Pasakiškas Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Jungtiniai Arabų Emyratai, Omanas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pasakiškas Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Išvysime istorinio paveldo kupiną Omaną
  • Grožėsimės Omano perlu  Džabreno pilimi
  • Pamatysime garsųjį, burę primenantį viešbutį „Burj al Arab"
  • Su šalies architektūra susipažinsime Abu Dabyje
  • Aplankysime vieną seniausių, į UNESCO pasaulio paveldą įrašytą Bahla fortą
  • Apžiūrėsime prabanga tviskančią Didžiojo sultono Kabūzo mečetę

Programa

 • Daugumai žmonių Jungtiniai Arabų Emyratai asocijuojasi tik su moderniuoju Dubajumi, tačiau už viso šio turtingo blizgesio slypi kur kas daugiau: įspūdinga tradicinė architektūra, spalvingas rytietiškas menas, geltonos neaprėpiamos dykumos, kuriose tylą drumsčia tik slankiojančiųjų kopų šnabždėjimas vėjyje... Visai šalia – ir nepaprastasis Omanas, kuriame natūralios gamtos, įspūdingų kalnų grožis darniai susijungia su senąsias tradicijas išlaikiusiais miesteliais. Kartu leisimės į pasakišką kelionę, kurioje pažinimo ir įspūdžių džiaugsmą vainikuos poilsis prie nuostabios žydros jūros. Jau įsivaizduojate, kaip saulė šiltai bučiuoja skruostus, o vėjas kedena plaukus? Tada laikas krautis daiktus ir keliauti! 

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONES VADOVE! 

  EGLĖ LIKAITĖ

  Eglė gidavimo patirties turi nuo 1990 metų. Jungtiniuose Arabų Emyratuose , Omane ir Irane ji yra buvusi tiek kartų, kad turbūt jau nebesuskaičiuotų. Vadovė teigia, kad Omanas ir Emyratai labiausiai ją žavi savo pilimis, šurmulingais turgeliais ir paslaptingu dykumų gyvenimu.
  Ji aplankiusi beveik visas Afrikos ir arabų šalis, tad apie šiuos kraštus žino beveik viską. Ši vadovė savo energija ir nepaprastu iškalbingumu lengvai užkrečia kitus žmones ir padeda pajusti tikrąją šalies dvasią.

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Dubajus 19:35 – 01:05 (+1)

  Dubajus – Stambulas 02:40 – 06:45 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS  DUBAJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Dubajų (persėdimas Stambule) su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Atvykus į tarptautinį Dubajaus oro uostą, važiuosime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

 • 2 diena

  DUBAJUS – ABU DABIS – DUBAJUS (pusryčiai)

  Šiandien po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija – keliausime į Jungtinių Arabų Emyratų sostinę – Abu Dabį (Abu Dhabi). Abu Dabio Emyratas yra didžiausias ir turtingiausias iš visų Jungtinių Emyratų. Atvykę į Abu Dabį pirmiausiai susipažinsime su svarbiausiu miesto objektu – Didžiąja Šeicho Zaido mečete (Sheikh Zayed Mosque). Mečetės statybai buvo naudojamos tokios medžiagos kaip marmuras, auksas, pusbrangiai akmenys, krištolas ir kt. Mečetės interjerą puošia didžiausi pasaulyje prabangūs šviestuvai. Apžiūrėjus įspūdingą mečetę mūsų lauks pietūs vietiniame restorane.

  Po pietų keliausime į Kultūros paveldo kaimelį (Heritage Village), kuriame susipažinsime su Abu Dabio Emyrato praeitimi. Čia sužinosime apie tradicinį dykumos gyvenimą, pamatysime stovyklavietės laužavietę, kurioje verdama kava, ožkos plauko palapines ir kt. Išvysime amatininkų, kurie demonstruoja tradicinius įgūdžius gamindami metalo, stiklo dirbinius, puodus, bei moterų, rodančių audimo subtilybes, rasime mažytę prieskonių parduotuvėlę, kurioje galėsime įsigyti džiovintų žolelių, žiedlapių, rankų darbo muilo ir kt. gėrybių. Taip pat aplankysime garsųjį Luvro muziejų (Louvre museum). Jis atspindi ne vien Arabų kultūrą, bet ir viso pasaulio kultūras. Jame pamatysite iš kitų šalių atveštus paveikslus, meno kūrinius ir kitus žymius objektus. Luvro muziejus – tai naujas traukos objektas, kuris sužavės savo parodomis bei „dangaus skliautu“, kuris savo išvaizda primena visatą. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

