš jūros lygio, tad iš čia taip pat atsiveria ir nuostabūs miesto bei Šiaurės pakrantės kalnų vaizdai. Karalienės Elžbietos parke auga ne tik vietinės, bet ir egzotinių medžių rūšys, gausu garsių menininkų sukurtų skulptūrų, teniso, boulingo aikštelių. Taip pat verta pamatyti 70 m aukštyje virš upės kabantį Kapileino tiltą, kurio ilgis siekia 140 m. Šis tiltas pirmą kartą nutiestas dar 1889 m., tiesa, tuo metu jis buvo supintas iš kanapių pluošto lynų ir kedro lentų. Nuo šio tilto atsiveria ne tik Kapileino upės, bet ir šimtamečių spygliuočių lajos panorama. Lin kanjono parkas, plytintis šiaurinėje Vankuverio dalyje, garsėja puikiais įvairaus sudėtingumo pasivaikščiojimų takais ir tūkstančio metų senumo Lin slėnio mišku. Jame gausu spygliuočų, tačiau yra ir klevų bei alksnių, o taip pat driekiasi platūs pelkių plotai.  Taip pat lankysimės didžiausioje Vankuveryje Lulu salos vyninėje („LuLu Island winery“), kurios vynai populiarūs Azijos ir Karibų regiono rinkose. Šios vyninės asortimentas puikiai atspindi visą Britų Kolumbijos regioną: čia gaminami tiek mėlynių, tiek vynuogių, tiek garsieji Kanados ledo vynai, kurių gamybai sultys sunkiamos iš užšaldytų vynuogių. Vankuveryje įsikūręs ir vienas geriausių pasaulyje mokslo centrų – Britų Kolumbijos universitetas (1908 m.). Norintys įsigyti firminių gaminių galės apsilankyti „McArthurGlen“ išparduotuvėje arba sporto prekių, aksesuarų, grožio ir sveikatingumo prekių asortimentą siūlančioje Robsono gatvėje. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.

15
diena
VANKUVERIS – VILNIUS (pusryčiai)
Numatytu laiku pervežimas į oro uostą ir skrydis atgal į Lietuvą.
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo6939
2026 05 01 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 870
su skrydžiu: 7809

Apie Kanadą

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas paga

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ( 3 nakvynės Toronte, 1 nakvynė Otavoje, 1 nakvynė Mont Tremblante, 1 nakvynė Monrealyje, 2 nakvynės Kvebeke, 1 nakvynė Banfe, 1 nakvynė Džasperyje, 1 nakvynė Kamlupse, 3 nakvynės Vankuveryje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (14 pusryčių);
  • Vietinių angliakalbių  gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Torontas – Vankuveris – Vilnius su vienu arba dviem persėdimais (870 EUR – 1200 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);  
  • Vietinis skrydis Kvebekas – Kalgaris su registruotu 20 kg bagažu (nuo 320 EUR);
  • Kanados E-leidimas (114 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas ( ~25 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje;
  • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 2300 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (rekomenduojama suma diena ~2-3 EUR/asm. vairuotojui, ~3-4 EUR/asm. gidui);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 14 keliautojų.
  • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu.

Kelionės užsakymas

Nuo
6939

+ skrydis apie: 870 visiems su skrydžiu: 7809
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Japonijos magija
Japonija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Beribiai horizontai ir nuotykių safaris Namibijoje
Namibija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.