 • 3 diena

  DUBAJUS – AL AIN (pusryčiai, pietūs)

  Iš pačio ryto po pusryčių mūsų laukia apžvalginė ekskursija Dubajuje. Užsuksime ir į Deiros rajone (Quartier Deira) esantį egzotiškais kvapais dvelkiantį Prieskonių turgų (Spice Souq). Čia mūsų nosis maloniai kutens geltonojo šafrano, cinamono, kardamono, kumino kvapai, o besidomintys natūraliomis gydymo bei kosmetikos priemonėmis galės įsigyti iš vietinių žolių gaminamų aliejų ar kitų stebuklingų mišinių. Kelionę pratęsime aplankydami šalia esantį Aukso turgų (Gold Souq) – žymiausią visame Emyrate. Šiame turguje aukso kaina viena mažiausių visame pasaulyje. Trumpai stabtelėsime ir prie garsiosios Džumeiros palmės (Palm Jumeirah) – tai dirbtinė iš viršaus palmės formą primenanti sala. Taip pat pamatysime žymųjį laivo burę primenantį 7* viešbutį „Burj al Arab“, kurį galėsime nufotografuoti iš paplūdimio pusės.

  Nepraleisime ir apsilankymo prie šalia tyvuliuojančiame tokio paties pavadinimo Burj Khalifa dirbtiniame ežere esančio didžiausio pasaulyje dainuojančio Dubajaus fontano. Vakarop mūsų lauks kelionė į Al Ainą (Al Ain). Tai antras pagal dydį miestas Abu Dabio Emyrate bei ketvirtas visoje šalyje. Al Ainas garsus žaliosiomis erdvėmis, tad neretai vadinamas „Sodo miestu“. Mieste yra net 7 oazės – žaliuojančios bei atgaivą suteikiančios zonos, nepakeičiamos sausose dykumose. Nakvynė viešbutyje Al Aine.

 • 4 diena

  AL AIN – BAHLA  NIZVA (pietūs, vakarienė)

  Šiandien po pusryčių vyksime į įspūdingąjį Omaną. Sakoma, kad tai šalis, turinti „modernų arabišką veidą ir antikinę sielą“. Strategiškoje istorinės prekybos vietoje esantis Omanas jau nuo seniausių laikų garsėjo uostų gausa, o dabar dėl savo istorinio paveldo ir kultūrinio turizmo yra vienas įdomiausių keliautojų traukos centrų.  Atvykę į Omaną pirmiausia stabtelsime prie Bahlos forto (Bahla Fort) ir aplankysime vietinius puodžius. Bahlos fortas – vienas seniausių ir įspūdingiausių visoje šalyje, bei vienintelis, įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Būtinai aplankysime ir garsiuosius Bahlos puodžius. Vėliau trauksime prie Džabreno pilies (Jabreen Castle). Ją mačiusieji teigia, kad tai nuostabiausia Omano pilis. Pastatyta XVII a. pabaigoje, klestėjimo ir taikos metu, ji stipriai skiriasi nuo kitų šalies pilių, statytų karų laikotarpiais, todėl apjuostų sienomis.

  Vakare atvyksime į Nizvą (Nizwa). Tarp žaliuojančių datulių palmių įsikūręs miestas yra vienas seniausių Omano prekybos, mokslo ir religijų centrų.  Turėsime galimybę užlipti į viršų ir pasimėgauti atsiveriančiais nuostabiais miesto ir kalnų vaizdais.  Pirmiausia aplankysime Nizvos fortą (Nizwa Fort), pastatytą XVII a. Jį puošia įspūdingas 40 metrų aukščio bokštas, stipriai iškilęs virš viso pastato. Po to aplankysime Nizvos turgų (Nizwa Souq). Ši vieta svarbi tiek vietiniams, ateinantiems įsigyti būtiniausių kasdienių prekių, tiek turistams, norintiems nusipirkti suvenyrų, omanietiško sidabro, riešutų chalvos bei Khandžarų (Khanjar) – omanietiškų durklų. Po ekskursijos keliausime į viešbutį. Jūsų lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nizvoje.

 • 5 diena

  NIZWA  DŽABAL ŠAMAS – VAHIBOS DYKUMA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių aplankysime vieną iš seniausių Omane Al Hamros kaimą, kuriame laikas tarsi sustojęs. 400 m. senumo iš purvo pastatyti namai išsilaikė iki mūsų dienų ir dauguma jų dar naudojami pagal paskirtį bei pamatysime tradicinį Bait Al Safah namą, pastatytą prieš 5 000 metų.  Toliau vyksime pro apleistą, seniai nebegyvenamą kaimą – Wadi Ghul, gėrėdamiesi romantiškais nedidukų namelių griuvėsiais. Pakilę 2000 m virš jūros lygio, pasiekiame Jabel Shams viršukalnę, nuo kurio atsivers nenusakoma Didžiojo tarpeklio (kanjono) panorama. Vėliau mūsų lauks pikniko stiliaus pietūs, o po jų keliausime į Vahibos dykumą (Wahiba Sands), kartais dar vadinamą Šarkijos smėlynais (Sjarqiya Sands). Ugningo smėlio spalvos dykuma sužavės savo kopomis ir primins tikrą arabišką pasaką. Šioje dykumoje vis dar gyvena klajojančios beduinų šeimos, su kuriomis susipažinsime. Čia taip pat galėsime pavažinėti keturračiais per kopas su profesionaliu dykumų vairuotoju*. Saulėlydžio stebėjimas ir nakvynė gerai įrengtoje ir patogioje dykumos palapinėje Vahibos dykumoje.

 • 6 diena

  VAHIBOS DYKUMA  VADI ŠABAS  BIMAHO SMEGDUOBĖ  MASKATAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šiandien, po pusryčių dykumoje, į skardžių apsuptą Vadi Šabo tarpeklį (Wadi Shab). Čia mūsų lauks įsimintinas pasivaikščiojimas siaurais keliukais šalia natūralių turkio spalvos tvenkinių, datulių ir bananų plantacijų. Toliau keliausime prie Bimaho smegduobės (Bimmah Sinkhole). Ši smegduobė visai neseniai pripažinta gražiausia pasaulyje ir pritraukia tūkstančius lankytojų. Ji natūraliai susidarė, kai įvyko požeminio urvo viršaus lūžimas. Ši vieta – tikras gamtos sukurtas fenomenas ir puiki vieta padaryti nuotraukų ar greitai išsimaudyti. Nakvynė viešbutyje Maskate.

 • 7 diena

  MASKATAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių mūsų lauks pažintis su Maskatu (Muscat). Maskatas stipriai skiriasi nuo aplinkinių šalių sostinių. Mieste galioja griežtos statybos taisyklės, pagal kurias visi miesto pastatai turi turėti tradicinį kupolą arba arabiško stiliaus langus. Tokių reikalavimų rezultatas – patrauklus, nepriekaištingai švarus ir tarsi „uniformuotas“ miestas, nedaug besiskiriantis nuo to, kurį XVI a. matė portugalų admirolas Alfonsas de Albukerkė (Alfonso de Albuquerque): „labai elegantiškas miestas su labai gražiais pastatais“. Aplankysite Jalali ir Mirani fortą, kuris buvo pastatytas Portugalų. Nepravažiuosime ir Al Alam rūmų, kurie pasižymi savo autentiškumu bei spalvomis. Apsilankysime Mutraho mieste (Mutrah), esančiame Maskato gubernijoje. Nuo senų laikų tai šalies prekybos centras ir vienas didžiausių regiono jūros uostų. Tradicinis Mutraho turgus (Mutrah Souq) – vienas svarbiausių objektų mieste. Čia galima pajusti omanietišką kasdienybę, įsigyti prieskonių, riešutų, juvelyrinių dirbinių, skarelių ar suvenyrų. Nakvynė viešbutyje Maskate.

 • 8 – 9 diena

  FUDŽEIRA  POILSIS PRIE JŪROS (pusryčiai, vakarienė)

  Šias ateinančias kelias dienas mūsų lauks poilsis prie jūros nuostabiojoje Fudžeiroje (Fujeirah). Tai vienas jauniausių Emyratų, savarankišku tapęs tik 1953 m. Fudžeiros pakrantę skalauja Omano jūra, joje gausu įvairių istorinių paminklų, šiek tiek atokiau nuo smėlėtų paplūdimių stūkso įspūdingi kalnai. Prieš išvažiuodami į Fudžeirą, jei pageidausite apžiūrėsime Didžiojo sultono Kabūzo mečetę (Sultan Qaboos Grand Mosque)*. 2001-aisiais baigtą statyti mečetę Maskato miestas gavo dovanų nuo dabartinio sultono Kabūzo, kuris norėjo pažymėti savo 30-ies metų valdymo laikotarpį. Taip pat užsuksime ir į privatų Al Zubairo namų muziejų (Bait Al Zubair)*, įsikūrusį sostinės senamiestyje. Muziejaus pastatas tik 1998 m. Zubairų šeimos įsakymu buvo paverstas į muziejų, pristatantį Omano istoriją. Čia yra parodų kambarių ir galerijų, kuriose eksponuojamos senovinės monetos, ginklai, juvelyriniai dirbiniai, keramika, baldai, drabužiai. Fudžeiroje savo laiką galėsime skirti poilsiui ir atsipalaidavimui paplūdimiuose prie žydro šilto vandens. Norintiems laiką leisti aktyviau, mūsų kelionės ekspertė mielai rekomenduos įdomios veiklos bei pramogų. Nakvynės viešbutyje Fudžeiroje.

 • 10 diena

  FUDŽEIRA  DUBAJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Paskutinę dieną pasimėgavę poilsiu ir Fudžeiros teikiamais malonumais, apsipirkę paskutinių lauktuvių, šiandien atsisveikinsime su šiuo nuostabiu kurortu. Vėlai vakare važiuosime į tarptautinį Dubajaus oro uostą, iš kurio skrisime atgal į Vilnių (persėdimas Stambule). Laisva diena poilsiui prie jūros Fudžeiroje. Vėlai vakare būsite pervežti į tarptautinį Dubajaus oro uostą, iš kurio anksti skrisite atgal į Vilnių su persėdimu Stambule.

 • 11 diena

  DUBAJUS  VILNIUS (pusryčiai)

  Skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 16Antr, Lapkr 26 4
2020 vasaris
Šeš, Vas 15Antr, Vas 25 16
2020 kovas
Šeš, Kov 21Antr, Kov 31 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1999 EUR
 

+ skrydis apie 399 EUR
su skrydžiu nuo 2398 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas turo metu (9 nakvynės: 2 nakvynės Dubajuje, 1 nakvynė Al Aine, 1 nakvynė Nizvoje, 1 nakvynė Yahibos dykumoje, 2 naktys Maskate, 2 naktys Fudžeiroje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 2 pietūs, 8 vakarienės);
  • Anglakalbių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius (grupinis skrydis nuo 399 EUR);
  • Omano viza, įsigyjama atvykus (~50 EUR);
  • Išvažiavimo iš Jungtinių Arabų Emyratų mokestis (20-25 EUR/asm)
  • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR BTA draudimas);
  • Nakvynės mokesčiai, mokami vietoje viešbutyje (15 dirhamų/~4 USD/asm. už 1 nakvynę);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Priemoka už vienvietį kambarį 420 EUR;
  • Arbatpinigiai;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Eglė. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 10 žmonių grupei.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
UP
Išskleisti kelionių paiešką